|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
16.7.2013 9:40:46   
sreca 27
pozzz cure...
ja od juce ponovo na Klomifenu,pripremamo se za nasu drugu IUI,nek nam je Bog na pomoci...imal jos neka da je u postupku IUI hajde javljajte se....malenaa gdje si ti,hocemo li opet zajedno iscekivati....

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3151
   RE: Inseminacija
16.7.2013 12:54:24   
dandi84
IZVORNA PORUKA: sreca 27

pozzz cure...
ja od juce ponovo na Klomifenu,pripremamo se za nasu drugu IUI,nek nam je Bog na pomoci...imal jos neka da je u postupku IUI hajde javljajte se....malenaa gdje si ti,hocemo li opet zajedno iscekivati....

Sreća da ti ovaj put test pokaže user posted image  velike ko kuća, od srca ti želim...Naoruzaj se strpljenjem i voljom i hrabro u nove pobjede...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3152
   RE: Inseminacija
17.7.2013 8:32:20   
malenaa
Sreca da abd opet zajedno cekamo. Od jucer i ja na klomifenu... pa idemo ako budu uslovi ok sa folikulima ide i treca iui...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3153
   RE: Inseminacija
17.7.2013 9:58:05   
leptiric22
Pozz drage moje.... nisam vam dugo pisala....

Sreca, malena bas mi je zao sto nije uspjelo ali idemo u nove pobjede....
Ja sam u ponwdjeljak isla u Split, odradena inseminacija sad sam u iscekivanju... Bila sam samo na jednoj folikulometriji na 8. dan ciklusa i imala sam jedan veliki folikul 19.5mm a ostali su bili manji... Nesto nisam sigurna ni da ce ova 2.inseminacija uspjeti, jer je sve bilo nekako na brzinu a i endometrij mi nije bio nesto, samo 3,9 mm....
Tako da je sve sada u Bozjim rukama....

Sve zenice koje su u postupku zelim svu srecu ovoga svijeta i da im se zelje sto prije ostvare da uskoro ugledamo svi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3154
   RE: Inseminacija
17.7.2013 10:25:46   
AAvalon
cure, samo da vam zazelim srecu...user posted image user posted image user posted image znam da me ne znate, ja sam se ovde nekad davno javljala user posted image  ali i sad navratim pocesto da vidim kako ide, jer i ja imam sad vec momka od godinu i po iz IUI user posted image

nadam se da ce i vama inseminacije biti uspjesne user posted image

leptiricu, zelim ti srecu! endo od 3.9mm je zaista mali, ali sve je u Bozjim rukama, nikad se ne zna. ne znam jesi li pila klomifen, i meni je endo of klomifena bio tako mali, doktorica rekla da nema od toga nista, pa smo presli (uspjesno hB) na Femaru

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3155
   RE: Inseminacija
17.7.2013 11:26:56   
malenaa
Leptiricu drzim fige da bude sve sa najboljim ishodom tj jednom debelm linijom pa bebicom za 9mj abd

Ja sam odlucila pikusavati dok mogu... dok imam zivaca snage i novaca koje nekako sastrane stvorim ne znam ni sama kako ali se izborim.
Zelim nam svima bebaru ubrzoooooo

Avalon- bas mi je drago kad cujem da je nekom iui uspjela bas se radujem ljubi decka

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 3156
   RE: Inseminacija
17.7.2013 12:14:59   
sreca 27
dandi84 hvala draga sto nam i ovdje pruzas podrsku,i ja tebi zelim sto prije da ugledas user posted image
leptiric22 drzim fige jako,jako da ovaj put uspije,kao sto zenice rekose sve je u Bozijim rukama....javljaj nam simptome....zeljno cekamo i tvoje user posted image
Aavalon kako tvoja prica daje vjetar u ledja,bas mi je drago da je IUI u tvom slucaju uspjela,neka ti je decko ziv i zdrav....kod koga si radila IUI,jel prva bila uspjesna,sta je bio problem kod vas....znam da sam dosadna al sta cu kad me sve interesuje...user posted image
malenaa mila imam osjecaj da ce kod tebe biti treca sreca....ja isto kazem da cu pokusavati dokle god imam snage,a za novac da ti ne pricam za to mora biti,ne trebaju mi ni krpice ni nista sve sam smanjila na minimum samo da dodjemo do jedinog nam cilja user posted image ...

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3157
   RE: Inseminacija
18.7.2013 10:43:21   
AAvalon
sreca27, mi stare koke se i vratimo da malo damo vjetar u ledja user posted image  
nama je uspjela druga IUI.  mi smo ti se dugo vodili kao idiopatski sterilitet, ali su nam na kraju nasli dijagnozu antispermatozoidnih antitijela u spermi kod mm. IUI smo radili sa stimulacijom Femarom kod dr Balic. imali smo samo jednu folikulu, doktorica rekla da probamo prirodno da dzabe ne dajemo pare za inseminaciju, ali mi smo svojoj folikulici htjeli dati najvecu mogucu sansu, i eto, danas nam ta jedina folikula komanduje po kuci user posted image  hocu reci, nemojte gubiti nadu i kad imate samo jednu folikulu, dovoljna je jedna ako je ona prava

ima nas jos starih koka koje su zatrudnile iz IUI, ali se sada ne mogu tako cesto javljati jer su zauzete sa bebicama. vjestica je zatrudnila iz druge IUI, almaa iz cetvrte, BENU iz prve, mina minka iz prve rodila blizance... a ima jos more cura koje nisu na forumu ali znam da su im uspjele IUI.

korak po korak, nemojte se predavati, sve cemo mi jednog dana ako Bog da biti mame user posted image

sretno svima user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3158
   RE: Inseminacija
21.7.2013 10:06:04   
sreca 27
Aavalon mi smo isto sa dijagnozom idiopatskog steriliteta....a taj nalaz sto je tvoj muz radio jel to dr.Balic ga uputio,jel se moze kod njih uraditi,jer i mi smo njihovi pacijenti....bas nista ne znam o tom nalazu kako.se lijeci....bas me interesuje....mozda glupa pitanja postavljam al sta cu kad sam user posted image
Leptiric22 gdje si kako si...imal vec kakvih simptoma???'
malenaa drugarice....sta ima kod tebe....dokle si....
Ja sutra idem na folikulometriju i pregnil...

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 3159
   RE: Inseminacija
21.7.2013 22:54:50   
malenaa
Evo i mene da se javim.. vikend sam provela na vikendicj odmarala i uzivala u potpunosti. Ja i mn pijemo cajeve svaku noc :) bas sam sr iznenadila za mm kako je odgovoran pravi sebi sam zdravac i ne zali se ...al je pregadan za piti :))
Danas mi je 9dc i primila sam dva menopura u hitnoj. sutra idem na kontrolu.. doc je u petak vec vidjela folikule 15mm pa kaze da ce prije ovulacija biti... tako da ja ocekujem iui vec utorak il srijeda vidjet cemo sutra.
Ali ako ne budu idealni uslovi necu je ni raditi
Ljubim vas sve
Sreca- drzim fige objema da nam ovo bude sretna i uspjesna iui

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3160
   RE: Inseminacija
22.7.2013 11:35:52   
leptiric22
Pozz drage moje...
Danas mi je 18. dan ciklusa a 8.dan od IUI. Uzasno sam nervozna i u iskusenju da vec napravim testic da potvrdim da ni ovaj put nema user posted image pa da se malo opustim...ali opet znam da je prerano.

Sreca- ima simptoma ali onih PMS, bubuljice na veliko izlaze jede mi se slatko, tako da samo cekam da user posted image dode. Danas sam prestala stavljati utrice, jer ce mi oni samo odgoditi user posted image .
Jedino sto me tjesi jest to da je se spermiogram mm jako dobro popravio... Prvi put kada ga je radio imao je 24 miliona u mililitru, 15%progresivnih, 60% nepokretnih i 25% slabo pokretnih....A sada, nakon terapije dr. Poljaka, imamo 156 milioncica u mililitru, 50%progresivno pokretnih, 15% nepokretnih i 25% slabo pokretnih...... Tako da cemo biti jaaakkkkooo aktivni, pa se mozda zaleti i prirodnim putem..... To me drzi sada jakom i presretna sam.... Napokon smo se maknuli sa mjesta sto se tice spermiograma

Svim ostalim zenicama koje su u iscekivanju zelim svu srecu i da sto prije ugledaju user posted image user posted image user posted image .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3161
   RE: Inseminacija
22.7.2013 13:50:33   
malenaa
Leptiricu drzim ti fige da uspije iui i da nas ubrzo obradujes plusicem :))

Ja danas bila na kontroli, ljuta na samu sebe sto ksd izadjoh nista ne znam tj ne rece mi ni koliki su folikuli, sami da je end 6.5 jako mal, te da ce ga menopur zadebljati.
Primila danaa dva sutra kontrola opet menopur i misli da ce u cetvrtak biti iui.
Ne znan ali zbrzala mi doc i nekako mi djelovala da nije zadivoljna
Ali sutra ne izlazim bez detalja :))
Ljubimmmm

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3162
   RE: Inseminacija
23.7.2013 11:45:32   
sreca 27
Pozz drage moje...juce sam bila na folikulometriji dva fina folikula i treci ima ali je nesto manji...endometrijum 8 mm...dr.zadovooljna kaze uslovi su dobri...sinoc u 10 dobila Pregnil i s Bozijom pomoci ujutru u 8 ce mm dati sjeme i oko 9 IUI...eto malo sam uzbudjena ko da mi je prvi puta al ne mogu si pomoci....jednostavno trema je jaca od mene....
leptiricu22 kako si,sta ima...
malenaa cekamo info.sa danasnje kontrole....user posted image

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3163
   RE: Inseminacija
23.7.2013 12:39:20   
AAvalon
IZVORNA PORUKA: sreca 27

Aavalon mi smo isto sa dijagnozom idiopatskog steriliteta....a taj nalaz sto je tvoj muz radio jel to dr.Balic ga uputio,jel se moze kod njih uraditi,jer i mi smo njihovi pacijenti....bas nista ne znam o tom nalazu kako.se lijeci....bas me interesuje....mozda glupa pitanja postavljam al sta cu kad sam user posted image


sreca, nema glupih pitanja user posted image
mi smo u dogovoru sa dr Delom provjerili ta ASA (mada iskreno dr Dela ne vjeruje bas puno u njih, ali ja sam po struci imunolog i vjerujem u snagu antitijela). oni ih ne rade u svojoj ordinaciji, ali ima u Tuzli poliklinika gdje se mogu raditi (M Life na Stupinama). tu smo uradili tu preliminarnu dijagnostiku koja je pokazala pozitivna ASA kod mm u spermi. onda smo isli u Beograd na Torlak (to ti je najblize gdje mogu uraditi taj takoreci pravosnazni test), i oni su nam potvrdili dijagnozu.
nadam se da ti nece ni trebati, i da se ti vec ova IUI biti uspjesna, i u to vjeruj. ako ti bude trebalo dodatnih info, samo pitaj user posted image  sretno


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3164
   RE: Inseminacija
23.7.2013 15:52:43   
malenaa
Evo mene sa koontrole, imam tri folikula 2x20mm i jedan 17mm, kaze doc da jw zadovoljna jer do sada je bilo duplo vise folikula ali ovi joj se najvise svidjaju jer su fino slozeni hehe ne znam sta to znaci ali et..
End narastao 8mm... primila jos jedan menopur da ga zadeblja jos. Sutra rano ujutro u pola 8 dva pregnila trebam primiti ,a u cetvrtak abd donijeti u 14h
Valjda je doc izracunala dobro da potrefimo ovulaciju poslije pregnila. ??
Sreca- drzim ti fige i molim se za tebe , da ugledas plusix za 15dana abd.. pa poslije tebe ja i nase ostale cekalice :)

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 3165
   RE: Inseminacija
24.7.2013 0:04:46   
witch

IZVORNA PORUKA: leptiric22

Pozz drage moje...
Danas mi je 18. dan ciklusa a 8.dan od IUI. Uzasno sam nervozna i u iskusenju da vec napravim testic da potvrdim da ni ovaj put nema user posted image pa da se malo opustim...ali opet znam da je prerano.

Sreca- ima simptoma ali onih PMS, bubuljice na veliko izlaze jede mi se slatko, tako da samo cekam da user posted image dode. Danas sam prestala stavljati utrice, jer ce mi oni samo odgoditi user posted image .
Jedino sto me tjesi jest to da je se spermiogram mm jako dobro popravio... Prvi put kada ga je radio imao je 24 miliona u mililitru, 15%progresivnih, 60% nepokretnih i 25% slabo pokretnih....A sada, nakon terapije dr. Poljaka, imamo 156 milioncica u mililitru, 50%progresivno pokretnih, 15% nepokretnih i 25% slabo pokretnih...... Tako da cemo biti jaaakkkkooo aktivni, pa se mozda zaleti i prirodnim putem..... To me drzi sada jakom i presretna sam.... Napokon smo se maknuli sa mjesta sto se tice spermiograma

Svim ostalim zenicama koje su u iscekivanju zelim svu srecu i da sto prije ugledaju user posted image user posted image user posted image .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mozes li mi reci koju terapiju je mm koristio? To je odlican napredak! user posted image

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3166
   RE: Inseminacija
24.7.2013 16:07:26   
sreca 27
Cure evo i mene...moja druga inseminacija je jutros uradjena....i sad smo na cekanju pa sta nam dragi Bog da....ja zelim i nadam se najboljem...
Aavalon hvala draga na info.nadam se da ce i meni druga kao i tebi biti uspjesna...


_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 3167
   RE: Inseminacija
24.7.2013 20:57:24   
leptiric22
Pozz drage moje cekalice...

Meni vrijeme jako sporo curiiii, jos samo 4 dana i mogu testic uraditi.... u zadnja 2 dana popodne mi se spava, zijevam kao peš a i na mmente osjetim neke mirise malo jace...eh sad dal sam si ja to sve umislila il.... saznat cemo za 4 dana!!!

Witch- mm je koristio terapiju kapsule dopabean od prozvodaca solaray, ali ih kod nas u BiH nema nigdje kupiti. Ovu terapiju mu je dao dr Poljak iz Splita i samo smo ih u Splitu uspjeli pronaci. Lijek je na prirodnoj bazi, od indijskog graška kako sam ja uspjela skontati. Nemoj se iznenaditi ak ga budes trazila na int pa procitas da je lijek zapravo za poboljsanje rada mozga user posted image ... i ja sam isto bila jako iznenadena ali evo spermiogram mm se jaaakkkooo popravio za 3 mj..... Ak ti mogu jos kako pomoc samo reci

Srecice zelim ti da za 14 dana ugledas user posted image i budes najjjjsretnijaaa zena na svijetuu!!!!

Puuse svimaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3168
   RE: Inseminacija
24.7.2013 22:12:36   
witch
leptiric22, mnogo ti hvala za informaciju, njemu se malo popravio nalaz, pa je sada dobio Orthomol Fertil Plus. Bas su da proguglam i taj preparat. A za nalaz tvog mm! user posted image

srecice, sa srecom, da ovaj put uspije, i da kod Dele ides samo da gledas kako bebica raste! user posted image

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3169
   RE: Inseminacija
25.7.2013 10:27:52   
malenaa
Leptiricu vibram da su to trudnicki hormoni i simptomi proradili :)))
Drzim fige i molim se za tebe draga moja...

Sreca- ah eto prodje i druga i da ti vise ne zatreba nista osim pelena abd i sna :))) da se obradujemo u isto vrijeme

Ja danas idem na moju trecu iui abd u 2...
Toliko smo napeti ja i mm... javili mu jucer da danas treba u mostar hitno voziti direktorovu zenu, a ona je bolesna.. puno su uradili za nas da nije htio odbiti , pa smo bili u dilemi dali odgoditi iui,dali ce stici mm ... danas kad je sjeo u auto rekao joj je valjda kakva je situacija i da on mora u sa se vratiti do 1.
Sad me zove kaze da mu je rekla uzet ce terapiju tu svoju i da se odmah vracaju,pa cak povezala da je moja doc njena prva rodixa.
Sad sam vec odahnula... smirila se i cekam. U radnji sam mijenjam mamu, cim mm kaze da je blizu trcim kuci :) uzorak i na iui..
Nekako se nadam da bi mozda moglo biti ovaj put uspjesno...zasluzila sam... :)
Ljubim vas zenice

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 3170
   RE: Inseminacija
25.7.2013 10:32:44   
veeseelaa
malenaa držim fige, sretno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3171
   RE: Inseminacija
25.7.2013 13:19:39   
malenaa
Hvala lutko moja trebat ce mi srece :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3172
   RE: Inseminacija
25.7.2013 22:45:54   
malenaa
Moja iui danas uradjena u 16h...
Ono sto me je obradovalo da je spermiogram od mm nevjerovatno poboljsan u roku 20dana :))
Danas imao oko 50miliona spermica, a prije mjesec samo 14 :)
Ono sto me brine i tek skontah kad sam izasla da me doc uopste nije pregledala tj nine gledala ni jesu li pukli folikuli niti koliki je end :((
A bas me to zanimalo :(
Zapricali se mi u sali sega sala ja i ne znam da sam bila na iui hehehehe
Sad s bozjom pomoci... da nam se ispu e nase zelje i u zdravlju da docekamo bebice abd

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3173
   RE: Inseminacija
25.7.2013 22:53:49   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: malenaa

Moja iui danas uradjena u 16h...
Ono sto me je obradovalo da je spermiogram od mm nevjerovatno poboljsan u roku 20dana :))
Danas imao oko 50miliona spermica, a prije mjesec samo 14 :)
Ono sto me brine i tek skontah kad sam izasla da me doc uopste nije pregledala tj nine gledala ni jesu li pukli folikuli niti koliki je end :((
A bas me to zanimalo :(
Zapricali se mi u sali sega sala ja i ne znam da sam bila na iui hehehehe
Sad s bozjom pomoci... da nam se ispu e nase zelje i u zdravlju da docekamo bebice abd

Bravo za nalaz muza, cime se popravio tako? Cuvam fige da ovaj put uspije inseminacija user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3174
   RE: Inseminacija
26.7.2013 7:35:58   
ena0002
Malenaa, Sreca i Leptiric sretno user posted image user posted image user posted image ...
Malenaa ne sekiraj se sto te dr nije pregledala...ako si primila pregnyl folikuli su popucali garant...a ni mene dr nikad nije pregledao na dan IUI

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 3175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *