|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
11.11.2015 16:22:05   
camelia
Vodolija 2 hvala ti na takvom optimizmu user posted image puno podrške od mene za tebe i da se "napori" idućih dana isplate user posted image Kod mene se prošle godine nakon više od godinu dana truda desila blizanačka trudnoća koja je završila kiretažom u sedmoj sedmici zato što srce nije kucalo. Bilo je to baš teško razdoblje za mene. Sad eto opet oko godinu dana pokušavamo...

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3301
   RE: Inseminacija
11.11.2015 16:30:46   
Vodolija 2
Mogu misliti kako ti je bilo tesko, mila. Ali, kontam, ako se desilo tada, desice se i opet. Trebas vjerovati i radovati se tome.
Ja nikad nisam bila trudna, ne znam ni kako se to radi, teorijski znam, ali praksa nista user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3302
   RE: Inseminacija
14.11.2015 1:12:33   
sarisari
Drage moje vodolija 2 i camelija imate veliki user posted image podrške od mene i ako Bog da isplatit će nam se trud jednoga dana, ja u to iskreno vjerujem

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3303
   RE: Inseminacija
17.11.2015 10:52:28   
camelia
eto ni druga inseminacija nije uspjela user posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3304
   RE: Inseminacija
17.11.2015 21:18:37   
sarisari
draga camelia znam da ti je teško, ali ne očajavaj, samo naprijed u nove "radne"pobjede i uspjet će aBd,user posted image

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3305
   RE: Inseminacija
18.11.2015 6:25:48   
AAvalon
Ja samo kao stara i bivsa trudilica zelim da vam dam podrsku... Nekad davno sam bila aktivnija na ovoj temi. Meni je uspjela treca inseminacija sa stimulacijom Femarom. Imala jedan vodeci folikul, jedan srednji i 2 mala. Moj vodeci sad uskoro puni 4 godine aBd, ljubi ga majka. On nam je stigao nakon 5 godina pokusavanja i lijecenja, doktorica je predlagala i da ne radimo IUI jer imamo samo jednu folikulu ali mi smo htjeli nasoj folikuli da pruzimo maksimalne sanse i trazili smo inseminaciju. Poslije toga sam opet probala sa Femarom ali je doktorica opet predlozila ciljane odnose jer sam opet imala jednu vodecu, 1 srednju i 2 male folikule. Taj put sam pristala jer iskreno, nisam vjerovala da je uopste moguce da mi Femara opet bude dobitna. A iskreno, manje sam i insistirala na inseminaciji jer sam vec imala svoje zlato. I mi ciljali i naciljali, vjerovali ili ne, blizance koji uskoro pune aBd godinu dana. Tako da, zene drage, nemojte se predavat, nemojte odustajati. Korak po korak, vas vasa beba ceka. Ja bih ponovo prosla kroz 5 godina suza samo da dobijem svog prvog sina a ne neku drugu bebu. Ne bih ga mijenjala za 5 godina srece. Sretno!

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3306
   RE: Inseminacija
18.11.2015 22:15:37   
Vodolija 2
Aavalon, kako divna prica ! Imate veliki user posted image od mene i ti i sincina i blizanci ! Blago tebi, zeno !
Hvala ti sto nam dajes podrsku i vjeru. Upratila sam tvoje postove nekada, poznat mi je nick.
Camelia, duso, drzi se!
Ja sam imala jedan vodeci i doktor G. je samo propisao Horiomon i rekao da uhvatim muza taj dan i iduci ;)
Preskocili smo inseminaciju ovaj mjesec.
Sarisari, sta ima kod tebe?
Ljubim vas sve

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 3307
   RE: Inseminacija
22.11.2015 0:34:24   
sarisari

Aavalon hvala ti što nam daješ podršku i neka ste nam živi i zdravi ti, tvoje bebice i sinčina
Draga Vodolija 2 ja sam juce bila kod dr. i dogovorila da idem na drugu inseminaciju, sada čekam samo da dobijem i počnem koristiti Femaru i onda dalje po proceduri, ja se nadam aBd do bebice, kakvo je trenutno stanje kod tebe,
sve vi imate veliki user posted image podrške od mene

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3308
   RE: Inseminacija
23.12.2015 8:27:20   
camelia
moja treća inseminacija završila biohemijskom trudnoćom user posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3309
   RE: Inseminacija
23.12.2015 10:15:30   
mama3333
pozdrav drage moje,da vas pozdravim i ovdje budite jake i nikada ne odustajte,ja sam cekala 3,5 godine i docekala i zelim vam svima da sto prije docekate famozne crtice,prosla sam kao i vi mnogo toga loseg ali isplati se cekati..

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3310
   RE: Inseminacija
28.12.2015 14:27:52   
Kiki1107
Žene, evo da vas obradujem...Inseminaciju sam radila 24.10.2015 posije sam dobila 05.11.2015. Menstruacija mi kasni 24 dana. Preksinoć sam pocela povraćati , naravno imam sve simptome kao da cu dobit, znaci raspad sam sistema . Jucer uradim test i veliki + ko kuca. Nije bil sreće mojoj radosti. Danas odoh kod doktora da potvrdim sve Abda. Zenice sve vam najbolje želim i da isto dočekate . Nikada ne treba gubiti nadu kad čovjek najmanje očekuje to mu se i desi . I jos nadam se da ce vam pomoci zadnja dva mjeseca sam pila Femisan A kapi , tri puta dnevno po 30/40 kapi. Mozda mi je i to pomoglo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 3311
   RE: Inseminacija
1.1.2016 23:37:35   
sarisari

Kiki1107 nemaš pojma koliko sam sretna radi tebe, zaista mi je drago, koja ti je po redu inseminacija uspjela, meni na žalost ni druga inseminacija koju sam radila 09.12. nije uspjela, ali aBd nadam se da ću i ja ugledati jednoga dana svoj plusić
Gdje si kupila te kapi,koliko koštaju i prije nogo što si ih počela koristiti da li si se konsultovala sa dr.
želim ti lahku trudnoču i da sve prođe u najboljem redu, sretno

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3312
   RE: Inseminacija
2.1.2016 20:15:51   
Kiki1107
Sarisari hvala ti mnogo 💋💋Abda i ti da isto dočekaš. Meni je bila prva Inseminacija i nije mi Uspijela. Poslije, odlučili smo da pauziramo dva mjesec, poslije razocarenja. I eto desilo se, kad sam bila kod doktora u ponedjeljak, rekao mi je da je začeće nastalo prirodnim putem , i vec mi je 7 sedmica. A kapi sam pocela piti odmah poslije zadnje menstruacije. Imas ih kupiti u skoro svakoj apoteci. Kaze doktor trebam se čuvati, a znas kako sam čudna sama sebi, bas je drugo stanje user posted image . Vjeruj da sam jos iznenađena i svaki dan zahvaljujem dragom Bogu na ovome. Desilo mi se kad sam najmanje očekivala 😀😀👏👏👏🍼🍼🍼❤️❤️💋💋💋

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3313
   RE: Inseminacija
2.1.2016 20:18:42   
Kiki1107
Ne moraš se konzultirati sa doktorom za kapi, na biljnoj su bazi. Mogu se piti i radi preventive👏👏👏😘😘❤️

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3314
   RE: Inseminacija
18.1.2016 13:23:21   
Leva
Ja bih se ipak posavjetovala sa ljekarom. Koristila sam Femisan A kapi neposredno nakon postupka i poremetila sebi ciklus. Bukvalno sam preskocila jednu menstruaciju i 56 dc imala trolinijski endometrij. Doktorka je savjetovala da prekinem sa kapima i dobila sam nakon tri dana. Sretno u svakom slucaju!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3315
   RE: Inseminacija
10.3.2016 8:27:38   
camelia
Da li neka od vas radila intratubarnu inseminaciju (direktno u jajovod)? Zbog začepljenja jednog jajovoda idući ciklus radim tu vrstu inseminacije pa me zanimaju iskustva user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 3316
   RE: Inseminacija
14.3.2016 19:07:59   
mazza
Zdravo,
I ja se spremam za , znam nije neki posto uspesnosti, ali valja inuspesnostipokusati.. ne znam jos koju vrsti iui cu raditi... divno je cuti ove price sa uspesnom, nadajmo se najboljem...

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3317
   RE: Inseminacija
14.3.2016 23:14:53   
ljiljo

IZVORNA PORUKA: camelia

Da li neka od vas radila intratubarnu inseminaciju (direktno u jajovod)? Zbog začepljenja jednog jajovoda idući ciklus radim tu vrstu inseminacije pa me zanimaju iskustva user posted image


ja ne mogu vjerovati sta citam, kako raditi tu inseminaciju kod zacepljenih jajovoda svasta user posted image tu rezultat moze biti samo vanmatericna trudnoca i odstranjivanje jajovoda

ne znam ko ti je draga to savjetovao jer kada je jedan jajovod ostecen i drugi je al eto...

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3318
   RE: Inseminacija
15.3.2016 14:01:43   
camelia
drugi jajovod je prohodan

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 3319
   RE: Inseminacija
30.4.2016 17:35:12   
denida
je li neko imao krvarenje nakon inseminacije....user posted image

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3320
   RE: Inseminacija
12.6.2016 14:31:24   
Moon1
Lijep pozdrav cure! Nova sam tu..al trudilica vise godina..10.6. smo obavili prvu inseminaciju, i sad cekamo..i imala sam tj.imam krvarenje u biti je to smedje i nije puno..dokt.mi je rekla da ce se pojaviti jer prilikom stavljanja katetera malo ostete..al da ako se pojavi nista ne brinem..da to nije krv direktno iz maternice..inace sam u Mariboru..

(odgovor članu denida)
Neposredna veza do poruke: 3321
   RE: Inseminacija
20.6.2016 14:03:05   
AMHA
I ja sam nova! Jučer bili na prvoj insem. Vi samo još malo čekate? Kakav je osjećaj?

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3322
   RE: Inseminacija
20.6.2016 14:18:57   
Moon1
Pa dobro dosla..Da, cekamo jos saamoo do petka..akouser posted image ne dodje prije..nista se posebno nije desavalo..braon iscjedak bio 2,3 dana ali malo samo..poslije toga jedan dan malo grcice imala..i vise nista..ostalo jos sacekati test pa sta bude bice..

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3323
   RE: Inseminacija
20.6.2016 14:23:38   
AMHA
Hvala ti na dobrodošlici!Koristiš Utrogestane? U čemu je kod vas bio problem? Držim ti palčeve da user posted image ne dođe, do petka ćemo ti ovdje kratiti vrijemeuser posted image

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3324
   RE: Inseminacija
20.6.2016 14:30:41   
Moon1
Pa problem je sto problema nema..sve smo nalaze uradili..moj m 2 puta spermiogram i super nalaz..moji svi hormoni super..radili mi THL- jajovodi prohodni, sve ok..ali trudnoce nema..ne koristim nista..rekli mi samo folnu kiselinu i to je to. Sta je kod vas problem?

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *