|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
26.10.2015 16:17:27   
Vodolija 2
Kiki, Orhideja i Sarisari- cuvam fige !!!
Camelia, u nove radne pobjede, sve do uspješne user posted image

Sarisari, ja sam svoju 1 inseminaciju radina na GAK-u kod dr. Godinjaka. Sto se tice tog probadanja, i ja sam to osjetila 5-6 dana nakon inseminacije pa se furam d je to došlo do nidacije ploda za zid maternice. :)

Sutra ne trebam dobiti, pa cuvajte i meni fige.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3276
   RE: Inseminacija
28.10.2015 12:10:42   
Vodolija 2
I dobila sam. I stvarno sam tužna. user posted image
Ostalim curama želim da da vam lice obasja user posted image .

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3277
   RE: Inseminacija
28.10.2015 14:55:05   
sarisari
drage moje i ja sam dobila i užaso sam tužna, ali u isto vrijeme vjerujem da mi treba da se trudimo a bebice će doći kada bude sudjeno, nisam se još čula sa dr.ali planiram da se dogovorim sa njim da barem mjesec dva pauziram pa onda na drugu inseminaciju aBd, i ako nije tajna koliko je vama godina-camelija, vodolija 2, anandi i kiki0711
ljubim vas i sretno nam svima
idemo do puno user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3278
   RE: Inseminacija
28.10.2015 15:14:54   
anandi
curke zao mi je zbog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sarisari meni je 27

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3279
   RE: Inseminacija
28.10.2015 23:09:14   
sarisari
ja imam 30 godina (samo da se znauser posted image ), anandi gdje radis vto

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3280
   RE: Inseminacija
28.10.2015 23:10:27   
sarisari


zaboravih, za sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3281
   RE: Inseminacija
29.10.2015 7:18:46   
camelia
sarisari, ja imam 33 godine

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3282
   RE: Inseminacija
29.10.2015 19:54:13   
anandi

IZVORNA PORUKA: sarisari

ja imam 30 godina (samo da se znauser posted image ), anandi gdje radis vto


kod Balica u Tuzli

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3283
   RE: Inseminacija
1.11.2015 17:23:05   
Vodolija 2
Opet mene nema na mapi user posted image
Sarisari, ja imam 34.
Dogovorila sam sa dr.opet ovaj mjesec inseminaciju, sad sam na klomifenu.
A bebice ce biti, samo Boze, daj nam strpljenja !

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3284
   RE: Inseminacija
2.11.2015 21:07:42   
sarisari

Tačno vodolija 2 samo sabur i bit će bebica aBd.
Ja sam bila danas kod dr. i dogovorili smo da dodjem na pregled prije naredne mjesečnice kako bi se mogli pripremati aBd ako bude sve ok za inseminaciju naredni mjesec
sretno nam svima i user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3285
   RE: Inseminacijas
3.11.2015 19:31:03   
Kiki1107
Cao vodolija, sasari imam 28 godina, nisam jos dobila, prvih sedam dana imala sam čudan osjećaj u stomaku, grudi me bole ima 10 ak dana. Počeo me stomak povremeno probadati, kao i krsta. Cure tako me strah da cu dobiti. Prošlo je 10 dana od Insiminacije , doktor je rekao da u cetvrtak vadim betu. Ovih dana sam bas razdražljiva, sad mi se place i počnem plskati, ne mogu se zaustaviti, onda me odjednom neki val vrućine obaspe. Bas sam čudna sama sebi. Cure bas mi je zao sto vam nije Insiminacija Uspijela. Bez obzira na sve čovjek ae treba i dalje boriti. Pa da nam Bog podati bebici Abda i II. Meni su na ovoj klinici stvarno svi bili profesionalni. Nalazi su mi svi uredu. Sto me jos vise zbunjuje jer ne mogu nikako da zatrudnim.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3286
   RE: Inseminacijas
3.11.2015 19:44:09   
Kiki1107
Znate sto mi ovo pad sve teze, evo u zadnje vrijeme ni jedna cura/zena se nije javila sa je zatrudnila iui... Pa zar niko??? Makar da nas malo ohrabri...

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3287
   RE: Inseminacijas
3.11.2015 21:26:16   
sarisari


Kiki1107 čuvam ti fige da nam se aBd barem ti javiš sa lijepim vijestima, a što se tiče nalaza i kod mene i mm sve je u redu dr.kaže da nema smetnji što se tiče trudnoče, tako da se iskreno nadam da će dati dragi Allah da imamo bebicu ili bebice.
ABd bit će i kod nas drage moje ženice puno user posted image user posted image user posted image user posted image , joj kada mi zaredamo i počnemo da se porađamo sve jedna za drugomuser posted image

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3288
   RE: Inseminacijas
3.11.2015 22:13:47   
Kiki1107
Amin Boze!!! user posted image user posted image user posted image . Sarasari hvala puno 💋💋💋💋

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3289
   RE: Inseminacijas
4.11.2015 8:03:47   
camelia
Jučer sam bila na drugoj inseminaciji i sad čekam :)

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3290
   RE: Inseminacijas
4.11.2015 8:10:20   
anandi
camelia sretno draga, da ti bude dobitna user posted image user posted image

Pridruzite nam se u cekaonici

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3291
   RE: Inseminacijas
4.11.2015 8:18:27   
anandi
Kiki nemoj da te zbunjuje jer ne mozes zatrudniti. I kod mene i mm je sve u redu ali nazalost vise od 6 godina truda ne dolazi taj famozni plusic. Prije sam se i ja opterecivala, realizovala, sad sam pustila sve kraju, bit ce kad je sudeno. Vjerujem da se sve desava s nekim razlogom, eto ja cekajuci plusic zavrsi fax, otvori firmu, nazalost i umre mi mama. Treba se borit u zivotu, ja sad cekam user posted image ovih dana, onda kontracepcija mjesec, pa bockanje i punkcija planirana oko 18.12. Ja vjerujem, neki mi unutarnji glas govori da cu aBd u januaru prijaviti user posted image

Sretno vam svima zenice, i da sad jedna za drugom prijavljujete user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3292
   RE: Inseminacijas
4.11.2015 19:08:19   
sarisari


camelia želim da ti ova druga inseminacija bude sretna i da nam uskoro prijaviš plusićuser posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3293
   RE: Inseminacija
5.11.2015 8:16:30   
camelia
Hvala na takvim zeljama user posted image mada, iskrena da budem, ne nadam se previse, nekako sam vec postala umorna od ocekivanja...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.11.2015 10:38:38 >

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3294
   RE: Inseminacija
5.11.2015 22:55:58   
Kiki1107
Moja Insiminacija nije uspijela, bas sam tužna. Dobila sam user posted image danas, kada sam trebala test raditi, razočarala sam se user posted image . U subotu idem na konsultacije da vidim sta dalje. Mogu vAs pitati vidim da meke od vas piju tablete, mislim da se zovu nesto sa Kl... za sta one služe...nada zadnja umire, dat ce dragi Bog samo treba vjerovati i biti uporan...

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3295
   RE: Inseminacija
6.11.2015 21:28:55   
sarisari


Kiki0711 zaista mi je zao, ali nikada ne gubi nadu imaš velikiuser posted image i vidjet češ šta će ti dr. reči
ja sam pila samo Femaru koja ima istu svrhu kao i Kl., koliko ja znam, samo što je Femara skuplja i po informacijama koje imam djeluje bolje na folikule, a poslije inseminacije sam koristila Utrogestan vaginalete, ali opet izbor lijekova zavisi od doktora do doktora

(odgovor članu Kiki1107)
Neposredna veza do poruke: 3296
   RE: Inseminacija
6.11.2015 21:30:23   
sarisari


camelia samo da vidim kako siuser posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3297
   RE: Inseminacija
8.11.2015 19:02:39   
Vodolija 2
Camelia, cuvam fige !!!
Obraduj nas sa plusicem, molim te !
Ja opet nisam reagovala na Klomifen, jos imam cistu na desnom jajniku sto nikad nisam imala.
Sutra idem na kontrolu.
Kiki, idemo u nove radne pobede, sta da ti kazem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3298
   RE: Inseminacija
9.11.2015 12:54:56   
camelia
evo me :) danas mi je sedmi dan od inseminacije i nemam nikakve ni bolove, ni grčeve ili bilo šta drugo kako sam imala kad sam radila prvu inseminaciju. od sutra pijem dabroston i čekam :) inače imala sam ovaj put četiri folikula, na desnom jajniku tri (17,19, i 20mm) i na lijevom jedan koji je nakon injekcija menopura narastao na 25x30mm

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3299
   RE: Inseminacija
11.11.2015 13:54:32   
Vodolija 2
Camelia draga, to su divne vijesti. Nije to mali broj folikula, mozda cak budu i dvojke. Cuvam ti fige, kao i ostalim trudlicama !!!
user posted image user posted image user posted image
Bila sam jutros kod dr. G., imam jedan folikul od 19 mm, trebam veceras primiti stopericu i uhvatiti muza 😊
Preskacemo inseminaciju ovaj mjesec, idemo na prirodni put.
Ljubim vas, glavu gore, bice beba !

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *