|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
20.11.2015 13:19:48   
aazra

IZVORNA PORUKA: škorpija


Meni je samo sreća da ga rijetko vodim u školu, to nana odrađuje, a ona je cool user posted image , a kontam i ja da ga vodim svaki dan vjerovatno bi oguglala i dohavizala se user posted image


Evo samo da znaš bolje ti je da dolaziš češće dok ti nismo "ukrali" nanu... user posted image

Vjerujte kao što ne volim laznu ljubaznost tako mi to što se ona nekad naljuti na mene i izruzi prija, posebno zato što je uvijek u pravu user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1451
   RE: Prvačići
20.11.2015 16:07:07   
salmy
imali su dva kontrolna user posted image matematika i moja okolina...to se strebalo dva dana

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1452
   RE: Prvačići
2.12.2015 20:14:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

imali su dva kontrolna user posted image matematika i moja okolina...to se strebalo dva dana


ja večeras sa informacijauser posted image

nisma ni znala da će imati kontrolne tj provjere znanja...
moja curka iz matematike od 14 poena svih 14 digla
od 9 poena iz moje okoline svih 9 je njenih bilo
pa baš fino je usvojila sve...


Moram Vam reći da mi je moja F veliko iznenadjenje....
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1453
   RE: Prvačići
2.12.2015 20:24:03   
Medić*
I ja večeras sa informacija.
Napreduje maleni mashallahuser posted image
Matematika i jezici mu najviše lezeuser posted image
Problem je što u školi priča ekavicom i ijekavicomuser posted image
Pitala ga u učiteljica kako to..pa fino kad idem kod nane odmah počnem sandzacki pricatiuser posted image
U srijedu ponovo idu u kino.Zaboravih šta će gledatiuser posted image
user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1454
   RE: Prvačići
3.12.2015 15:36:27   
Edita1989
Kod vas nema provjere stalno?Moj Ameen ima ispite svako malo,iz svih predmeta...Prosle sedmice je zavrsio,sad cekamo kad ce finalni...Uci dijete svaki dan...Popravio se hB,manje se zali uciteljica...il je oguglalauser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1455
   RE: Prvačići
3.12.2015 16:15:26   
Medić*
Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan doniouser posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 3.12.2015 16:16:37 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 1456
   RE: Prvačići
3.12.2015 16:22:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Medić*

Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan donio
user posted image

e da nama su sinoć najavili da dolozi 8.12 :)))
volim tu praksu totalnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1457
   RE: Prvačići
3.12.2015 16:28:10   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: Medić*

Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan doniouser posted image

I kod nas je to bilo...Dolazio stomatolog,policajac,svasta nesto je bilouser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1458
   RE: Prvačići
3.12.2015 17:53:45   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan donio
user posted image

e da nama su sinoć najavili da dolozi 8.12 :)))
volim tu praksu totalnouser posted image




kod nas bio u ponedjeljak

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1459
   RE: Prvačići
3.12.2015 18:46:27   
škorpija

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan donio
user posted image

e da nama su sinoć najavili da dolozi 8.12 :)))
volim tu praksu totalnouser posted image




kod nas bio u ponedjeljak

e ja bih voljela da su im i zube pregledali, a ne samo promotivni materijal da podijele user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1460
   RE: Prvačići
3.12.2015 18:51:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Svaki dan im je provjera znanja na dodatnoj nastavi iz svih predmeta
na 7 casu ponavljaju gradivo
Cijeli dan su u skoli i tamo rade zadacu
Svidja mi se taj sistem gdje dijete samo sjedne i odradjuje a uciteljice nadgledaju.Nema mame i babe, sjedi i radiuser posted image

Danas su imali stomatologa u skoli, predavanje o higijeni. pokloncice sav sretan donio
user posted image

e da nama su sinoć najavili da dolozi 8.12 :)))
volim tu praksu totalnouser posted image




kod nas bio u ponedjeljak

e ja bih voljela da su im i zube pregledali, a ne samo promotivni materijal da podijele user posted image

a ne gledajuuser posted image

pa kad je moja H išla gledali suuser posted image


doduše moje idu redovno na kontrole i preglede pa ne brinem o tome...ali mi je ok da su zbog toga tu...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1461
   RE: Prvačići
3.12.2015 19:13:51   
škorpija
Ma održali su im predavanje o higijeni zuba, ali mi smo malca pripremili da će pregledati pa se on razočarao kad nisu, kaže prevarili nas user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1462
   RE: Prvačići
3.12.2015 21:03:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ma održali su im predavanje o higijeni zuba, ali mi smo malca pripremili da će pregledati pa se on razočarao kad nisu, kaže prevarili nas user posted image


I nama su rekli bit ce pregled, kaze mi dijete nisu im gledali zubice
a trebali su user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1463
   RE: Prvačići
3.12.2015 21:26:10   
salmy
mene djete danas provali kod uciteljice:kaze moja mama samo zna ptice crtatuser posted image uciteljica mi to prica i zena se odvali od sege..malo je falilo da je pitam sta joj je smjesno..pa i ptica je za umjetnikauser posted image

i kod njih ce doci stomatolog..jucer sam potpisala pristanak

kontam sto im je uciteljica radoznala..neki dan jedno po jedno pitala cime se bave roditelji...kaze moj A mama jel znas da ima dosta mama koje siju...a jedan tata je policajacuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1464
   RE: Prvačići
6.12.2015 18:58:37   
aazra
I meni je B iznenađenje bar što se tiče nastave, u predškolskom nije pokazivao neko zanimanje, čak je i trčao na nastavi, sad je puno bolje, kontrolni skoro sve tačno uradi, počeo se i javljati, ali ponekad mi se čini da mu je škola dosadna i evo sad je nedelja, a da kazem da se raduje i jedva čeka sutra da vidi svoje drugove i sjedne u klupu, i nije baš tako, ali šta je tu je, i mi smo ponekad takvi user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1465
   RE: Prvačići
10.12.2015 0:00:47   
Medić*
Moj se svaki dan raduje školi.
Voli drugare i uciteljice.
Dobar je. Nemamo problema. Inače je pitomije dijeteuser posted image

Danas su po drugi put išli u kino. Gledali Malog princa. Ovaj put su ih vodili trolom. Djeca bila posluša. Uciteljice ih počastile kokicamauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1466
   RE: Prvačići
10.12.2015 13:08:34   
aazra
Morat ću se raspitati o nekoj glumačkoj sekciji, imali su zadatak da nauče priču iz bosanskog djeca i zečići, gdje dječaci glume sebe, a djevojčice zečiće...user posted image Pa sam na kraju ja naučila napamet ovaj dio za curice koji je uz to i obimniji ne znam je li to namjerno user posted image , a mog to ne popušta iako su jučer to glumili, ponavljali smo opet kući, mm nas snimao na mobitel...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1467
   RE: Prvačići
10.12.2015 16:34:33   
Medić*
Danas su imali testic i propitivanje iz matematike.
Među 3 najboljih jeuser posted image user posted image
Sve za 5user posted image

Sutra imaju test sve će preći od početka do jučerašnjeg dana.
Donjeta je teka kući da se ponavlja, inače im sve teže i knjige stoje u školi jer tamo rade zadacu user posted image



< Poruku je uredio Medić* -- 10.12.2015 16:47:26 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1468
   RE: Prvačići
11.12.2015 8:15:11   
pocahontas
Azra, spomenula si glumu..pogledaj ovo, rade po skolama za vrijeme produzenog boravka sto je meni super, ne moras ga vodati i gubiti vrijeme i sve je na engl.jeziku, 1x sedmicno..
http://helenogradysarajevo.simplesite.com/

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1469
   RE: Prvačići
11.12.2015 11:45:07   
škorpija
Dajte mame kakvih dobrih linkova s gradivom za prvi razred, skontala sam da puno lakše sve savlada ako je na kompjuteru, papir i olovku mu nisu baš omiljeni.

Ja sam jutro na sastanku na poslu, povela se neka priča oko gradiva, stala u odbranu učitelja, stvarno nisu oni krivi što je program preobiman i neprilagođen, treba mijenjati sistem, a ne stalno učitelje i nastavnike napadati, doduše moja seka je učiteljica pa mi je ona malo otvorila oči kad je to u pitanjuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1470
   RE: Prvačići
11.12.2015 20:41:00   
R&T@
http://www.artrea.com.hr/onlinepredskola.html

Mojima je nekada ovo bilo zabavno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1471
   RE: Prvačići
28.1.2016 9:42:55   
škorpija
Mame prvačića, jel vama dosadio ovaj raspust, nama jeste kolektivno, a najviše Ajdinu i nani, jedva čekamo da počne škola user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1472
   RE: Prvačići
28.1.2016 17:16:24   
salmy
Jel prvi dan škole treba nositi sve udžbenike za taj dan? Jel raspored iz prvog polugodista...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1473
   RE: Prvačići
28.1.2016 18:17:03   
Angelica
Kod nas je po rasporedu iz prvog polugodišta

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1474
   RE: Prvačići
28.1.2016 19:08:25   
dambolina
naravno da nose sve po rasporedu za prvi dan skole i to po rasporedu iz prvog polugodista. jedino se u pojedinim skolama promjeni smjena, pa to provjerite

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *