|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
12.11.2015 13:54:51   
aazra
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

no nikom nije smiješno draga pocy, vidiš da niko ne zna engleski
samo ti i ja user posted image


Znamo, znamo...ali treba stići do kraja teksta user posted image

Ne znam hoće li me ovaj moj poslušati, rekla sam mu da se javlja s ovim što zna i ako nema šanse da dobije onu nagradu "dijete dana" (za koju se iskreno nadam da će učiteljica ukinuti, neki su dobili i po nekoliko puta) i da je neke stvari dobro znati radi sebe ne samo zbog smješka, nagrade, ali eto bojim se da mu da mu je to postala mala opsesija, kad dođe kući prvo ispriča ko je dobio ljutka, ko smješka onda ostalo user posted image


< Poruku je uredio aazra -- 12.11.2015 13:55:10 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Prvačići
12.11.2015 21:51:03   
Edita1989
Evo i nas malouser posted image

Pocahontas,super textuser posted image

Koko,ne zapisu vam sta je zadaca i sta treba uciti?

Moj ima knjigu,tu uciteljice pisu sve vezano za dijete,zadaca i ispiti...

Poceo nam drugi krug ispita,svaki dan ucimo,da je samo zavrsiti pa da se odmori malo i on i mi...Smanjio je malo hodanje po ucionici,manje se uciteljica zaliuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Prvačići
13.11.2015 14:07:15   
salmy
danas je decko radio fiskulturu u bermudama i majici kratkih rukavauser posted image

kaze joj mama jest mi bilo lijepo..

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Prvačići
13.11.2015 14:13:07   
ziki

IZVORNA PORUKA: salmy

danas je decko radio fiskulturu u bermudama i majici kratkih rukavauser posted image

kaze joj mama jest mi bilo lijepo..

user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Prvačići
13.11.2015 14:19:24   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy

danas je decko radio fiskulturu u bermudama i majici kratkih rukavauser posted image

kaze joj mama jest mi bilo lijepo..

user posted image user posted image


Ja pitam F ima li iko u sorcicu da radi fizicko, kaze svi su u trenerkama crnim mozda jos jedno / dvoje sorcic jos nose user posted image Majica obavezno user posted image user posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 13.11.2015 14:20:06 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Prvačići
16.11.2015 13:26:49   
aazra
Šta kupujete, pravite mališanima za uzinu... user posted image ?

Meni je postalo neisplativo svaki dan kupovati kroasane, a dijete uzme voće samo kad ga se ucjeni da neće dobiti ništa drugo, sumnjam da bi pojeo bananu da mu stavim u torbu...ne mogu da mu prigovaram za to jer sam i sama takva user posted image

Razmišljala sam da mu uplatim uzinu ali sam saznala da je bilo mnogo onih koji su istiu otkazali jer je bila baš loša... user posted image

Sjećam se da sam i sama kao dijete imala tih problema, bilo me strah nani koja mi je pripremala uzinu reći da nisam pojela, zao baciti i onda sam znala u torbi nosati jedan te isti sedam dana dok ne pozeleni, a i stvari su znale poprimiti taj vonj...pa imam averziju od povlačenja sendviča po torbi posebno ako je unutra salama... user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Prvačići
16.11.2015 13:43:27   
Medić*
Pravo mu ono sto voli user posted image
Mi imamo obroke u skoli, ali eto da nemamo znam sta bi pojeo za uzinu pa bih i pravila a nekada nesto iz pekare uzela.
Palacinke, kiflice, krofne, ustipke, sendvice razne sa cim voli unutra i tako......i neka vockica, . Dosta toga moze se i navece napraviti pa da za ujutru moze ponjeti.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Prvačići
16.11.2015 13:47:26   
Hanady RR
kod nas je također izbor užine bio loš i onda smo dolučili da že nositi od kuće...


ja sma napravila užina sisitemuser posted image
ja imama curku koja je Iv razred...
pa se malo smoa prikantačilauser posted image

kiflice slane i slatke napravim, il buhtle i zaledim pa pečem ujutro u brzini spremanja po jednu slani i jednu saltku z anjih i ponesu...

uzimamoa im tost ointegralni klas hljeb, ukusan, nije puno hljea i mažemo mladi sir, ili ajvar ili abc namaz kako koja želi...
nekada se stavlja sir trapist l rijetrko ne vole one to...

nose i džemove namaze u kiflice i buhtle il hljeb,....
onda mafine slane i slatke znam im u taperver zdjele umješam pa smao ujutr o pečem po dva ova dva ona...
tako 2-3 dana dok smjesa ne ode toliko i stajqt može u frižideruuser posted image

ako vikendom pitu radim znam zvrkova malih sirnice zalediti pa im pečemo i njih nekada da nose...

durge pite ne jer su mirisom prejake za učionicu iliu opet nisu sve ni za zalediti ok...

eo tako nekako devaramo...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Prvačići
16.11.2015 13:52:06   
salmy
Mi smo nosili u pocetku uzinu..stavim mu u tupervare zdjelicu sendvic i sokic ili vodu....medjutim vremenom je ugledao kod drugara uzinu koju uzimaju u skoli

uciteljica ih posalje po tu uzinu pa je njima zanimljvo

elem..od ovog mjeseca smo mu uplatili..
uglavnom bude.krofna djem,kifla sa pastetom namazana..lisnato sa sirom i kifla sa salamom
prave im "slatko i slano

pojede svaki put iako nije ljubitelj krofni niti lisnatog(on to zove pita)user posted image

neka prima dok ne dosadi...lako je prestati...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Prvačići
16.11.2015 13:52:57   
Medić*
Fino ste vi to osmilili hanady.
Ja svom ubacim nekada i kozje mlijeko u tetrapaku ili jogurtic user posted image iako tamo ima obroke, eto nekada s vremena na vrijeme.

Mozete i tortiljice praviti pa filovati cime hocete, pizza domaca komad doar, vole to djeca...Ma ima raznih ideja...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Prvačići
16.11.2015 14:21:33   
Hanady RR
Moje cure ujutro u 7 piju šolju domaćeg mlijeka i pojedu također nešto...
tako da ne nose u školu sikiće ni mlijeka...
nekada su nosile sok...al nema potrebe...u potrebi mogu d aodu napiju s evod eu školi ...
bespotrebno pijenje soka im ne treba...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Prvačići
16.11.2015 15:22:24   
Medić*
Sokove nikakve ne pije.
Flasu vode nose svi.
A ujutru im je tamo dorucak u 8 i 30 i uz dorucak im stave caj.
Rucak u 11. Kuhano.
Uzina namazi. Dzem, eurokrem, pavlaka, ustipci nekad, voce.
Ima i druga uzina za djecu u produzenom.
Moj nekad ponese mlijeko kozje ili cokoladno ili ab kulturu da gucne. Jednom sedmicnouser posted image
Kad dodje kuci rucak i veceru. Ima apetit kaze uciteljica za mashallah
pred spavanje solja mlijeka user posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 16.11.2015 15:25:01 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Prvačići
16.11.2015 15:23:43   
salmy
ja uvijek u torbi imam flasicu necegauser posted image tako da sam prenijela na decka..kupila mu tuperware flasicu i uvijek je u ruksaku...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Prvačići
16.11.2015 16:13:40   
škorpija
Ja za užinu stavljam barni ili one milka biskvite na fazon barnija ili grisini ili perece male i flašu vode obavezno, on jede prije škole, čeka ga ručak poslije škole i uopšte nije gladan u školi gdje bude samo 2,5 sata tako da sendvič nikad ne nosi, više mu je užina bitna onako iz fazona , eto kad svi izvade da jedu da i on ima nešto,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Prvačići
16.11.2015 16:29:12   
mama75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vi za vi bijele majice, nisam ni mislila nikako kupovati duge rukave, pa griju valjda salu zimi ko i sada, a osim toga, djeca se zagriju..moj je jos u bermudicama i tako ce i ostati..


isto!

ne kontam ovu priču s dugim rukavima user posted image

Meni uciteljica porucila da maloj za tjelesno oblacim dugi rukav; smrzla se nedavno.
A starija nosi rezervnu potkosulju user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Prvačići
16.11.2015 23:25:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ja za užinu stavljam barni ili one milka biskvite na fazon barnija ili grisini ili perece male i flašu vode obavezno, on jede prije škole, čeka ga ručak poslije škole i uopšte nije gladan u školi gdje bude samo 2,5 sata tako da sendvič nikad ne nosi, više mu je užina bitna onako iz fazona , eto kad svi izvade da jedu da i on ima nešto,


Ma da, kratko je to, nema on vremena da ogladni za 2,5 h. Pojede tu slatku uzinicu i kuci na rucak.
Ja sam mislila duze ostaju u skoli.....

Mama75 ljubi nam drugaricu prvacica user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Prvačići
17.11.2015 9:24:28   
megi
Mi isto nosimo od kuce,
kad je prva smjena ne moze da jede ujutro pirje skole, jedva se probudi onda uglavnom ponese sendvic od kuce, kifle punjene voli pa pravimo
a kad ej druga smjena kao sto skorpija kaze nema kad ni ogladniti jer jede kuci a ponese kroasan ili nesto reda radi da kad je vrijeme uzine jede i ona
dosta djece uzima uzinu u skoli pa sma je pitala hoce li i ona ali ona nece kaze ja vise volim da ponesem ili nekad nesto kupi u skoli to joj je isto drago :)

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Prvačići
17.11.2015 9:47:00   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Medić*

Sokove nikakve ne pije.
Flasu vode nose svi.
A ujutru im je tamo dorucak u 8 i 30 i uz dorucak im stave caj.
Rucak u 11. Kuhano.
Uzina namazi. Dzem, eurokrem, pavlaka, ustipci nekad, voce.
Ima i druga uzina za djecu u produzenom.
Moj nekad ponese mlijeko kozje ili cokoladno ili ab kulturu da gucne. Jednom sedmicnouser posted image
Kad dodje kuci rucak i veceru. Ima apetit kaze uciteljica za mashallah
pred spavanje solja mlijeka user posted image


e fala za info user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Prvačići
17.11.2015 10:56:13   
magbi
user posted image user posted image user posted image ne znam jeli na temi ali prvaciic smo,idemo u porduzeni borovak gdje ima djecak koji je u trecem razredu,maltretira nase prvacice ne samo mog sina vec i ostalu djecu,obara im stolice djeca padnu,iz pernice vadi stvari i lomi ili podere,djevojcice cupa za kosu,zalili smo se uciteljica kaze da razgovara sa njegovom mamom ali ocito da nema efekta,sta da radim veceras nam je roditeljski,da li da trazim pedagoga,da napomenem da se radi o privatnom produzenom boravku,gdje svi jednako placamo, i saljemo djecu da nam budu na sigurnom,toplom,suhom i sitom,sta reci njegoj mami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:20:03   
škorpija

IZVORNA PORUKA: magbi

user posted image user posted image user posted image ne znam jeli na temi ali prvaciic smo,idemo u porduzeni borovak gdje ima djecak koji je u trecem razredu,maltretira nase prvacice ne samo mog sina vec i ostalu djecu,obara im stolice djeca padnu,iz pernice vadi stvari i lomi ili podere,djevojcice cupa za kosu,zalili smo se uciteljica kaze da razgovara sa njegovom mamom ali ocito da nema efekta,sta da radim veceras nam je roditeljski,da li da trazim pedagoga,da napomenem da se radi o privatnom produzenom boravku,gdje svi jednako placamo, i saljemo djecu da nam budu na sigurnom,toplom,suhom i sitom,sta reci njegoj mami user posted image user posted image user posted image

ajooj ne znam da li vam može pedagogo pomoći ako je riječ o privatnom produženom boravku, tu vam može pomoći samo vlasnik i da ste vi roditelji složni pa ako se taj dječak ne prilagodi grupi, mogu ga izbaciti, ali opet bitno je da ste složni i da više roditelja zaprijeti da će ispisati dijete, privatnici u većini sučajeva gledaju samo ekononsku računicu i ako budu odlučivali izmđeu 5 djece i jednog, izabrat će naravno ono što im je ekonomski isplativije (Osim u slučaju da su rodititelji problematičnog djeteta prijatelji ili rođaci vlasnika, e tu onda nema pomoći)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:21:06   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Medić*

Sokove nikakve ne pije.
Flasu vode nose svi.
A ujutru im je tamo dorucak u 8 i 30 i uz dorucak im stave caj.
Rucak u 11. Kuhano.
Uzina namazi. Dzem, eurokrem, pavlaka, ustipci nekad, voce.
Ima i druga uzina za djecu u produzenom.
Moj nekad ponese mlijeko kozje ili cokoladno ili ab kulturu da gucne. Jednom sedmicnouser posted image
Kad dodje kuci rucak i veceru. Ima apetit kaze uciteljica za mashallah
pred spavanje solja mlijeka user posted image


e fala za info user posted image



mogla si se malo ukljuciti nekada, samo ja pisem a vidim ne bendaju me ove iz drzavnih user posted image
sala, sala user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:27:09   
Medić*
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: magbi

user posted image user posted image user posted image ne znam jeli na temi ali prvaciic smo,idemo u porduzeni borovak gdje ima djecak koji je u trecem razredu,maltretira nase prvacice ne samo mog sina vec i ostalu djecu,obara im stolice djeca padnu,iz pernice vadi stvari i lomi ili podere,djevojcice cupa za kosu,zalili smo se uciteljica kaze da razgovara sa njegovom mamom ali ocito da nema efekta,sta da radim veceras nam je roditeljski,da li da trazim pedagoga,da napomenem da se radi o privatnom produzenom boravku,gdje svi jednako placamo, i saljemo djecu da nam budu na sigurnom,toplom,suhom i sitom,sta reci njegoj mami user posted image user posted image user posted image

ajooj ne znam da li vam može pedagogo pomoći ako je riječ o privatnom produženom boravku, tu vam može pomoći samo vlasnik i da ste vi roditelji složni pa ako se taj dječak ne prilagodi grupi, mogu ga izbaciti, ali opet bitno je da ste složni i da više roditelja zaprijeti da će ispisati dijete, privatnici u većini sučajeva gledaju samo ekononsku računicu i ako budu odlučivali izmđeu 5 djece i jednog, izabrat će naravno ono što im je ekonomski isplativije (Osim u slučaju da su rodititelji problematičnog djeteta prijatelji ili rođaci vlasnika, e tu onda nema pomoći)


Ne znma o kakvom se privatnom produzenom radi ?
Zar takve postoje a da nisu unutar skole neke ili vrtica ...nisam upoznata s takvim produzenim....

Uglavnom ako je ozbiljna institucija imaju i pegadoga, ako nemaju onda vlasniku user posted image morate djelovati zajednicki, svi roditelji user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:27:52   
magbi
Imaju oni pedagoga jer se radi o poznatom vrticu od ove godine i produzenom boravku,imaju cetri ili pet vrtica tako da nisu bas neki novi,djecak je kod njih od jaslice evo i drugi sin ide i do sad je sve super bilo,ali ovaj djecak me bas sekira sta da radim ne znam ni sama evo sam A4 format srocila hahah sve sta trebam reci da od huje ne zaboravim

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:28:43   
Medić*

IZVORNA PORUKA: magbi

Imaju oni pedagoga jer se radi o poznatom vrticu od ove godine i produzenom boravku,imaju cetri ili pet vrtica tako da nisu bas neki novi,djecak je kod njih od jaslice evo i drugi sin ide i do sad je sve super bilo,ali ovaj djecak me bas sekira sta da radim ne znam ni sama evo sam A4 format srocila hahah sve sta trebam reci da od huje ne zaboravim


Svi roditelji zajedno, mora se tome stati u kraj. Nije to sala.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:29:44   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Medić*

Sokove nikakve ne pije.
Flasu vode nose svi.
A ujutru im je tamo dorucak u 8 i 30 i uz dorucak im stave caj.
Rucak u 11. Kuhano.
Uzina namazi. Dzem, eurokrem, pavlaka, ustipci nekad, voce.
Ima i druga uzina za djecu u produzenom.
Moj nekad ponese mlijeko kozje ili cokoladno ili ab kulturu da gucne. Jednom sedmicnouser posted image
Kad dodje kuci rucak i veceru. Ima apetit kaze uciteljica za mashallah
pred spavanje solja mlijeka user posted image


e fala za info user posted image



mogla si se malo ukljuciti nekada, samo ja pisem a vidim ne bendaju me ove iz drzavnih user posted image
sala, sala user posted image


ma šta ima d aim pišem
kod nas je sve drugačije nego kod njih
user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *