|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
11.11.2015 14:45:17   
Hanady RR
uzimama čisto bijele iz razloga što povrmeno treb i tokuhati u toms lučaju aplikacije me nervirajuuser posted image


a uzmeme dugi rukav u slučaju teške zime...
u našoj školi jeste toplo...no opet sala je orgomna i u slučaju teške zimetine neka im bude ugodnije...
H koristi dugi rukav uredno...zimi
ili kratki i bijeli dux preko čak...
al ona je smrzla...
mala se više znoji, ja vjerujem ta će na bretele u neko doba tražitiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Prvačići
11.11.2015 16:12:44   
škorpija
I ja smatram da nije potreban dugi rukav na tjelesnom, pa oni će vježbati i zagrijati ste, mi smo radili tjelesni u trikou, ako se sjećate i zimi i ljeti, beš štrampli, hladno ti je prvih 5 minuta dok je prozivka, a na kraju se bogami zajapuriš i preznojiš user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Prvačići
11.11.2015 16:21:13   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sta ce vam dugi rukav za fizičko.... ugodnije je djeci s kratkm ...nisu vani, u sali su


pa eto kontala kad zazimi ako zatreba da imamo..mada im je toplo
İ iz sorceva smo presli na trenerku skoro user posted image

Mada moj se znoji cisto sumnjam da bi mu u duxicu bilo prijatno...
İnace je u skoli pretoplo svakako..

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: Prvačići
11.11.2015 19:41:27   
koka i po
da se prijavim....skorpijo sestro po muci gdje siuser posted image
od danas mrzim pjesmiceuser posted image
elem....dobili smo pjesmicu za nauciti...Kobajagi pjesma,Grior Vitez.....ja je jos nisam svarila user posted image ...i bas me cudi izbor jer špo meni nije za prvaciceuser posted image ...al hajd..
S.nema problema sa motivacijom ali cini mi se slabo pamti....babo ga je ucio sat i pol i skoro poludiouser posted image ..
mene ustvari muci nesto drugo...cini mi se da ne pazi na casu(sta radi Bog zna).vec mi je dosadilo raspitivanje sta je za zadacu....ponekad zapamti cesce ne....tako da sam se zadeverala.
uciteljica kaze da malo odluta s vremena na vrijeme(sta god joj to znacilo)..doduse ...jos nemamo termin informacija da bi se detaljnije raspitala a uciteljica je onako malo nedostupnauser posted image .roditeljskog nismo jos imali.
iskreno...znala sam da ce ici malo teze ali nisam mislila ovako.nezreo je svakako...spreman je za saradnju ali jednostavno se nekako izgubi....samo mu je igra na pameti

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: Prvačići
11.11.2015 20:35:44   
aazra
Koka i po, nemoj se sekirati pa ja kad se sjetim sebe u osnovnoj...često su mi znale odlutati misli, nekad se vidjelo i na ocjenama doduše više u pubertetu user posted image Hoću reći, sve je to normalno, nismo svi na isti kalup, nekome je nešto zanimljivo, nekome nije, ovisi o gradivu a i o učiteljima da djecu zainteresuju, nazalost ima ih kojima nije stalo samo gledaju da odrade svoje i zavrse posao, mislim na učitelje, djeca to osjete user posted image

tek poslije kad znas da ti ocjene trebaju za budućnost, javi se i motivacija, a to je negdje u srednjoj ili na faksu user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 11.11.2015 20:38:35 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: Prvačići
11.11.2015 20:38:46   
Medić*
Sabur koksi sve ce to polako dolaziti na svoje, bas onako kako treba user posted image

Danasnja zadaca im je vjezbanje Na vrh brda vrba mrda, vrba mrda na vrh brdauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: Prvačići
11.11.2015 21:15:13   
salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sta ce vam dugi rukav za fizičko.... ugodnije je djeci s kratkm ...nisu vani, u sali su

user posted image to je krenulo od mene..ja bi mu jorgan spremilauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: Prvačići
11.11.2015 21:22:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sta ce vam dugi rukav za fizičko.... ugodnije je djeci s kratkm ...nisu vani, u sali su

user posted image to je krenulo od mene..ja bi mu jorgan spremilauser posted image


dusa draga user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: Prvačići
11.11.2015 21:23:37   
škorpija
Koko drži se user posted image , naša učiteljica kaže jučer na roditeljskom, eto polako prestaju da hodaju po času, ali i dalje imaju potrebu da odubu sred nastave do druga ili drugarice da malo proćaskaju, svjesni su i oni da su to mali telići koji još oojma nemaju šta je škola. A ni smo u zadnjoj pjesmici imali riječ stječe, ojjjj majko nikako ni da zapamti ni da skonta šta ta riječ znacći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: Prvačići
12.11.2015 8:32:56   
pocahontas
vi za vi bijele majice, nisam ni mislila nikako kupovati duge rukave, pa griju valjda salu zimi ko i sada, a osim toga, djeca se zagriju..moj je jos u bermudicama i tako ce i ostati..
tene su rekli iskljucivo pltike i na čičak, dakle duboke ne, i bitno je da djeca to sama mogu oblačiti..ja njemu samo bijele čarapice ko hercegovcu nabacim na dan sporta, a majicu, tene i bermude sam oblači, neka se uči brzini i spretnosti, sve ima svoju poentu..
zadacu jos nikako nismo kuci radili, sve oni to lijepo zavrse u produzenom a i nisu to neke količine sad za sada..obicn oda nesto dovrse sto nisu na casu obavili, da oboje, dopišu, nacrtaju i sl.
imali su do sada dva testića iz matematike, i super je savladao gradivo, sve je tačno uradio, dobio je ono Bravo R., sve zadatke si točno uradio!user posted image .. samo je eto malo neuredan..e čuj, baš me čudi user posted image
imaju sada nekakve probe za neku priredbu, kome čemu i zašto ne znamo još, neka je tema u bojama jeseni jer se tako moraju obući, helem on je u zboru user posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 12.11.2015 8:37:15 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: Prvačići
12.11.2015 8:42:46   
Medić*
Poky i moj je neuredan malo. Kaze svi djecaci vecinomuser posted image
A ljevak je pritom user posted image
Zadacu tamo odradjuju. Donosi mi teke na uvid nekada da se pohvaliuser posted image
İsto spremaju neku priredbu no nece da demonstrira kaze bit ce iznenadjenjeuser posted image
Ne znamo jos kako ce obuceni biti jedino znam bit ce iste boje svimauser posted image
Da i plitke tene jer su aktivni tamo i tesko se u dubljim moze vjezbati, noge im se znoje, na cicak iskljucivo. Radi lakseg oblacenja. A to im je najstroziji nastavnik kaze mi F user posted image user posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 12.11.2015 8:49:22 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: Prvačići
12.11.2015 8:54:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

da se prijavim....skorpijo sestro po muci gdje siuser posted image
od danas mrzim pjesmiceuser posted image
elem....dobili smo pjesmicu za nauciti...Kobajagi pjesma,Grior Vitez.....ja je jos nisam svarila user posted image ...i bas me cudi izbor jer špo meni nije za prvaciceuser posted image ...al hajd..
S.nema problema sa motivacijom ali cini mi se slabo pamti....babo ga je ucio sat i pol i skoro poludiouser posted image ..
mene ustvari muci nesto drugo...cini mi se da ne pazi na casu(sta radi Bog zna).vec mi je dosadilo raspitivanje sta je za zadacu....ponekad zapamti cesce ne....tako da sam se zadeverala.
uciteljica kaze da malo odluta s vremena na vrijeme(sta god joj to znacilo)..doduse ...jos nemamo termin informacija da bi se detaljnije raspitala a uciteljica je onako malo nedostupnauser posted image .roditeljskog nismo jos imali.
iskreno...znala sam da ce ici malo teze ali nisam mislila ovako.nezreo je svakako...spreman je za saradnju ali jednostavno se nekako izgubi....samo mu je igra na pameti


draga sve ce to doci an svoje ...prvo polugodiste 1. razreda tome i služi..

ali da niste imali informacije i roditeljski to je cudno.... insistiraj na tome...moraju informacije biti svakih 14 dana ....na kraju tromjesečja i polugodista i roditeljski ako nema neke potrebe za jos...znas to i sama .... cuj nedostpuna uciteljica .... ima da bude dostupna bar svakih 14 dana ....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: Prvačići
12.11.2015 9:16:09   
megi
skorpija mi smo neki dan u pjesmici jedva savladali učtivo, nikako jezik da prelomi,

nama je veceras roditeljski pa vidjet cemo sta kaze,
a i oni pripremaju priredbu za 25. novembar
vjerovatno ce zajedno izvesti neku recitaciju eno je ponavlja jednu recenicu danimauser posted image



_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: Prvačići
12.11.2015 9:17:06   
veeseelaa
vi za vi bijele majice, nisam ni mislila nikako kupovati duge rukave, pa griju valjda salu zimi ko i sada, a osim toga, djeca se zagriju..moj je jos u bermudicama i tako ce i ostati..


isto!

ne kontam ovu priču s dugim rukavima user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: Prvačići
12.11.2015 9:22:35   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vi za vi bijele majice, nisam ni mislila nikako kupovati duge rukave, pa griju valjda salu zimi ko i sada, a osim toga, djeca se zagriju..moj je jos u bermudicama i tako ce i ostati..


isto!

ne kontam ovu priču s dugim rukavima user posted image

user posted image jos cete me nagovoriti da mus utra stavim kraki rukav... akze:joj mama samo ja nosim dugih rukava..neka sine velim zima jeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: Prvačići
12.11.2015 9:26:32   
pocahontas
salmy, ako on kaze da mu je vruce, onda je tako
ne valja ni to vala
ja ga uvjek pitam jel skakucu na tom tjelesnom, a vala i da ne skakucu, pa griju salu zaBoga user posted image

i da, ovaj moj vec treci put na trecem jeziku uci oblike i tijela *shapes and solids i dobro on to nije sve pobrkao
i vazdazeleno drveca je valjda zimzeleno drvece user posted image
pa pravougaonik/rectangle/pravokutnik
trouga/triangle/trokut
pentagon/peterokut/petougao user posted image
hexagon/osmokut/osmougao itd
OMG
user posted image
i ja zatrokiram da vam pravo kazem, bolje on zna od mene user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: Prvačići
12.11.2015 10:23:18   
pocahontas
malo šege user posted image

Teacher: How old is your father?
Kid: He is 6 years.
Teacher: What? How is this possible?
Kid: He became father only when I was born.
Logic!!

Children Are Quick and Always Speak Their Minds
_______________________________
TEACHER: Maria, go to the map and find North America .
MARIA: Here it is.
TEACHER: Correct. Now class, who discovered America ?
CLASS: Maria.
_______________________________
TEACHER: Glenn, how do you spell 'crocodile?'
GLENN: K-R-O-K-O-D-I-A-L'
TEACHER: No, that's wrong
GLENN: Maybe it is wrong, but you asked me how I spell it.
(I Love this child)
_______________________________
TEACHER: Donald, what is the chemical formula for water?
DONALD: H I J K L M N O.
TEACHER: What are you talking about?
DONALD: Yesterday you said it's H to O
______________________________
TEACHER: Clyde , your composition on 'My Dog' is exactly the same as your brother's.. Did you copy his?
CLYDE : No sir, It's the same dog.
(I want to adopt this kid!!!)
____________________________
TEACHER: Harold, what do you call a person who keeps on talking when people are no longer interested?
HAROLD: A teacher

user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: Prvačići
12.11.2015 11:14:57   
škorpija

IZVORNA PORUKA: megi

skorpija mi smo neki dan u pjesmici jedva savladali učtivo, nikako jezik da prelomi,

nama je veceras roditeljski pa vidjet cemo sta kaze,
a i oni pripremaju priredbu za 25. novembar
vjerovatno ce zajedno izvesti neku recitaciju eno je ponavlja jednu recenicu danimauser posted image



Ma mene nervira kad od milion dječijih divnih pjesmica izaberu neku s apstraktnim riječima, ko da je nije dovoljno teško zampatiti napamet pa još daj dodatno da otežamo user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: Prvačići
12.11.2015 12:31:32   
aazra
Zaključavaju li se škole vaše djece odmah poslije ulaza?

Danas sam bila malo neljubazna s jednom dezurnom učenicom, obično ja odvedem B. kad ne stignemo u taj minut, ali je jedan dezurni učenik rekao da su sad pooštrili pravila te da mora on, dobro, slozim se da se ne svađam, u tome prilazi druga dezurna učenica i kaze da će ga ona odvesti ali pojma nema gdje je njihov razred, u tome meni pukne film i zamolim ovog prvog dezurnog da ga on odvede jer mi je stvarno glupo opet sve objašnjavati, ne znam mozda sam bila neljubazna, dijete me zbunjeno gleda konta zašto se svađam, nije problem ne bojim se ja da će se on izgubiti, izlazi sam i do wc-a i natrag, nego kako on zna biti spor, a ako ova trazi da mu pojašnjava gdje mu je učionica bojim se da ne zakasni... uglavnom, drago mi je da brinu o sigurnosti, ali ne znam zašto tako brzo zaključavaju, i čistačicama bi lakše bilo da ostanu minutu dvije nego da trče za dezurnim učenicima i svako malo im daju ključ...ionako uvijek neko zakasni, posebno kad su dva razreda prvačića istovremeno.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: Prvačići
12.11.2015 12:42:05   
Hanady RR
Pooštrena pravila po pitanju sigurnosti su preporuka nadležnoga misnistartav i direktori škola su očito to i primjenili...
Kod nas je sinoć na roditeljskom rečeno da će zaključavanje biti i da je to radi sigurnosti naše djece...
Dolazak pred školu je kod nas i tako organiziran obaveznih 10 minuta prije početka nastave gdje djeca onda ulaze 5 minuta prije sa svojim redom...
Tako da u toms mislu kod nas i nema nekih kašnjenja...
no svakako da se desi imamao domara koji je tu i koji bi mogo pomoći jer je tako koncipirana škola...
imamamo i video nadzor pa smo pristupili istim pravilima...

meni iskreno ne smeta već mi se dopalo....
nadalje nedavno je došlo do oružane pljačke u blizini škole naše u lokalnom granapu i onda mi je baš drago da se zaključava i da se kontolira ulaz u školu na više načina...
jer naše učinoce imaju te tehnike, kompijuteri, tv na zidovima i tako...da radi te mizerije djeca nam neki strah pretrpe ne bi voljela :(((

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: Prvačići
12.11.2015 12:48:08   
megi
kod nas se meni se cini ne zakljucava
bas cu provjeriti veceras
a mozda ne bi bilo lose ostaviti bar 5 min ako ko zakasni, jer nikad ne znas sta te ceka u soabracaju
mi uvijek krenemo dosta ranije, ali nas je nedavno zadesio udes blokada, guzve, pa smo dosli kasnije nego inace
u svakom slucaju zakljucavanje naravno

aazra zar on ne zna sam doci do ucionice,
nasi kad je lijepo vrijeme uredaju se ispred skole i uciteljica ih odvodi,
zimi sami ulaze i idu do ucionice i na preporuku uciteljice ne vodimo ih mi nego idu sami, a svakako u holu imaju dezurni nastavnici koji ce ih upusiti gdje treba ako treba

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: Prvačići
12.11.2015 12:58:01   
dambolina
Nasa skola se isto tako zakljucava. Ukoliko se neko pojavi kasnije, vrata se otkljucaju i mi roditelji ne mozemo ici do ucionice, nego samo dijete u pratnji dezurnog ucenika. To je uvijek bilo tako i meni je OK. Skola ima i video nadzor tako da smo pokriveni sto se toga tice.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: Prvačići
12.11.2015 12:58:09   
aazra
Ma zna, izlazi on sam ponekad se čak i malo zadrzi na putu do wc-a i natrag, valjda odugovlači user posted image , ali je uvijek usporen kad treba krenuti u školu, stigao bi on i sam gore ali se jednostavno bojim da ne zakasni to je jedini razlog..

Slazem se i ja sa zaključavanjem, kod nas se neki manijak vrti okolo vjerovatno je i zbog toga, ali bi onda bar trebali kao u školi gdje idu djeca od Hanady postaviti domara, jer mi ovi dezurni učenici djeluju skoro zbunjeno kao i moje dijete, nije baš da znaju gdje su sve prostorije user posted image

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: Prvačići
12.11.2015 13:29:26   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

malo šege user posted image

Teacher: How old is your father?
Kid: He is 6 years.
Teacher: What? How is this possible?
Kid: He became father only when I was born.
Logic!!

Children Are Quick and Always Speak Their Minds
_______________________________
TEACHER: Maria, go to the map and find North America .
MARIA: Here it is.
TEACHER: Correct. Now class, who discovered America ?
CLASS: Maria.
_______________________________
TEACHER: Glenn, how do you spell 'crocodile?'
GLENN: K-R-O-K-O-D-I-A-L'
TEACHER: No, that's wrong
GLENN: Maybe it is wrong, but you asked me how I spell it.
(I Love this child)
_______________________________
TEACHER: Donald, what is the chemical formula for water?
DONALD: H I J K L M N O.
TEACHER: What are you talking about?
DONALD: Yesterday you said it's H to O
______________________________
TEACHER: Clyde , your composition on 'My Dog' is exactly the same as your brother's.. Did you copy his?
CLYDE : No sir, It's the same dog.
(I want to adopt this kid!!!)
____________________________
TEACHER: Harold, what do you call a person who keeps on talking when people are no longer interested?
HAROLD: A teacher

user posted image user posted image


djeca draga pametna user posted image


no nikom nije smiješno draga pocy, vidiš da niko ne zna engleski
samo ti i ja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: Prvačići
12.11.2015 13:30:50   
veeseelaa
Nasa skola se isto tako zakljucava.


ja sam mislila da su sve škole zaključane inačeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *