|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:36:51   
Medić*
Pisi ti meni ovdje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:39:49   
magbi
meni ovo nije zezancija nije bitno jeli drzavni ili privatni bitno je da ima problem,u nasoj opcini i nema drzavni,skola u kojoj je napravljen prostor za produzeni boravak zjapi prazan,nane i dede obicno cuvaju djecu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:41:01   
Medić*

IZVORNA PORUKA: magbi

meni ovo nije zezancija nije bitno jeli drzavni ili privatni bitno je da ima problem,u nasoj opcini i nema drzavni,skola u kojoj je napravljen prostor za produzeni boravak zjapi prazan,nane i dede obicno cuvaju djecu


ma kako ce ti biti zezancija ?
Tu morate zajednicki, svi roditelji djelovatiuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:45:12   
magbi
danas cemo na roditeljskom,mislim trcati za djecom sa olovkom u ruci da ubode djete koje stigne sa spicom a sve to dok je uciteljica bila u toaletu,a brat od tog djecaka je prvacici i jucer se popeo na sto i govori mu uciteljica da siđe ja mislim da je tu problem u porodici a ne u djeci odnosno u roditeljima,kcu nek rade sta zele ali moj sin ne zelim da ima strah od nekog drugog djecaka,necu recenice ne smijem ovo od njega,ne smijem ono

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Prvačići
17.11.2015 11:53:48   
veeseelaa
magbi iskontaktiraj još par roditelja koji su u istoj situaicji kao ti, nadjite se i popričajte
zauzmite zajednički stav i pravac vlasnici produženog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Prvačići
17.11.2015 12:58:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: magbi

danas cemo na roditeljskom,mislim trcati za djecom sa olovkom u ruci da ubode djete koje stigne sa spicom a sve to dok je uciteljica bila u toaletu,a brat od tog djecaka je prvacici i jucer se popeo na sto i govori mu uciteljica da siđe ja mislim da je tu problem u porodici a ne u djeci odnosno u roditeljima,kcu nek rade sta zele ali moj sin ne zelim da ima strah od nekog drugog djecaka,necu recenice ne smijem ovo od njega,ne smijem ono


roditelje ne možete odgajati...
ta djeca kriva nisu ali svakako nisu ni vaša djeca zasluižila d abudu taoci...
ja bi najprije uptiala dali je kod dječaka suatnovljen neki medicinskim problem, poremećaja pažnje, posebne potrebe pa da vi i ostali roditelji to znate i na isto dijete svoje rpipremite...
nadalje bi pitala koji su modlaiteti rada unutar produženog uz dijete za koje očito treba neko ko će sa njim raditi...
jedna teta je ond amalo, jer kad ona ode u toalet on će oko nekome iskopati tim špicem...
i naravno zahtjevanje da se sirtuacija riješi, dijetetu da se da odgovarajući tretamn psihologom i posbenom osobom koja će ga čuvati da ne čini loše drugoj djeci ili /ulitamitvno/ reći da ćete izvršiti ispisivanje svoje djece i otići prema durgim rpoduženim boravcima koji s enude...pa čak i promjena škole i rpoduženog nekog koji je u satavu škole jer svojoj djeci želite najbolje...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Prvačići
17.11.2015 14:06:09   
aazra
Danas je onaj "najgori" predmet "društvo, kultura, religija" kad Ajdin ide na igralište a moj dječak ostaje u učionici user posted image

Nemam pojma šta tu rade, nema ni teke ništa, malo cak i zalim što ga nisam upisala na vjeronauku, zadnji put mi je pričao da je navodno razgovarao s učiteljicom o nekoj emisiji koju je gledao na tv o Marsu user posted image Ima jedna brojalica "leti, leti" kaze isto da je s tog predmeta ali ja mu ne vjerujem jer često pomiješa kad mi prepričava šta se radilo na kojem predmetu user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Prvačići
17.11.2015 14:26:24   
megi
magbi naravno da to necete presutjeti i dalje dopustavati,
slazem sa sa hanady provjeriti sta se desava, i onda reagovati
pa dijete umjesto da uziva u produzenom ima traume

imamo i mi nestasnoig djecaka, pisala sam, i mama djecaka koji sjedi sa A kaze da mu je taj nestasni dok su stajali u redu cijelu duksericu ispisao flomasterom user posted image user posted image
mislim halooo, ona nije reagovala, reko ja bogami bi, sta sutra da ocekujemo dalje

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Prvačići
17.11.2015 14:32:08   
Medić*

IZVORNA PORUKA: megi

magbi naravno da to necete presutjeti i dalje dopustavati,
slazem sa sa hanady provjeriti sta se desava, i onda reagovati
pa dijete umjesto da uziva u produzenom ima traume

imamo i mi nestasnoig djecaka, pisala sam, i mama djecaka koji sjedi sa A kaze da mu je taj nestasni dok su stajali u redu cijelu duksericu ispisao flomasterom user posted image user posted image
mislim halooo, ona nije reagovala, reko ja bogami bi, sta sutra da ocekujemo dalje


Imamo i mi problematickog djecaka u razredu, malo se smirio kako su se svi ukljucili od uciteljica, pedagoga, roditelja i dir.
U svakom razredu se nadje bar jedno takvo, dzaba. No ne treba sjediti skrstenih ruku sigurno.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Prvačići
17.11.2015 14:56:01   
Visnja RR
O problemčicima s drugarima u skoli na posebnoj temi
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2679771/mpage_1/key_/tm.htm#2679782

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Prvačići
17.11.2015 15:14:21   
škorpija

IZVORNA PORUKA: aazra

Danas je onaj "najgori" predmet "društvo, kultura, religija" kad Ajdin ide na igralište a moj dječak ostaje u učionici user posted image

Nemam pojma šta tu rade, nema ni teke ništa, malo cak i zalim što ga nisam upisala na vjeronauku, zadnji put mi je pričao da je navodno razgovarao s učiteljicom o nekoj emisiji koju je gledao na tv o Marsu user posted image Ima jedna brojalica "leti, leti" kaze isto da je s tog predmeta ali ja mu ne vjerujem jer često pomiješa kad mi prepričava šta se radilo na kojem predmetu user posted image

Azra tu Leti-Leti igru su igrali na onom zadnjme času petkom što se zove Vannastavne aktivnosti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Prvačići
17.11.2015 18:18:19   
aazra
Hahah, to sam ja kriva..rekla sam Bilalu da se to zove "svaštara" čas user posted image


Btw, morat ću dijete upisati na neki sport, iako bi on više volio nešto drugo, puno se udebljao otkako mora sjediti dnevno 2,5 sata user posted image ...ozbiljno kazem evo danas pukle farmerke koje smo kupili proljetos a bile su velike tada...bas mi tvoja sveki nije povjerovala kad sam joj rekla da je 2008. godište...neka je dijete "masallah", ali ne bi imala ništa protiv da uspori malo ovaj rast.

Još ga se boje pojedine tete, zato što uz to sve prebrzo trči i gura se ponekad, na što mu ja ukazujem paznju stalno user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 17.11.2015 18:21:52 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Prvačići
18.11.2015 12:43:47   
aazra
Uh, joj...evo da se izjadam opet user posted image

Poslala sam dijete s nogom koja ga boli u školu, ali nisam znala dok nismo krenuli, tek mi on rekao da je jučer pao ne na igralištu nego poslije kad je negdje izlazio s tatom, da sam bar znala sinoć da mu stavim oblog...valjda će izgurati dan a još i tjelesni imaju user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Prvačići
18.11.2015 13:58:06   
magbi
sinoc sam bila na roditeljskom medjutim nije klasicni vec radionica pravili neke sitnice i razgovarali veselo bilo,hajde rekoh da ne kvarim atmosferu,kad je doticna krenula ja se ustanem i kazem joj kaze ona meni sa stolice ga vise nece gurati a to iz pernice sto mu je poderao je bio obicni papir hello ja zatecena,u zivotu vecu glupacu ne sretoh sta ocekivati od djeteta kad je mater takva,gluho bilo sljedeci put ako se nesto desi ja cu da reagujem na djecaka a ne nja,jer stvarno sam sokirana njezinim odogvorom,nije do papira ko j... papir ali je bas bas glupacauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Prvačići
18.11.2015 22:46:43   
aazra
Magbi, nemoj se sekirati...ja sam u suprotnoj situaciji...jedan par roditelja se okomio na moje dijete, zbog toga što je moj dječak nešto ruzno rekao jednoj djevojcici i izvinio joj se nakon toga..ali eto..ona je "njeznica", moj po izgledu djeluje" opasno" i iako je nikad nije takao, skoro da smo otišli kod direktora...ja dosta pričam s dječakom, no ovdje sam na strani svog djeteta, pa čak i kad su se ovi roditelji malo povukli ja zelim ici do kraja i prijaviti njih...međutim, jedan savjet koji sam dobila od dobronamjernih roditelja treba imati na umu, koliko god je tesko zadrzati samokontrolu...ne znas na čijem polozaju su nečiji roditelji, čim sebi neko daje za pravo da stavlja svoje dijete iznad druge znači da ima nekoga ko ga štiti...treba biti oprezan u današnje vrijeme. Moj ti je savjet da porazgovaraš s roditeljima čija djeca idu u isti razred, razumijevanje u ovoj situaciji puno znači i date će ti i najbolji savjet jer i oni sigurno imaju određeni stav i prema tom dječaku i prema njegovim roditeljima...nemoj ništa rješavati sama niti ulaziti u tu vrstu sukoba...teško je ali kad se savladaš, vidiš da je tako najbolje i za tebe i za tvoje dijete.

Neće nas biti do kraja školovanja ako se u startu trošimo ovoliko na sve te stvari i nesuglasice.

< Poruku je uredio aazra -- 18.11.2015 22:48:07 >

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Prvačići
19.11.2015 0:52:09   
aazra
Ne volim dijeliti savjete, ali u kontaktima s drugim roditeljima pa i sa djecom s kojima se vaše druži, dobro prosudite svoj vlastiti unutrašnji glas, npr. mama ove djevojčice koja je uzela moje dijete na pik još prije deset_ak dana pokazivala je neku neprirodnu ljubaznost prema meni... nemate pojma koliko mi je drago što sam je na vrijeme pročitala i pravovremeno zastitla svoje dijete :)

< Poruku je uredio aazra -- 19.11.2015 0:53:26 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Prvačići
19.11.2015 10:59:55   
škorpija
ja sam se neki dan izgalamila na jednog dedu, moj dječak i još dvopjica drugara su stajalu u redu, držali se za ruke i pričali, vrtili se, dok ne dođe učiteljica, e to je jednog dedu izneviralo i potegao je mog malca za majicu kao halo smirite se, tišina, e ja sam presvrnula, reko nemojte da ga dirate, ima on roditelje i nanu i dedu da ga odgajaju, oni su mali i normalno da ne mogu kao vojnici stajati u redu, čak sam rekla samo jošj jednom ga pipnite pa ćete vidjeti, mislim i samu sebe sam šokirala reakcijom, ali s druge strane me nerviraju ti nahrndani starci koji svoje frustracije liječe na djeci.

a opet s druge strane nedavno sam napala jedno učenika 6. razreda jer je kišobranom ubijao puževe golaće ispred škole, tako da je mogla doći njegova mama i komotno mene napasti jer ko sam ja da galamim na tuđe dijete, baš imam dvostruke aršine user posted image , uf ljuta sam na sebe

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: Prvačići
19.11.2015 12:56:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam se neki dan izgalamila na jednog dedu, moj dječak i još dvopjica drugara su stajalu u redu, držali se za ruke i pričali, vrtili se, dok ne dođe učiteljica, e to je jednog dedu izneviralo i potegao je mog malca za majicu kao halo smirite se, tišina, e ja sam presvrnula, reko nemojte da ga dirate, ima on roditelje i nanu i dedu da ga odgajaju, oni su mali i normalno da ne mogu kao vojnici stajati u redu, čak sam rekla samo jošj jednom ga pipnite pa ćete vidjeti, mislim i samu sebe sam šokirala reakcijom, ali s druge strane me nerviraju ti nahrndani starci koji svoje frustracije liječe na djeci.

a opet s druge strane nedavno sam napala jedno učenika 6. razreda jer je kišobranom ubijao puževe golaće ispred škole, tako da je mogla doći njegova mama i komotno mene napasti jer ko sam ja da galamim na tuđe dijete, baš imam dvostruke aršine user posted image , uf ljuta sam na sebe

user posted image user posted image user posted image


bogami mame u mnogo vi situacija dolazite za ovako kratko vrijemeuser posted image
pa tek smo krenuli u prvi razred...polako ne trošite snaguuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: Prvačići
19.11.2015 13:12:30   
veeseelaa
pa tek smo krenuli u prvi razred...polako ne trošite snagu





ma ti imaš iskustvo, ipak imaš ejdno dijete starije i već svi prošla s njom neke đinđirike
a mi smo tek sad u tom fazonu
mada sam ja poravnila, moje je dijete dobro, napreduje , ja prezadovoljna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: Prvačići
19.11.2015 13:21:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa tek smo krenuli u prvi razred...polako ne trošite snagu





ma ti imaš iskustvo, ipak imaš ejdno dijete starije i već svi prošla s njom neke đinđirike
a mi smo tek sad u tom fazonu
mada sam ja poravnila, moje je dijete dobro, napreduje , ja prezadovoljna

l
ovakve stavri koje one pišu ja ni sa starijom nisam rješavala...
nikada se nisam obratila tuđem djetetu niti roditelju toga djeteta...u ovom smilu
za sve postoji učiteljica, menaždment...


ne pada mi na pamet odgajati tuđu djecu ili mame neke...
zlatna su nam djeca kakvih rooditelja ima...
to što svako msili da je u rpavu nam je već problem nacijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: Prvačići
19.11.2015 13:34:08   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa tek smo krenuli u prvi razred...polako ne trošite snagu





ma ti imaš iskustvo, ipak imaš ejdno dijete starije i već svi prošla s njom neke đinđirike
a mi smo tek sad u tom fazonu
mada sam ja poravnila, moje je dijete dobro, napreduje , ja prezadovoljna

l
ovakve stavri koje one pišu ja ni sa starijom nisam rješavala...
nikada se nisam obratila tuđem djetetu niti roditelju toga djeteta...u ovom smilu
za sve postoji učiteljica, menaždment...


ne pada mi na pamet odgajati tuđu djecu ili mame neke...
zlatna su nam djeca kakvih rooditelja ima...
to što svako msili da je u rpavu nam je već problem nacijeuser posted image


Meni je samo sreća da ga rijetko vodim u školu, to nana odrađuje, a ona je cool user posted image , a kontam i ja da ga vodim svaki dan vjerovatno bi oguglala i dohavizala se user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: Prvačići
19.11.2015 15:07:54   
dambolina
ne pada mi na pamet odgajati tuđu djecu ili mame neke...
zlatna su nam djeca kakvih rooditelja ima...


E vala potpisujem! Meni je gori crnjak kad roditelji ili nane i dede dodju po djecu i u skolskom dvoristu puse onako svi dzuture. To mi je da povratim, a djeca ko djeca, sad se svadjaju sad se grle...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: Prvačići
19.11.2015 15:16:35   
megi
dambolina slazem se s tobom
i A jedan dan ima najbolju drugaricu pa dodje iz skole kaze posvadjali se pa se popodne opet grle i tako
ja se trudim da budem cool
a roditelja ima user posted image user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: Prvačići
19.11.2015 15:30:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dambolina

ne pada mi na pamet odgajati tuđu djecu ili mame neke...
zlatna su nam djeca kakvih rooditelja ima...


E vala potpisujem! Meni je gori crnjak kad roditelji ili nane i dede dodju po djecu i u skolskom dvoristu puse onako svi dzuture. To mi je da povratim, a djeca ko djeca, sad se svadjaju sad se grle...

eee zato je naše Vijeće roditelja to paliciralo na sjedinici u našoj školi je zabranjeno pušenje u školkosm dvorištu :)
pa i roditeljima...user posted image
lijepo ih s eopomene...

da vidite kako je to na roditeljskom ružno kad na zvučniku ide...majka učenika tog i tog iz razreda tog i tog opominje se po trći put da ne koristi nikotin u dvorištu školeuser posted image

od te opemene niko više ni pred kapijama ne pušiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: Prvačići
19.11.2015 15:34:05   
dambolina
Jao svaka cast, hajd stisni pa opet zapali pa da te prozivajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *