|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.1.2014 19:33:32   
newborn

IZVORNA PORUKA: DinkaDavor

Tuzla se moze pohvaliti sa par odlicnih ginekologa mada cu ja da budem slobodna i preporucim svima dokt. Suadu Tinjic, poliklinika "Korak do zivota", zgrada Titanik kod Merkatora. Prije mjesec dana sam izvadila i  godisnju clansku kartu u iznosu od 100 km, tako da sam i finansijski zadovoljnauser posted image . Profesionalnost i ljubaznost na visokom nivouuser posted image Ne bih previse da je hvalim sem da napomenem da sam veliki hedonist user posted image


Ja,takodjer,prezadovoljna.Radila sam vantjelesnu i uspjela je,imamo malog sina zahvaljujuci njoj.Zato imam potrebu da pobijem sve lose komentare o dr.Suadi,jer je divna i pored toga strucnjak.A sto se tice price o uzimanju para,sam moj postupak vantjelesne nije kostao ni feninga iznadd 4000KM.Stoga,ne sirite dezinformacije...

(odgovor članu DinkaDavor)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.2.2014 21:01:51   
daisy87

IZVORNA PORUKA: newborn


IZVORNA PORUKA: DinkaDavor

Tuzla se moze pohvaliti sa par odlicnih ginekologa mada cu ja da budem slobodna i preporucim svima dokt. Suadu Tinjic, poliklinika "Korak do zivota", zgrada Titanik kod Merkatora. Prije mjesec dana sam izvadila i  godisnju clansku kartu u iznosu od 100 km, tako da sam i finansijski zadovoljnauser posted image . Profesionalnost i ljubaznost na visokom nivouuser posted image Ne bih previse da je hvalim sem da napomenem da sam veliki hedonist user posted image


Ja,takodjer,prezadovoljna.Radila sam vantjelesnu i uspjela je,imamo malog sina zahvaljujuci njoj.Zato imam potrebu da pobijem sve lose komentare o dr.Suadi,jer je divna i pored toga strucnjak.A sto se tice price o uzimanju para,sam moj postupak vantjelesne nije kostao ni feninga iznadd 4000KM.Stoga,ne sirite dezinformacije...




drago mi je sto se javljaju zene koje mogu pobiti lose komentare o dr.tinjic,jer sam i ja s njom prezadovoljna,a da ne pricam o tome koliko mi znaci njena godisnja karta.za tako malo novca vrhunska usluga i tretman

(odgovor članu newborn)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.2.2014 8:24:17   
AAvalon
Daisy, mislim da bi trebala malo prestati hodati od teme do teme po forumu i reklamirati Tinjicku, te da je spala cijena oplodnje te godisnju iskaznicu itd. Zene na ovom forumu dodju po iskrena misljenja iz iskustva, a ne po reklamu. Rekla si svoje misljenje jednom, pusti i ostale da progovore bez tvog utjecaja. Ili mozda da se registrujes pod jos nekim nickom i pohvalis doktoricu cija su praksa i strucnost u najmanju ruku upitni???
Pa dokle vise? Kojim to cudom ona stvori milione spermica kod ljudi sa azoospermijama? Koji to normalan doktor zahtijeva da se prvo sa njim porazgovara prije nego se dobije dozvola za uclanjenje u udruzenje pacijenata? Koji normalan doktor nakon tri minute razgovora sa pacijentom ( sa mnom, u ovom primjeru) postavi dijagnozu bez ijednog nalaza, i odmah izjavi da mi nema druge solucije vec raditi IVF i to kod nje, jer od drugih doktora " da bog da da ikad ostanem trudna" ( njene rijeci)??? Sram te vise bilo, svojim hodanjem po forumu ces nekoj zeni unistiti zivot ili je u najmanju ruku kostati hiljada maraka...
Ni jedna od nas, koje smo nazalost obisle brojne doktore zbog svog problema, ne bismo preporucile Tinjicku ni najgorem neprijatelju...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu daisy87)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Koji vas doktor vodi/o
30.7.2014 15:16:10   
Suncica_
Drage moje, mozda ovo i nije prava tema, ali odlucih ovdje da postavim pitanje. Naime prvu trudnocu sam vodila na Jezeru, s tim da mi je veliku uputnicu za porod napisala doktorica opste prakse i sve bilo okey, Eh sad, druga trudnoca, zbog preseljenja, najblizi nam je dom zdravlja Skerlic, da li se mora otvoriti prvo karton kod opste prakse pa onda kod ginekologa ili?? Da li ima veze adresa na kojoj ste prijavljeni sa tim u koji dom zdravlja idete? hvala unaprijed

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Koji vas doktor vodi/o
30.7.2014 15:44:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Suncica_

Drage moje, mozda ovo i nije prava tema, ali odlucih ovdje da postavim pitanje. Naime prvu trudnocu sam vodila na Jezeru, s tim da mi je veliku uputnicu za porod napisala doktorica opste prakse i sve bilo okey, Eh sad, druga trudnoca, zbog preseljenja, najblizi nam je dom zdravlja Skerlic, da li se mora otvoriti prvo karton kod opste prakse pa onda kod ginekologa ili?? Da li ima veze adresa na kojoj ste prijavljeni sa tim u koji dom zdravlja idete? hvala unaprijed


nema veze gdje živiš ako si borala svog ljekara u domu zdravlja mimo blizine svog doma...
ako želiš da ti bude bliže ljekar opće prakse podneseš zahtjev u starom domu zdravlja da oni službeno tvoj postojeći karton prebace u najbliži tebi sada
što se tiče kartona na ginekološkom dojeljenju možeš otvoriti ako ti treba u skerlićevoj isti da ideš na preglede redovne i odiš i tu trudnoću, vadiš redovne nalaze i samim time dobiješ i uputu za bolnicu od njih...
karton kod ljekara opće prakse nije vezan za ginekološki karton...znači dva se mogu imati kartova svaki u posebnoj oblasti...dok dva kartona dko različitih ljekara opće prakse ne trebaš smao prenseš stari da ti bude bliže

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Suncica_)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.8.2014 21:42:51   
sprinter
ja sam u 13. tj.trudnoće i ja više ne znam gdje da odem na pregled,.ne daju mi se pare privatnicima a jučer sam imala "pregled"u domu zdravlja gdje mi je doktoric 20 min.pričala i kukala kako je preoptrečena poslom ,dala mi 5-6 uputnica za ne znam ni ja više šta sve nije, i to je to.nije me uopće pregledala dala mi uputnicu za UZ.e sad me zanima imaju li oni u domovima zdravlja uopće UZ ili će me svaki put slati negdje drugo da ga uradim.jer mi je besmisleno doći na pregled gdje će mi doktorica samo izmeriti tlak i izvagati.to mogu i sama. ja sam još u šoku od jučer i ništa mi nije jasno jer sam prvu trudnoću vodila u vojnoj bolnici i prezadovoljna sam bila.kako uopće doći opet do njih?tad su primali uputnice od doktora opće prakse (to je bilo 2011.god)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.9.2014 9:57:42   
mykica
U kojem domu zdravlja si bila? Ja sam na pocetku prosle trudnoce isla na otoku i bas zbog takvih razloga sam presla privatno. Oni imaju uz ali prvo dobijes uputnicu pa zakazes uz, kad te pregleda ultrazvucno opet ti da uputnicu za slijedeci uz. I sve tako u krug. Zbog kriticne trudnoce od 30. Sedmice sam trudnocu vodila na jezeru. Morala sam imati uputnicu ljekara opste prakse za svaki pregled. Ali gore su redovi ogromni. Znala sam cekati i po 2-3 sata.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.9.2014 11:54:16   
vedada
Ista situacija i sa mnom, otisla u dz otoka dobila 5 uputnica, za dip, za uv na Jezero, za tripl test,za transfuziju,a uopste me nije pregledala, vec uputnicu da se za mjesec dana narucim kod njih na uv. Stvarno ne razumijem, zar ne moze to jednostavnije. a kad odes na Jezero bune se sto salju iz domova njima prije 8 mjeseca.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
10.9.2014 13:55:42   
lozinka7284
Pozdrav, ovdje sam nova..Kakava su vasa iskistva vezna za dr. Lanu Lačević sa GAK-a???

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.10.2014 22:25:28   
sprinter
bila sam u saraj polju. s uputnicom koju su mu dali otišla sam u vojnu bolnicu kod puzića i sad idem kod njega. puzić je zakon.vodio mi je prvu trudnoću i drago mi je što je ispalo ovako da mogu opet kod njega.a za domove zdravlja nemam riječi.stvarno. a kako me je iznervirala sa tripl testom. s vrata mi odmah počela nabrajati za silne testove koje sam propustila a za tripl test sam se morala potpisati da sam ga odbila!!!!!!
moraš se pravdati za svoje stavove i odluke. užas!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.10.2014 11:06:32   
Super Beba
Zna li iko kakav je dr. Kozarić u Vojnoj bolnici?
I je li dovoljno da odem sa malom uputnicom na 1. pregled? Kakva je općenito procedura sada? Je li se moram naručiti ili samo otići gore i čekati?

Veliku uputnicu svakako planiram uzeti sljedeći mjesec (kad uđem u 9. mjesec) u Skerlićevoj, jer ću odmah otvoriti i porodiljsko...

Hvala!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Koji vas doktor vodi/o
7.10.2014 14:22:01   
Alica2302
Sarajevo - dr. Aida Ajanovic :) Planirala - uspjeli - uspjesno vodi moju trodnocu :) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu newborn)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.10.2014 5:30:09   
BebeLina
Vodi dr. Abdullah Granic u Zenici...

Nekolikop uta sam morala ici kod drugih doktora i bila bas, bas razocarana... Doduse, sve zavisi sta je kome prioritet. Meni je bitno samo jedno, a to je da se javi svaki put kad ga zovem, a ne da mi posalje automatski SMS da nije u mogucnosti odgovoriti na poziv... Za sad to imam kod Granica, nadam se da ce tako oswtati do poroda... Voljela bih da on bude tu...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Alica2302)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.10.2014 14:34:14   
KupusLivada
ajd mi molim vas malo pomozite oko izbora, razmišljam se oko slijedećih dr:

dr Majda Šlaković

dr Aida Zujović-Ajanović

dr Hadžismajlović Amra

i znate li slučajno da li dr Nakaš radi negdje privatno sada?

hvala!

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.10.2014 21:10:12   
Gynecologist
Koga god od nabrojanih izaberete necete pogrijesiti. Vazno je da je doktor savjestan, detaljan i da ima vremena za Vas ako Vam nesto "hitno" nekada zatreba.

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.10.2014 21:38:09   
Gynecologist
Ono sto ste propustili ne mozete vise uraditi. Doktor Vam je iznio sta se trebalo i sta bi ste trebali uraditi zbog Vas samih i Vase bebe. vasi stavovi su opravdani i to je Vase pravo, ali morate razumijeti i doktora da se mozete pojaviti za nekoliko mjeseci i reci mu da je on kriv zato sto nesto ne daj Boze nije u redu sa bebom. Razmislite o takvoj situaciji. Dr. Puzic je dobar ljekar a svaki ljekar ce Vam predloziti da uradite odredjene testove, ne zbog njega negoupravo zbog Vas i Vase bebe. Najveci broj trudnoca protekne u redu ali ima i onih koje se zakompliciraju a to upravo ti testovi mogu predvidjeti.

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.10.2014 15:19:16   
bambi1

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

ajd mi molim vas malo pomozite oko izbora, razmišljam se oko slijedećih dr:

dr Majda Šlaković

dr Aida Zujović-Ajanović

dr Hadžismajlović Amra

i znate li slučajno da li dr Nakaš radi negdje privatno sada?

hvala!


I ja se dvoumim izmedju dr Majde Šlaković i dr Hadžismajlović Amre user posted image

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Koji vas doktor vodi
14.12.2014 19:16:58   
gaga1234
pozdrav.. ja sam nova ovdje , prva mi je trudnoca pa me zanima misljenje za dr Aidu Idrizbegovic Travnik privatno radi... molim vas iskustva kojima je ona vodila trudnocu user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Koji vas doktor vodi
3.1.2015 9:37:12   
Adicaa
Mame da li neko ima iskustva sa dokt Aidom Đurđević iz vojne? Termin mi je početkom februara pa me zanima da li da joj se pustim u ruke..pozz

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu gaga1234)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Koji vas doktor vodi
3.1.2015 10:56:01   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Adicaa

Mame da li neko ima iskustva sa dokt Aidom Đurđević iz vojne? Termin mi je početkom februara pa me zanima da li da joj se pustim u ruke..pozz

Meni je prije tri godine radila hitan carski i hvala joj na tome, jer ko zba sta bi bil s nama da smo jos cekali...

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.1.2015 13:43:54   
KupusLivada

IZVORNA PORUKA: bambi1


IZVORNA PORUKA: KupusLivada

ajd mi molim vas malo pomozite oko izbora, razmišljam se oko slijedećih dr:

dr Majda Šlaković

dr Aida Zujović-Ajanović

dr Hadžismajlović Amra

i znate li slučajno da li dr Nakaš radi negdje privatno sada?

hvala!


I ja se dvoumim izmedju dr Majde Šlaković i dr Hadžismajlović Amre user posted image


Koga si izabrala? Čisto informativno?

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Koji vas doktor vodi
12.1.2015 14:04:18   
Brinet
Meni je vodila dvije trudnoce i oba puta me porodila i imam samo rijeci hvale za nju,strucna,pedantna posveti se pacijentu. Po mom misljenju slobodno joj se pusti u ruke bices zadovoljna. Sretno
IZVORNA PORUKA: Adicaa

Mame da li neko ima iskustva sa dokt Aidom Đurđević iz vojne? Termin mi je početkom februara pa me zanima da li da joj se pustim u ruke..pozz



_____________________________

29.07.2009. prva srecica,
17.03.2011. druga srecica,
Avgust 2013 pocetak truda za trecu srecicu,
Maj 2014 pozitivan test,
Juli 2014 missed abortus u 12 nedelji,
Docekacu ja svoju trecu srecicu ako Bog da......:)

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.1.2015 22:16:58   
rose

IZVORNA PORUKA: KupusLivada


IZVORNA PORUKA: bambi1


IZVORNA PORUKA: KupusLivada

ajd mi molim vas malo pomozite oko izbora, razmišljam se oko slijedećih dr:

dr Majda Šlaković

dr Aida Zujović-Ajanović

dr Hadžismajlović Amra

i znate li slučajno da li dr Nakaš radi negdje privatno sada?

hvala!


I ja se dvoumim izmedju dr Majde Šlaković i dr Hadžismajlović Amre user posted image


Koga si izabrala? Čisto informativno?



ja sam kod dr. Hadzismajlovic Amre...vodila mi je prvu trudnocu a kod nje sam isla i prije i poslije...pa evo opet sada...btw. za mame djevojcica korisna je informacija da je dr. Amra i juvenilni ginekolog...ja sam svoju curicu s nepune 4 godine vodila kod nje na uzimanje brisa

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Koji vas doktor vodi/o
14.1.2015 13:38:33   
bambi1
Ja izabrala Slakovic

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.1.2015 12:24:59   
gagala
ne znam gdje da pitam, pa evo ovdje ...

zanima me preporuka za dobrog ginekologa na ilidži ili u novom gradu ........ eurofarm zaboravite, taj koji kod njih dolazi samo gleda kako da vam uzme lovu, a privatnih - ili nema registrovanih po netu ili rade samo u "redovno radno vrijeme 8-5" kad ja ne mogu sa posla

hvala unaprijed user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *