|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 13:48:59   
andjela I
Cao curice, kako ste mi?
Meni jucer bio termin, danas idem na kontrolu pa cemo vidjet kakva je situacija....Sinoc me malo bolio stomak pri dnu, kao pred menstruaciju, ne znam da li bi to mogo biti neki znak.
Al sam danas nervozna, 50 poziva sam imala, svi zove i pitaju kako sam, boli li me, treba li mi sta, kao da sam retardirana, a mene to jos vise uspanici i unosi nemir. Jednostavno mi treba moj mir i nista vise...,

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 2651
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 13:52:20   
Mya_81 RR
Andjela...sretnooooooooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 2652
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 13:57:10   
_melina_
Andjela neka ti je sa srecom...

meni je ostalo jos 20-ak dana...



_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2653
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 13:58:26   
Zoe
Andjela, sretno i da sve aBd prođe što bezbolnije za tebe i bebicuuser posted image
P.S. Nakon poroda kad se opraviš željno iščekujem tvoju porođajnu priču, isprepadah se živa čitajući na temu Porodilište u Tuzliuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2654
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 14:07:00   
de_de
IZVORNA PORUKA: Zoe

Andjela, sretno i da sve aBd prođe što bezbolnije za tebe i bebicuuser posted image
P.S. Nakon poroda kad se opraviš željno iščekujem tvoju porođajnu priču, isprepadah se živa čitajući na temu Porodilište u Tuzliuser posted image


Takodje ti zelimo sve najbolje i sto bezbolniji porod. Ma nadam se da Porodilište u Tuzli nije toliko strasno, mozda nama bude bas dobro.user posted image user posted image

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 2655
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 14:19:56   
andjela I
Hvala vam drage moje od sveg srca. Imala sam trudnocu za pozelit, nadam se i laganom porodu. I ja misslim da porodiliste u tz nije tako srtasno. Jutros sam zvala i sestru koja mi je stela u bolnici, kaze da se ne brinem kad krenem gore da joj se javim..
Danas kad podjem balicki na kontrolu ponijeti cu stvari za bolnicu, pa ako me uputi u bolnicu idem odmah, necu se vracat kuci...
A svakako cu napisati porodjajnu pricu, moram ja to s vama podijelit...

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 2656
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 14:40:34   
budućamama

Anđela, dočekala i ti svoj termin user posted image user posted image user posted image . Još malo, aBd, pa ćeš ugledati i čuti svoju djevojčicu user posted image user posted image user posted image
Blago tebiuser posted image
Pokušaj se što manje nervirati, a narod zove i zvaće sve dok se ne porodiš ili se prestaneš javljati na telefon user posted image user posted image user posted image
Ja u četvrtak aBd ulazim u 9-ti mjesec, sad sam 35+4 i jedva čekam kad ću i ja upoznati svoju princezu. Vjerujem da je kod tebe sve spremno, a malena će doći kad bude vrijeme za njuuser posted image
Pomilki ti tu svoju puparu od mene i moje mrve i znaj da ti od srca želi lak i brz porod i naravno, najvažnije od svega, zdravu bebicu koja će svojim plačem da digne cijelo porodilište na noge user posted image user posted image user posted image
Neka ste nam žive i zdrave, ljube vas mrva i Bmama user posted image user posted image user posted image
Sretno mila user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 2657
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 15:11:39   
andjela I
Hvala bmamice, hvala od srca...
Znas da sam kontala da iskljucim sve telefone user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....
I ja tebi zelim sve naj naj od srca...
Javim vam  se veceras ako ne odem u bolnicu.....Pomilki i ti svoju mrvu od nas dvije...

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 2658
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 15:14:28   
bebana27
andjela I da ti je sa srecom i da aBd ubrzo imas svoju bebu pored sebe
i meni se blizi pa me sve nekako strah sta ce biti a ja cu u srijedu dr da vidim sta ce mi reci jer mi je termin iduce sedmice

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 2659
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 19:55:06   
niki83
da i ja andjela zazelim srecu i da to sve sto laganije prodje!!! puno pozdrava od nas dvije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2660
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 20:13:06   
andjela I
Nema nikoga na ovoj temi. Ja bila kod Balicke, situacija nije znatno promijenjena, grlic malo meksi, beba se malko spustila, tezina oko 3900 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ako do cetvrtka ne bude nista idem u bolnicu na provjeru plodove vode....

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2661
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.9.2009 20:46:12   
niki83
masallah sto je bebica napredna!!! bravo za nju i tebe mamice..a to ce do cetvrtka biti gotovo aBd user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 2662
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
15.9.2009 10:38:23   
bebana27
meni se je vec stomak spustio dole i beba me sad nogama gura pa me boli kao da cu dobiti svaki cas....ima te li vi te probleme?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2663
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
15.9.2009 11:56:36   
andjela I
Hvala niki 83, i kod tebe sitnooo...
bebana27 i mene zna zabolit pri dnu stomaka jer bebica vrti glavicom..Mojas doktorica kaze da je to normalno...

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2664
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
17.9.2009 13:49:46   
bebana27
jeste li vi imali neke simptome prije poroda?
ja sam sinoc dobila proliv njedjutim neredovna mi je stolica pa ne znam da li se to mozda zena cisti pred porod?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 2665
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
18.9.2009 9:45:37   
niki83
joj bebana jos samo 5 dana do termina!!!user posted image user posted image user posted image hvala Bogu docekala si i ti.. ma sve sto se dogadja vjerujem da ima veze sa pripremom organizma za taj najvazniji dogadjaj...u svakom slucaju SRETNO pa kad god bude user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2666
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
18.9.2009 9:58:57   
bebana27
hvala draga moja
sutra aBd idem dr da vidim sta ce mi reci nadam se da cu aBd ubrzo imati svoga sina pored sebe

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2667
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
18.9.2009 18:06:43   
niki83
ma svakako ako Boga da!!! user posted image user posted image
neko prije, neko poslije! bas jucer jednoj poznanici kojoj je termin 5 dana poslije mene rekli da se pocela otvarati i da ce ovih dana krenuti porod...et..a ona se nadala da ce prvo nas ispratiti user posted image pa se sad uplasila user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2668
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.9.2009 22:26:10   
niki83
a sto su nam se to user posted image usutile na ovoj temi???? pa toliko nas ima koje upravo ispracamo ove zadnje dane..a vi nista..user posted image vjerovatno vam je vise dosadilo samo jedva cekate svoje user posted image
i by the way...zna li neka sta nam je bilo sa andjelom 1?? je li se porodila.kad i kako?? ugledah njen nick na ovoj temi pa se sjetih da je zena trebala roditi, a tamo nema nista na temama: rodili smo...


_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2669
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.9.2009 23:19:39   
myb@by
Tu smo niki.Osjecamo se kao u "drugom stanju"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Koliko vidim sve smo natečene,nervozne i jedva cekamo nase malene user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2670
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.9.2009 23:22:36   
niki83
joooojjj ja sam danas posebno nekako teska i nestrpljiva..

_____________________________

N&N

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2671
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2009 9:19:28   
niki83
drage moje "drugooktobarske" user posted image pa ostalo nam jos samo 5 dana.. a mene nekakva prehlada uhvatila, grlobolja itd. sad me strah da ce me ovo iscrpiti i da necu imato snage za porod user posted image user posted image user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2672
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 12:55:07   
Atarka
Nismo bas aktivne izgleda..
Niki, je li prosla prehlada? Ja sam je imala i jos malo smrcam. Cula sam da je to cesto pred porod.
Kod mene se sve smirilo, nema naznaka da ce uskoro, mogla bih i prenijetiuser posted image .
Bila sam jucer na vag.pregledu, sve ok, da dodjem u cetvrtak opet. Jesi li ti isla na pregled?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2673
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:34:54   
myb@by
I ja moram u cetvrtak ponovo na pregled.Ni kod mene nikakavih naznaka.Je li se vama spustio stomak?Meni se nista nije spustio.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2674
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:40:00   
neki
myb@by,kako si mi???Nista novo???Ma nek si ti zakazala termin za frizuru sutrauser posted image user posted image user posted image Jos malo,jos malo,draga zelim ti sve najbolje i brz i lagan porod aBduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *