|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:44:18   
myb@by
hahahahah,frizura je najbitnija.Jesi li dobila pp?

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2676
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:47:55   
neki
Jesam,imas i ti PPuser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2677
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:54:19   
seka87
evo i mene i ja opet na pregled u cetvrtak!!

stomak mi je sputen jer inace nosim nisko ali eo jos sam ovdje!!

sve je uredu i ja i bebica !!!


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2678
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:54:34   
Atarka
IZVORNA PORUKA: myb@by

I ja moram u cetvrtak ponovo na pregled.Ni kod mene nikakavih naznaka.Je li se vama spustio stomak?Meni se nista nije spustio.user posted image


Moj stomak se spustio cim sam usla u 9.mj., mozda cak i malo ranije, a i beba se usadila nisko u karlicu. Zbog toga sam sve mislila sad ce jos malo, a ono nista. Tebi je onda termin u cetvrtak?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2679
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 13:56:33   
_melina_
Atarka.... nama je termin isti dan...
Kako se ti osjecas?? Ja mislim da kod mene trudovi nece krenuti jos za 2 sedmice...user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2680
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 14:32:47   
Atarka
Cao Melina,

Ma nista posebno, evo sad imam kao blage menst.bolove, ne znam mogu li se i nazvati bolovima, vise nekim "senzacijama" u dnu stomaka. Imam neki iscjedak, koristim Rojazol vag., cesto piskim, tesko spavam, pomalo hrcem user posted image . Trudnicki, sta da ti kazem. Jesi li ti dobro?
Vidim da si iz Visokog. Ja sam radila tamo 2,5 godine, vozarila iz Sarajeva.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 2681
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 14:36:25   
_melina_
IZVORNA PORUKA: Atarka

Cao Melina,

Ma nista posebno, evo sad imam kao blage menst.bolove, ne znam mogu li se i nazvati bolovima, vise nekim "senzacijama" u dnu stomaka. Imam neki iscjedak, koristim Rojazol vag., cesto piskim, tesko spavam, pomalo hrcem user posted image . Trudnicki, sta da ti kazem. Jesi li ti dobro?
Vidim da si iz Visokog. Ja sam radila tamo 2,5 godine, vozarila iz Sarajeva.


Ja sam sinoc po prvi put osjetila to nesto kao mens.bolove ali je brzo proslo i bas sam se pitala otkud da se tako osjecam...
I ja se borim sa iscjetkom i koristim Medazol vag i kantarionovo ulje, svih devet mjeseci spavam ko medo i uvijek mogu spavati...
Inace nemam trudnickih tegoba ama bas nikakvih... jedino po cemu se raspoznaje moja trudnoca je po ovom stomaku i apetitu ostalo nista...
gdje si radila??


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2682
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 14:46:20   
Atarka
Drago mi je da je sve ok. Ma ove moje nazovi tegobe su, sve u svemu, nista sta neke trudnice moraju prolaziti, tako da se ne zalim previse.  
To gdje sam radila ti saljem na pp da ovdje ne pisem.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 2683
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 14:58:23   
Đenifer
Blago vama user posted image , vi haman ove sedmice, meni je termin za 2 i po, ako ne prenesem, sad bi ja da krene...... kažem mm sinoć, ja ne mogu više, a on se smije, al ko mi je kriv kad još radim i krećem se cijeli dan ko mutavauser posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2684
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 15:02:13   
Atarka
E moja Đenifer,
Meni je dojadilo otkako mi se stomak spustio jer su me ledja pocela boljeti kad ustajem i kosti karlice, ali opet ce mi faliti pokreti bebice cini mi se. Izdrzi, brzo ce to proci, aBd.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 2685
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 15:12:59   
Đenifer
Atarka haj hvala bogu tebi je za koji dan , biće to sve uredu aBg i ne sekiraj se, samo čekaj da prirodno krene, kad se spuste kontrakcije na 5 min, netreba ići do bolnice, samo diši kad naiđu i što duže da si kući...tako mi bar svi govore....jesi se spremila za bolnicu i za user posted image  stvari?!!!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2686
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 15:24:10   
Atarka
Jesam, sve je spremno vec mjesec dana. Zadnji put na uzv u 36.sed.dr mi govori, ti ces brzo, vidi ga sto se spustio, tako da sam ja to sve brzinski spremila i stoji kraj vrata. Svako malo uzmem da prekontrolisem jesam li sta zaboravilauser posted image .
Ni ne mislim ici u bolnicu do zadnjeg, jedino ako pukne vodenjak onda moram, a ovako cu "puhkati" kod kuce nego da me tamo pate na infuziji.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 2687
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 15:26:06   
_melina_
IZVORNA PORUKA: Atarka

Jesam, sve je spremno vec mjesec dana. Zadnji put na uzv u 36.sed.dr mi govori, ti ces brzo, vidi ga sto se spustio, tako da sam ja to sve brzinski spremila i stoji kraj vrata. Svako malo uzmem da prekontrolisem jesam li sta zaboravilauser posted image .
Ni ne mislim ici u bolnicu do zadnjeg, jedino ako pukne vodenjak onda moram, a ovako cu "puhkati" kod kuce nego da me tamo pate na infuziji.


I ne trebas ici...
moja jetrva je otisla prije nego je porod krenuo pa su je patili satima...
Ja ne idem dok samo ne krene jer ne bih da me pate...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2688
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 15:33:54   
Đenifer
Ja sam isto dosta pokupovala,a i dobila stvarčica, i još treba prijateljica da mi prebaci nosiljka-as, i par sitnica, a za kolica se mislim ne isplati jer nam user posted image  dolaze u zimskom periodu i treba sačekati proljeće iduće godine pa uzeti kišobran kolica, koja su ko perce...nemojte zaboraviti ponjeti čokoladice.,sokiće,krekere u bolnicu uz ostale stvari, a za bebače neznam jel daju pelene u bolnici, al ja ću ponjeti uz maramice......

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 2689
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 17:28:42   
myb@by
Ponesi obavezno pelene ali najmanje moguce pakovanje koje postoji.Ja isto imam u naletima blage menstrualne bolov,narocito poslje mokrenja,valjda je to normalno.Ko da mi se danas u toku dana malo stomak spustiouser posted image .Beba se cijeli dan prevrce.Ja takođe spavam cijelu trudnocu bez problema a pogotovo ovih zadnjih par dana,spavala bi 24 sata.Danas mi se nesto i povraca,samo sam dvije kifle pojela za cijeli dan.
Mene bole prepone i kukovi.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 2690
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 17:47:48   
_melina_
Nedaju pelene u bolnici to se mora ponijeti....
Ja sam sve za bebu spremila sto mi treba a o kolicima sreca ne moram razmišljati jer zimski period dolazi i nece mi biti potrebna...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2691
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.9.2009 18:22:14   
niki83
evo i mene drage moje..
vidim danas ste pravo vrijedne i aktivne.user posted image citajuci vase postove vidim sve se uglavnom isto osjecamo..ma sve su to predznaci poroda..aBduser posted image user posted image user posted image
ja sutra konacno idem i na taj posljednji uzv i vaginalni pregled pa me bas zanima sta ce mi dr reci..dokle sam stigla..user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 2692
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.10.2009 15:30:33   
Đenifer
Ćao user posted image , kako se osjećate danas........ meni je iskreno više odgovaralo kad malo zahladni, al mi je draže kad je još sunca i lijepog vremena , a kažu cijeli oktobar će biti lijepi, a još malo pa nam paškolinko dolazi!!!!!!
Jutros me je probudio grč u nozi( u listu) i boli me cijeli dan , maltene šepam,osim što sam ušinuta, jedva hodam, stomak do zuba i još me grč probada.Ima li koja user posted image  istih simptoma ...... mogu li se pojaviti vene, tromboza ili slično, j...ga imam još 2 sed. do poroda i sad treba da me strefi........user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2693
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.10.2009 15:41:24   
babyliongirl
ja sma u 37 i super se osjecam danas osim sto sam hahah nervozna ujedala bih sta je u pitanju ne znam i progesteron jos radi,pa mi stvara probleme sa stolicom,sta cu drage moje,imate li kakav lijek za mne,samo nemojte reci kamilica,probala i nista,onda maslinovo piti ista stvar,onda sljive ista stvar...sta da radiiiiiiiiiimuser posted image

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 2694
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.10.2009 18:01:42   
nikita
babyliongirl i ja sam sve domace recepte probala ali nista, meni se stolica pogorsala od lezanja i od zeljeza ...kupila sam sirup Portalak i evo danas trebam imati stolicu , jos nista...a prestala sam sa zeljezom ima 3 dana pa cemo vidjeti...U svakom slucaju s obzirom da si bas pred kraj pitaj dr-a kako da to reguliras prije poroda...u nas se ne radi klistir ali ja cu traziti da ga meni urade...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu babyliongirl)
Neposredna veza do poruke: 2695
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.10.2009 14:05:54   
nikita
niko se ovdje ne javlja user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2696
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
28.10.2009 22:31:49   
nikita
Ja se osjecam super user posted image Bojim se da ovo nije dobro nikako, jooj kad me uhvati, kuku meni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2697
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
28.10.2009 22:34:24   
noaa
niki sreco pojedi suhu smokvu i malo jogurta pa ces vidit reakcijuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2698
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
28.10.2009 22:37:53   
Anoniman
Niki, pa nemoj sad paniciti user posted image , sad ce to aBd brzo i bice sve ok, jedva cekam da nam javis lijepe vijestiuser posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 2699
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
19.11.2009 23:15:09   
denyy
u 9 sam mjesecu i sve me stislo,koturam,do zraka jedva dolazim.............samo da ako Bog da sve dobro prođe i ubrzo do tog dođe...............hm

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *