|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
20.9.2013 8:49:10   
mama_na_kvadrat
Hvala vam puno na cestitkama, a ja i moja mrvica vam želimo da sto prije i lakše budete da svojim malim bebicamauser posted image

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 3001
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
20.9.2013 8:51:28   
Bebica11
Gargamel se ne javlja, vjerovatno je sa bebarom vec,user posted image

a i tinchice nakon onih bolova nema....user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mama_na_kvadrat)
Neposredna veza do poruke: 3002
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.9.2013 8:46:07   
dincica
da se javim .Ja sam jos uvijek 2 u 1user posted image jucer bila na ctg-u i dok sam lezala imala sam kontrakciju jaku , ali samo sec i onda se smirilo . Ctg uredan, ali se bojim koliko se smije prenijeti beba, meni danas 6 dan? Dr mi nista nije rekao za stanje plodne vode ? bas me neka trema uhvatila user posted image

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3003
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.9.2013 10:49:45   
tinchita
Drage moje...samo da vam javim da se 19.9., rano ujutro rodio dječak Andrej, mamina druga sreća-najvećauser posted image user posted image ...Kod kuće smo, ljubimo se, volimo i ne izlazimo iz sisa-sobe! user posted image

Svima puno sreće...
user posted image RR-tetama!

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 3004
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.9.2013 16:01:53   
Snovolovka
Tinchita...čestitam od srca user posted image user posted image user posted image
Uživaj sad sa svojom malom mrvicom u miru i tišini svoje kućice!

Dincica...nemoj se sekirati...može se prenijeti 14 dana, a možda su ti malo fulali termin (i to se često dešava). Vjerovatno ćeš za 2-3 dana opet na CTG pa nek ti vide i plodnu vodu i ostalo. Bit će sve ok user posted image

Ja sam u petak bila na svom prvom CTG i bio je dobar. Poslije me dr pregledala prvo UZV a onda i vaginalno i sve je ok osim što sam prst otvorena i cerviks omekšao. Rekla mi dr da u pon opet dođem na CTG i onda od utorka (tad ulazim u 38tt) u bolnicu i na CR.
Uh...sad sam tako nervozna i uplašena od svega što slijedi, a u isto vrijeme mi drago da je uskoro sve gotovo i da ću konačno upoznati svoju malu princezicu user posted image
Držite mi palčeve da sve prođe ok, a ja se javim s vijestima čim mognem (u bolnici nam ukinuli pristup FB user posted image ).



_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 3005
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.9.2013 18:02:28   
_ayla_
tinchita user posted image user posted image user posted image čestitke od srca!!! - svaka čast, kod tebe na brzaka prođe!!!

snovolovka te

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3006
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.9.2013 18:03:46   
_ayla_
snovolovka sretno draga, da sto prije sve prođe sto ljepše i lakše i da docekaš svoj leptirić živ i zdrav u naramku user posted image

(odgovor članu _ayla_)
Neposredna veza do poruke: 3007
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.9.2013 8:21:55   
*andjela*
tinchita cestitam na malenom djecaku


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu _ayla_)
Neposredna veza do poruke: 3008
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.9.2013 11:33:12   
tinchita
Hvala drage moje na lijepim čestitkama user posted image . I ja vama želim što lakše porode i da što prije grlite svoje srećice.

ayla - pa relativno brzo se sve dogodilo. Doduše, imala sam pripremne kontrakcije dva dana i to me je malo izmorilo jer nisam spavala. Sam porod je trajao oko 5h i bio je znatno teži nego s prvom bebom. No kad sam uzela Andreja u zagrljaj...pih, čista sreća!user posted image



_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 3009
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.9.2013 15:00:00   
Snovolovka
Tinchita...divno, blago tebi!

Dincica, ima li išta novo? Ostale terminuše, kod vas?

Ja bila na CTG i opet u srijedu...neću još u bolnicu, tako da sam i ja još uvijek 2u1user posted image

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 3010
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.9.2013 13:54:32   
Snovolovka
Gdje ste svi? Ima li user posted image ?
Ja idem u ponedjeljak u bolnicu i nadam se već u utorak bebici user posted image

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3011
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.9.2013 12:27:40   
snjeguljicaa
Ja se vec osjecam umorno hahhahahha a nisam se ni porodila al briga me slomi user posted image , nama je veceras kontrola pa cemo vidjeti jel dan D ili cekamo jos, usput sutra nam je ako Bog da termin

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3012
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.9.2013 13:24:54   
ellene
Ćao, Ja sam danas 36 + 4 i jutros sam osjetila neko žiganje prema dole, blizu stidne kosti. Dva puta me to žigne i odmah pusti, vjerojatno se beba namještala.
A tjekom dana osjetim lagani pritisak na dole, hodam ko patka user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 3013
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.9.2013 13:35:21   
Snovolovka
Ja sam prije deset min imala pravi šou....prvo mi se user posted image razmrdala, onda me je odjednom počelo žigati jaaaako u koku da sam jaukala, pa mi je stomak iskočio s jedne strane ko planina...tek kad sam malo prohodala pustilo me je. I malo su me i leđa zaboljela.

E sad, jesu li to lažne kontrakcije, prave kontrakcije il mi je samo beba pritisla neku venu il nešto, nemam pojma user posted image

Jel neko od vas imao nešto slično i znate li šta je od ovog nabrojanog? Meni je ovo prva trudnoća pa ne mogu ništa skontati sa sigurnošću.

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3014
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.9.2013 19:04:01   
dincica
samo da javim da sam se porodila jucer u 7 sati , i dobila malog djecaka Elvina :)

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3015
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.9.2013 21:12:38   
Snovolovka

IZVORNA PORUKA: dincica

samo da javim da sam se porodila jucer u 7 sati , i dobila malog djecaka Elvina :)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo Dincica...nadam se da ste oboje dobro i da je porod bio lagan!
Javi se kad mogneš, pa napiši kako je sve prošlo user posted image

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 3016
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2013 8:02:24   
ellene
Dincica čestitam, sve najbolje vam želim! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3017
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2013 12:04:00   
milocamia
Neka je sa srećom Dincica i ostale novopečene mamice, pa ako Bog da, pa se i mi ostale trudnjače uskoro javimo sa lijepim vijestima. Ja se nisam dugo javljala, ali sam redovno pratila sve postove, no kako sam sad kod kuće (ne radim), onda je lakše i javiti se. Ja sam već u 9-om mjesecu i dr.kaže da možemo očekivati bebača svakog trena, beba je naprednija nekih 10-tak dana u odnosu na M, ali sve je u granicama normale, hvala Bogu. Danas imamo novu kontrolu sa ctg-om (svakih 7 dana), pa ćemo vidjeti kakvo je stanje. Prva nam je trudnoća, pa nas je i malo strah svega, ali neka bude što biti mora, samo da bebač, a na kraju i ja zajedno sa njm budem OK, sve ostalo će biti i proći. Za sad se, hvala Bogu, osjećamo dobro, on je nestaško pravi i svako malo se vrti u stomaku, osjećam da me stigna kost i prepone po malo bole i kao da se "rasklapam" po malo (il' mi se to samo čini), no ostalo je sve po starom. Generalno sam dobro, osim što se ponekad dam u razmišljanje i isčitavanje kojekakvih postova, pa se ponekad malo uplašim, ali valjda je to normalno :) isčekujemo da se konačno upoznamo user posted image

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3018
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2013 20:13:15   
gargamel
svim novopecenim mama cestitke i sve najbolje njima i njihovim bebicama.. samo da javim da sam i ja rodila svog djecaka 21., sve je oky, puno se volimo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 3019
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2013 21:11:14   
Mia
gargamel ja nisam upratila da si se porodila pa ti sada cestitam i zelim brz oporavak, a malenom djecaku dug i zdrav zivot user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 3020
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
27.9.2013 22:47:24   
milocamia
Iskrene čestitke gargamel, sad uživaj user posted image

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 3021
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.10.2013 17:41:10   
ellene
ja sam jučer primjetila pojačan bijeli iscjedak, pa sve otrčim u wc da vidim jeli sluzavi čep ispao, ali je samo bijele boje, nema krvi...

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 3022
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.10.2013 21:13:18   
milocamia
Ellene, ko čeka i dočeka, pa ćemo valjda i mi user posted image sretno i držim fige da nama koje smo već ušle u 9-ti mjesec sve protekne OK, kao i ostalim trudnjačama i da rodimo žive i zdrave user posted image

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3023
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.10.2013 5:34:39   
Snovolovka
Drage cure,
tek sam sinoć kasno uspjela upasti na wi-fi od bolnice i evo da se javim.

03.10.2013. u 10 do 10 ujutro kazaljke su se poklopile i na svijet je došla najljepša mamina princeza Sara user posted image

Rodila sam na carski, tako da smo nas dvije još u bolnici, i jedva čekamo da dođemo svojoj kući i da se volimo, mazimo i pazimo user posted image

Puno vas pozdravljamo i šaljemo vam puse!



_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 3024
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.10.2013 10:39:34   
milocamia
Draga Snovolovka, iskrene čestitke tebi i cijeloj porodici, a bebici Sari želim dug, sretan i prepun zdravlja i ljubavi život! Uživajte, da što prije dođete kući i da uživate u svojoj bajci! Svako dobro vam želim user posted image

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 3025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *