|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.10.2013 9:29:23   
ellene
Ovaj naslov teme: Kako se osjećate zadnje dane pred porod? - Ja se osjećam ko da ću dobit slom živaca... user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3051
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.10.2013 16:45:57   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ellene

Ovaj naslov teme: Kako se osjećate zadnje dane pred porod? - Ja se osjećam ko da ću dobit slom živaca... user posted image


priduzujem se

meni cak sve iscurilo sluznog sto je bilo, nema vise...a curilo Boze sacuvaj sve sam kontala odakle toliko izadje...

Bolovi nekad budu pravilni al razmaknuti...cesce nepravilni, krsta stomak, probadanje dole, probadanje kroz stomak...

i danas booooolne bradavice i malo kolostruma

Inace je osmi dan kako sam prokrvarila i odsad ne moram vise lezati pa vidjecemo kako brzo ce se porod odvijatiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3052
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
29.10.2013 22:07:45   
ellene
Tebi je gore nego meni ipak, drži se!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3053
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
30.10.2013 7:50:48   
brzamala
Ja konstantno imam neke kontrakcije sa nepravilnim razmacima, menstrualne bolove i leda me ubise, ali nista zbog cega bih pomislila da je porod u toku.

Joj eleene vjerujem da se tako osjecas, i ja bih da toliko prenesem, ali drzi se. U tebe kad krene , aBd, to ce sve za nabrzaka biti gotovo

< Poruku je uredio brzamala -- 30.10.2013 7:51:18 >

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3054
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 16:14:47   
Bebica11
Kod mene jucer bilo bas bolova...danas je stanje malo bolje. Bolila me gospoja, a sad me najvise bole krsta i to cudno BOLE ME KOSTI oko krsta, kontam mozda to i nema veze s porodom...inace osim ludovanja hormona sve isto....

cekanje se nastavlja...

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 3055
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 18:50:51   
klemzi
Osjećam se super user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3056
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 18:54:43   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: klemzi

Osjećam se super user posted image user posted image user posted image user posted image

ja mahsuz dosla da vidim kako se klemzi osjeca kad imam sta i procitat user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 3057
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 18:55:03   
niki83

IZVORNA PORUKA: klemzi

Osjećam se super user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image vjerujemo ti user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 3058
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 20:47:39   
klemzi
user posted image user posted image user posted image Ću da vas vidim uskoro na ovoj temi user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3059
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 21:01:28   
niki83
Imam ja jos user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 3060
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
31.10.2013 21:11:53   
idana1812
Klemzi jos malo i eto bebace, svaka nelagoda, svako uspuhivanje vrijedi onog zagrljaja...Uz tebe smo!

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3061
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
2.11.2013 13:00:07   
Bebica11
Evo mene s novim simptomimauser posted image

sad me boli samo prednji dio stomaka, i to od iznad pupka krene zarenje s obje strane i zatezanje i proteze se prema dnu stomaka, cak bude na 2-3 minute u "talasima", ne prolazi hodanjem, lezanjem niti promjenom polozaja, nije prejako al je neugodno i tjera me da mislim na to... a beba je mirnijauser posted image i isla sam par puta u wcuser posted image

nastavak slijedi....user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 3062
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
2.11.2013 18:21:43   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Evo mene s novim simptomimauser posted image

sad me boli samo prednji dio stomaka, i to od iznad pupka krene zarenje s obje strane i zatezanje i proteze se prema dnu stomaka, cak bude na 2-3 minute u "talasima", ne prolazi hodanjem, lezanjem niti promjenom polozaja, nije prejako al je neugodno i tjera me da mislim na to... a beba je mirnijauser posted image i isla sam par puta u wcuser posted image

nastavak slijedi....user posted image

Sretno bebice,izgleda da je pocelo.user posted image Da sve prodje kako treba aBd.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3063
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.11.2013 20:48:32   
Bebica11
Hannice u utorak ce 15 dana kako sam krvarila I pocela da se otvaram I svaki dan me pomalo boli al jos nema pravilnih bolova a iskreno se nadam da cu brzo aBduser posted image

Danas imam novu vrstu bolauser posted image krene kao isijas u krstima pa se bol siri samo su bas veliki razmaci zasad...kad me ta bol uklijesti ne mogu se pomjeriti...I opet ima krvi u iscjetkuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 3064
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
4.11.2013 9:34:12   
2strawberry
Bebice, ja dok citam tvoje opise i mene odmah zaboli.
Ja sam inace 2,5 sedmice do termina, i malo me sram reci, sad kad sam procitala tvoje tegobe, da jedino sto ja osjecam je ogromno nestrpljenje i iscrpljenost, a fizicki sam super (jos uvijek) user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3065
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 14:59:52   
Shejna
Pisala sam na pogrešnoj temi. Trebalo je ovdje:

Meni danas termin a još uvjek ništa.
Postajem nervozna jer sam prvo rodila 7 dana pre termina.
Da li je uobičajeno da se drugo prenese?

Bojim se da mi plodova voda ne bude stara.user posted image

Znam, smješna sam. Isčitala sam sve što ste pisale jer mi dođete umjesto dnevnih novina ujutro uz kavicu.
Ali odjednom me panika i nervoza obavila da imam osjećaj da ništa ali ništa ne znam.

Sve sam spremila a osjećam se kao da nisam ništa.
Čudan strah da li ću nešto zaboraviti. Da li će se matične ćelije na vrijeme uzeti, prosljediti.
Stidim se što najmanje mislim na svoje dijete ali znam imaće punu pažnju mojih dok ne dođem.
Stidim se što se ovako osjećam s drugim a s prvim nisam iako sam se prvi put porodila daleko u SAD, bez ikog svog osim muža.

A sad i vas zamaram a šutim svo vrijeme trudnoće.

I jel' normlano da mi se plače?

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 3066
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 15:39:53   
Thana85
Meni jos 20 dana do termina,malo me dole boli "rupa" i prepone,ostalo je sve super user posted image Teže hodam,malo spavam jer se ne mogu namjestiti,teška sam samoj sebi,al sve se to ignoriše i čini sitno kad znam ko će mi doći još malo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu Shejna)
Neposredna veza do poruke: 3067
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 15:47:02   
Bebica11
Shejna normalno je...I meni nalete strahovi I crne misli pa onda mi naleti sreca ili se prepustim desavanjima...sad ce I nase bebe aBd

Kod mene sve isto...pojacan iscjedak...sinoc sam mislila da mi voda curiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 3068
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 15:57:23   
Teddy Bear
Bebice draga pratim tvoje javljanje danima, nekako si mi draga user posted image ne bih da te prepadam,al meni je plodova voda polahko oticala u drugoj trudnoci, a nisam ni primjetila, mislila sam pojacan iscjedak, znaci kad ustajem iz kreveta kao da "pisnem"... ne znam kako da objasnim drugacije, i kad sam otisla na UZ kaze dr da polako otice, tj da fali vode... al ti si svakako blizu, i ides redovno, cuvam fige da se hairli porodis i da insAllah bude sve u najboljem redu user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3069
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 16:08:48   
Bebica11
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Bebice draga pratim tvoje javljanje danima, nekako si mi draga user posted image ne bih da te prepadam,al meni je plodova voda polahko oticala u drugoj trudnoci, a nisam ni primjetila, mislila sam pojacan iscjedak, znaci kad ustajem iz kreveta kao da "pisnem"... ne znam kako da objasnim drugacije, i kad sam otisla na UZ kaze dr da polako otice, tj da fali vode... al ti si svakako blizu, i ides redovno, cuvam fige da se hairli porodis i da insAllah bude sve u najboljem redu user posted image


jucer kad sam ustala nesto je "curnulo" obrisem se papirom vidim kao sekret ono rastezljivo bezbojno, valjda bi voda bila bas kao voda bez rastezljivostiuser posted image i jos mozda dva put sam imala taj osjecaj kao da curne nestouser posted image

i jucer je bio u mrak bas mokar ves, ono bas veca fleka mokro a u sredini maaaalcice sluziuser posted image

i danas me krsta stomak malo duze bole, pa na hajr, dojadilo mi je vise, da hoce malecki krenutiuser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 5.11.2013 16:12:10 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 3070
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.11.2013 21:58:46   
Thana85

IZVORNA PORUKA: Bebica11


i jucer je bio u mrak bas mokar ves, ono bas veca fleka mokro a u sredini maaaalcice sluziuser posted image

i danas me krsta stomak malo duze bole, pa na hajr, dojadilo mi je vise, da hoce malecki krenutiuser posted image


ovo podebljano identično i kod mene..

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3071
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.11.2013 8:46:30   
grozđe
Ja imam od pocetka trudnoce iscjedak, bijelo pranje. Bas u sredini malo bijelog pranja ,a okolo kao voda...

prije ga je znalo biti vise, a sada manje...nalazi urina odlicni...

sutra sam na kontroli, a doktor nije nikada nista rekao za ovo...jednom sam koristila vaginalete ali opet isto...

plodne vode uvijek dosta...

pomislila sam i ja da mozda nekada ne otice plodna voda?....

u 33.sam sedmici.. valjda se psihicki pripremam....

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 3072
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.11.2013 8:48:17   
grozđe
E sad mene interesuje i ovo: je li vi mislite na sluz ( bas sluz) ili bijelo pranje ( kao sirasto)?

Kod mene je vise sirasto...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3073
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.11.2013 8:59:52   
niki83
Grozdje to sto opisujes meni djeluje kao candida. Svrbucka li te, ili pecka? Svakako opet na kontroli spomeni to dr.

_____________________________

N&N

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3074
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
6.11.2013 9:06:15   
grozđe

IZVORNA PORUKA: niki83

Grozdje to sto opisujes meni djeluje kao candida. Svrbucka li te, ili pecka? Svakako opet na kontroli spomeni to dr.


niki niti svrbi, niti ima mirisa...sve cisto...

gledat cu da opet uzmem vaginalete.... pitat cu doktora...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *