|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 [122] 123 124   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.10.2013 14:17:40   
ellene
Snovolovka čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 3026
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
11.10.2013 14:29:25   
gargamel
Snovolovka, cestitke i sve najbolje tebi i maloj bebici..user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3027
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
13.10.2013 1:35:49   
Ajlaaaa
čestitke svim novopečenim roditeljima,sve najbolje ;)) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 3028
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
15.10.2013 14:54:17   
ellene
Ja sam danas opet osjetila menstrualnu bol dok sam stojala i pravila kolač, i prekjučer sam osjetila samo danas malo intenzivnije, ali nije strašno. Čim sam malo legla na kauč prošlo je. Inače još ima 5 dana do termina.

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 3029
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
19.10.2013 21:51:39   
Amyla
ellene i ja osjetim te menustrualne bolove bas intenzivno zadnja dva dana, a od nekih 19h osjetim i nekakvo probadanje skroz nisko, danas mi cijeli dan beban mirovao, skoro ga ni osjetila nisam, a sad definitivno lopte igrauser posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3030
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
19.10.2013 22:07:48   
Bebica11
Jel meni rano da se ovdje pocnem javljatiuser posted image

Poceli su lagani menstrualni bolovi I JAKO OSJETLJIVE GRUDI..odjeca me cak vrijedja. Ima li jos iko to?

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3031
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
19.10.2013 22:18:49   
Amyla
bebice, meni su grudi nekako cvrste na dodir, primjetim da ima kolostruma, ali me ne bole user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3032
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
19.10.2013 22:26:14   
Bebica11
Amyla u prosloj T me nisu pred kraj boljele pa mi cudnouser posted image

Inace sam teska..iscrpljena..jedva se krecem I iskreno voljela bih da malo ranije krene jer je I ovo sve povezano sto je bebara malo krupnijauser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3033
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
20.10.2013 8:53:18   
brzamala
Ja zadnjih dana imam bas neke jake kontrakcije...evo i sad dok sjedim ih osjecam. I te kao menstrualne bolove imam bas jake. Nekada i kad spavam a jos je 18 dana do termina. Sto se tice grudi tu nema promjena osim sto su oreole tamnije.

Bebice ista sam ti sto se tice iscrpljenosti i kretanja. Desni kuk i krsta me pravo bole..nekad kad se vise oslonim na desnu nogu dode mi da jauknem. A tek ustajanje je prava scenauser posted image Ali ipak me malo frka hvata oko poroda. Sve necu da priznam, uvjeravam sebe da me nije strah ali ipak jeste user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3034
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
20.10.2013 9:11:21   
Bebica11
Brzamala mene jutros probudila menstrualna boluser posted image a I meni je rano jedino uzv govori da nije po njima mi je mozda I terminuser posted image

A sa desnom nogom vec duze imam problem. Beba mi je nekako vise u desnoj strani I cesto mi na neki krvni sud nalegne pa desna noga pocne boljeti I otkazivati tokom hodanjauser posted image I za minut dva proradi I sve takouser posted image


I svrbi me dno stomaka koza...mozda se lagano spusta stomouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 3035
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.10.2013 18:51:27   
ellene
Ja jučer i danas imam laganu bol u leđima, evo sad sam osjetila lagano žiganje u stomaku i grudima... inače sam 40+3 user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3036
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.10.2013 20:00:52   
Bebica11
Evo mene 36 plus 0 pustena danas iz bolnice. Jucer prokrvarila I izlazi mi smedja sluz. Valjda sluzni cepuser posted image samo ne znam koliko toga ima da iscuri....

Inace I dalje konstantni menstrualni bolovi. Jucer krsta. Danas stomak sa kratkim pauzama...

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3037
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.10.2013 20:43:45   
Amyla
bebice, i meni je sve cudno, u prvoj T me pred kraj nisu niti bolile grudi, niti sam imala ove menustrualne bolove, danas me bas intenzivno boli pri dnu stomaka user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3038
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.10.2013 21:06:04   
Bebica11
Amyla I mene grudi zadnjih 10 dana bole. Ni ja ovo nista sa N nisam imala. I ti ces aBd brzo najvjerovatnije.user posted image

Da se hoce neko javiti da kaze koliko sluznog cepa moze izaci. Meni dva dana izlazi pomalouser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3039
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.10.2013 17:09:07   
Amyla
bebice, ja ti oko tog sluznog cepa nista ne znam, ali vjerujem da moze izlaziti pomalo, po nekoj logici user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3040
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.10.2013 17:16:28   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Amyla I mene grudi zadnjih 10 dana bole. Ni ja ovo nista sa N nisam imala. I ti ces aBd brzo najvjerovatnije.user posted image

Da se hoce neko javiti da kaze koliko sluznog cepa moze izaci. Meni dva dana izlazi pomalouser posted image




Ne znam ni ja draga. Meni je nekih 15 tak min prije porodjaja ispao sluzni cep u komadu, bas sam obratila paznju kako izgleda jer na prvom sluzni nisam upratila :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3041
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.10.2013 17:20:58   
ada_
meni se cini da 7 dana najvise moze curiti,nemoj me drzati za rijec tako sam cula od zena,meni je krenuo sl.cep i porod odmah...sretno draga

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3042
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.10.2013 17:39:06   
Bebica11
Jel vama bio popracen sa krvlju?


Evo opet menstrualni bolovi. I plus osjecam se kako se rasklapam. Bukvalno plus proljev danas I dzabe trcim u wc.

Eto gospoja boli ako dublje udahnem.

To su danasnji simptomi pa javicu ako docekamo sutra 2u1 nastavak simptoma

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 3043
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.10.2013 0:08:53   
ada_

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Jel vama bio popracen sa krvlju?


Evo opet menstrualni bolovi. I plus osjecam se kako se rasklapam. Bukvalno plus proljev danas I dzabe trcim u wc.

Eto gospoja boli ako dublje udahnem.

To su danasnji simptomi pa javicu ako docekamo sutra 2u1 nastavak simptoma

meni je prvo i krenula sukrvica pa onda ostalo,a sve mi se cini da je maleni spreman da upozna mamu,neces ti jos dugo bebica stize...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3044
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.10.2013 11:19:48   
ellene
Mene evo jučer i danas ništa ne boli, ko da neću još za mjesec user posted image
Kaže mi jutros babica, kod mene će to najvjerojatnije se sve nabrzinu odigrati, kad zaboli brzo ću se i porodit... Navijam za to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 3045
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.10.2013 20:39:02   
Bebica11
Ja cu probiti rekord u poradjanju:)))

Jutros zbog neprestanih nagona odem na gak. Dr me pregledao. Jos malo se otvorila al ne puno I rekao za tri dana kontrola I MIROVANJE

Jako je njezan nije me nista zabolilo na pregledu al evo veceras imam konstantnu bol u rodnici. Vjerovatno se dalje stanjuje grlic jer je takav bol kad se stanjuje I omeksava. I dalje imam osjecaj da trebam u wc al ne lud kao sinoc. Krsta zabole pa prestanu I sve tako....al nepravilno s vecim razmacima. To je to za danas.

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 3046
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.10.2013 20:48:20   
idana_85
Ma bebice dajem ti max 2 dana :)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3047
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.10.2013 21:00:32   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: idana_85

Ma bebice dajem ti max 2 dana :)


user posted image

Moja drugarica identican slucaj kao ja. Prokrvarila u 36.nedjelji I za 4dana se porodila. Meni evo istice cetvrti dan. Njen rekord obaram:)))

Na hajr

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3048
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.10.2013 17:34:06   
Bebica11
Dodatni simptom MUCNINAuser posted image od utorka sam smrsala 2kg....zgaravica I nemam apetita a danas I mucnina.

Jutros krenule kontrakcije mogle su se I mjeriti pa se smirilo. Izasao veci komadic cepa. Otad manje curi. Doduse lezim.

Sad me krsta stezu

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3049
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.10.2013 18:58:58   
ellene
mene počne malo žigati, ali ne baš da boli, taman mislim evo krenut će ono prestane i ništa. Maloprije bili u gostima sjedili osjetila sam kao neko sjevanje u vagini. Jel netko to osjetio? I to je prošlo...user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 3050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  120 121 [122] 123 124   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 [122] 123 124   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *