|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 10:43:18   
Rimljankaa
Bint gdje se guras??????????  Iako nam je isti dan termin,nekako mi je sve islo da cu ja prije tebe...  Salim se draga. Ali sad me trema bas uhvatila...

SRETNO!!!!!!!   Majke mi,kao da se ja poradjam.  Sad nekako svjesnija postajem,da nam se bas primaklo....

Ja nemam jos nikakve bolove. Evo hocu do grada malo prosetati.
Bint,jesu li tebe ginekoloski pregledali? KOliko si otvorena do sada???

Sretno,sretno,sretno!!! I da ako Bog da sve prodje u najboljem redu sasto manje bolova!!!!

Ladyblue,vidjecu sad u ponedjeljak sta ce mi reci koliko sam otvorena. Mada mi je on naglasio da bi se mogla i poroditi bas oko ponedjeljka.
A kako stvari idu,brzo sam kod vas na forumu.. :)))

Taurus
,samo da nebude preko reda,hahaha....A za bolove,kazem ti,rijetko,gotovo nikad me nije stomak bolio kad bi dobila,samo krsta. Ja sam imala super menstruacije,kad dobijem i ne osjetim,mogla sam sve zivo raditi,hodati,trcati...

Rose,hvala ti....  Sad cu i ja jos malo aBd imati svoju curicu.. :)))
I ja cu se truditi da disem..A sve se bojim da nezaboravim disati. Ako stignem,opet u utorak na ponavljanje na vjezbe...

Curice,bas mi je zao da ti je pregled tako bolan. Ja sam imala ginekoloski u utorak i nista me nije bolio... Imam opet u ponedjeljak,nadam sed a ce isto biti bezbolan... Cuvaj se,i sretno,da bude sve u najboljem redu!

megi,hvala ti!!!! Samo vise da se hoce zavrsiti i da bude sve kako treba. Nekako se nadam da nece bas toliko ni boljeti...

Ja sam postala strasno nervozna. Sve me nervira. I mama mi kod mene,kao da mi nesto pomogne,a meni to sve ide na zivce. Zglobovi me od ruku bole kad savijam sake i to je za sada jedina bol...

Malo ste mi podigle tremu sto kazete da je to vec krenulo,kad sma 1 prst otvorena (a ja razmisljam kao da mi je termin za mjesec dana),jer sam ja mislila da je to jedan prst nista i da su sve trudne zene bar malo otvorene...




_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 10:54:28   
bint
rime...ma ne guram seuser posted image user posted image ja idalje mislim da ces ti prije...iako nam je isti dan termin...
nisam imala ginekoloski narucio me bio za 16.1 al kazem ti jutros od pola 5 bolovi,kontrakcije svakih 10 tak minuta...ne znam jesul lazne jer ne boli puno,izdrzljivo je bas..doktorica misli da su lazne kao samo me  pozdravljaju user posted image to doktorica opce prakse jer sam isla uzeti uputnicu...molim Boga da sve bude ok...

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 11:02:44   
taurus
IZVORNA PORUKA: curicaa

hvala gagachuser posted image

Pa sa vremena na vrijeme pocnu mi kontrakcije bolovi u ledjima i u donjem stomaku ali brzo prodje ono sto se kaze one lazne.Mene je samo strah ako ne bude nista do sljedece sedmice morat cu pomocu indukcije, a to kazu strasno boli...user posted image .


ma ne slušja nikakve priče
i ja sam to čula, pa kad su mi uključili infuzija ja sve čekala kada će početi ti STRAŠNI bolovi i u tom čekanju disala kad dr. reče idemo gurati bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 11:08:01   
Rimljankaa
bint,ma nisu lazni...Pa neces cekati d ase rastavljas od bolova.. To je ta bol,garant! Mozda jos malo jaca,i to je to..hahaha...
Sto nas tjesim!

Sretno,javljaj sve kako ide...

Taurus,hvala ti na tako utjesnim rjecima... Stvarno znaci kad nesto fino procitas,a iscekujes toisto kod sebe..i to jos malo....

Ja odoh u setnju i na kafu... Ako mi pukne vodenjak na Ferhadiji bicu glavna u novinama,hahahahaha....


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 11:12:28   
m.i.n.a.
Jutric...
sta me sve doceka..vidim gurate se preko reda..hihi pa valjal to tako..
Bint draga ako bude to to nek je hairli i sa srecom,da sve prodje u najboljem redu..ustvari i ako jesu lazni ja i to ubrajam skoro u porodjaj,sve je to uvod...
Rimljanko..nema straha...ako bude i bolilo proce a vjerujem da ces ti to disanjem sve drzat pod kontrolom..ako ne svaku kontrakciju onda svaku drugu,dok se sjetis..a u bolnici vec imas sestre koje ce te navoditi..uzivaj u gradu i setnji i samo pozitivno razmisljaj..Sto se tice nervoze ima je i kod mene..za sutra mi se mozda tetka najavila avjeruj da molim Boga da odgodi..znam d aje ruzno od mene al jednostavno nemam snage oko svih tih priprema i price pola dana..nervoza ili sta vec..a inace me odavno svi zovu sto puta na dan,posebno kako mm nije tu,sad zam,isli mama,tri sestre,svekrva,prijateljice...al duram sve to..pa tako i ti..drago mi je cuti da ima jos kod nekog tako,jer meni ova sva briga nekad djeluje da misle da nista vise ne mogu sama a to mi je najgore jer sam ja tip kojem treba malo prostora za sebe i da znam da mogu sama sve stici..hihihi
Taurus..imam i ja,imam i ja..26.termin..:)tu nam je negdje i Cickolini,vidjecemo danas sta ce joj reci...
Mene vala nista ne boli,ustvari nekad zigne stomak malo ali nit sta puno nit dugo nit cesto..sad kako je pri kraju pa citam sta pisete lmalo vise sam krenula osluskivat samu sebe,i nista nisam cula posebno..hehe..sve ok..pa nek i ostane tako..:)
Drzim fige da sve prodje u najboljem redu,ako nas neka danas iznenadi..:)

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 11:14:07   
Anoniman
Bint ja mislim da je to to user posted image , kod mene je tako bilo od uvece od sedam sati, do ujutru u pet sve na deset minuta blagi bol. Da su laznjaci ne bi toliko dugo trajali i ne bi bili pravilni, laznjaci su obicno u nepravilnom intervalu. Zene ne bojte se indukcije, ja sam molila da mi je ukljuce i zivjela indukcija user posted image . Ja sam imala jake bolove na tri minuta preko 40 sati i nisam se samo prst i po otvorila, ali zato kad su mi dali indukciju za dva sata sve gotovo user posted image . Sto se tice otvaranja bilo je zena dodju sa devet prstiju otvorene nista ne osjecaju ni trunke boli, a ja npr sam imala te jake kontrakcije a nisam se ni bila pocela otvarati...sve je individualno... disanje i samo disanje i brzo cete vi to user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 181
   [Obrisana poruka]
14.1.2011 11:34:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 12:24:47   
Medi_87
Izgleda bice bebica brzo, neka neka 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 12:27:37   
sunce27

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Izgleda bice bebica brzo, neka neka 

Samo naprijed, da se sve hairli i lagano rijesite., bint SRETNO.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 12:44:51   
NejraS
da pitam vas koje ste iskusnije :) u 36 sam sedmici trudnoce, i pogotovo po noci me jako nisko boli stomak nekakv neobican bol da li su to trudovi ili sta vec? navecer kada krenem u wc to je uvijek bolno dok ustanem, zna me i preko dana zaboliti tako....eh sad sta je to ja ne znam, pomagajte user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 14:55:05   
zeni
svaka cast Lella80,pa to je citav momak,masallah,nek vam je sretno oboma,da nam se sto brze oporaviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 15:10:33   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: NejraS

da pitam vas koje ste iskusnije :) u 36 sam sedmici trudnoce, i pogotovo po noci me jako nisko boli stomak nekakv neobican bol da li su to trudovi ili sta vec? navecer kada krenem u wc to je uvijek bolno dok ustanem, zna me i preko dana zaboliti tako....eh sad sta je to ja ne znam, pomagajte user posted image


nisu trudovi, spušta ti se beba polako

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu NejraS)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 16:50:21   
curicaa

Rimljankaa ona je to meni tako jako gurnula prste samo iz razloga tog da mi ubrazala da sto prije krene porodjaj tako ona kaze,zbog cega i zasto neznam...ali mozda je zbog toga jer ja nisam nikako otvorena, a eto vidis danas mi je termin..hajd ko cega znat...user posted image

nadam se da ce sponatno da krene porodjaj samo od sebe samo da mi ne ukljucuje indukciju ali i ako bude to sta cu kako je tako je....samo da se rodi moja babica zdrava i zivauser posted image .


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 17:13:13   
naidica
pozdrav drage moje kako ste mi????
ja danas bas radno,,,krenula sam malo da raspremam pa sam danas sve digla,,sve prozore oprala i prasinu prebrisala,,sta cu mora se user posted image user posted image user posted image sreca bila mi je seka pa mi je dosta pomogla sto ja nisam mogla!!!! mada ledja mi se raspadaju???
inace samo bih da vas pitam,,,bas me nekad zaziga skroz dole,,,kao kroz njuuser posted image nekad kad se beba pomjeri,,a nekad i onako,,,pa je li imao ko slicno iskustvo???jel se to beba spusta dole,,ili??? a vec mogu i osjetiti da mi se malo mrda dole pri dnu stomaka,,,ali dr kad mi je vadio briseve usput me i pregledao u ponedeljak rekao je da je sve ok???? hvala vam
ljubim vas i cuvajte se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 18:08:48   
sunce27
hehe naidice i moja beba je tako nisko da imam osjecaj da ce svakoga trena izaci. Nadam se da se nisi umorila, imala si pomoc? Ja evo od podne pospremala ali nazalost sama, ne mogu nikoga da obavezujem da mi pomaze tako da ja sve lagano, svaki dan ponesto i eto guram nekako. Mene jedino noge bole i oticu, ali i tome ce doci kraj...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 18:29:26   
Medi_87
Naidice ista sam ti takva, i mene zigne ali vjerovatno beba se spust, i ja sam evo sad tek zavrsila sa raspremanjem kuce, crkla sam haman cijeli dan, sv eme zivo boli, prozore sam nedavno prala pa necu njih još, rekla mi ih seka opratiuser posted image user posted image user posted image
a brate vrata pored balkona su mi bas umecana sve mi maca umecala kad pocne da se umiljava pravo na staklo ide, ja samo navukla zaluzine da ne gledamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 18:41:02   
naidica
sunce samo ti polako i cuvaj se!!! nemoj nista tesko da dizes??? mene su boga mi ledja sad pravo uhvatila,,,jedva ustanem,,,toliko bole,,al neka sve se da izdrzati!!! tako se i ja zezam sa svojim malim kad ga osjetim bas dole nisi reko valda krenuo????user posted image user posted image cuvaj se draga
medi,,uh malo mi je lakse,,ako je i kod tebe tako,,,i ja mislim da bi to trebalo znaciti da se beba spusta lagano!!! polako i ti,,i ja sam crkla,,,kad legnem sad kao da se raspadam user posted image user posted image ma samo pusti zaluzine i sutiuser posted image user posted image
jesi li gledala krevetic,,imal sto da ti se svidja????

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 18:45:42   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Naidice ista sam ti takva, i mene zigne ali vjerovatno beba se spust, i ja sam evo sad tek zavrsila sa raspremanjem kuce, crkla sam haman cijeli dan, sv eme zivo boli, prozore sam nedavno prala pa necu njih još, rekla mi ih seka opratiuser posted image user posted image user posted image
a brate vrata pored balkona su mi bas umecana sve mi maca umecala kad pocne da se umiljava pravo na staklo ide, ja samo navukla zaluzine da ne gledamuser posted image user posted image user posted image



ehe moja ti...koliko ja pratim progres svoje trudnoce...a to je haman i kod tebe u dan isto...nama se stomak jos ne spusta, vec do 36 treba jos da se penje, pa onda da se spusta laganini..ja vise ne znam dokle moj misli ici ali mene rebra pravo boleuser posted image

naidice..zelim ti da te baje napuste sto prije user posted image

lejla..čestitaaaaaam user posted image user posted image user posted image

gagach...kao da mi se cini da cu i ja na tu kafu u ponedjeljak aBduser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 18:46:23   
sunce27
Cuvam se cuvam, ja ti nista tesko ne dizem, ali mi je gore da se sagnem nego bilo sta drugo. Ma vala neka sada ne izlazi jos je rano.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 19:31:31   
stefania
uh, sa srecom svima koje su se pocele otvarati i user posted image user posted image user posted image sad ce to jos malo

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 19:49:48   
Rimljankaa
Hej,hejjj  gdje je bint??? Je li se javljala?????  Ja cijeli dan mislim na nju!
Svima sam rekla da nam je isti dan termin,a da je njoj vec krenulo...

Sta je sa Cickolini????


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 22:09:10   
sunce27
Bembele, sta ste se to veceras uspavale? Cickolini, hoce li ta tvoja malena princeza vani ili joj je jos dobro pa nece vani?

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 23:09:45   
Rimljankaa
Sunasce niko nista.. Sta li je s Cickolini???

A BINT????  Sigurno se porodila...Ma garant! Cimse nejavlja,a krenulo joj je... Neka joj je sa srecom...

Joj isti dan nam je termin,a kod mene nema naznaka...BOga mi cu brzo i ja...UH,valjda "prezivim"

< Poruku je uredio Rimljankaa -- 14.1.2011 23:10:11 >


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
14.1.2011 23:34:09   
sunce27
Vidjela sam da je Cickolini malo povirila na forum i nestala , a bint dok se ne javlja sigurno je krenulo kod nje. Ma ta tvoja malena je prava ljencuga, nije na tebe nikako...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
15.1.2011 9:23:46   
Cickolini
Juuuuuutro trudnjace moje drage ... mi smo vam od jucer puuuno sretni user posted image user posted image user posted image user posted image Udebljali smo se skoro 500 grama user posted image user posted image user posted image user posted image

Moja curica je odlucila da nece na silu vani nego kad ona odluci hehe Bebac sa 39 sedmica ima 2700 hehehhehehe Mi smo vam puuuno sretni. Sve je uredu. Pitala sam kad ce me ginekoloski ponovo gledati. Kaze meni doktorica to sto su vas jednom gledali to je bilo zbog plodne vode, a inace ovdje se ne pregleda ginekoloski dok ne prodje termin za par dana. Kao nema potrebe prije ako pocne pocne, a kasnije gledaju zato sto si prenio. Znaci ja sam izbjegla taj ginekoloski mada ne znam koliko je to dobro. Pitam za nalaz urina trebam li raditi kaze nema potrebe hahaha Ovdje nista nije vazno, ali ne mogu vise da se sikiram. Dok je UZ i ctg uredu ja sam mirna.
Jos ovo da vam napisem od mogucih 13 ginekologa koji rade na klinici pregledalo me je u posljednjiuh mjesec ipo njih 12 i kod 13-og imam zakazano slijedece sedmice. Pa hajd sto nemam svog ginekologa, ali 13 razlicitih je malo previse hahahaaha Ludnica !!!!

Hvala vam sto pitate i brinete se za mene i moju bebacu.

Sinoc nisam mogla da odgovorim jer sam bila kod prijatelja u posjeti pa sam samo malo provirila da vidim sta se desava. Ja moje drage jedva cekam da me uhvati, ne bojim se poroda ni malo ... sve nekako mislim ma preguracu ja to bez problema, ali mozda se razocaram hahhaa.

Lejla cestitam na bebaci i bas mi je zao sto si se napatila. Nek je beba ziva i zdrava i sretna sa svojim roditeljima. Ja bas pitam sto se ne javljas kad nam ti pises hehehe

Bint vidim kod tebe krenulo ... nek je sretno ako nisi jos, a ako jesi onda bebaci, tebi i tvom muzicu od srca zelim puuuno zdravlja, srece i lijepih trenutaka.

Rime priblizilo seeeee .... ne mogu da vjerujem da je jedna od nas (ovih skorojevica) vec se mozda porodila. Znaci bas otkucava. Citala sam da je redovnija stolica znaci da ces brzo jer se tijelo pocinje samostalno cistiti. Pa eto draga ocekuj aBd uskoro. I mene je to pomalo uhvatilo. Zamiisli ovdje pred porod ne klistiraju i ne depiliraju. Naravno za ovo druo se ne brinem jer to ja svakako odrzavam, ali za klistiranje sam se zaprepastila pa mi je mama od mog ginekologa iz Sarajeva poslala cepic da ja sama to uradim pred porod. Jer zaista se ne bih mogla opustiti. Rime jos nesto zene nisu od pocetka otvorene jer ja nisam ni malo bila otvorena na oregledu. Ti si se draga pocela otvarati sto je ODLICNO.

Mino kako sam se ismijala kako je Rime detaljno objasnila ginekoloski pregled hahhaa Ne boj se draga proci ce to brzo. Ni mene ginekoloski nije bolio, samo je malo neobicno i neugodno, ali  nije bolno. Ti i ja smo posljednji kolacici iz januara ja mislim hahaha Taman cemo da poberemo izkustva od Bint i Rime hahhaha

Sunasce kako si nam ti ???? Jesi li skroz ozdravila ... kako je s otocima??? Mene muci nervoza u nogama i sve govorim muzicu da mi ne prilazi jer imama Bruce Lee u nogama hahahaahhaha



_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *