|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 6:11:14   
maja78 RR
Pozitivnim mislima se moze pno postici jer si ti pozitivan i nalazis drugacija rjesenja koja na kraju daju rezultat

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 8:01:47   
Mya_81 RR
Ostala sam očarana ovim dokumentarcem. Gledala sam ga tri veceri zaredom. I naravno, imam plčocu na zidu za vizualizaciju. Apsolutno vjerujem u moć pozitivnih misli. I kad ih naucimo kotrolirati zapravo naucimo kontrolirati vlastiti zivot. Ono o čemu najvise mislis privlačiš itekako i to postajes. Nazalost, vecini ljudi je lakse prihvatiti negativnost, dopustiti svoj kolicini stresa i nervoze koja kao ide u skladu sa danasnjim nacinom zivota da prevlada.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 8:04:49   
muaaa
Ja uvjek gledam nekako pozitivno izvuci iz svega,

Negativnost je bas losa osobina kod ccovjeka koji nemoze suprotno razmisljati

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 8:09:28   
Anoniman
Mya, slazem se sa svakom tvojom rjecju.
Tajnu sam i citala i gledala dokumentarac.
Na mene je ostavila dojam.
Ustvari, kroz studij susrela sa se sa tom teorijom i odmah mi je bila logicna i furala sam se na nju.
Vjerujem da nam kosmos odgovara na nas mikro kosmos. Mi smo ono sto mislimo, mismo ono cega se bojimo.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 8:19:59   
Mya_81 RR
Nasem mozgu treba vjezba isto kao sto je i nasem tijelu potrebna fizicka aktivnost. Najgore je sto nam se sve te negativnosti čine realne i kao da su sasvim uobicajeno sastavni dio nasih zivota, a tako uopce ne bi trebalo biti. Samo kad pogledas, da li smo ikad rjesili neki problem ako smo bili puni negativnosti. Ili smo do rjesenja dosli kad smo se malo odmakli od situacije i sagledali je na jedanmalo drugaciji nacin. Uostalo, ako i postoji neki problem za koji mislimo da ce stalno biti tu (mada ja mislim da to ne psotoji) opet je bolje provesti svakodnevnicu okruzen lijepim mislima nego necim sto te smori jos vise.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
7.11.2015 23:26:50   
Pozitivica
Ima li jos pozitivaca :) ?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *