|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.1.2009 19:43:18   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: Suzana

Komotno mogu sa jednim uloškom dnevno. Pretpostavljam da je to OK, kakva su vaša iskustva? user posted image


Koja iskustva? user posted image user posted image user posted image Nema je još.
Ima li iko da ovako dugo nije dobuo osim mamine cure? Je li ona svoju dočekala?



Da se tuspasimuser posted image  Ja jos cekam i vec se pitam gdje je. Osjetim kako me stomak boli kao da cu dobiti, tako dva dana ali nista i prodje. Nije da mi nedostaje ali pocinjem se brinuti da nesto nije uredu. Trudnoca nije sigurno ali se brinem sta je??? Sve kontam ici na papa test koji sam trebala odavno uraditi ali kako su ove zime sve mi je mrsko.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.1.2009 22:41:32   
bezelye
Evo i moj izvjestaj user posted image
Nakon poroda sam krvarila tacno 40 dana, a bio je carski. Prva menstruacija tacno 6 mjeseci nakon poroda i nisam joj se obradovala. Prvi dan nesto malo, hoce-nece. Zato je 2. dan bilo jaaaako obilno, ostatak umjereno. Sve ukupno 7 dana, kao i prije poroda. Ali bez bolova. Ustvari nesto zanemarivo, malo u krstima. Uglavnom, nisu mi trebali analgetici. Ranije je to bilo jako bolno, toliko da sam od bolova povracala. Sad mi je ovo super, jer kad me ne boli k'o da i nisam dobila. Samo da ovako ostane.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prvi menzes poslije poroda
16.1.2009 13:04:02   
Suzana
Kao i kod Shee, meca mi trajala nepuna 3 dana, s tim da to i nije bila prava meca user posted image ... Pa vidjećemo kad će sljedeća i kakva će biti.
Ja prije hB nisam imala nekih velikih problema, pa se nadam da će tako i ostati.
A ciklus mi je bio kraći, svakih 25, 26 dana...

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.1.2009 11:13:29   
Anoniman
da li se ijednoj od vas koje ste dobile desilo da vam drugi ciklus kasni?
meni evo kasni vec 5-i dan, a nisam trudna, test negativan
jel zabrinjavajuce sta?



(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.1.2009 15:07:28   
sanja.sa
meni nije kasnilo nego sam opet dobila poslije 14 danauser posted image
i obadva puta je bilo lagano krvarenje, kao sto je suzna napisala mogla sam sa jednim uloskom dnevno i trajalo je tri dana.
ima li neko takva iskustva?
bila sam kod ginekologa nakon poroda i sve je bilo ok, a ovih dana bi trebala otici na novi pregled (papa)

_____________________________

Mark - mamin zivot
29.08.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.1.2009 15:24:39   
mamina princeza

Meni se to desilo ... razmak mi je bio 6 sedmica nakon prve menstruacije...a ja svoju bebu nisam tad vec dojila.
I kod mene je test bio negativan, naravno odmah sam to pomislila user posted image

Doktor mi je rekao da je to uredu dok se uspostave ciklusi nekad treba i pola godine....
Ti - ja mislim jos dojis tako da kod tebe posebno moze biti odstupanja od ranijih ciklusa


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.1.2009 15:27:18   
mukica
Evo mene opet s problemom.Poslje poroda sam evo vec dva puta krvarila prvi put je trajala manje od mjesec dana ali svaki dan razlicito.Par dana pljustanja pa zatisja pa opet isto.
Druga je dosla nedavno i trajala devet dana (sto nije nikada) ali je bilo uzasno curilo je na sve strane svih devet dana ma katastrofa,i ja peti dan odem svojoj dr, zena nije mogla da vjeruje koliko ide.Pregledala me i nasla povecu cistu na desnom jajniku koja je najvjerovatnije uzrocnik.
Popila sam antibiotike i jos neke tabletice neznam sad kako se zovu, pa cemo vidjeti kakva ce situacija biti sa sljedcecom nadam se da ce se stabilizovati.


_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.1.2009 16:42:29   
Anoniman
Lejla, hvala na odgovoru user posted image

Sanja sretno kod dr-a... ja sam sve to vec odradila i sve je proslo ok
Dado, nadam se da ce sve biti ok
pusa

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.1.2009 1:05:25   
dana3
evo nakon tacno tri mjeseca poslije poroda sam dobila m.na datom kad je i obicavalo da bude.nije obilno,tamno smedj je iscjedak nema mirisa.traje evo vec 3 dana.dojim bebu redovno.ponovo iskocile bubuljice po licu,blaga vrtoglavica i mucnina i nenormalan osjecaj da placem( i jesam jer osjecanja nikad ne potiskujem)
e  sad kako ce biti poslije ne znam-vidjecemo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.3.2009 10:34:27   
Anoniman
9 mjeseci posle poroda i jos nista!!!!
Malo sam zabrinuta! Ima li jos neko u slicnoj situaciji?

Dojim jos uvijek, ali dojila sam i prosli put pa je bilo mnogo ranijeuser posted image

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.3.2009 11:45:59   
juni
Pola godine od poroda i nema je jos, dojim. Pa valjda je normalno user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.3.2009 20:01:36   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Maida28

9 mjeseci posle poroda i jos nista!!!!
Malo sam zabrinuta! Ima li jos neko u slicnoj situaciji?

Dojim jos uvijek, ali dojila sam i prosli put pa je bilo mnogo ranijeuser posted image


Ja sam dobila nakon 13mj, pa valjda je okuser posted image  I sa Timurom sam kasno dobila ali ovo je najduze. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.3.2009 20:17:21   
neki
Evo i mene ovde...Taman proslo 40 dana,ja dobila...Manje curi nego prije,samo sto sam sad raspolozenija nego prije(prije sam ujedala pred menstruaciju),i dojim i daljeuser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.3.2009 20:19:22   
Romali
IZVORNA PORUKA: Maida28

9 mjeseci posle poroda i jos nista!!!!
Malo sam zabrinuta! Ima li jos neko u slicnoj situaciji?

Dojim jos uvijek, ali dojila sam i prosli put pa je bilo mnogo ranijeuser posted image


10, 5 mjeseci od poroda... čekam i čekam...

Je li nam preostaje samo čekanje  ili možemo nešto ubrzati user posted image ?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.5.2009 8:28:10   
tweety
Koliko sam shvatila po vašim postovima prva user posted image nakon poroda je obično jako obilna.Nikad u životu mi nije bila ovako obilna tako da sam se užasno prepala.Ok je dok sjedim ili ležim,ali kad ustanem to samo lije user posted image user posted image Strah me iz razloga što sam puno krvarila nakon poroda,izgubila sam 1,1L krvi.Valjda to tako treba biti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.5.2009 8:33:51   
Anoniman
Ja sam docekala, 1 mjeseci posle poroda, 10. 05., e sad da vidim jos hoce li kasniti. A nije bilo obilno, cak je trajalo samo 4 dana sto prije nikad nije.

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.5.2009 8:40:11   
tweety
Znam da si dugo čekala Maida i drago mi je da si napokon dočekala user posted image Ja sam evo dobila malo više od 6mj nakon poroda ali je užasno obilno,pravo me strah.Vidjet ću još danas kakvo će stanje biti,nadam se da će se smanjivati obilnost.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: prvi menzes poslije poroda
24.6.2009 0:32:54   
Anoniman
Ja sam prvu dobila  4 mjeseca nakon poroda, ma sasvim malo, kao što reče Suzana sa jednim uloškom sam mogla čitav dan provest. Al evo kroz mjesec dana ponovo dobijem i baš je ona prava koja se sad pikauser posted image ... Uglavnom stanje mi je kao i prije poroda nemam nikakve bolove, nisam ni nervozna.user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 24.6.2009 0:36:20 >

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.7.2009 22:56:06   
Sonja
evo i ja danas dobila prvi put nakon poroda
adinu je 2 mjeseca i 6 dana
a proslo je tacno mjesec dana kako sam prestala dojit
za divno cudo ne boli me stomak i nisam ni osjetila da sam dobila a prije trudnoce....katastrofa
da ovako hoce ostat bilo bi extra

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.7.2009 9:24:49   
ivanak
Koliko u prosjeku traje krvarenje od poroda???
Evo skoro pa 40 dana će proći, a ja još krvarim. A što ako se dogodi da krvarim i nakon 40 dana - što da tad radim????
Molim da mi netko odgovori


Pozdrav

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.7.2009 9:29:56   
Anushka
ivanak, ja sam krvarila tacno 40 dana. isprepadali me i otisla na ultrazvuk poslije 30 dana, i vidjeli nesto ali nisu znali sta je ("bazencic krvi" ili dio posteljice, pa me narucili poslije 40 dana ali posto je prestalo ja nisam ni otisla. Rekli su mi ako ne prestane poslije 40 dana da bi mogao biti ostatak posteljice ili los sav jer sam imala cr, sva sreca pa je prestalo. Ne brini, 40 je normalno, a i vise ne mora biti problem, samo idi obavezno na pregled kod ginekologa ako nastavi poslije 40 dana

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.7.2009 9:32:18   
Anushka
i da, ja sam prvu user posted image  dobila 8 mjeseci od poroda i bas je nisam pozelila.. ali je bila skoro bezbolna za razliku od prije trudnoce!!! 

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.7.2009 9:32:41   
Anoniman
ivanak, ja sam krvarila nakon poroda 52 dana, a 53. sam već dobila prvi menzes... tako da je to bilo ukupno 60 dana krvarenja...
Koliko sam upućena, i TO je normalno.  Ma, šta ja znam... valjda je svaka žena priča za sebe.
Sretno... i ne brini.

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.7.2009 10:46:46   
Chuchi
user posted image user posted image Dobila ...
4,5 mjeseca od poroda, i eto... jos dojim, hB, a i prvi put je dosla nakon 3 mj. tako da je ovo sad extra viseuser posted image


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.7.2009 1:28:26   
Hanady RR
Mozda je glupo da sad usred ''izvještaja'' o prvoj periodi uletim sa hitnim pitanjem al kontam tema je tema pa nema potrebe za otvaranje nove.

Ja sam dobila 5 mj. nakon poroda, sekcija je bila 12.2.2009.godine a dobila sam jutros, međutim krvarenje je obilno a bolovi nepodnošljivi, bebu jedva podojim dođe mi da plačem. Ima li neko iskustvo ovoga bola jer hitno mi treba preporuka šta bi sad od lijekova smjela popiti da bol prestane nemogu zaspat...užas.

Help pls.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *