|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
27.11.2012 9:30:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ninuska)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:38:20   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ninuska


Nevezano za useljenje. Dosli nam jedni prijatelji i izmedju ostalog ja dobih kao duzu tuniku kosulju XS velicina, a ja nosim M i doticna je znala. E, to mi je bas beze user posted image . Nije da nesto gledam, ali, brate.....Bas sam se ruzno osjecala..Samo da se donese, ali nije bitno jel ti ok user posted image


spominjala sam u nekom gore postu tetka od mm je muzu donijela kosulju L il M velicine ne sjecam se, a on nosi XXL e sad zamislite, a meni je donijela kosulju(nesto s cipkom iz prahistorijskog vremena) XXXXXXXXXXXXXXXL ne znam ni koji je to broj, uglavnom visi na meni, a ja nosim L, poslije trudnoce XL broj, sad opet na L

i onda skontas da neki ljudi samo hoce da te skinu s dnevnog sa tim poklonima

ja nisam zagovarac ni te krajnosti a ni bas ono solo novac, najvise volim kad se sjete necega ili pitaju sta treba pa donesu, to mi je super da se ima uspomenauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:42:16   
minja_
Ne volim dobiti umjetnicke slike, lampe i zelene biljke zato sto sam tu prilicno muhanata i tesko mi je ugoditi, pa tom logikom vodjena, to i ne kupujem drugim ljudima. Najdraze mi je odnijeti novac, to mi se na ovom vremenu čini najprakticnije, a i svako po svojoj zelji kupi sta hoce, novac, vino i neki slatkis.
Kada neko bas insistira da mi nesto kupi, uvijek trazim da to budu knjige, bilo kakve, a najbolje ljubavne user posted image , i to je za mene najljepsi poklon.

I da, poklanjam poklone, dosad sam mogla otvoriti radnju tehnicke robe i kucne galanterije. Mislim, sta da radim sa deset servisa za jelo i dva ista miksera? Neka o tome razmislja onaj sto mu to proslijedimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:44:12   
lost
Bliskim ljudima znam šta treba tj. pitam pa kupim ili ako se izjasne da žele novac onda novac, ostalim je to koverta sa 50KM i bombonjera kafa itd

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:48:20   
Lulu_08
Mi smo bliskim prijateljima uvijek uzimali po dogovoru, znaci dogovorimo se sta im treba pa im poklonimo - ako je nesto bas vece onda 2-3 para prijatelja zajedno ucestvuju. Tako su i nama ucinili i super nam je bilo.

Manje bliskim prijateljima poklonim nesto simbolicno - dobru sliku, neki komad umjetnosti (ukras, vaza, posuda i sl) dobro pice i bombonjeru.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:48:44   
Derya

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je to previse intimno. user posted image




ma daj user posted image user posted image user posted image , ako je sa ukusom sta fali..

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:51:45   
Derya

IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Moji roditelji su se uselili u kuci i prije haman pa 30 godina.
I dan danas, mama kad uzima neki serpu, neku tepsiju ili pak neki carsaf kaze to mi je donijela Tetka Nesiiba, ili Hasanovca ili OSmanovca.....lupam sad, na naselje. I onda ona oplace malo. Serpe su one stare crvene sa bijelim benama, tepsija cak ima i onaj dio da se zakaci na zid.
Sta hocu da kazem, hocu da kad uzmem ili pogledam nesto sjetim se tetke, dajdze, ujne ili nekog desetog.
E sad, drugi je kod nas slucaj kad slabo ko hoce da se potrudi malo i pronadje odgovarajuci poklon, jer se ciste kuce i nose se pokloni.
Ja donekle razumijem, nema se para, ali bolje brate donijet set kuhinjskih krpa kvalitetnih, nego nesto tamo deseto.
Mi kad smo se vjencavali, dali su nam novac i neki pokloncic, tipa dezva ka kafu, tava.....a onda smo mi sastavili novac pa kupili ves masinu, ormar, sto......
Na danasnjem vaktu nikom ne mogu zahtjevat sto kolko i koliko da mi donese.
Rodica mi se skoro uselila, cula sam da joj fali set za kupatilo, i kupila sam joj, e prednost mi je bila sto sam prije vidjela plocice......



user posted image Ja sam vec navela da volim koverte user posted image ali i poklon od srca, a ne neku xxxl kosulju ili set tanjira koji su bili na akciji. Zato sam odlucila neku sliku ali posebnu i kovertu.

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:52:57   
maxus svratila
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Moji roditelji su se uselili u kuci i prije haman pa 30 godina.
I dan danas, mama kad uzima neki serpu, neku tepsiju ili pak neki carsaf kaze to mi je donijela Tetka Nesiiba, ili Hasanovca ili OSmanovca.....lupam sad, na naselje. I onda ona oplace malo. Serpe su one stare crvene sa bijelim benama, tepsija cak ima i onaj dio da se zakaci na zid.
Sta hocu da kazem, hocu da kad uzmem ili pogledam nesto sjetim se tetke, dajdze, ujne ili nekog deset__og.
E sad, drugi je kod nas slucaj kad slabo ko hoce da se potrudi malo i pronadje odgovarajuci poklon, jer se ciste kuce i nose se pokloni.
Ja donekle razumijem, nema se para, ali bolje brate donijet set__ kuhinjskih krpa kvalitetnih, nego nesto tamo deset__o.
Mi kad smo se vjencavali, dali su nam novac i neki pokloncic, tipa dezva ka kafu, tava.....a onda smo mi sastavili novac pa kupili ves masinu, ormar, sto......
Na danasnjem vaktu nikom ne mogu zahtjevat sto kolko i koliko da mi donese.
Rodica mi se skoro uselila, cula sam da joj fali set__ za kupatilo, i kupila sam joj, e prednost mi je bila sto sam prije vidjela plocice......



e meni je ovo fol

voljela bih da me se neko sjeti, pa eto napisala sam za rucni mlin, ili bakreni servis, ja ne znam dal se moze fuliti s bakrenom rucno izradjenom tablomuser posted image

ja sam se uvijek potrudila da kad neko donese novac da kupim nesto da mi je uspomena od te osobe, al nekad zaboravim odmah i izvuce se
user posted image



Bas bih voljela da mi neko donese bakrenu tablju, dzezvu, bakrenu sliku.........nekako kad skupim pare da sebi kupim uvijek ima nesto prece, posto placamo kiriju, pa racuni.....i hiljadu stvari. Onda onaj stalak za Kuran, pa dobar sat.....

Sto se tice posteljine, vjerujte, dobila sam posteljinu, dusa da me zaboli koji kvalitet dobar, iz Njemacke mi zena donijela, al dimenzije ne odgovaraju, i kome god da je odnesem ne bi mi odgovarala.
Posto se meni dezen i bojaa jaaaako svidjale, ja sebi napravimm paravane u spavacoj........user posted image


Ili dosao mi rodjak i odnio buket cijeca, preeeelijep je on, ali mislim d anije bio ispod 40 KM, i nako par dana zavrsio u smecu, bolje da mi je kupio dzezvu, ili nesto korsino..........zali Boze para........


< Poruku je uredio maxus svratila -- 27.11.2012 9:57:55 >


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 11:56:17   
Galicia
Moj brat kad se odselio ja sam im uzela kucni telefon, vodeno kuhalo, dvd player, mikrovalnu i dala im kesa. Moja mama im je kupila svo sudje, i sve sitnice za kuhinju, tipa kutljace, drvene kasike, neke zdjelice, nozeve, ma sve im je uzela. A njena mama im je kupila sve namirnice. Od igle do lokomotive im je uzela sve sto treba od hrane, od brasna, do svih zacina, plus napunila frizider i zamrzivac. Meni je to super.

Ja sam picajzla. Moja psiha to ne bi mogla podnijeti da mi neko kupuje u moje ime. Radije volim imati jednu serpu po mom ukusu nego citav set po tudjem.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 13:40:12   
koka i po
za mene pokloni imaju sentimentalnu vrijednost.nije mi vazno sta je neko donio jer nemaju svi iste mogucnosti..na kraju poklonu se u zube ne gleda.poklon je poklon ...pa i ako nije po mom ukusu kazem hvala jer se neko potrudio da ga kupi.vazna je namjera.
kad idem nekome na naselje trudim se da ponesem nesto sto ce ostati trajno i sto vecina ne moze sebi da priusti(sreca imam muza slikarauser posted image ).

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 13:42:11   
palachinken

IZVORNA PORUKA: koka i po

za mene pokloni imaju sentimentalnu vrijednost.nije mi vazno sta je neko donio jer nemaju svi iste mogucnosti..na kraju poklonu se u zube ne gleda.poklon je poklon ...pa i ako nije po mom ukusu kazem hvala jer se neko potrudio da ga kupi.vazna je namjera.
kad idem nekome na naselje trudim se da ponesem nesto sto ce ostati trajno i sto vecina ne moze sebi da priusti(sreca imam muza slikarauser posted image ).

Dođi mi na naselje! user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 13:43:21   
koka i po
user posted image ....vazi.....samo me pozovi user posted image i krompirusu napraviuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 13:45:57   
damma

IZVORNA PORUKA: koka i po

za mene pokloni imaju sentimentalnu vrijednost.nije mi vazno sta je neko donio jer nemaju svi iste mogucnosti..na kraju poklonu se u zube ne gleda.poklon je poklon ...pa i ako nije po mom ukusu kazem hvala jer se neko potrudio da ga kupi.vazna je namjera.
kad idem nekome na naselje trudim se da ponesem nesto sto ce ostati trajno i sto vecina ne moze sebi da priusti(sreca imam muza slikarauser posted image ).


i za mene isto..za poklone se nekako vezem kao i za osobu od koje sam dobila isti..a kad kupujem isto gledam da to bude nesto sto ce ostat..i da, nemam muza slikara user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 13:50:20   
Hanady RR
ja stavrno ne znam kako al mene svaki poklon obraduje u smislu d aneko s epotrudio misliti na nas, mene , naš dom....
i sama sam dobila i duplih stavri po pitanju suđa, čaša posebno, bokala...al nekako evo 7 godina sve to našlo je mjesto u mom domu...
nikada ne komentiram nečiji poklon...računam odvojio se sa halalom i za buket cbijeća ia ja to baš cijenim posebno u današenjm vremenu...

sa svojim bližima imama otvoreniji odnos i svjesti su d amogu pokloniti mašinu za veš...
to i učinim olakšam im...
a prijetljima uvijek kupim siinticu koja je u evzi s anjima il stanom itd....pa eventulano dodoam kovertu s anekom sumom...nekada i 50 KM jer ipak smatram d ane mogu ja ljude svojim ''razabcivanjem'' toliko zadužiti da se oni nezgodno sojećaju ako isto ne mogu uzvratiti...tako da i o tome vodim brigu stavarno i zato cijenim i deke koje nisu dormeo i imaju šare po sebi ko iz drugoga svjestkoga rata ako ih kupila moja nana iz komšiluka koja ima za primanje pemnziju iza sina šehida...
baš se ne sikiram kad mi kupe duplo...jako poštujem svačiji trud u tom domenu zaista

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:06:21   
koka i po

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: koka i po

za mene pokloni imaju sentimentalnu vrijednost.nije mi vazno sta je neko donio jer nemaju svi iste mogucnosti..na kraju poklonu se u zube ne gleda.poklon je poklon ...pa i ako nije po mom ukusu kazem hvala jer se neko potrudio da ga kupi.vazna je namjera.
kad idem nekome na naselje trudim se da ponesem nesto sto ce ostati trajno i sto vecina ne moze sebi da priusti(sreca imam muza slikarauser posted image ).


i za mene isto..za poklone se nekako vezem kao i za osobu od koje sam dobila isti..a kad kupujem isto gledam da to bude nesto sto ce ostat..i da, nemam muza slikara user posted image



pa dobro sad...ne poklanjam bas svakome slikeuser posted image
poklanjam ih ljudima koji su za mene posebni i imaju vazno mjesto u mom zivotu/srcu.
onima koji su nekako ili necim samo meni znanim to zasluzili...ustvari,,,necim sto je meni bitno i vazno a njima mozda nevidljivo.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:18:09   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:24:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moj brat kad se odselio ja sam im uzela kucni telefon, vodeno kuhalo, dvd player, mikrovalnu i dala im kesa. Moja mama im je kupila svo sudje, i sve sitnice za kuhinju, tipa kutljace, drvene kasike, neke zdjelice, nozeve, ma sve im je uzela. A njena mama im je kupila sve namirnice. Od igle do lokomotive im je uzela sve sto treba od hrane, od brasna, do svih zacina, plus napunila frizider i zamrzivac. Meni je to super.

Ja sam picajzla. Moja psiha to ne bi mogla podnijeti da mi neko kupuje u moje ime. Radije volim imati jednu serpu po mom ukusu nego citav set po tudjem.

nazalost, takva sam. Imam neki svoj koncept svog doma i svega u njemu, tako da...radije bih da sam biram sebi stvari iako fakat imam neke prijatelje i rodbinu koji me znaju u dusu pa znaju izabrati. Ne radi se o vrijednosti poklona uopce vec uklopljenosti u moju zamisao...Nadam se da ste me skontale.
Najbolji su mi pokloni kad neko pogura odredjenim pklon bonom u nekoj radnji a ti sebi izabares...Tko sam od zaove i njenog muza dobila haos ogledalo. Oni snosili troskove a ja otisla u galeriju i narucila sebi po svom ukusu.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:24:51   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image



eh da....nekome je nesto malo a opet tom nekome ogromno.
sve zavisi iz kog "ugla" gledas....glavom ili srcem.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:29:20   
Galicia
Da se razumijemo, ja jako cjenim poklone. I kao sto pahulja rece, nije bitna vrijednost niti koliko je ko potrosio para. Ali mi jako smeta i zao mi bude kad se neko potrosi za poklon, a meni se to ne svidi ili mi se jednostavno ne uklapa u moj dom, i onda taj poklon bezveze samo stoji.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:30:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

Da se razumijemo, ja jako cjenim poklone. I kao sto pahulja rece, nije bitna vrijednost niti koliko je ko potrosio para. Ali mi jako smeta i zao mi bude kad se neko potrosi za poklon, a meni se to ne svidi ili mi se jednostavno ne uklapa u moj dom, i onda taj poklon bezveze samo stoji.

Isto.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:34:45   
Anoniman
Mm i ja kad smo se vjencali dobili smo makar 6-7 kompleta tanjira. Sta da ja radim s tolikim tanjirima? A nijedni mi se ne svidjaju amaaaaan. Ostavila sam sebi 2pak., ostalo dala mami pa stoji...dok nekome ne zatreba. Nedavno sam sama sebi izabrala po svom tanjire...i najbolji su mi. Mozete me sada smatrati k**kom, ali takva sam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 14:35:25   
minja_
a ja sam, na to sve, uzasno prakticna i ni najmanje rob stvari. Zato uvijek volim da me se pita sta mi treba, kao sto uvijek volim da pitam sta nekome treba. A nevjerovatno je kako neki pokloni, na ovaj ili na onaj nacin uvijek nadju put do onoga kome to treba. Takodje, to sto neko nije uspio pogoditi, ne znaci da ne cijenim njegovu namjeru, polazim od toga da je nijet bitan.Tako mislim i da ne obezvrijeđujem poklon i osobu koja ga je poklonila time što ću ga proslijediti dalje.


< Poruku je uredio minja_ -- 27.11.2012 14:36:59 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Poklon za useljenje
8.1.2013 10:49:29   
entinte
ženice može li jedan savjet gdje kupiti escajg za poklon, treba nešto onako baš dobro :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Poklon za useljenje
8.9.2013 19:16:33   
ajla86
gdje kupiti sliku dobru crno-bjelu

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Poklon za useljenje
8.9.2013 19:40:22   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mm i ja kad smo se vjencali dobili smo makar 6-7 kompleta tanjira. Sta da ja radim s tolikim tanjirima? A nijedni mi se ne svidjaju amaaaaan. Ostavila sam sebi 2pak., ostalo dala mami pa stoji...dok nekome ne zatreba. Nedavno sam sama sebi izabrala po svom tanjire...i najbolji su mi. Mozete me sada smatrati k**kom, ali takva sam.

mm i ja smo dobili najvise tanjira-zdejla za voce, o casama da ne govorim, eh sreca pa imam svekrvu i "vracanje kesa" sve sto mi se nije svidjelo odputovalo je i nedavno mi mama kaze da izaberem sebi case i velike i maleuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *