|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
29.7.2008 18:07:34   
Mirkica
ja sam bila trudna a da nisam ni sekunde posumnjala da sam trudna, pre na 10 dana nego sto cu dobiti  poceli su bolovi u donjem dijelu stomaka kao kad cu dobiti , i bas me je bolilo   i cekala sam da dobijem i na dan kada trebam procuri  nesto smedzkasto crvenkasto  i tako mi je bilo i pre na mjesec dana prva dva dana posle pauza  par dana i onda je krenula mensturacija , i ja sam zbog toga cekla razvoj kao prosli mjesec medzutim 5 dana posle prva tog smedzkastog iscjedka i  nista i ja i ja kupim test onako et da se uvjerim da nisam trudna i   u sekundi sam dobila user posted image  ,  nisam planirala bebu ni jedne sekunde ni ja ni muz al et desilo se i sad smo sretni oboje :) :)
Bebacka je bila pravo iznenadzenje :) uvjek sam strogo pratila plodne i neplodne dane  al et kad je Bozija volja da bude ono ce biti .

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: prvi znaci trudnoce
7.8.2008 10:58:57   
tina2222
tako je meni počelo i sad sam već u 9 mj čekamo ,napeto je,zelim vam srecuuser posted image

_____________________________

tina

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: prvi znaci trudnoce
20.8.2008 11:44:09   
smira
cao imam jedno pitanje?mija zadna menstruacija je bila 21.07.2008 moja mestruacija je uvek ranije bila  na 28 dana a nekoliko meseca poslednih i do 30 je bila alji samo peroslog meseca koristila lekove za stabilizaciju mestrucije i zato sam zadnjeg  meseca dobila tacno na 28 dana ja sam sada trebala da dobije 18.08.2008 to znaci da mi je dans  30 dan. mozda neke ikusnije zene bolje znaju? ja imam bolove u ledjima  u dolnem delu stomaka vec tri dana i grude me bole ali ne nesto preterano jako

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: prvi znaci trudnoce
25.8.2008 1:21:32   
Aquarius
I moja zadnja menstruacija je bila 21.7. Ova sada kasnila. U subotu (23.8.) odem ginekologu i - trudna.
Sto je najcudnije, ovaj se mjesec stvarno nisam nadala. MM je bio na putu od 12 dana ciklusa, vratio se na 19 dan. Nista nisam osjecala. Inace nemam problema pred user posted image osim napetosti u stomaku sto sam i sada osjecala. Ma svaki sam dan samo cekala user posted image jer sam bila ubijeđena da dolazi. Kad ono user posted image .
Zelim i tebi isto.
user posted image


(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: prvi znaci trudnoce
25.8.2008 1:22:57   
Amela V.
Cestitiam ti draga Aquarius, prelijepa vijest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zelim ti ugodnu i laganu trudnocu

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: prvi znaci trudnoce
25.8.2008 1:43:51   
Aquarius
Hvala  Amela V.
Jos samo da nesto dodam. Ipak sam primjetila da nesto nije kao prije. Ja koja inace gutam slatkise ( cokolade, kolace.... ma sve sto ima secera) odjednom sam izgubila zelju za istim. Naravno da nisam to povezala sa trudnocom niti sam ikad cula za takav slucaj. Jos uvijek nemam mucnina, sve mi isto mirise kao i prije tako da nije do toga. Ali mi se smanjio apetit zadnjih dana.user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: prvi znaci trudnoce
25.8.2008 2:36:09   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: Aquarius

Hvala  Amela V.
Jos samo da nesto dodam. Ipak sam primjetila da nesto nije kao prije. Ja koja inace gutam slatkise ( cokolade, kolace.... ma sve sto ima secera) odjednom sam izgubila zelju za istim. Naravno da nisam to povezala sa trudnocom niti sam ikad cula za takav slucaj. Jos uvijek nemam mucnina, sve mi isto mirise kao i prije tako da nije do toga. Ali mi se smanjio apetit zadnjih dana.user posted image



Ista sam ti takva, od kako sam zarudnila, sltako nikako ne jedem, a pogotovo cokoladu. probala sam ja da se "prisilim" ali poslije kao da sam kamen pojela, tako da sam odustala.
Ja sam na pocetku imala jako veliki apetit (samo slano) i stvarno sam puno jela, a onda je i to nestalo, sad jedem normalno i nemam ama bas nikakvih zelja. Evo sam trudna 25+3 (u dobar cas) a udebljala sam se 6 kila....
Bitno ti je samo da se zdravo hranis, da se ne opterceujes puno, unosis dosta vitamina i pijes puno tekucine i sve ce biti u redu ako Bog da, vidjeces.
Jos jednom ti cestitam od srca

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: prvi znaci trudnoce
25.8.2008 18:29:08   
PegPerego
Pridruzujem se cestitkamauser posted image user posted image user posted image i zelim ti lijepu i laganu trudnocu

_____________________________

...It's so easy to loose yourself in her eyes...That little person you love the most can teach you the feelings you have never known before...You don't realize how much you can love until you hold her in your arms...

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: prvi znaci trudnoce
11.9.2008 15:28:21   
ElmaAdis
Veliki pozdrav svima...treba mi vase misljenje da li postoji mogucnost da sam trudna i da li bi mogla vec sad da radim test??
Vec mjesec dana imam blage bolove ispod stomaka kao kad trebam da dobijem,osajecam mucnine veoma cesto,umor i pospanost su stalno prisutni..inace imala sam odnos s poznatom metodom prekinutog snosaja..
prosli mjesec sam dobiča menstruaciju 17 i trajala je veoma kratko cak cetvrti dan je prestala i nije uopste bila obilna kao sto je inace.
mnogo bi zeljela da sam trudna iako bi bilo neplanirano...

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: prvi znaci trudnoce
11.9.2008 15:50:15   
dacy
ako sumnjas trk u ljekarnu po test, ako bi toliko zeljela onda ti to i od srca zelim user posted image

(odgovor članu ElmaAdis)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: prvi znaci trudnoce
11.9.2008 15:59:09   
blondi
Zavisi kad je "snošaj prekinut". Nekada partner nije baš precizan kod "vađenja" (oprostite mi, ne znam kako drugačije da se izrazim) pa ga zna izvaditi i prekasno tj. dio spermija ostane unutra što je jedan od preduslova za trudnoću. Ne znam koliko ti inače traje ciklus ali ako ti i kasni, to je još uvijek jako malo kašnjenje. S obzirom da spominješ bolove u donjem dijelu stomaka, moguće je da si se samo prehladila. Ali opet, imaš sve simptome trudnoće (umor, bol u stomaku, mučnina). Sačekaj iduću sedmicu... budi strpljiva. Ja bih na tvom mjestu pričekala 7 dana prije testiranja.

(odgovor članu ElmaAdis)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: prvi znaci trudnoce
12.9.2008 12:48:27   
ElmaAdis
Uvijek se koristimo tom metodom ..pogresno sam se izrazila al od prosle m osjecam neke promjene.Ciklus mi inace traje sedam dana i imam jace krvarenje do petog dana sto posljednji put nije bilo pa ni u pola.citala sam vase razgovore i mislim da imam vise simpoma sto se tice trudnoce..user posted image ..pozdrav

(odgovor članu blondi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: prvi znaci trudnoce
14.10.2008 16:28:42   
mamin_zivot
nisam racunala, jednostavno se desavalo iz dana u dan bez ikakve zastite, naravno sa ejakuliranjem u rodnicu svaki put. tek kada mi je menstruacija kasnila bilo mi je cudno, a naravno prije toga grudi su mi otekle kao je PMS. nakon kasnjenja 5 dana uradila sam test poslijepodne bio je pozitivan, ponovila sam sledece jutro jer je test precizniji na prvi urin bio je i on pozitivan. user posted image sam 5 sedmica, jos uvijek nemam mucninu, samo blage bolove u zelucu. uradi test i zelim da je pozitivan.

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: prvi znaci trudnoce
20.10.2008 11:59:12   
slatkimartini
joj drage moje moj muz i ja smo odlucili da imamo bebu i sad cekamo jos par dana da vidim dal ce mi izostati menstruacija-ali smo jako nestrpljivi...moji simptomi su skoro isti kao i kad treba da dobijem....isto imam blage bolove u stomaku,malo sam malaksala,osetljiva,ledja me bole,natecene grudi,bradavice vece to moze da bude trudnoca ali i ne mora...sta mi vi savetujete????Da kupim test i skratimo muke???

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: prvi znaci trudnoce
20.10.2008 12:53:43   
blondi
Bila sam trudna a test je bio negativan jer sam požurila (nisam mogla čekati) Taj test sam radila 5-6 dana prije nego što sam trebala dobiti.
Onda sam dobila simptome kao da ću dobiti (bolne grudi, bolovi u stomaku- klasični simptomi menzesa ali i trudnoće) a kad mi je kasnila 2-3 dana, ponovim test i bio je pozitivan.
Ispalo je da su to simptomi trudnoće a ne menzesa.
Po ovome možeš zaključiti da ti savjetujem da ipak sačekaš još koji dan. Ja sam bila nestrpljiva pa sam se razočarala ali, srećom, na kraju opet obradovala... 

(odgovor članu slatkimartini)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: prvi znaci trudnoce
20.10.2008 17:59:09   
slatkimartini
user posted image danas mi se desilo to da mi pocelo malo curiti,ne klasican menzis obicno prvih dana mi baaas obilno ide pa mi sad malo cudno.....imam jake bolove u stomaku,ledja me bole ,osecam kao da cu se svakog casa onewsvestiti....ali mene brine ono crveno...od jutros po malko kaplje ali nista strasno pa me zanima da li sam stvarno dobila ili?cula sam takodje da na pocetku trudnoce desava da se pojavi sukrvica neznam sta da mislim sad,dal da cekam jos malo,a gladna sam svakih dva sata a jedem ko ludauser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: prvi znaci trudnoce
22.10.2008 16:22:11   
@mr@
pošto sam ja novi član ja bih samo da pozdravim sve učesnike sa kojima ću se ubuduće družiti.Naime radi se o tome da meni kasni mns. već 12 dana a test je biouser posted image  koji sam radila nakon tri dana kašnjenja. U braku sam 4 mjeseca i jako sam sretna zbog svega...user posted image Lijep pozdrav

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: prvi znaci trudnoce
22.10.2008 16:53:39   
ja_naiva
@mr@, dobro dosla, ih samo da vidis kako ce ti biti dobro ovdje..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu @mr@)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: prvi znaci trudnoce
23.10.2008 16:42:08   
@mr@
nesumnjam da će mi biti loše sa vama se družiti,ma morate mi malo pomoći ja sam jako mlada i neiskusna žena,heheee..

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: prvi znaci trudnoce
3.11.2008 11:44:34   
marinči
čestitam @mr@...ja sam danas ugledala svojeuser posted image  na testu i presretna sam....jesi li ti već bila na pregledu...

(odgovor članu @mr@)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: prvi znaci trudnoce
4.11.2008 0:28:41   
Anoniman
nisam primjetila nijedan od uobičajenih simptoma trudnoće, vjerovatno jer nisam ni obraćala pažnju na to... kod mene je prvi zanimljiv trenutak bio kad nisam ni sanjala da sam trudna a zamirisala mi breskva iz čista mira.

(odgovor članu marinči)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: prvi znaci trudnoce
10.11.2008 16:39:02   
@mr@
marinči,nisam još bila na pregledu večeras idem akobogda,nikako vremena za sebeuser posted image ,radim do kasno-privatnik čini svoje.Ali sve će to biti ok.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: prvi znaci trudnoce
11.11.2008 10:14:43   
valika
meni je kasnila 3 dana i odmah sam znala da sam ostala trudna...išli smo na to i imala sam neki feeling
da bi to moglo biti to....nakon nekoliko dana sam napravila test i test je bio pozitivanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu @mr@)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: prvi znaci trudnoce
11.11.2008 10:20:00   
medica
Velika zelimti ugodnu trudnocu i lagan porod!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: prvi znaci trudnoce
26.11.2008 19:05:11   
Isidora
Veliki pozz svim trudilicama,
Moze li mi neko reci da li je normalno  imati bolne jajnike kao znak trudnoce?Ostalo mi je jos nekih 5-6 dana dauser posted image i ne mogu vise da iscekam.Da li su simptomi isti kao kod PMS?


(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *