|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
23.8.2010 15:46:22   
leona81
hvala puno...user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Puzanje
8.9.2010 9:55:20   
tinchita
Moj bebić puže samo unatrag...a naprijed ide onako kao crv, pomakne koljena prema naprijed onda spusti glavu i odgurne se...i to samo ponekad! Počeli smo ga prije par dana stavljati u hodalicu, čak i u njoj ide samo unatrag. Neće naprijed i gotovo..a mene nešto strah..šta vi mislite je li to normalno da ide samo unatrag?


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Puzanje
8.9.2010 10:07:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tinchita

Moj bebić puže samo unatrag...a naprijed ide onako kao crv, pomakne koljena prema naprijed onda spusti glavu i odgurne se...i to samo ponekad! Počeli smo ga prije par dana stavljati u hodalicu, čak i u njoj ide samo unatrag. Neće naprijed i gotovo..a mene nešto strah..šta vi mislite je li to normalno da ide samo unatrag?

no sikiriki...sve normalno...bitno je samo da dodje od tacke a do tacke b... a na koji nacin.... nije bitno

(odgovor članu tinchita)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Puzanje
8.9.2010 10:34:49   
tinchita
Uh... hvala user posted image user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Puzanje
8.9.2010 10:42:16   
tinchita
Evo maloprije fura u hodalici (unatrag, naravno) gleda me i kaže ne, ne, ne ide user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Jasno, ne govori sa ikakvim značenjem, ali baš je ispalo fora!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Puzanje
8.9.2010 11:32:39   
anidla
zar ima ova tema? user posted image

mi so davnoooo ko puz poceli da puzemo ( sa nekih 6.5 mjeseci), a sa 8 mjeseci picimo pravo user posted image

zadnjih 20-tak dana se penje uz namjestaj, cak jucer je stajao samostalno 2 pune sekunde user posted image ja ostala puff


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Puzanje
8.9.2010 15:58:53   
leona81
i mi sad picimo, stojimo dugo uz namjestaj i sami sjednemo, znamo se spustiti sami sa namjestaja na pod bez padanja ali jos ne hodamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Puzanje
8.9.2010 19:52:38   
teacher75
lana jos ne puze niti se sama dize user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Puzanje
9.9.2010 12:03:42   
leona81
nema to veze nikakve, mozda joj je mrsko, dijete od mog kolege ima 13 mj pa niti prica niti hoda niti puze...a sasvim je ok i zdravo dijete...prvi zub dobio tek s 12 mj

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Puzanje
9.9.2010 12:09:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana jos ne puze niti se sama dize user posted image




ajde bona ja nekad plakala kad bi procitala na bebe 2009 sta nam generacija radi...pih ona odlucla sama kad ce puzati i prohodati ako je djete zdravo tu nema bojazni evo mi hodamo tek sa 17 mjeseci a pocela puzati ono bas pravo prije 2 mjeseca..ljencina ljubi je majkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Puzanje
9.9.2010 15:39:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana jos ne puze niti se sama dize user posted image
mila nebrini vjeruj da sam i ja brinula sto anel nepuze kad odjednom sam krenu sa tacno 11.mjeseci je propuzao od tog dana je svakim,danom bio sve brzi brzi vise ga niko nestize.Eh,od tad nastase belajiuser posted image sve,je bilo dobro dok je bio u hodalici gdje god,ga posjedis nemice  cim propuze ili se digne na svoje none tseko namauser posted image
Polako ona ce to,sama krenuti kad njoj bude cef i voljauser posted image vidjeces tek,onda mamaauser posted image tko je mala lanci:-)

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Puzanje
9.9.2010 15:53:05   
moja barbika
Moja mala ima 8.mjeseci i vec naveliko puze i dize se uz stvari,malo mi je neobicno jer mi ove druge dvije curice nisu puzale nego odmah iz hodaljke prohodale.Prva je prohodala sa 11.mjeseci,a druga sa 13.mj,a kako je krenula ova najmladja veoma ce brzo ako Bog da

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Puzanje
9.9.2010 19:56:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana jos ne puze niti se sama dize user posted image




ajde bona ja nekad plakala kad bi procitala na bebe 2009 sta nam generacija radi...pih ona odlucla sama kad ce puzati i prohodati ako je djete zdravo tu nema bojazni evo mi hodamo tek sa 17 mjeseci a pocela puzati ono bas pravo prije 2 mjeseca..ljencina ljubi je majkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma i ova moja ja ljencina, samo bi lezala i sjedila, ne dize joj se guza... a nema jos ni zubic nijedan, al hvala bogu zdrava je i sve ok, nego je takav temperament- mirna i lijenauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Puzanje
10.9.2010 16:56:47   
Anoniman
mi se moramo pohvaliti jer Nane nam je propuzao, doduse unazad al nema veze ovarisat ce i naprijed... a evo ga sad digao se uz tabure na noge... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Puzanje
10.9.2010 16:58:30   
sporty mamaa
Bravo za Nane.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi tek s godinu propuzaliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Puzanje
10.9.2010 19:23:33   
veeseelaa
Bambi čestitke za propuzavanje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Puzanje
10.9.2010 21:14:54   
samedi
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo Nane! Bambi,dobar ti novi avatar user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Puzanje
25.9.2010 9:31:51   
teacher75
lana je prije nekoliko dana pocela puzati, al na guziuser posted image obidje nekoliko metara u sekundi, ustelila se pravouser posted image tako da sto smo bili mirni, bili smo....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Puzanje
25.9.2010 11:35:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bambi09

mi se moramo pohvaliti jer Nane nam je propuzao, doduse unazad al nema veze ovarisat ce i naprijed... . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I moj A je poceo dize se na koljena i samo u rikverc par sekundi ili klima gore dole, uzilji guzu, pa nadam se da ce skontati i naprijed....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Puzanje
25.9.2010 11:52:50   
amanullah
MOJ maleni puze već mjesec dana od 6 mjeseca uveliko, čak i sam sjedne dok puže, ali sto je najinteresantnije pokusava da se digne na noge, ma zvrndo mamin user posted image

cure su bile lijene, nisu puzale nikako ali zato je on posebna priča user posted image


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Puzanje
25.9.2010 12:12:11   
Anoniman
I moja Imancica je propuzalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moze se reci da puze od 6,5 mjeseci, ali sad ja profesionalac.
Poceli su i prvi nestasluci...

(odgovor članu amanullah)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Puzanje
25.9.2010 12:14:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Bambi09

mi se moramo pohvaliti jer Nane nam je propuzao, doduse unazad al nema veze ovarisat ce i naprijed... . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I moj A je poceo dize se na koljena i samo u rikverc par sekundi ili klima gore dole, uzilji guzu, pa nadam se da ce skontati i naprijed....

Hoce, i moja Iman je prvo propuzala nazad, ali je za 15-ak dana krenula i naprijed. sad je skroz savadala tehniku. Pocela je cak da se hvala za dvosjed, trosjed i hoce guzu da digne...ali je malo jos preteska za te stvariuser posted image
Kad ja sjedim za komp. dodje do stolice, uhvati me za noge i podje se dizati govoreci mama, mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Puzanje
16.10.2010 21:25:27   
tinchita
IZVORNA PORUKA: tinchita

Evo maloprije fura u hodalici (unatrag, naravno) gleda me i kaže ne, ne, ne ide user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Jasno, ne govori sa ikakvim značenjem, ali baš je ispalo fora!!user posted image user posted image user posted image



Od večeras smo zvanično u klubu puzavaca koji furaju naprijed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Puzanje
18.10.2010 14:14:27   
nerkica
user posted image user posted image da se pohvalimo i moja je cura
nek
i dan propuzala,al pravo sad je pocela po cijelom stanu istrazivanje
znaci sa nepunih 10mj


_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Puzanje
18.10.2010 14:17:44   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image cestitamo nerkice malom puzacu.
I mi smo sa 10,5 mjeseci propuzali.....

(odgovor članu nerkica)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *