|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pelenski osip
15.9.2013 22:22:00   
heni5
imam bebicu kaja uskoro puni 8 mjeseci..prije 2,3 dana joj se pojavio pelenski osip..prvo kao sitni pristici koji su se prosirili i na butice,a sad vidim da su ti pristici popucali i punoooo je plakala dok sam je presvukla..user posted image Moze li da bude povezano sa nicanjem zubica jer nemamo jos nijedan i koju kremu da uzmem??

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: pelenski osip
15.9.2013 22:24:01   
Apotekarka
Mi imamo isto pasr takvih pristica na kokici cini mi se da je izazvano jacim stolicama,mada je odmah presvlacena,koristimo bepanthen pa vidjet cemo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu heni5)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: pelenski osip
15.9.2013 22:30:16   
Marija13

IZVORNA PORUKA: heni5

imam bebicu kaja uskoro puni 8 mjeseci..prije 2,3 dana joj se pojavio pelenski osip..prvo kao sitni pristici koji su se prosirili i na butice,a sad vidim da su ti pristici popucali i punoooo je plakala dok sam je presvukla..user posted image Moze li da bude povezano sa nicanjem zubica jer nemamo jos nijedan i koju kremu da uzmem??

Jeste li mjenjali nešto u zadnje vrijeme, pelene, kremu? Dok ima osip nemoj koristiti vlažne maramice..


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu heni5)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: pelenski osip
16.9.2013 9:31:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: heni5

imam bebicu kaja uskoro puni 8 mjeseci..prije 2,3 dana joj se pojavio pelenski osip..prvo kao sitni pristici koji su se prosirili i na butice,a sad vidim da su ti pristici popucali i punoooo je plakala dok sam je presvukla..user posted image Moze li da bude povezano sa nicanjem zubica jer nemamo jos nijedan i koju kremu da uzmem??



nama je ovo redovno pred svaki zub, jedino nas je od sada spasila krema ova

https://www.google.ba/search?q=jonson%20josnon%20krema%20portiv%20pelenskog%20ospia&oe=utf-8&rls=org.mozilla

te baš kada tako popuca do krvi tečnost eozi i krema travakort ali to su nam dali u Koševu bolnici

(odgovor članu heni5)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: pelenski osip
16.9.2013 20:28:11   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: heni5

imam bebicu kaja uskoro puni 8 mjeseci..prije 2,3 dana joj se pojavio pelenski osip..prvo kao sitni pristici koji su se prosirili i na butice,a sad vidim da su ti pristici popucali i punoooo je plakala dok sam je presvukla..user posted image Moze li da bude povezano sa nicanjem zubica jer nemamo jos nijedan i koju kremu da uzmem??

Ja sam probala svašta ali je prolazilo i opet se vraćalo,kad sam namazala Penaten kremom nikad više se nije pojavilo..

(odgovor članu heni5)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: pelenski osip
2.10.2013 9:09:33   
M kao Mama
žemske pomagajte, gdje se u sarajevu ima kupiti ovaj Sudo, šalim se treba mi sudocrem, u vogošći nema nigdje i koliko košta

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: pelenski osip
2.10.2013 9:10:51   
bebacha

IZVORNA PORUKA: mama_alma

žemske pomagajte, gdje se u sarajevu ima kupiti ovaj Sudo, šalim se treba mi sudocrem, u vogošći nema nigdje i koliko košta


mi je zovemo sudina kremauser posted image user posted image
mi smo je placali oko 12KM,al u Trogiruuser posted image user posted image
hajdi na temi i pitaj Lady blue,ona zna gdje ima u Sarajevu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: pelenski osip
2.10.2013 9:13:23   
M kao Mama
evo ušla sam joj u trag ima na Šipu, al sad čitam temu, žene pominju i ovu bepaten ili kako već, mada mislim da je sudo bolji, jer njoj od zuba definitivno ovo se dešava, preksinoć sam plakala koliko mi je žao bilo pa reko i sa sudom da probamo, evo dvije noći joj ulje tavljam i povuklo se potpuno, ali opet će to buknuti

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: pelenski osip
2.10.2013 9:20:42   
bebacha

IZVORNA PORUKA: mama_alma

evo ušla sam joj u trag ima na Šipu, al sad čitam temu, žene pominju i ovu bepaten ili kako već, mada mislim da je sudo bolji, jer njoj od zuba definitivno ovo se dešava, preksinoć sam plakala koliko mi je žao bilo pa reko i sa sudom da probamo, evo dvije noći joj ulje tavljam i povuklo se potpuno, ali opet će to buknuti


ja se kunem u sudinu kremuuser posted image user posted image
a sto je tek dobro za bubuljiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: pelenski osip
2.10.2013 9:22:03   
M kao Mama
znači sudo je Tito, dobro kupujemo Sudu

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: pelenski osip
2.10.2013 11:45:02   
Jelena J.
Nama je pomogla bademova od Pharmameda. Puuuno nalijepi i sretno!

(odgovor članu heni5)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: pelenski osip
7.10.2013 12:32:25   
Lalali
Nama se nekidan pojavio sitni osip, inace koristim pharmamedovu kremu ali nije je bilo i kupim bekutan, odmah se uzasula, sad se ponovo pojavio a mazem je dr.pasha kremom, da li je moguce da je i od ove kreme, novo nije nista jela, jucer je jela zumance i odmah poslije sam vidjela taj osip, (mada je i ranije jela zumance i nista nije bilo) Novih zubica nema na vidiku a nije imala ovakvih problema sa nicanjem dosadasnjih.

(odgovor članu Jelena J.)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: pelenski osip
16.10.2013 15:21:38   
M kao Mama
Znači Sudo krema treba za Nobelovu, eto toliko

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: pelenski osip
13.1.2014 18:32:53   
crvic2013
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=3712

drage moje,evo linka za slike u mom albumu..Pliz pogledajte,vidite je li ko imao ovakav osip... Svaka pomoc je dobro dosla user posted image user posted image

_____________________________

22.05.2013.
Ti si bio sa mnom, u mom svemu.Pile moje,pače moje malo, lavče moje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: pelenski osip
13.1.2014 19:09:28   
almondray
IZVORNA PORUKA: crvic2013

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=3712

drage moje,evo linka za slike u mom albumu..Pliz pogledajte,vidite je li ko imao ovakav osip... Svaka pomoc je dobro dosla user posted image user posted image

Jel mi se čini ili je isti kao ovaj nas?!Taj je kod nas bio prisutan ljeti , od vrućine a posto imate i iza koljena vrlo je moguce da je vrucine ...
user posted image

< Poruku je uredio almondray -- 13.1.2014 19:10:09 >


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: pelenski osip
13.1.2014 19:33:01   
crvic2013
jeste, issto je čini mi se samo je mom nepristupacno mjesto, pa ne moze da se počeše... Čime si tretirala? Koliko je to dugo trajalo... Mom A traje vec 10 dana


_____________________________

22.05.2013.
Ti si bio sa mnom, u mom svemu.Pile moje,pače moje malo, lavče moje...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: pelenski osip
13.1.2014 19:41:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: crvic2013

jeste, issto je čini mi se samo je mom nepristupacno mjesto, pa ne moze da se počeše... Čime si tretirala? Koliko je to dugo trajalo... Mom A traje vec 10 dana


Isto tako je dugo trajalo.Puderisala sam bebi puderom , izbjegavala pelene , koristila tetre , tusirala ga stalno.Ali tad je bilo ljeto i bilo je za ocekivat da se ospe.
Moras mu kozu pustit da dise , nemoj ga toplit puno.Znaci cesao bi se da moze?Cini mi se da smo koristili i fenistil gel.Podavno je to bilouser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: pelenski osip
13.1.2014 20:01:05   
crvic2013
nemas pojam koliko si me obarovala, jer sam vec pocela da umisljam da je nesto ozbiljnije zato sto dugo traje.... Moguce da je od toplote. Dermatolog nije pojma imala, samo nagadjala, kao i ja.... Mazem mu sudocrem, malo bepanthena krema..veceras cu mu hipermanganom prati, cesto ga presvalcim (kao i inace)

_____________________________

22.05.2013.
Ti si bio sa mnom, u mom svemu.Pile moje,pače moje malo, lavče moje...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: pelenski osip
13.1.2014 20:16:17   
vila_7
i mi smo se izasuli user posted image . I to od-do sto se kaze. ZAdnjih dana je jela mandarine a i starija dok je bila manja nisu joj odgovarale,pa cemo ih izbaciti ali cime sad sanirati osip? Kod nje nije osipu tackicama mada ima malo i njih nego bas crvena sva koza-jer joj nadrazi rjedja stolica koja je jaka valjda pa iako je odmah presvlacimo-odmah je izritira

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: pelenski osip
13.1.2014 20:20:41   
almondray

IZVORNA PORUKA: crvic2013

nemas pojam koliko si me obarovala, jer sam vec pocela da umisljam da je nesto ozbiljnije zato sto dugo traje.... Moguce da je od toplote. Dermatolog nije pojma imala, samo nagadjala, kao i ja.... Mazem mu sudocrem, malo bepanthena krema..veceras cu mu hipermanganom prati, cesto ga presvalcim (kao i inace)

Nije do presvlačenja do vrućine je.Raskomoti ga malo , mozda je i buco pa mu jos vise smeta.Mom je recimo to bilo na bokovima , jace na onom na kojem je vise lezao.Trajalo je par edmica , dok nije zahladnilo.user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: pelenski osip
17.8.2015 20:58:48   
Vanne
Kod moje curice se pojavio osip na predjelu gdje pocinje guza...nije to tipicni osip vec se goza guli i peruta,i to gornji sloj koze a ispod se vidi crvenilo...nisu gljivice,nije pelenski osip vec nesto trece...isli smo dr,ona samo rekla da cistim rivanolom i zarasti ce ali ne zarasta vec se siri,mazala sam i sudocremom nikakav efekt...vec je dva mjeseca skoro bez pelene,stavljam joj samo nocu...
Je li iko imao slicno iskustvo? definitvo cu traziti uputnicu dermatologu,ovo predugo traje...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: pelenski osip
17.8.2015 21:42:29   
mala curica
Vanne,moja L je imala slican osip bolje receno kao da je koza sprzena i svqkim danom se sirilo.Dusa me zaboli kada vidim.Nisam ni ja preko dana stavljala pempas samo npcu u nadi da ce biti bolje,medzutim nista.
Odvela sam je doktoru i propisao nam je kremu Candio-Hermal soft-Paste
i Tonnosynt Lotio.To sam koristila samo jedan dan i sve je povuklo,za dva dana koza dobila lijepu boju i ni traga tom crvenilu.I sada je mazem s tim dva puta dnevno prevencije radi.
Nezz ima li u Bosni da se to kupi ali je super,nama odmah djelovalo poslije prvog mazanja.

< Poruku je uredio mala curica -- 17.8.2015 21:44:17 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: pelenski osip
17.8.2015 22:38:38   
Vanne
Mala curice bas kao sto opisujes,i konstantno se koza guli...je li ti rekao dr sta je to i od cega se izasulo? je li neka bakterija?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: pelenski osip
18.8.2015 1:51:43   
mala curica
Nije nista rekao,znat cu u Cetvrtak imamo termin-kontrolu pa ce nam reci sta je u pitanju bilo.Meni kao laiku naziv kreme "Candio" asocira da se radi o bakteriji.
Tolila guzva mu je bila(dvoje djece odjednom prima da bi sve stigao) a jos stati doktor(hnas kakvi su oni malo pricaju a puno rade user posted image )



_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 249
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *