|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
29.7.2013 15:04:01   
T_A_J_A
hvalaaaaaaaaaa malena_ze bila sam danas u pliklinici... htjela u drugu smjenu kaze ne rade drugu smjenu zbog godisnjih samo hitno... pa cu aBd sve ujutro da odradim u 7h ko nacrtana u poliklinici :D

user posted image user posted image

_____________________________

... digni glavu ne daj se, pjevaj pjesme ljubavne, zaplaci kad te niko ne vidi ...

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
18.9.2013 19:26:47   
selmica79
Sad ste me malo zbunile drage moje zenice iz Zenice , ja radila prosle sedmice vaginalne kod dr u bolnici , a nosila na Mikrobiologiju isto u bolnici?????Mislila sam ma hajd da imam i te uredne , kad mi nadjose neke bestije (ureaplasma <10 na 4 , moram na antiobiotike a ne znam da li sam trudna jer sam u isto vrijeme imala folikulometrije i ciljane odnoseuser posted image user posted image Inace i ja sam imala probleme s uputnicama , uzas

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
18.9.2013 19:29:20   
selmica79
Ispravka , >10 na 4

(odgovor članu selmica79)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
19.9.2013 13:09:22   
Loretta
selmica79, za tu ureaplasmu ne znam sta bih ti rekla, netko je ima citavu trudnocu i sve OK prodje, a u nekoga stvara velike probleme (kao sto je u mene bio slucaj). Ja sam u 2 navrata pila antibiotike, s tim dok sam bila trudna uzimala sam sumamed. U svakom slucaju, moja preporuka je da uzimas propisane antibiotike jer ova bakterija zna biti dobro zeznuta i tesko je se rijesiti. Drzim palceve da u tebe odmah nestane!!

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu selmica79)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
19.9.2013 20:38:00   
selmica79
Meni je dr rekao da sacekam da vidim hocu li dobiti ili sam (daj boze) ostala trudna , jer valjda ako budem trudna ne smijem koristiti ovaj propisani Vibramycin , vec nesto drugo , tako sam ga shvatila.Nadam se da je to uzrok mog nezanosenja vec 6 mjeseci , jer kazu da ova bestija moze sljepljivat spermice i ne dat oplodnju.To nije bas jedini problem koji imam , ali se nadam od srca da ce biti mozda rijesenje....

Tebi veliko hvala na odgovoru , srce si

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Vaginalni brisevi
5.2.2014 18:29:14   
Lilli28
Pozzz cure :) Evo ovak od nedavno zivim u Bih.. Tocnije u Brckom. E sad... neznam kak kod vas ide. tek sam dobila zdravstveno osiguranje.. Nezaposlena sam i nisam trudna, planiram trudnocu uskoro.E sad me zanima, dal se vaginalni brisevi sto placaju kad ih radis preko zdravstvenog? I koliko se cekaju?
Buduci da planiram trudnocu uskoro zelim ih napraviti.Nadam se da ce mi netko odgovoriti. Pozz :)

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Vaginalni brisevi
7.2.2014 20:08:49   
Latinka
Lilli28, ako vec nisi dosla do info, kad ides preko u zdravstvenog, mislim sa se nista ne placa, mozda par maraka. Ja sam radila prvi put preko zdravstvenog, u Sarajevu, s tim da sam imala preporuku ginekologa zbog missed ab.prije toga

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Lilli28)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Vaginalni brisevi
19.4.2014 16:32:19   
miks
Da li moram uraditi briseve ponovo ako sam ih radila poslije proslog spontanog prije pola gpdine i ako mi je nalaz posteljice bio ok?

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Vaginalni brisevi
3.12.2014 18:59:21   
drvo
Pitanje koje se dvije uputnice vada kod dr. opste prakse kako bi se na UKC-u uradio papa test? hvala

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Vaginalni brisevi
3.12.2014 20:04:22   
kokouli

IZVORNA PORUKA: miks

Da li moram uraditi briseve ponovo ako sam ih radila poslije proslog spontanog prije pola gpdine i ako mi je nalaz posteljice bio ok?

DA .

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Vaginalni brisevi
3.12.2014 20:05:21   
kokouli
IZVORNA PORUKA: drvo

Pitanje koje se dvije uputnice vada kod dr. opste prakse kako bi se na UKC-u uradio papa test? hvala

Uputnica za ginekologiju da pise PAPA test ,i druga za Kolposkopiju za brisovi vagine i cerviksa .I to se dvoje ne radi u isto vrijeme vec sa razmakom od najbolje 1 mjesec.

< Poruku je uredio kokouli -- 3.12.2014 20:06:19 >

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Vaginalni brisevi
3.12.2014 20:07:56   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Lilli28

Pozzz cure :) Evo ovak od nedavno zivim u Bih.. Tocnije u Brckom. E sad... neznam kak kod vas ide. tek sam dobila zdravstveno osiguranje.. Nezaposlena sam i nisam trudna, planiram trudnocu uskoro.E sad me zanima, dal se vaginalni brisevi sto placaju kad ih radis preko zdravstvenog? I koliko se cekaju?
Buduci da planiram trudnocu uskoro zelim ih napraviti.Nadam se da ce mi netko odgovoriti. Pozz :)


Mi u SA ne platimo nista za brisove i papa preko knjizice .

(odgovor članu Lilli28)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Vaginalni brisevi
3.12.2014 22:45:14   
drvo
Dr. mi je rekao samo da dvije upute uzmem tj. jedna ginekologija, druga il je rekao patologija ili citologija... On ce to kaze odraditi, a te za briseve radim na mokrobiologiji ona zuta zgradica.... danas isla da mi dr. opste praks. propise ne zna sta da napise, pa me zbunjuje

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Vaginalni brisevi
4.12.2014 17:25:33   
kokouli
Rekla sam ti tacno sta da ti napise na jednoj ,sta na drugoj ,nema nikakve patologije i citologije .GAK papa test ,i Kolposkopija brisovi vahgine i cerviksa .U SA trenutno nema nista od podloga za brisove ...zvala sam neki dan ....tako da ne znam sta ces ,mozes privatno ...A na mikrobiologiju odes na DIPu i uzmes kad ima to za brisove .To je to .

< Poruku je uredio kokouli -- 4.12.2014 17:27:12 >

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Vaginalni brisevi
4.12.2014 20:59:30   
Super Beba
Analize cervikalnih i vaginalnih briseva rade i u zavodu za javno zdravstvo - ilidza ili stari grad (bistrik, prekoputa vijećnice). Briseve vam uzme ginekolog (privatno 20 km) ili u domu zdravlja besplatno.

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Vaginalni brisevi
5.12.2014 19:02:59   
kokouli
Ovo sto sam napisala je 0km na knjizicu sve ,ima u Skerlica isto odes sama uzmes dzidze za brisove na mikrobiologiji odradis i to je to ,i vratis kad dr.uzme uzorak opet na mikrobiologiju .

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Vaginalni i cervikalni brisevi
4.11.2015 10:10:44   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: nanaca

Cao!Ukratko - gdje u SA ovo obaviti? Na Kosevu nemaju potrebnih podloga. Navodno SANASA ovo radi. Cula sam da je 30 KM nalaz, a jos 30 sto oni uzmu bris. Druga opcija je da bris uzme moj dr. Molim iskustva i savjete. Hvala.



< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.11.2015 10:11:00 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 217
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *