|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: podvezan jezik
30.10.2008 13:22:56   
hana
Pozdrav. I moja djevojcica je imala podvezan jezik, i mi smo taj problem rijesili kad joj je bilo mjesec i po, privatno kod dr Geze, i od tada smo dobro i ona i ja. Naime, ja sam konstantno imala ogromne probleme sa dojenjem, a pedijatrica kojoj smo otisli isto privatno se zacudila kako dijete ikako doji jer je imala do kraja svezan jezik, kojim nije mogla potiskivati mlijeko i rekla da se to hitno uradi. Mi smo sutradan otisli i rijesili problem, moglo bi se reci da nije ni osjetila, odmah je poslije dojila i od tada je sve ok. A pedijatrica iz doma zdravlja ne bi ni primjetila da joj ja nisam rekla za taj problem i ona bi to odgadala do beskonacnosti. Mogu zamisliti kakvi bi nas problemi cekali kasnije. Zato je moj savjet uraditi to sto ranije.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: podvezan jezik
30.12.2010 15:40:20   
colito
i moja bebica ima isti problem,ima 2mjesec14 dana.a dr kaze nije to nista samo sto ce navodno tepati kad  podze pricati,user posted image pa smo mislili da ga odvedemo drugm dr da vidimo sa njim sta kako ,i ja mislim da je najbolje da se rijesi sto prije,jer i pipu doji  (a stalno mu ispada)ludnica kad mu ispaden ,nemoze bez nje, pokusala sam da ga odvadim ali nista od toga nece da zaspi bez nje.cim mu pipu stavim  on odma zazmiri

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: podvezan jezik
3.1.2011 12:33:33   
colito
i moja bebica ima isti problem,ima 2mjesec14 dana.a dr kaze nije to nista samo sto ce navodno tepati kad  podze pricati, pa smo mislili da ga odvedemo drugm dr da vidimo sa njim sta kako ,i ja mislim da je najbolje da se rijesi sto prije,jer i pipu doji  (a stalno mu ispada)ludnica kad mu ispaden ,nemoze bez nje, pokusala sam da ga odvadim ali nista od toga nece da zaspi bez nje.cim mu pipu stavim  on odma zazmiri

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: podvezan jezik
3.1.2011 12:59:58   
tekja
colito, moj ti je savjet rijesi to bebi sto prije, veci se samo vise istrumiraju, a svejedno ces morati kad ti jednom ne bude mogao pravilno pricati...imali smo i mi, uradili sa 7-8 mjeseci, na ORL na Kosevu, ma za minut bilo gotovo... user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: podvezan jezik
3.1.2011 13:07:56   
mama_debeljuca
Moj dječak ima podvezan jezik, mm također user posted image Dječak ima 4,5 god. Hirurg koji ga je sunetio je predlagao da mu to prekinemo, ali nismo. On je počeo jako rano da priča, istina glas R je malo prije 4.rođendana počeo pravilno izgovarati, sve priča čisto i jasno, ne tepa. Sisao je godinu i po, varalice i flašice nije nikada htio. Eto to je naše iskustvo sa podvezanim jezikom.

_____________________________

:-)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: podvezan jezik
3.1.2011 22:37:27   
colito
Moj dječak ima podvezan jezik, mm također user posted image Dječak ima 4,5 god. Hirurg koji ga je sunetio je predlagao da mu to prekinemo, ali nismo. On je počeo jako rano da priča, istina glas R je malo prije 4.rođendana počeo pravilno izgovarati, sve priča čisto i jasno, ne tepa. Sisao je godinu i po, varalice i flašice nije nikada htio. Eto to je naše iskustvo sa podvezanim jezikom.
IZVORNA PORUKA: tekja

colito, moj ti je savjet rijesi to bebi sto prije, veci se samo vise istrumiraju, a svejedno ces morati kad ti jednom ne bude mogao pravilno pricati...imali smo i mi, uradili sa 7-8 mjeseci, na ORL na Kosevu, ma za minut bilo gotovo... user posted image


e hvala vam na odgovroima ,puno mi znaceuser posted image user posted image .sad samo  vidjeti  sa pedijatrom gdje da ga odvedem da aBD zavrsim sa tim ,da ne razmislajm .i nadam se da cemi htijeti pipu jer bez nje nemoze da zaspi user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: podvezan jezik
20.2.2013 10:40:04   
ABC
Gez


Mi idemo, ako Bog da, u petak. Isto kod dr. geze. Amaru je 3 i pol mjeseca. MOLIM VAS, svaki me detalj zanima vezano za to. Ja sam sva isprepadana... Koliko traje, boli li puno bebu???

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *