|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
11.9.2010 23:56:54   
salmy
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: neki

E hajmo malo podici temuuser posted image
Treba mi info gdje imaju normalni djeciji kreveti,a sa prikladnom cijenom?????user posted image
Kako se uopste krecu cijene,i gdje da pogledam?

Superrrrr  ima izbora  na Socijalnom kod Azela,superrrrrr ! samo tete nisu ljubazne!! uvijek suuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kad su imale prodavnicu u Skenderiji bile su user posted image user posted image a sad suuser posted image user posted image


Ma bas me briga za osobljeuser posted image user posted image user posted image
Nego kakve su cijene???
I je li prodavnica bas do Azela?Kako se zove???
Jooooj bas ti hvalauser posted image user posted image

A meni treba djeciji krevet,ne krevetac za bebu,ako si to mislilauser posted image

Izmedju njih je apoteka,cijene su normala! otidji neces se pokajati! 

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeciji krevet
11.9.2010 23:59:08   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

u toj radnji cijene vrišteeeeeeeeeee

nego zadaj ti po FIS-u i Robotu i salonima namještaja...
udobnost, domavija...
cijene su prihvatljivije puno a kvalitet istiuser posted image

Ma draga Hanady mi kupili tu svu opremu za user posted image jos dok su bili U skenderiji! Ma ne vristeeeeee bas tako glasnooooooouser posted image user posted image user posted image kad se MM odusevio sa cjenama(koji je po pitanju love user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:04:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

u toj radnji cijene vrišteeeeeeeeeee

nego zadaj ti po FIS-u i Robotu i salonima namještaja...
udobnost, domavija...
cijene su prihvatljivije puno a kvalitet istiuser posted image

Ma draga Hanady mi kupili tu svu opremu za user posted image jos dok su bili U skenderiji! Ma ne vristeeeeee bas tako glasnooooooouser posted image user posted image user posted image kad se MM odusevio sa cjenama(koji je po pitanju love user posted image user posted image user posted image

ja sam 2006 godine svome prijatelju na babine kupila u skedneriji tu krevetac drveni sa komodicom pored...ono sve u jednom punih 206 km...
isti taklav krevetac sam našla u fisu kada sam svojoj bebi kupovala za normalnih 120 km....

e sad da ne poredim tada nosiljku da se beba iznse 75 km...plava sa žutim medama...a ista takva u robotu bila 24 km...

i sada su im cjene strava...
kolica quinni koštala su im 350 km dok su naše mostarke ista ta u vrijednosti do 100 km kupile...a ista takva i boja i tri točka u bingu 120 km bila

neki...
ja sam svojoj curici kupila sobiocu kiki porgram u domaviji...ali mi je krevet uz nju bio nekako bezveze klimav...samo špera pa sam posebno u udobnosti našla krevet puno drvo sa još jednom dole ladicom za još jedna jogi kad neko dođe kod nje da spava sa njom...platila sam ga 165 km...a divan je...
nisma sigurna jel imama sada sliku u kompiću al slikat ću ti sutra...krevet je i lijep i zaista kvalitetan...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:08:31   
neki
Hanady,dusho hvala tiuser posted image
Cijena je vise nego odlicna,mada mi je bitan kvalitet naravno.Kad si kupovala taj krevet,mora da je to bilo podavno nekaduser posted image
Hajd kad mognes,daj tu sliku,molim teuser posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:09:21   
neki
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

zena je fino napisala da joj ne treba krevetic nego krevet user posted image

tu nemoj ici jer su tu samo bebi krevetci (kreveljci user posted image )

Ako je tako onda pravac Cilekuser posted image user posted image user posted image user posted image

Where is taj Cilek?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:09:35   
salmy
IZVORNA PORUKA: neki

E jes ti vidio sta one meni rade,jos ja fino napisah da mi treba KREVETuser posted image user posted image user posted image user posted image
Prosnjuhacu ja po Robotu,ionako ne pamtim kad sam bilauser posted image

Ne moras gubiti vrijeme po Robotu,kod njih je sve bezveze,Fis je idealno rjesenje ili TL( ali ces cekati jedno mjesec isporuku) user posted image user posted image ili te nece ni nazvati da kazu da to nemaju.Kao sto je bio slucaj sa namauser posted image user posted image  
U svakom slucaju sretno...pa sta god da izaberes user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:10:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

zena je fino napisala da joj ne treba krevetic nego krevet user posted image

tu nemoj ici jer su tu samo bebi krevetci (kreveljci user posted image )

Ako je tako onda pravac Cilekuser posted image user posted image user posted image user posted image

Where is taj Cilek?user posted image user posted image user posted image

Kod pijace Otoka otvoreneuser posted image user posted image neznam ulicu ubi meuser posted image user posted image user posted image i BBI

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:11:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

Hanady,dusho hvala tiuser posted image
Cijena je vise nego odlicna,mada mi je bitan kvalitet naravno.Kad si kupovala taj krevet,mora da je to bilo podavno nekaduser posted image
Hajd kad mognes,daj tu sliku,molim teuser posted image user posted image



ja sam ga kupila poršle godine u januaru...
prije rođenja druge djevojčice...

Selmy draga čuju Cilek..žena fino kaže da je cijena normalna...
u cileku su cijene užas...
krevetići jesu lijepi ali 500 Km te dođe krevet dok kupiš sve one karafeke koje ga lijepim čine...
špera tanka i obojena užas...
i na sve to draga moja kad ti dijete bude imalo 13 godina reće ti izbaci mi ovo šarenilo ja sam veliki...pa ti baci 1000 km za krevet i dvostrani ormar....

neki sad ću da nađem sliku...znam da imama kad smo ga kupili handi zaspala na njemu od radosti...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:17:14   
salmy
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: dadada

pa zar nije cilek zara na kvadratuser posted image

E jbg sad,ja kontam to nesto normalnouser posted image user posted image user posted image
Salmy bona,ti mora da si very rich,ja nisamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahhahaha ma jasta sam user posted image user posted image user posted image
samo znam kad smo mi trazli krevet(prije godinu) joj zar ima tolikouser posted image user posted image user posted image  obisli smo cjelo Sarajevo uzduz i poprijeko...izbor bio uzas! Jedino me ta radnja odusevila ( inace padam na  sarenilo,kic.....ambalazeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:22:08   
Hanady RR
evo sad će slike...
slikala sam ga sad...malo su mutne me je mrak em sam dijete i posteljinu sa kreveta sklanjalauser posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo kupili ovaj jer je kvilitetan...nobil madrac smo kupili...
a kiki spobu sam kupila ormare crveno oker kombinacija...i natkasnu i radni stol za računar...za sada ona koristi krevet i ormar dvostrani i jedan jednostrani...most i drugi dvostrani će biti kada im osposibim da budu same u sobi...
sada su nam u našoj spavaćoj, naš bračni, bebin krevteca i njen krevetić...sreća soba je 20 m2 pa nam je omogućila da se ona ne osjeća odbačenomuser posted image bar sam ja tada tako trudna i sva tužna razmišljala ali pokazalo se super
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:27:46   
Anoniman
dobar krevet pravouser posted image

a kad bebe/djeca smiju u ovakve krevete? ja jedva cekam da mu kupimo pravi krevet...cii mi se da mu je ovaj mal

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:33:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

dobar krevet pravouser posted image

a kad bebe/djeca smiju u ovakve krevete? ja jedva cekam da mu kupimo pravi krevet...cii mi se da mu je ovaj mal


ja sam svoju stavila sa 2 godine i 8 mjeseci na ovaj krevet...

s tim napominjem na ivisu sa ove otvorene strane stavila sam joj ugradbenu zaštitu...
nju sam kupila posebno za 30 Km...dok je ta ista u ciliku mnogo lahotnija 75 KM.....

sd je nema na slici jer je u garaži...samo se zavrne na stranicu kao one stezaljek što stolari koriste kada spajaju namještajuser posted image ako ste me skontale...
elem i to sam joj skinula kada je imala 3 god i 3-4 mjeseca jer je sama tražila da bude velika....

a neki ne brini za maltretiranje...
moja djeca su giganti...ona kda spava muž mi je siguran da je njegovauser posted image user posted image user posted image
topovi da pucaju njih dvoje ni habera....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 0:35:06   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
sada su nam u našoj spavaćoj, naš bračni, bebin krevteca i njen krevetić...sreća soba je 20 m2 pa nam je omogućila da se ona ne osjeća odbačenomuser posted image bar sam ja tada tako trudna i sva tužna razmišljala ali pokazalo se super




Meni je pravi problem uopste ugurati taj krevet u spavacu,plus Saidov krevetac,plus nas francuski lezajuser posted image
Izgleda da cemo fr.lezaj morati izbaciti i kupiti kakav dvosjedic na razvlacenjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 17:50:49   
leona81
ja ne znam uopste kakav krevet da kupim za moju curicu, ona jos ne hoda ali se dize na noge i izlazi iz krevetica na krevet a bojim se da moze ispasti iz njega, a i jako je aktivna pa se stalno udara od ogradu krevetica...ne znam da li bi bila dobra varijanta da joj uzmemo putni dok jos ne poraste?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 18:18:43   
škorpija
nama je putni super, baš tako,  ne udara se niti može ispasti iz njega, treba samo imati dobar i ne predebeo madrac 6-8 cm

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 18:23:16   
maja78 RR
ja sam kupila putni i dusek od 10 cm, prezadovoljna sam, iz drvenog je bio ispao

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 23:23:26   
maja78 RR
eh eto cim covjek misli da je miran uvijek nesto, upravo je poceo zabacivati nogu preko ruba i uspio je, samo je pitanje sad momenta kad ce preskociti
stvarno ne znam sta bi da je visociji


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djeciji krevet
12.9.2010 23:25:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

eh eto cim covjek misli da je miran uvijek nesto, upravo je poceo zabacivati nogu preko ruba i uspio je, samo je pitanje sad momenta kad ce preskociti
stvarno ne znam sta bi da je visociji



Ukinula bi krevetic....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djeciji krevet
18.9.2010 10:24:26   
juni
Mi imamo onaj putni krevetic i dusek tanak 5 cm, s tim da smo izveli male promjene na kreveticu tako sto smo onu mrezicu (sto dodje ispod noga) otkinuli kako bi Emil mogao izaci kao kroz vrata user posted image Sve ovo iz razloga sto je preskakao krevetic pa nas je bilo strah da ne padne.
Eto vam ideje user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djeciji krevet
27.12.2010 12:04:26   
Medi_87
Eh da ja potrazim savjet od iskusnih mamauser posted image posto sam u potrazi za baby krevetićem da li smatrate da je bolje da uzmem drveni ili putni, 

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djeciji krevet
27.12.2010 12:34:01   
Blue rose RR
Je li ideš stalno na put pa ti treba prenosivi putni krevet?

Za bebu u kući je potreban krevetić, ne znam da li ima od nekog drugog materijala osim drvenog? Ali krevet sa dobrim dušekom, je ono što svakoj bebi je potrebno.

Putni bi mi trebao samo kada bih visila na putevim i imala potrebu za istim.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djeciji krevet
27.12.2010 12:48:43   
Hannan
Medi, iimas temu o kreveticima putnim i drvenim...ja cu samo reci da imam putni krevetic, samo smo uzeli odgovarajuci madrac koji ide i u drvene krevetice.Nekoliko mojih prijateljica, sestra, zaova su isto postupile.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djeciji krevet
28.3.2011 23:15:36   
sporty mamaa
Ja i mm ovih dana pricamo o tome kako da u nasu spavacu "ubacimo" jos jednog bebaca, al nam slabo uspijevauser posted image user posted image Moja malena spava u krevtcu koji je odmah do naseg kreveta i kad dode beba aBd planiramo nju premjestiti u drugi krevet, ja nisam za opciju da kupujemo jos jedan krevetac... Kupili bi joj pravi krevet i stavili na njega zastitne ogradice. Bas muzu govorim da to trebamo uraditi malo ranije, jer nije fer kad se beba rodi, da ju tada stavimo u krevet, dijete ce se osjecati na neki nacin uvrijedeno. E sad ja ni sama ne znam koji krevet da kupimo, kakve su cijene, koji su dobri... Ako neko ima savjet zahvaljujemuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 28.3.2011 23:17:09 >

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djeciji krevet
14.4.2011 20:32:44   
salmy
Je li se neko ovih dana ponovio sa krevetom?  definitivno sam odlucila da user posted image kupimo veci,ali KOJI?
Danas je iz ovog standardnog pao na glavu,bilo je strasnouser posted image user posted image  fino zakoracio i fljassssssssuser posted image user posted image

Privlaci me Cilek ali malo je preskup i prevelik,kompetno auto dugo 2 metra,bas je velik i dosta sirok

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djeciji krevet
15.4.2011 10:51:58   
babina beba
Auto kreveta ima u Belloni, ona je preko puta Zaklopace prema aerodromu!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *