|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 0:03:09   
klemzi
user posted image user posted image Nek je Bog na pomoći i bebi i roditeljima

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 9:24:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Allahu dragi  ti se smiluj i pomozi a roditeljima snage i sabura podari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ga vidoh ovako sa svim sondama , spricevima i ostalim dodatcima prisetih se na moga sina kakav je biouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   koliko tu snage treba zene drage niste ( vecina ) svesne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   srce milo pa uplaticu sigurno p asta je ovo sa ovim doktorima dole ako mu sta u dzep gurnes u redu ce biti ako ne , ne briga ih pa gde vam je Hipokratova zakletva, vera u Bogauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady_in_red)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 9:44:53   
*pcelica*
user posted image user posted image user posted image kako tuzno molim Boga da maleni sto prije ozdravi a njegovim roditeljima sabura i strpljenja, a sto se tice naseg zdravstva stvarno nemam rijeci svaki put se iznova razocaram (cast pojedincima)user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 9:59:31   
riba78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 10:05:50   
Anoniman
Pretuzno, Boze spasi ga!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gdje je sutra kafa, nisam u toku, ako nista onda saljem skromni prilog na racunuser posted image

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 10:53:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 11:57:11   
Visnja RR
drage moje sutra je kafa u Importane u 17 h.... (Importane= kad se udje supusti se pokretnim stepenicama i onaj kafic pravo pored igraonice )
al eto ima i njihov ZR pa se moze i preko njega uplatiti...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 12:06:28   
emi7908
bože dragi ovo je pretužno,user posted image user posted image user posted image da im dragi Bog pomogne.... ne mogu ništa ni da pišem svaka riječ je suvišna user posted image .svoj prilog ću dati u ponedjeljak i molim boga da se ovo više ne ponovi nikom...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 12:08:03   
sara.at
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1936856261632&set=a.1936855181605.2110376.1249122122
Broj ziro racuna na koji mogu iz stranih zemalja da uplate. Samo Jedna molba preuzmite troskove Bänke kad saljete novac inace ce ovoj porodici oduzeti od Sume koju ste uplatili...
Neka mu je dragi Bog na pomoci. Isplakala Sam na Ranom jutru. Daj Boze da ozdravi dusa draga user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 12:48:46   
Medi_87
Pretuzno, opet ovi ljekari Bože sačuvaj,Molim dragog Boga da mu podari ozdravljenje, uplaćujem obavezno

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 14:08:21   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 14:36:05   
JAzra
user posted image user posted image user posted image user posted image Da li ima neki humanitarni telefon?

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 16:06:56   
Anoniman
pretužnouser posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu JAzra)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 16:08:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: JAzra

user posted image user posted image user posted image user posted image Da li ima neki humanitarni telefon?

koliko ja znam nema , samo ovako ej moguce.
Zalosno , da dragi Allah sacuva ovo malo bice roditeljima da sabura , i da se nadje dovoljno dobrih ljudi da pomognu da malisan ozdravi AMIN


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu JAzra)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 18:02:19   
MaminaBeba
Molim vas pridružite se grupi:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_178761322175781&ap=1

Dodajte vaše prijatelje, porodicu i poznanike. Spasimo jedan maleni nedužni život.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 20:31:29   
dzeni_nl
forumasice ima li neka od vas slucajno Paypal?

< Poruku je uredio dzeni_nl -- 10.4.2011 20:32:15 >


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
10.4.2011 22:40:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 22:46:15   
Visnja RR
ona zivi vani pa zeli poslati novac preko paypala jer svaki drugi nacin uzimaju dosta novca banke

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
10.4.2011 22:48:23   
MinaMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  srce me boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisana poruka]
10.4.2011 22:49:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 45
   [Obrisana poruka]
11.4.2011 12:16:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 13:54:15   
zagy
Humanitarni broj nema sigurno, valjada nemaju vremena to ganjati, kod mene na poslu se skupljale pare, pa je bilo isto pitanje.
Ja nisam neki emotivac, al kada sam vidjela ove slikeuser posted image  baš me pogodilo.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 14:35:35   
mišur
Jadno milo dijeteuser posted image user posted image user posted image
Tužno i pretužno, ne znam šta bih rekla...
Naravno da ću uplatiti i nadam se da će prikupiti dovoljno novca za dalje liječenje.
Mada bi se sigurno više prikupilo da se uključi humanitarni broj ili da se oglase u medijima.

Sinoć je na tv bila emisija u kojoj su se prikupljale pare za stradale u Japanu. Kad sam ja prebacila, voditeljka je rekla da je u tom momentu prikupljeno oko 9000KM.
Naravno da mi je žao tog jadnog naroda i da treba pomoći, ali sam komentarisala sa mm kako se ne sjete da naprave istu takvu emisiju za našu jadnu bolesnu djecu user posted image user posted image

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 14:59:41   
ziki
IZVORNA PORUKA: mišur

Jadno milo dijeteuser posted image user posted image user posted image
Tužno i pretužno, ne znam šta bih rekla...
Naravno da ću uplatiti i nadam se da će prikupiti dovoljno novca za dalje liječenje.
Mada bi se sigurno više prikupilo da se uključi humanitarni broj ili da se oglase u medijima.

Sinoć je na tv bila emisija u kojoj su se prikupljale pare za stradale u Japanu. Kad sam ja prebacila, voditeljka je rekla da je u tom momentu prikupljeno oko 9000KM.
Naravno da mi je žao tog jadnog naroda i da treba pomoći, ali sam komentarisala sa mm kako se ne sjete da naprave istu takvu emisiju za našu jadnu bolesnu djecu user posted image user posted image


Tužno, Bože spasi djecu. Nemam riječi. Večeras ako Bog da uplatiću na račun.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 15:22:14   
Honey3
user posted image user posted image user posted image sad mm primio tel.poziv za pomoc ovom djecaku,nismo ni znali da se radi o djetetu prijatelja od mm,o dusa draga,ja ih ne poznajem ali mm jako dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *