|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:21:38   
MaminaBeba
Evo kratka informacija, pošto sam otvorila grupu na FB da se pomogne ovom dječaku, čula sam se sa njegovim ocem Omerom. Zamolio me da grupu ugasim, jer sam ja kopirala na grupu ove informacije koje je postavila Višnja, odnosno koje je i ona dobila od nekog. Pola informacija nije tačno i dječakove roditelje to vrijeđa. Ne zovu ga "BOŽO" niti ide u Ljubljanu. Maleni Ališan se smije srce maleno i oni se spremaju da idu u Minhen na operaciju. Vjerodostojne informacije su one iz Dnevnog Avaza ili iz nekih drugih medija, sve osim interneta, foruma, mailova itd. Uplaćujte novac na onaj račun iz Dnevnog Avaza ili možete kontaktirati Ališanovog oca preko FB.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:29:23   
Mirkica
meni nista sad nije jasno ???????????????????ßßß

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:39:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Evo kratka informacija, pošto sam otvorila grupu na FB da se pomogne ovom dječaku, čula sam se sa njegovim ocem Omerom. Zamolio me da grupu ugasim, jer sam ja kopirala na grupu ove informacije koje je postavila Višnja, odnosno koje je i ona dobila od nekog. Pola informacija nije tačno i dječakove roditelje to vrijeđa. Ne zovu ga "BOŽO" niti ide u Ljubljanu. Maleni Ališan se smije srce maleno i oni se spremaju da idu u Minhen na operaciju. Vjerodostojne informacije su one iz Dnevnog Avaza ili iz nekih drugih medija, sve osim interneta, foruma, mailova itd. Uplaćujte novac na onaj račun iz Dnevnog Avaza ili možete kontaktirati Ališanovog oca preko FB.


ova akcija ide preko radio stari grad ... mi smo joj se samo prikljucili... podatke su dale osobe koje su prijatelji te porodice...ako ih vrijedjaju detalji mi cemo ih ukloniti...to uopste nije problem...dovoljno je vidjeti fotografije bebe i sve je jasno...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.4.2011 20:42:31 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:44:05   
Mirkica
iskreno i ja mislim da je najbitnije da beba ozdravi da se supi novac sve ostalo je ne bitno 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:45:44   
MaminaBeba
Ma naravno, samo što sam ja kontaktirala njegovog oca i tako mi je rečeno. Njih to vrijeđa i ja to poštujem, on mi je rekao da se tako šire dezinformacije o njihovom djetetu i da samo oni mogu odlučiti šta se smije reći o njihovom sinu u javnosti. Neka on ozdravi, ostalo je nebitno.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:47:28   
rose
ja sad uplatih novac na racun iy attachmenta koji je skenirani broj racuna...sad ne znam jel to tacan broj...isti je kao novaj u prvom visnjinom postu a nemam dnevni avaz da provjerim ...mozes li ovdje staviti pravi racun da ispravim dok transakcija nije provedena??

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:49:32   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Ma naravno, samo što sam ja kontaktirala njegovog oca i tako mi je rečeno. Njih to vrijeđa i ja to poštujem, on mi je rekao da se tako šire dezinformacije o njihovom djetetu i da samo oni mogu odlučiti šta se smije reći o njihovom sinu u javnosti. Neka on ozdravi, ostalo je nebitno.


osoba koja mi je dala informacije je neko ko radi zajedno  s ocem .... i prijatelji su.... ja cu te informacije pobrisati...ali ista informacija je prosla i na druge medije...
roditelji djeteta su u pravu uvjek

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.4.2011 20:50:46 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:54:20   
rose
evo nadjoh i clanak i u komentarima je isti racun

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:56:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: rose

evo nadjoh i clanak i u komentarima je isti racun

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html


meni rece M.B a je racun tacan nego da roditelji zele da daju informacije i sta ja znam jer neke nisu tacne


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 20:59:54   
Anoniman
molim vas provjerite na koji racun da uplatimo...ja sam mislila upaltiti na Visnjin racun...a sad mi je glupo da svaka banka uzima sebi proviziju pa vas molim da stavite racun na koji se moze uplatiti

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:00:21   
rose
Uplaćujte novac na onaj račun iz Dnevnog Avaza ili možete kontaktirati Ališanovog oca preko FB.


mene je ovo zbunilo jer sam ja prije par dana dobila mail koji u attachmentu ima skeniranu kopiju racuna iz banke i isti je kao i ovdje ili onaj na grupi


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:01:47   
Visnja RR
Novac koji dodje na moj ZR cu prebaciti na vec napisani ZR na pocetnoj stranici....najbolje je da uplatite dirketno na taj...
naravno da je tacan... veceras se skupilo nesto novca na nasoj kafici...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:03:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: rose

Uplaćujte novac na onaj račun iz Dnevnog Avaza ili možete kontaktirati Ališanovog oca preko FB.


mene je ovo zbunilo jer sam ja prije par dana dobila mail koji u attachmentu ima skeniranu kopiju racuna iz banke i isti je kao i ovdje ili onaj na grupi


meni je to glupost iskreno onaj ko treba pomoc treba da odbaci ponos i da se zamoli zasto bi njega neko kontaktirao iskrno , zao mi bebe i mislim da roditelji ne razmisljaju trezveno :((((((((((((( grupa koju je Arnela osnovala je bila dobra odlicna i prikupila je naroda on se trebao prikljuciti ARNELA  de vidi da se prikljuci on grupi pa neka pobrise ne tacne informacije , ali neka ostane grupa bitna je beba jer niko nikome nece doci i reci EJJJ TREBAL TI POMOC, pomoc se trazi


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:12:24   
Visnja RR
ja sam sad kontaktirala osobu koja radi sa ocem bebe o svemu a sutra cu kontaktirati i oca...

nase namjere su najbolje da pomognemo bebi...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:13:36   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja sam sad kontaktirala osobu koja radi sa ocem bebe o svemu a sutra cu kontaktirati i oca...

nase namjere su najbolje da pomognemo bebi...



to je jedino i bitno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 21:53:51   
MaminaBeba
Tačan je broj računa, nismo se razumjeli dobro. Nego nije tačno da Ališan ide u Ljubljanu i da ima nadimak BOŽO i to roditelje mnogo vrijeđa pa su me zamolili da izbrišem grupu. Ja sam htjela samo da pomognem. user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
11.4.2011 22:16:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MaminaBeba)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 22:34:21   
Visnja RR
dobila sam informacije da treba postovati zelju roditelja...
greska je u tome da ne idu u Ljubljanu (KC iz Ljubljane je samo rekao da djetetu ima spasa) ...beba ide u Minhen...

ja sam dobila jos fotografija bebe.... ali ih ne mogu postaviti zbog obzira prema nasim clanicama koje bi ta patnja pogodila...
nek nasem malisanu Alisanu Bog da da se brzo oporavi.... ljube ga njegove teta sa RR

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 22:37:11   
Anoniman
rekao da djetetu ima spasa



Hvala ti Boze   tvoja sila najveca  user posted image user posted image user posted image e bas mi laknulo nekako sam sve na tu bebicu mislila

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 22:37:16   
rose
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Tačan je broj računa, nismo se razumjeli dobro. Nego nije tačno da Ališan ide u Ljubljanu i da ima nadimak BOŽO i to roditelje mnogo vrijeđa pa su me zamolili da izbrišem grupu. Ja sam htjela samo da pomognem. user posted image


pa trebala si izbrisati samo to sto nije tacno..al hajd...dosta ljudi se pridruzilo i sirilo dalje...ja sam stavila na svoj fb status osnovne podatke za uplatu...pa mozda i to neko iskoristi...i sigurno si pomogla samim tim sto je onoliki broj osoba saznao da nekom treba pomoc user posted image


< Poruku je uredio rose -- 11.4.2011 22:38:09 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 70
   [Obrisana poruka]
11.4.2011 22:46:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
11.4.2011 22:51:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: triputmama

rekao da djetetu ima spasa



Hvala ti Boze   tvoja sila najveca  user posted image user posted image user posted image e bas mi laknulo nekako sam sve na tu bebicu mislila


Dragi BOze od tvoje moci nema vece , sve je u tvojim rukama i dobro i lose. Dragi Boze molim te podari zdravlje ovom malisanu ,  daj mu sretno djetinstvo neka odraste u zdravog i dobrog covjeka. TI si jedan i kad kazes budi ono i bude , zato te molim svim tvojim imenima da uslisis ovu dovu. AMIN

< Poruku je uredio Mirkica -- 11.4.2011 22:52:04 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   [Obrisana poruka]
11.4.2011 22:52:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
12.4.2011 15:54:17   
m.i.n.a.
Bitno je da se vijest siri i da djecak ozdravi..bitna je nasa namjera a mi svi zelimo sto prije cuti ljepse vijesti o djecaku..i ja sam stavila na fb obavijest i dobila sam pitanja ko je djecak,kakvo je stanje pa se nadam da ce bar neki od njih uplatiti koliko ko moze..ja sam danas uplatila..
nadamo se sto brzem izljecenju..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
12.4.2011 23:46:25   
Hanady RR
Nasli su ljekara u Minhenu koji ce prvo napraviti onu prvobitnu operaciju sa kanalom (koja na kraju nije uspjela ovdje), pa ce se onda 2-3 mjeseca raditi na revitalizaciji odumrlog tkiva. Vrlo su optimisticni u Njemackoj, kazu da ocekuju veliki uspjeh i sa jednim i drugim zahvatom.
Pasos su podigli i trebali bi sad u cetvrtak da putuju.
Sepse vise nema, krv je ociscena.
Alisan je bolje, smije seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *