|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
12.4.2011 23:49:52   
Mjeseceva Pratilja
Hvala Bogu. Divne novosti. Samo da ozdravi.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
12.4.2011 23:58:17   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nasli su ljekara u Minhenu koji ce prvo napraviti onu prvobitnu operaciju sa kanalom (koja na kraju nije uspjela ovdje), pa ce se onda 2-3 mjeseca raditi na revitalizaciji odumrlog tkiva. Vrlo su optimisticni u Njemackoj, kazu da ocekuju veliki uspjeh i sa jednim i drugim zahvatom.
Pasos su podigli i trebali bi sad u cetvrtak da putuju.
Sepse vise nema, krv je ociscena.
Alisan je bolje, smije seuser posted image


Hvala Bogu!!! Divne, divne vijesti user posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 0:01:29   
Hanady RR
Moj suprug je medicinksi radnik pa je davao dobrovoljno krv i uokviru radne zejdnice donirao sredtsva...ovu poruku je dobio mailom pa mi maloprije dao da prepišem...
laže i njima je svima popravila dan...pogotovo dio da nema sepse i da sve ide na boljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 0:07:28   
Rimljankaa
aBd samo da bebica ozdraviuser posted image

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 0:18:34   
rose
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nasli su ljekara u Minhenu koji ce prvo napraviti onu prvobitnu operaciju sa kanalom (koja na kraju nije uspjela ovdje), pa ce se onda 2-3 mjeseca raditi na revitalizaciji odumrlog tkiva. Vrlo su optimisticni u Njemackoj, kazu da ocekuju veliki uspjeh i sa jednim i drugim zahvatom.
Pasos su podigli i trebali bi sad u cetvrtak da putuju.
Sepse vise nema, krv je ociscena.
Alisan je bolje, smije seuser posted image


mashalah!!! da mu Allah dragi pomogne i da maleni ozdravi i nastavi da se smije user posted image user posted image user posted image samo da bebac ozdravi...od svih slucajeva za koje sam cula do sada, ovaj me nekako najteze pogodio...valjda sto i sama imam bebicu tog uzrasta


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 0:22:54   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nasli su ljekara u Minhenu koji ce prvo napraviti onu prvobitnu operaciju sa kanalom (koja na kraju nije uspjela ovdje), pa ce se onda 2-3 mjeseca raditi na revitalizaciji odumrlog tkiva. Vrlo su optimisticni u Njemackoj, kazu da ocekuju veliki uspjeh i sa jednim i drugim zahvatom.
Pasos su podigli i trebali bi sad u cetvrtak da putuju.
Sepse vise nema, krv je ociscena.
Alisan je bolje, smije seuser posted image


mashalah!!! da mu Allah dragi pomogne i da maleni ozdravi i nastavi da se smije user posted image user posted image user posted image samo da bebac ozdravi...od svih slucajeva za koje sam cula do sada, ovaj me nekako najteze pogodio...valjda sto i sama imam bebicu tog uzrasta


divne vjesti da Allah pomogne i sve bude dobro da bebica InsAllah ozdravi


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 8:42:25   
vjestica
hB da je bolje, samo da ozdravi bebica draga

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 8:45:28   
Lulu_08
Divne vijesti, nadam se najiskrenije da će bebici biti čim prije bolje ako Bog da!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
13.4.2011 21:39:48   
esmina i bebina mam
Hvala dragom Allahu................da sto prije odu ...........roditeljima sabur user posted image

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 9:06:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 9:12:28   
Bakir2009
Vijest me jako obradovala , nadam se da će sve dalje proteći  u najboljem redu , da dragi Bog dadne snagu i sabur roditeljima , i da se mališa oporavi i cjeli život smije!!

_____________________________

Bakir , 29.07.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 9:13:41   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MinaMM

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nasli su ljekara u Minhenu koji ce prvo napraviti onu prvobitnu operaciju sa kanalom (koja na kraju nije uspjela ovdje), pa ce se onda 2-3 mjeseca raditi na revitalizaciji odumrlog tkiva. Vrlo su optimisticni u Njemackoj, kazu da ocekuju veliki uspjeh i sa jednim i drugim zahvatom.
Pasos su podigli i trebali bi sad u cetvrtak da putuju.
Sepse vise nema, krv je ociscena.
Alisan je bolje, smije seuser posted image


Hvala Bogu!!! Divne, divne vijesti user posted image

Hvalla Allahu samo neka ide na bolje i da bebaca ozdravi dusa mala slatka .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 11:10:37   
zanara
pozdrav,,nadam se da ste vidjeli nove traumaticne slike malog alisana u bolnici,,ako niste prikljucite se grupi koju je napravio njegov otac,,facebook podrska malom alisanu omerbasicu,,u toku je rasprava na pomenutoj grupi u cilju sakupljanja na ulicu,,molim neke od clanica na ringeraja.ba da se obrate u grupi ako znaju vise o detaljima koji su potrebni radi okupljanja na ulici,,neke nevladine organizacije,udruzenja za djecu i td.nadam se da ste me razumjele jer sam jako potresena i tuzna radi svega,,pa malo nerazgovjetno pisem,,lijep pozdrav i nadam se vasoj maksimalnoj podrsci,,ja sam samo pojedinac,,ali ovakvih pojedinaca poput mene se nadama da ima vise,,zato pomozite,,posebno admini ringeraja.ba,,sve su ovo nasa djeca.hvalauser posted image


_____________________________

Zana 02.09.2002...mamina priceza :)
Dino 12.09.2010...mamin princ :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:13:45   
bananica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Boze dragi pomozi ovoj maloj bebici

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:15:09   
amiboj
Ja se nadam da su mnoge clanice u grupi za pomoc ovom dragom djecaku. Ako neko zna o organizovanu skupa, prijavi istog mupu, treba pozvati i hitni i platiti njihove dnevnice itd da se javi na grupu i objasni. Mnogi su za organizovanje skupa protiv ovih monstruma nazovi doktora....

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu zanara)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:25:12   
Hanady RR
ja sma sada u nekoj grupi...
je ne znam jeli to grupa kojju je baš otac pokrenuo...jer admin je žensko a nigdje ne nalazim komentare oko javnoga okupljanja...

koliko sam sada shavtila porblem je u medicinkom tehničaru i doktoru koji bi morali putovati avionom sa malenim...
za njih trebaju dnevnice+ karta za prevoz + smještaj....opet pozamašna cifra a niko od nakležnih ne daje odgovor za rješenje.

Sad mi neke stavri nisu ni jasneuser posted image
ali sam bila sigurna da putuju danasuser posted image

Šta da se pomogne...i kako dalje...
ne znam starno...

da je zaista otac grupu pokrenuo pa da mu sugerišemo da se obarzi svim opštinama da izvoje pod hitno o 500 km uspjeli bi nadam seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:33:46   
bananica
ja sam isto u nekoj grupi koju je zena otvorila, jesam na pravom mjestuuser posted image

u banci traze podatke o primatelju, ime,prezime,adresu....zna li to neko?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:33:51   
Leena
slike definitivno nisam trebala gledati...................... Samo da mu BOG DRAGI pomogne, ovo je strasno! Da Bog da nam nikada ne zatrebala pomoc ovakvih ljekara!!!!!!!!!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:35:35   
Anoniman
ne mogu da vjerujem da smo dotle dosli da narod treba da prikuplja novac za karte i smjestaj nasim lijecnicima u pratnjiuser posted image ako sam ja to dobro razumjela

druga je stvar da se prikuplja novac za dijete tj. lijecenje i operaciju...da se pomogne roditeljima...ali zar MI sad trebamo pomagati i onima koji po nekom difoltu trebaju za to novac dobiti od ministarstva zdravstva ili kantona...ili ti vec...i da im jos i dnevnice nakupimo...ovo je SRAMOTA!!!

a nek uvazena gospoda koju smo izabrali preskoce putovanja po bijelom svijetu i luksuzne hotele za ovaj mjesec...pa nek se te pare preusmjere za medicinske radnike

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:36:46   
Leena
na ovoj grupi ima samo ovo:
DEVIZNI RAČUN ZA UPLATE U BOSNE I HERCEGOVINE
RAIFFEISEN BANK: ŽIRO RAČUN BANKE : 161 000 000 000 00 11 BROJ ŠTEDNOG RAČUNA: 19000776350
Omer Omerbašić
nema adrese

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:38:54   
Anoniman
i jos ovo moram reci...jer mi knedla u grlu stoji od muke...prije cu onda dati novac za kartu svabskom med. radniku...da dodje do sa...preuzme dijete i odputuju zajedno na operaciju...nego nasim dati za dnevnice i hotel da bi bili kao "pratnja"

izvinite...al sam strasno ljutauser posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:42:02   
amiboj
Kada sam uolacivala prije neki dan, u banci su imali sve potrebne podatke, nisam trebala ni ziro racun da dam, a evo na uplatnici pise adresa Grada Kalgarija 10 ako moze pomoci.

I sto kaze Leena ne dao Bog da ikome zatreba pomoc ovih nazovi doktora.
Kao prvo se nadam da ce malisa cim prije otici na lijecenje i vratiti se ziv, zdrav i sretan, a isto tako smatram da ovo ne treba da ostane na ovome. Trebamo se vise pobuniti protiv ovoga svega sto se desava jadnoj djecici, od silne MRSE pa do ovako groznih stvari.....


_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:42:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

i jos ovo moram reci...jer mi knedla u grlu stoji od muke...prije cu onda dati novac za kartu svabskom med. radniku...da dodje do sa...preuzme dijete i odputuju zajedno na operaciju...nego nasim dati za dnevnice i hotel da bi bili kao "pratnja"

izvinite...al sam strasno ljutauser posted image user posted image



sa tobom se slazem, ovo je velika sramota za zdravstvenog radnika, ako je problem njihova dnevnica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:43:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

ja sam isto u nekoj grupi koju je zena otvorila, jesam na pravom mjestuuser posted image

u banci traze podatke o primatelju, ime,prezime,adresu....zna li to neko?


evo sad sam tražila na toj grupi ove podatke...
ja ne mogu e-bankartsvom poslati bez podataka ime i preztime i adresa primatelja...da ne fulim šta pitah valjd aće mi odgovoritiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:47:00   
Anoniman
hajmo sad ovako...zamolila bih ili hanady,hanubanu,skvo,visnju...da neka od vas napise protestno pismo...ja cu prikupiti linkove i danas ih staviti na ovu temu...svi da copy paste pismo i na linkove...da im se zatrpaju mailovi...negdje ce upaliti!!

Molim vas da se svi aktiviramo! moze  se i iz "stolice" svasta uraditi

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *