|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.7.2015 11:14:52   
11ishak
http://www.drberrinkarakuy.com/

ova zena odnedavno radi na klinici NEW LIFE

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
15.7.2015 2:04:36   
London_Konjic
Znaci "najbolji doktor na svijetu je otisao iz najbolje klinike na svijetu"...toliko je zalostno da je smijesno. Dragi NEW LIFE, prestanite sa marketingom koji nema smisla na stetu parova koji nemaju djecu. Prestanite nas lagati i postavljati lazne profile kako bi ste privukli paznju. Zasto je Ali Kurt otisao...sto to niste javno rekli. Jel njegova taktika bjezanja iz jedne u drugu kliniku. Hvala Bogu sto sam Vas na kraju zaobisla. I hvala sto ste me blokirali na FB...jer vi ne volite kritike, a volite da lazete puno. Sramota... (sada ocekujem lazne profile iz New Lifa da me bombarduju komentarima...samo nek mi neko objasni kako mogu da napisu "najbolji doktor na svijetu"

(odgovor članu 11ishak)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
15.7.2015 11:02:00   
kokouli
Draga London Konjic ,kad si ih vec zaobisla ,stavi sve to na ignor ,nemas nista od prepucavanja ni ovdje ni na FB .Nek je otisao ,sto bi se iko zato nervirao .Moraju se reklamirati ,to im je posao izmedu ostalog .Zelim ti puno srece .

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.7.2015 11:03:35   
11ishak

IZVORNA PORUKA: London_Konjic

Znaci "najbolji doktor na svijetu je otisao iz najbolje klinike na svijetu"...toliko je zalostno da je smijesno. Dragi NEW LIFE, prestanite sa marketingom koji nema smisla na stetu parova koji nemaju djecu. Prestanite nas lagati i postavljati lazne profile kako bi ste privukli paznju. Zasto je Ali Kurt otisao...sto to niste javno rekli. Jel njegova taktika bjezanja iz jedne u drugu kliniku. Hvala Bogu sto sam Vas na kraju zaobisla. I hvala sto ste me blokirali na FB...jer vi ne volite kritike, a volite da lazete puno. Sramota... (sada ocekujem lazne profile iz New Lifa da me bombarduju komentarima...samo nek mi neko objasni kako mogu da napisu "najbolji doktor na svijetu"


Poštovana LONDON KONJIC,

Zena je pitala ima li zenski doktor i i ja odgovorila. A fakat ne kontam cime je Vas to New life toliko oštetio, što nam ne kažete kakvu su Vam stetu nanijeli i nepravdu? Uzeli Vam novac a nisu izvršili uslugu? Učinili da imate problem s zatrudnjivanjem?
Iz Vasih postova toliki jed i gorčina... je li Vam dr. Enver Ali nesto obecao, pa Vas slagao?

Potpuno razumijem da borba s neplodnoscu nosi mnoge frustracije, jer sam to prosla... ali da sam napadala ljude koji rade svoj posao, ja bih potrazila drugog ljekara..

(ili spinujes)

p.s.
Sto se mene tiče, draze mi je da postoji vise klinika za nas kojima trebaju, Balic, bahceci, new life i drugi...veći izbor za nas, i bolje sanse kad se oni natjecu... Ko je ovo prolazio prije 10 godina zna o čemu pricam...


Sretno svakoj buducoj mami

Nisam iz New life. Slobodno nek moderacija pogleda IP adrese il sta vec gleda...





(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.7.2015 19:01:12   
kokouli
Ima zena pravo da joj se ne svida klinika ni usluga ni dr.Ne svida se ni meni ,radila sam kod njih ICSI by the way .Mislim da ih samo lova zanima ,ja licno tako mislim ,a dr.je napravio par kardinalnih gresaka sa mnom licno tako da ,ne znam zasto se neki loze toliko i staju u odbranu iste i klinike i opstalog ...Navukli su ljude na kao kad si u postupku ne platis labaratoriju i UZ ,to jednostavno nije tacno ,platis sve prvo pa onda ides kod dr.Imam racune datume i ostalo .Cak sam Centrotidu kod njih platila 180km ...i nek je otisao hvala bogu dragom .Ako najbolji dr.na svijetu kaze da je imati ureaplasmu koja znamo kakve havarije moze napraviti ,i da to ne tretira onda stvarno ne znam kakvi su fakat najbolji dr.na svijetu .....itd itd ....

< Poruku je uredio kokouli -- 16.7.2015 19:02:33 >

(odgovor članu 11ishak)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.7.2015 23:17:45   
11ishak

IZVORNA PORUKA: kokouli

Ima zena pravo da joj se ne svida klinika ni usluga ni dr.Ne svida se ni meni ,radila sam kod njih ICSI by the way .Mislim da ih samo lova zanima ,ja licno tako mislim ,a dr.je napravio par kardinalnih gresaka sa mnom licno tako da ,ne znam zasto se neki loze toliko i staju u odbranu iste i klinike i opstalog ...Navukli su ljude na kao kad si u postupku ne platis labaratoriju i UZ ,to jednostavno nije tacno ,platis sve prvo pa onda ides kod dr.Imam racune datume i ostalo .Cak sam Centrotidu kod njih platila 180km ...i nek je otisao hvala bogu dragom .Ako najbolji dr.na svijetu kaze da je imati ureaplasmu koja znamo kakve havarije moze napraviti ,i da to ne tretira onda stvarno ne znam kakvi su fakat najbolji dr.na svijetu .....itd itd ....



Naravno da ima pravo da joj se ne sviđa. Moze da joj se ne sviđa ime, boja zgrade, sestra..sve moze, ali ne mislim da je od pomoci ikome to sto na osnovu 0 poena iskustva s ljekarom "pljuje" po ljudima koji tamo rade.
I za sve one koji traze kliniku, najbolje je da cuju iskustva drugih. Kao Vase, recimo.. Imate iskustvo s njima, podijelite ga. Kazite sve sto ste tamo dozivjeli, los tretman, los odnos, nesposoban ljekar... To moze pomoci onima koji imaju problem i traze rjesenje za njega.
Ne pomaze "kad kliniku vode turci i pjevaci ilahija".. "oni lazu.." a nikad nije bila tamo. Ne pomaze, spin bez argumenata i sve izgleda potpuno licno.

Prosla sam dug put u potrazi za roditeljstvom. Postupak za postupkom..svaki tezi od prethodnog.

Zbog svih Vas koje ste jos na tom putu. Na forumu mozete pomoci jedni drugima informacijama i razmjenom iskustava, a ne frustracijama.
Ne bih se ni okrenula za njenim komentarom, da nije bio naslonjen na moj... I mozda ne bih ni sada komentirala, ali me zasmetalo da "opisuje" neciji rad bez ijednog argumenta. Klasicna navlakusa koju prezirem.

Jedno znam, sve klinike su firme.
Meni je draze da niko nema monopol.

Sve vas dosta moze zastititi samo informiranost. Da sam imala ovu pamet, rekla bih sebi.. "ovo je samo tvoja borba"
Svi ljekari rade za novac. To je cinjenica. Oni prodaju, mu kupujemo. Što je veći izbor, to je za nas bolje. Oni nek se "jedu" na trzisnoj utakmici, i ja se "jedem" na svom poslu.
Ako treba napasti New life zbog načina poslovanja i nestručnosti ljekara, netransparentnosti, samo dajte...pisite za dobro vase i Vasih suborki, opalite i neka nemaju pacijenata, neka ih zatvore.



(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
20.7.2015 23:17:24   
London_Konjic
Drage moje, vidim da ste se nadovezale na moj post, pa evo da i ja nesto kazem. Prvo, ja sam ljekar po struci, i cist je marketing ako kazete da ste najbolji ljekar na svijetu ili radite u najboljoj klinici na svijetu (a klinika radi 6mj). Apsurdno i komicno. Drugo, ja sam stupila u kontakt sa dr Ali Enver Kurtom jos prije 6 mjeseci. Dao mi je upute za pripremu (posto ne zivim u BH), a onda u aprilu mi je napisao da odlazi i da dodjem u Tursku da uradim postupak. Sada vi meni recite, ima li logike da neko radi na jednoj klinici, stice povjerenje pacijenata sa osjetljivom problematikom, a 3mj prije nego sto napusti kliniku vec svoje pacijente odvlaci u Istanbulu bez ikakvog javnog oglasavanja, a i dalje sa nekim marketingom dovlaci pacijente nekom novom "najboljem doktoru na svijetu". U medjuvremenu sam uradila IVF i to u Sarajevu. Nije bitno koja je klinika i koji je doktor. Ali nijednom nisam cula od "mog doktora" nijednu ruznu informaciju o New Life niti o ostalim doktorima. Fokusiran je bio na moj problem, dobili smo 18 jajnih stanica, 12 embrija, a embrio transfer u avgustu. Ako zelite detalje (a da ne reklamiram kliniku) slobodno se javite privatnom porukom...

(odgovor članu 11ishak)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.7.2015 11:52:16   
11ishak
27.5.

Drage moje, zvala sam danas New LIfe cisto da zakazem termin, iako cu paralelno otici i u Bahceci. Medjutim, receno mi je da dr Enver nece biti tu. Zvala sam nakon toga moju prijateljicu doktoricu i njoj je sestra iz New Life rekla da dr Enver odlazi. Tuzno i zalostno. Opet napusta BH. Iako oni to kriju, i fol doveli su pojacanje, ovo je velika prevara za sve. Toliko o tome. I jos uvijek pricaju i pisu da su "najbolji na svijetu"...a ne mogu u kontinuitetu da rade ni godinu dana. Pa tako je to kad je domaca firma, vode turci i pjevaci ilahija i kasida

3.6.

Zivi bili pa vidjeli. Zakazi mi ti termin kod dr Ali Envera 15.6 i ja cu rado uraditi postupak kod njih. Ma nismo djeca. Profesionalnost je kad se pacijentima unaprijed kaze i objasni.

20.7.

ja sam stupila u kontakt sa dr Ali Enver Kurtom jos prije 6 mjeseci. Dao mi je upute za pripremu (posto ne zivim u BH), a onda u aprilu mi je napisao da odlazi i da dodjem u Tursku da uradim postupak. Sada vi meni recite, ima li logike da neko radi na jednoj klinici, stice povjerenje pacijenata sa osjetljivom problematikom, a 3mj prije nego sto napusti kliniku vec svoje pacijente odvlaci u Istanbul


***

Sretno s transferom i da se obradujes zdravom skolskom trudnocom i jos ljepšom bebicom.

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.7.2015 11:56:45   
London_Konjic
Drago mi je da se bavis istrazivanjem...evo reci da nije istina sve sto je napisano. Koga su obavjestili...ocigledno da si iz New Life administrator. U svakom slucaju, nikada vise u kontaktu sa amaterima...

(odgovor članu 11ishak)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.7.2015 12:06:20   
London_Konjic
May 19
Ali Enver Kurt
5/19, 6:21am
Ali Enver Kurt
Hello Mrs Halilovic of course I can or if you wish in june I Will leave Sarajevo and come to start to work in Istanbul. Of you wish I can help you

May 22
london
5/22, 7:56pm
london
Thank you so much. I will be happy if you give to me the name of your clinic and i hope as soon as possible we will meet each other

Ali Enver Kurt
5/22, 8:34pm
Ali Enver Kurt
Cankat klinik tel: 0212 3431212. But call me first 0532 2711553 is my mobile number. I'll be in Istanbul after 10 june

May 23
london
5/23, 7:33pm
london
ok thank you so much
i will call you

(odgovor članu 11ishak)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.7.2015 10:16:16   
kokouli
Hajde nek ti bude sretan ET u avgustu ,i zaboravis fino New Life ,ko ja .user posted image

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
30.7.2015 11:28:54   
Nedjula
zdravo odlucila sam da samo ovako nekom bahnem nadam se da mi neces zamjerit na ovome-odlucila sam u srijedu 5.8 sad ovog mjeseca na konsultacije u new life povodom ove van tjelesne pa me interesuje sta me ceka,prvi mi je put nestignem sve prelistat i procitat pa bi molila da mi se javis...svak ima svoje misljenje ova klinika valja ova je pak bolja covjek nezna za koju da se odluci sve su one tu negdje iste PRESKUPE

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2015 19:34:20   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Nedjula

zdravo odlucila sam da samo ovako nekom bahnem nadam se da mi neces zamjerit na ovome-odlucila sam u srijedu 5.8 sad ovog mjeseca na konsultacije u new life povodom ove van tjelesne pa me interesuje sta me ceka,prvi mi je put nestignem sve prelistat i procitat pa bi molila da mi se javis...svak ima svoje misljenje ova klinika valja ova je pak bolja covjek nezna za koju da se odluci sve su one tu negdje iste PRESKUPE


Jel ovo meni upuceno ....pa ne znam kako da ti ja kazem sta da ocekujes ,valjda ce te pregledati uzeti ti anamnezu itd .Predloziti nesto sta i kako ....sve je to u 5 deka i kosta naravno .Sretno u svakom slucaju .

(odgovor članu Nedjula)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.9.2015 19:54:25   
London_Konjic
DRAGE MOJE, TRANSFER URADJEN 15.08. VRACENA DVA EMBRIJA. URADILA SAM BETU 26.08 I BINGOOO...126. DVA DANA KASNIJE 300. NA UZ JEDAN GESTACIJSKI MJEHUR. MENI I VISE NEGO DOVOLJNO...HVALA BOGU I HVALA BAHCECI KLINICI I DIVNIM DOKTORIMA I PROFESIONALNOM OSOBLJU. LJUDI U SARAJEVU I BH NISU SVJESNI KOLIKO ZNACI OVA KLINIKA ZA SVE PACIJENTE KOJI IMAJU OVAJ PROBLEM...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
14.9.2015 7:40:43   
malena27 RR
London konjic cestitke!

Za pisanje na forumu, moraju se iskljuciti velika slova koja se smatraju vikanjem i nije u skladu sa pravilima.

LP; RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
14.9.2015 13:19:03   
kokouli

IZVORNA PORUKA: London_Konjic

DRAGE MOJE, TRANSFER URADJEN 15.08. VRACENA DVA EMBRIJA. URADILA SAM BETU 26.08 I BINGOOO...126. DVA DANA KASNIJE 300. NA UZ JEDAN GESTACIJSKI MJEHUR. MENI I VISE NEGO DOVOLJNO...HVALA BOGU I HVALA BAHCECI KLINICI I DIVNIM DOKTORIMA I PROFESIONALNOM OSOBLJU. LJUDI U SARAJEVU I BH NISU SVJESNI KOLIKO ZNACI OVA KLINIKA ZA SVE PACIJENTE KOJI IMAJU OVAJ PROBLEM...

user posted image user posted image user posted image cestitam od srca .

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
27.10.2015 11:05:13   
Lisaa 77
London Konjic cestitkeeuser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
30.10.2015 11:48:37   
krofna
Pozdrav svima.
Ja sam nova na forumu iako vas pratim već mjesecima. Ne znam odakle bih krenula, ni da li sam se javila na ispravnoj temi. Muz i ja smo vec 5 god u braku i nesto nikako ne stima jer jos uvijek nemamo bebu iako to silno zelimo user posted image user posted image user posted image
Na FB sam vidjela da u bahceciju imaju besplatne preglede pa sam nas narucila. Pregled je u ponedjeljak i jako me strah user posted image Izvinite molim vas sto vas zamaram, ali o ovome ne mogu pricati ni sa mamom niti sa bilo kim a imam osjecaj da cu poluditiuser posted image user posted image

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
30.10.2015 11:53:22   
Kikitown
Krofna zdravo, ne uznemiravas uopste naprotiv na pravom si mjestu, ako do sada niste bili na pregledu ovo je apsolutno ispravna odluka tako da cete konacno znati na cemu ste i dobiti od strucnog tima upute sta dalje. Nadamo se najboljem :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu krofna)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
30.10.2015 23:25:47   
anandi
krofna dobro nam dosla i jos brze otisla na veselije teme
Nisi sama, ima nas dosta...evo i ja guram vec 6-tu godinu uveliko, ne odustajem...doci ceuser posted image
umeduvremenu pridruzi nam ce u cekaonici
http://www.ringeraja.ba/forum/%C4%8Cekaonica-Oktobar_2015/m_2634998/tm.htm

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.11.2015 12:38:01   
krofna
Hvala vam svima na toploj dobrodoslici.
Kao sto sam vam rekla bili smo u bahceciju na besplatnom pregledu i konsultacijama. Pregledao me dr. Rama, popricali smo i dao nam je par savjeta i uputstvo sta dalje da radimo od nalaza. Svi su bili jako prijatni i bez obzira na okolnost nije mi bilo toliko neugodno koliko sam ocekivala. Doktor je savjetovao da uradim hormone sto sam i uradila, HSG koji sam imala juce i spermiogram koji je muz isto radio juce. Na zalost desilo se ono cega sam se najvise bojala i cijeli svijet mi se srusio. Moj muz ima azoospermiju. Cijeli dan sam citala o tome, zvoni mi u glavi i ne znam odakle da krenem. Kod mene je sve manje vise ok i u skladu sa mojih 37 godina. Iskreno ne znam ni da li mi je to neka utjeha.
Bila sam na temi koju ste mi preporucili ali je zatvorena.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.11.2015 12:41:21   
anandi
krofna evo nove teme, pridruzi se
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2663093/mpage_4/tm.htm

(odgovor članu krofna)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.12.2015 18:43:40   
ablica
Drage moje, već dugo vas pratim, s tim da se prvi put javljam, pa izvinite na eventulanim greškama. Suprug i ja imamo 34 godine, vec tri godine pokušavamo da zatrudnimo nažalost neuspješno. Početkom ove godine sam radila dvije inseminacije u klinici New life (nažalost neuspješne), te smo se odlučili za IVF postupak. Obzirom da je u tom periodu otisao dr Ali ( velike pohvale za istog) iz klinike New life, odlučili smo se za nas prvi postupak u Bahceciju. Isti smo radili (ICSI) u septembru (radjen FET, ne znam zašto) i isti je bio neuspješan. U januaru startamo sa našim drugim postupkom, pa sam se prijavila na ovaj forum da se zajedno bodrimo i podržavamo, sve do user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.12.2015 18:48:13   
anandi
Ablice dobro nam dosla i jos brze otisla na veselije teme. Hajde pridruzi nam se u cekaonici, ima nas koje smo trenutno u postupku a ima i nekih koje su upravo prosle. Napisi nam malo o vasoj dijagnozi, sta ste radili od nalaza i sl.
Evo ti link teme
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2690828/mpage_13/tm.htm

(odgovor članu ablica)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.12.2015 22:12:56   
London_Konjic
Ne gubiti nadu. i uzdignute glave do kraja. meni je iz prve uspjelo. Uvijek se traze referentni centri. A referenca je broj rođene djece. Ako je Balic za 15 godina imao 150 beba, Bahceci za 2.5god 350 onda je to dovoljno da se ne gubi nada. Ja sam iz Londona došla da bi uradila postupak. ukupno 2 jajne celije u Bahceciju, 1 embriji i BINGO :)

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *