|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omega 3
11.10.2012 9:22:05   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Alannah

Folna ti ne moze naskoditi i mozes piti vec,ja sam cak dva mjeseca prije trudnoce pocela piti prenatal,ali dovoljna je i samo folna,jer je jako bitno da u prvim sedmicama imas dovoljno folne za bebu

Pijem ja folnu i prije trudnoce i evo sve do sada,nego pitam za omegu 3,ne znam jel smijem na svoju ruku je poceti piti,il ipak da cekam da mi ginic kaze?

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Omega 3
11.3.2013 8:30:43   
dincica
ja sam negdje procitala da se omega 3 ne smiju uzimati ko ima prosirene vene ? Ne znam da li je to istina pa ako zna neko vise o tome da mi kaze jer sam planirala uzeti prenatal sa omegom

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Omega 3
13.3.2013 22:01:55   
Alannah
Prvi put cujem za to,probala sam naci na internetu,medjutim nista.Najbolje da pitas tete u apoteci.

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Omega 3
2.12.2013 12:38:53   
Shell
pozdrav , pijem Omegu3 ( lososovo ulje) uzela sam je vec 3 puta uz Prenatal, ostalo mi je dosta te Omege koju sam pila prije trudnoce, na pregled cu tek za 2 tjedna pa me zanima smijem li nastaviti ( inace sam tacno na pocetku 18 tjedna)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Omega 3
2.12.2013 20:52:10   
Merylin
Ja sam kupila Centravit prenatal, u njemu dođe 30 tableta vitamina i minerala i 30 tableta omega 3. Apotekarka mi je rekla da je to najbolja nadopuna ishrani. Doktor mi je rekao da svi ti preparati, najviše biljni, koji nisu prošli kontrolu ispravnosti ne preporučuje, ne znam za to ulje koje si spomenula.

(odgovor članu Shell)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Omega 3
4.12.2013 10:00:44   
Shell
Pozdrav, ne pijem ja ulje lososa nego su mi Omega3 tablete koje sam kupila u Apoteci na bazi ulja lososa pa sam samo htjela to da pitam da li se ta moja Omega razlikuje od uobicajene i da li mozda za prenatalni period treba piti neku drugu, a uvjerena sam da je Omega odlicna za bebu osobito za mozak.

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *