|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
26.3.2010 15:00:35   
delfin
mama2009, hvala ti na odgovoru. Kakvom tabletom?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
12.4.2010 13:52:45   
mama2009
pojma nemam............. neka vaginaleta jeste, nije gel a koja je tableta ne bih ti znala reci

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
1.7.2010 13:06:42   
lily87
pozz svima...meni je 30-ta sedmica trudnoce i od pocetka me vodi dr.Taib Delic sa polikilinike Sunce.S obzirom da je sve uredu od samog pocetka trudnoce (zahvaljujuci dragom Bogu) ,nisam nikako isla na kosevo,jedino sam isla u kumrovec na otoku na dva pregleda samo reda radi,da bi mi otvorili karton .Ali posto se porod blizi aBd ,spremam se da odem na kosevo da me neko pregleda i da nadjem doktora koji ce me voditi do trudnoce.Kako vidim svi hvalite doktora SANJINA DEKOVICA ,a sama moja prijateljica mi je pricala sve najbolje o tom doktoru ,tako da bih najvise voljela da odem gore i da me on vodi do trudnoce.E sad u svemu tome treba mi vasa pomoc drage moje,jel ja mogu tek tako otici gore i traziti dr.Sanjina bez ikakve uputnice,ili postoji varijanta da ja njega nazovem da ga pitam hoce/moze li me primiti gore na pregled i kad da dodjem...ako mi neko moze odgovoriti na moje pitanje molim vas da mi se javi...unaprijed zahvaljujem...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
1.7.2010 14:08:29   
Esmeralda
mozes ga i nazvati da vidis kada radi, ili ako nemas njegov broj tel, nazovi gore GAK pa pitaj kada radi, a treba ti uputnica od ljekara opste prakse, uputnica za pregled....ja sam uvijek nosila, bilo da sam isla kod doktora u dezuru ili preko dana, jer sada traze uputnice

(odgovor članu lily87)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.7.2011 16:31:29   
Dođoška
Drage buduće mame, ja sam se porodila na Jezeru prije 7 dana. Iako često čitam postove na forumu ove stranice, nikada nisam imala potrebu da i ja nešto napišem- do sada. Naime, moram sa vama podijeliti svoje iskustvo. Porodili su me dr. Nermin Hadžić i babica koja se zova Razija (Raza). Imala sam osječaj da su mi mama i tata sa mnom. Prije poroda sam na internetu pročitala za ovog ljekara kako je prvo čovjek pa onda doktor. Sada sam se i sama uvjerila u to. Proveo me kroz porod bebe od 4350 gr tako da je sve trajalo oko 4 sata od početka bolova pa do poroda. Svo vrijeme je razgovarao sa mnom, objašnjavao mi šta radi i šta planira da uradi. Ni u jednom momentu nisam osjećala da sam sama. Babica mi je kvasila gazu i davala mi vode, osim što mi je davala savjete kako da dišem i kako da olakšam sebi.

Ukoliko imate dilemu, kojeg doktora izabrati na Jezeru, onda definitivno dr.. Hadžić.


Sretno!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
3.8.2011 18:23:44   
Vodolija83
Ja jos uvijek idem dr.Divanovicu privatno,ali na ginekologiji sam kod dr.Murtezica.Dr.je odlican,prije 2 god.mi je radio konizaciju,a prije tacno 2 sedmice serklazu cerviksa.Ako budem morala na carski definitivno cu kod njega,a ako bude islo prirodno,ko se zadesi... Samo,mogu vam reci da dosta zena ima jako pozitivno iskustvo sa dr.Murtezicem,dr.Lejlom Imsirija i dr.Sanjinom Dekovicem.Ima i starijih dr.dobrih,iskustvo je iskustvo,al je zeznuto kad nekima pare udare u glavu... 

_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Dođoška)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
6.9.2011 14:19:31   
babilon
Vodolijo :))) i ja sam kontala kod Murtezica... Hihihi... Je li imas neku stelu kod njega ili si se cisto onako odlucila kod njega? On je moju prijateljicu porodio i kaze da je divan a i isto tako je operisao jednu nasu porodicnu prijateljcu, starija gospodja, profesionalac na nivou... pa i ja kontam kod njega... Je li ides uporedo kod njega i kod divanovica ili ces tek poceti... da me malo uputis sta mi terba, je li samo uputnica i to..? Ja nisam nikad bila u skerlica, je li to ima veze sa jezerom zbog nekog kartona ili...?

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
6.9.2011 15:52:38   
Vodolija83
Hej Babilonko,dr.Murtezic je za mene stvarno pravi profesionalac.Meni je radio i konizaciju i serklazu,ma ja prezadovoljna,a i Divan sa svim sto je uradjeno.
Nemam nikakvu stelu kod njega,al sam se definitvno za njeg odlucila.Ne idem uporedo njemu i dr.Divanovicu,al eto bila sam gore na serklazi i kad se budem trebala javiti nekom to ce biti definitvno dr.Murtezic.
Meni su anesteziolozi kad sam trebala u salu rekli da je evidentna razlika izmedju dr.Murtezica i nekih za koje sam ih nesto pitala...Citiram " On je prije svega covjek,pa onda ginekolog i akuser.U pravim ste rukama "
Ja imam karton na Saraj Polju,samo onako formalnosti radi i jer moram,zbog bolovanja,uputnica,recepata.Za bolnicu ce nam obavezno trebati uputnica,mislim da ide obicna mala za pregled,a velika za prijem aBd.
Kad nas Divi posalje na GAK,s njegovim nalazom odes negdje u DZ,otvoris karton i oni ti daju uputnicu,taj sistem mora ici..Iako su ovi iz DZ grozni,posebno prema nama koji idemo privatno,pa ces onako svasta morati "progutati",al prezivjeces...


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
6.9.2011 15:56:07   
Anoniman
Ako kako možeš do Godinjaka bilo bi idealno ako ne onda Lejla Imširija (nisam se porađala ali provjereno znam da je extra)...

(odgovor članu Vodolija83)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
6.9.2011 17:13:04   
senka27
user posted image user posted image user posted image  ja kako citam ova vasa iskustva helem svi dobri user posted image user posted image user posted image

hvala Bogu na tome dakle ko me zapadne...i uz Boziju pomocuser posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
12.9.2011 14:15:15   
babilon
IZVORNA PORUKA: Vodolija83

Hej Babilonko,dr.Murtezic je za mene stvarno pravi profesionalac.Meni je radio i konizaciju i serklazu,ma ja prezadovoljna,a i Divan sa svim sto je uradjeno.
Nemam nikakvu stelu kod njega,al sam se definitvno za njeg odlucila.Ne idem uporedo njemu i dr.Divanovicu,al eto bila sam gore na serklazi i kad se budem trebala javiti nekom to ce biti definitvno dr.Murtezic.
Meni su anesteziolozi kad sam trebala u salu rekli da je evidentna razlika izmedju dr.Murtezica i nekih za koje sam ih nesto pitala...Citiram " On je prije svega covjek,pa onda ginekolog i akuser.U pravim ste rukama "
Ja imam karton na Saraj Polju,samo onako formalnosti radi i jer moram,zbog bolovanja,uputnica,recepata.Za bolnicu ce nam obavezno trebati uputnica,mislim da ide obicna mala za pregled,a velika za prijem aBd.
Kad nas Divi posalje na GAK,s njegovim nalazom odes negdje u DZ,otvoris karton i oni ti daju uputnicu,taj sistem mora ici..Iako su ovi iz DZ grozni,posebno prema nama koji idemo privatno,pa ces onako svasta morati "progutati",al prezivjeces...



Hvala ti draga vodolijo na info ;D ma da ti pravo kazem vise i ti iz DZ sta se imaju buniti ako ne idem kod njih vec privatno... valjda treba da shavte da su oni prbolem sto vecina ide privatno. ccc...
Ja asm isto odlucilakod murtezica aBd.. Sutra idem kod Divanovica, pa cu vidjeti, cula asm da on zna nekad upututit nekome na Jezeru kod nekog, ali ne znam koji je doktor u pitanju.. ugl trebala bih vec krenuti gore posto ulazim u 9. :D

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 16:11:42   
novi kolacic
Cao svima, imam par pitanja....
Htjela bih voditi trudnocu na Jezeru. Tek sam 6. sedmica, ali je prijasnja trudnoca bila rizicna i lezala sam na patologiji 2 mjeseca, pa bih preventivno otisla tamo. Par pitanja:

1. Da li mogu uzeti uputnicu od dr. opste prakse za jezero ili idem kod drzavnog ginekologa (na Otoci) kod kojeg nikad u zivotu otisla nisam?

2. Jel bez problema mogu dobiti dr. kojeg zelim, bez "stele", ako nazovem kliniku i pitam kad doticni radi, te se narucim? i najvaznije:

3. Lejla Imsirija ili Sanjin Dekovic? U nedoumici sam...Za njega znam da je fin, sjecam ga se jos od prve trudnoce, ali nju ne znam. Napominjem da sam prvi put rodila carski i zbog raznih otezavaucih okolnosti vjerovatno cu i sad...


(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 16:50:41   
mamma mumi
Da li neko ima iskustva sa dr Ejubom Bašićem sa Jezera?

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 19:15:24   
Rabi
IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Cao svima, imam par pitanja....
Htjela bih voditi trudnocu na Jezeru. Tek sam 6. sedmica, ali je prijasnja trudnoca bila rizicna i lezala sam na patologiji 2 mjeseca, pa bih preventivno otisla tamo. Par pitanja:

1. Da li mogu uzeti uputnicu od dr. opste prakse za jezero ili idem kod drzavnog ginekologa (na Otoci) kod kojeg nikad u zivotu otisla nisam?

2. Jel bez problema mogu dobiti dr. kojeg zelim, bez "stele", ako nazovem kliniku i pitam kad doticni radi, te se narucim? i najvaznije:

3. Lejla Imsirija ili Sanjin Dekovic? U nedoumici sam...Za njega znam da je fin, sjecam ga se jos od prve trudnoce, ali nju ne znam. Napominjem da sam prvi put rodila carski i zbog raznih otezavaucih okolnosti vjerovatno cu i sad...




Mozes ovako, evo navela si divne doktore!
Nazoves kliniku i pitas kad radi neki od navedenih doktora i pitas kad te moze primiti na pregled.
I gore kad dodjes, kazes vi ste mene porodili sa prvim djetetom i ja bih voljela da mi sadasnju trudnocu voditeuser posted image  I naravno ispricas da je prethodna bila rizicna!
Meni je prvu trudnocu vodio dr. Rovcanin, a porodila me dr. Naima Imsiria(predivna zena)...Sa drugim djetetom sam uradila ovako kao sto sam tebi napisala samo sto sam ja gore otisla samo zadnji mjesec, a do tada sam na redovne kontrole isla u Skerlic!
Znam i Naimu I Lejlu i za obje imam samo rijeci hvale! Naima me porodila, i sutradan dosla kod mene u sobu privukla stolicu uz moj krevet i samnom se ispricala ko da se znamo sto godina!!! a sestra joj je istauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 19:19:12   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko ima iskustva sa dr Ejubom Bašićem sa Jezera?


Meni je on vodio trudnocu.Jako fin dr inace dosta sutljiv ali covjek zna svoj posao.
Od mene sve najbolje za njega

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 19:21:21   
tajra26

IZVORNA PORUKA: babilon

IZVORNA PORUKA: Vodolija83

Hej Babilonko,dr.Murtezic je za mene stvarno pravi profesionalac.Meni je radio i konizaciju i serklazu,ma ja prezadovoljna,a i Divan sa svim sto je uradjeno.
Nemam nikakvu stelu kod njega,al sam se definitvno za njeg odlucila.Ne idem uporedo njemu i dr.Divanovicu,al eto bila sam gore na serklazi i kad se budem trebala javiti nekom to ce biti definitvno dr.Murtezic.
Meni su anesteziolozi kad sam trebala u salu rekli da je evidentna razlika izmedju dr.Murtezica i nekih za koje sam ih nesto pitala...Citiram " On je prije svega covjek,pa onda ginekolog i akuser.U pravim ste rukama "
Ja imam karton na Saraj Polju,samo onako formalnosti radi i jer moram,zbog bolovanja,uputnica,recepata.Za bolnicu ce nam obavezno trebati uputnica,mislim da ide obicna mala za pregled,a velika za prijem aBd.
Kad nas Divi posalje na GAK,s njegovim nalazom odes negdje u DZ,otvoris karton i oni ti daju uputnicu,taj sistem mora ici..Iako su ovi iz DZ grozni,posebno prema nama koji idemo privatno,pa ces onako svasta morati "progutati",al prezivjeces...



Hvala ti draga vodolijo na info ;D ma da ti pravo kazem vise i ti iz DZ sta se imaju buniti ako ne idem kod njih vec privatno... valjda treba da shavte da su oni prbolem sto vecina ide privatno. ccc...
Ja asm isto odlucilakod murtezica aBd.. Sutra idem kod Divanovica, pa cu vidjeti, cula asm da on zna nekad upututit nekome na Jezeru kod nekog, ali ne znam koji je doktor u pitanju.. ugl trebala bih vec krenuti gore posto ulazim u 9. :D



drage moje dugo se nismo cule a i nema vise one teme pa ne znam gdje da vas nadjem.... samo da kazem da je meni citavu trudnocu vodio dr.Murtezic i stvarno je super... HVALA MU DO NEBA... od srca ti ga preporucujem...i da sve aBd prodje kako treba....ljuim bebu u pupi user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 22:13:56   
teacher75
i ja sam opet kod murtezicauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2012 22:36:27   
taurus

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Cao svima, imam par pitanja....
Htjela bih voditi trudnocu na Jezeru. Tek sam 6. sedmica, ali je prijasnja trudnoca bila rizicna i lezala sam na patologiji 2 mjeseca, pa bih preventivno otisla tamo. Par pitanja:

1. Da li mogu uzeti uputnicu od dr. opste prakse za jezero ili idem kod drzavnog ginekologa (na Otoci) kod kojeg nikad u zivotu otisla nisam?

2. Jel bez problema mogu dobiti dr. kojeg zelim, bez "stele", ako nazovem kliniku i pitam kad doticni radi, te se narucim? i najvaznije:

3. Lejla Imsirija ili Sanjin Dekovic? U nedoumici sam...Za njega znam da je fin, sjecam ga se jos od prve trudnoce, ali nju ne znam. Napominjem da sam prvi put rodila carski i zbog raznih otezavaucih okolnosti vjerovatno cu i sad...




ja glasam za lejlu...meni je vodila obje trudnoće (zadnji mjesec)
prvi put me ona i porodila....a drugi put nije bila u dežuri, ali je zvala svoju sestru (dr naimu) koja me super primila i bila jako ljubazna
uglavnom kod lejle je dobro jer ako ona nije u smjeni jeste njena sestra ili njen muž, tako uvijek imaš nekoga na klinici
svi su user posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
31.1.2012 8:13:58   
novi kolacic
Izgleda da ce biti dr.Lejla. Hvala na pomoci user posted image . Prvu trudnoci mi je vodila dr. Jadranka Dizdarevic i ne bih kod nje vise da me bicem tjeraju.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
31.1.2012 13:49:01   
Rabi
taurus, bas kako su onako divna stvorenjauser posted image
Objeuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
16.3.2012 12:32:50   
Zabica27
ima li neko broj od dr sanjina da mi posalje na pp,hvala.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
16.3.2012 12:47:28   
disaaa
jesil dobila pp Zbica

(odgovor članu Zabica27)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
16.3.2012 13:12:44   
Dz3ni
Ako kako možeš do Godinjaka bilo bi idealno ako ne onda Lejla Imširija (nisam se porađala ali provjereno znam da je extra)...


Meni je jedna prijateljica preporučila Godnjaka, kaže da je dobar iako još nisam imala priliku da ga upoznam ali imam namjeru. Možeš li nešto više reći o ovom doktoru ako nije problem, baš me zanima user posted image Raspitivala sam se već, ali ništa iz prve ruke nisam saznala...

(odgovor članu Zabica27)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.3.2012 17:08:42   
Esmeralda
preporucila bih od srca Gorana Stojkanovica....odlican jeuser posted image user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.3.2012 8:30:06   
amiyca
IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Ako kako možeš do Godinjaka bilo bi idealno ako ne onda Lejla Imširija (nisam se porađala ali provjereno znam da je extra)...


Meni je jedna prijateljica preporučila Godnjaka, kaže da je dobar iako još nisam imala priliku da ga upoznam ali imam namjeru. Možeš li nešto više reći o ovom doktoru ako nije problem, baš me zanima user posted image Raspitivala sam se već, ali ništa iz prve ruke nisam saznala...


Godinjak je super i veliki je strucnjak, ali imaces puno problema oko zakazivanja pregleda. Ja sam bila kod njega, ali sam odustala i otisla kod drugog doktora, jer ga nikako nisam mogla uganjati. Ako ti kazu da dodjes ujutro, cesto se desi da se na odjelu pojavi tek iza 12h. Jednom sam bila na UZV na Jezeru i jedna trudnica, koja je bila 8. mjesec, je cekala 3 sedmice dok ga nije docekala da je primi, jer je bio na go. Mislim da su ti svi doktori sa GAK-a, manje vise, ok. Bitno ti je da ti budes zadovoljna i da ti je doktor dostupan. Vidjeces po forumima da je nekome neki doktor super, a opet nekom drugom nije. Svi oni imaju strucnost, a dalje je do pristupa prema pacijentu. Ja sam kod dr. Idrzibegovica, slucajno. Ranije sam pisala o tome. Bila sam pacijent kod dr. Godinjaka (primarni sterilitet) i ostala sam u drugom stanju dok je dr. bio na go. Zbog visoke bete sam morala na UZV. Primila me Lejla Imsirija i rekla da je sve ok, jedan plod, dala mi da radim nalaze, ne uzevsi u obzir visoku betu. Medjutim, cetiri dana poslije sam imala krvarenje i kad sam otisla na Jezero, primio me dr. Idrzibegovic, koji je mijenjao Godinjaka. Ispostavilo se da su bili blizanci (tada smo izgubili jednu bebu), a da Lejla to nije vidjela na 4D, a Idrizbegovic vidio na obicnom UZV koji imaju na odjelu steriliteta. Znam da Lejlu svi hvale, ali eto i ona napravi propust. Idrizbegovica ne traze nesto specijalno pacijentice, ali ja sam zadovoljna. Covjek mi je odmah dao terapiju i broj mobitela, jer sam bila sva prestrasena. Rekao mi da ga zovem ako bude problema. Sad sam 8. mjesec i trudnocu mi vodi on. Kad god ga nazovem da zakazem pregled, lako se dogovorimo, pa cak i u vrijeme dezure znam otici.


_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *