|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 12:48:03   
selina
zdravo drage,

moja mala ima joj dvije godine i malo viska kad mokri u tutu toliko joj ima jak miris mokraca kao da je ostajalo 5 dana znaci bas bas smrdi ali nema temperature nema nikaki naznaka na neku upalu normalno mokri nezali se na bol pri mikrenju a to vec ima unazad mozda 7 dana samo sto ja to nisam vjerovala do danas da je to njena mokraca nego mislila sam sve drugo osim toga iskreno nisam mogla da vjerujem da u djeta malog moze tako da smrdi uglavnom dali ima razloga za brigu i jestel se susrecale sa tim??? molim za odgovor jer se stvarno brinem

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 12:57:22   
selina
imali koga??????'

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 13:03:48   
selina
zar je moguce svaki put kad postavim neko pitanje zatrazim savjet da nikad nedobijem odgovor na to???

stvarno mi je drag ovaj forum jer sam nekad non stop visila na njemu sad nema toliko vrmeena ali bar ocekujem kad pitam nesto da dobijem odgovor na to ali nema veze ipak hvala

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 13:09:44   
sara.at

IZVORNA PORUKA: selina

zar je moguce svaki put kad postavim neko pitanje zatrazim savjet da nikad nedobijem odgovor na to???

stvarno mi je drag ovaj forum jer sam nekad non stop visila na njemu sad nema toliko vrmeena ali bar ocekujem kad pitam nesto da dobijem odgovor na to ali nema veze ipak hvala


Jesi vodila djete doktoru,jesi joj vadila nalaze??

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 13:13:29   
selina
nisam kao sto reko tek sam se jutros uvjerila da je to njena mokraca a danas je subota tako da nista do ponedeljka pa zbog toga brinem!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
2.6.2012 13:18:13   
sara.at

IZVORNA PORUKA: selina

nisam kao sto reko tek sam se jutros uvjerila da je to njena mokraca a danas je subota tako da nista do ponedeljka pa zbog toga brinem!


Ili je odvedi u bolnicu ili sacekaj ponedjeljka. Mokraca zna da Bude intenzivnog mirisa kad se jede npr sparoge uffff... Mi imamo Prosirenu bubreznu vrecicu tj ona se smanjiva polako Ali Nama je Doktor rekao CIM mokraca promjeni miris,boju ili dobije temperaturu Visoku iznenadna bez razloga odmah doktoru/bolnicu.

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
10.7.2012 10:31:46   
Gemelli

Molim vas, do koliko se predaje urino kultura u starom gradu kod vjecnice, hvala unaprijed na odgovoru, hitno mi je user posted image

_____________________________

11.05.11. svanulo predivno suncano jutro, da obasja maminu duplu srecu ...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
1.8.2012 14:37:14   
bombina
moja A je imala tri dana temp od 38.5 do 39.5,skidali smo nekako...danas nema temp ali sam sinoc primjetila da joj je jako crvena koza i blago nateknuta oko polnog organa,nema nekih posebnih promjena kod mokrenja,normalno mokri kao i do sad...pa ne zna sad da li je moguce da ima upalu mokracnih kanala ili nesto slicno...

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Upala mokraćnih kanala kod bebe
15.7.2014 11:49:54   
mayra
Stara je tema, al da probam.

Ovako... moj D od nove godine ima svako 15 dana povisenu temperaturu, povremeno pracenu upalom grla, krajnika, 2 gnojne angine itd.
Opet se desilo prije par dana, odvedem ga juce doktoru, doktorica opet htjela na svoju ruku da prepise Xiclav, zamolim je da uradimo urin i krv, u krvi normalno poviseni leukociti, CRP, al ono sto je i mene i u nju zabrinulo je jako los urin.

Leukociti, bjelancevine, eritrociti i bakterije u urinu. Dala mu Pancef, kad ga popije, da sacekamo par dana, pa da radimo urinokulturu i da vidimo sta dalje.

Ima li neko da je imao ovakav slucaj, al kod djecaka, jer sam se sludila, koliko sam se informisala, kod djecaka je cesce neki problem sa bubrezima. Utjesite me malo, jer imam osjecaj da ce ovo potrajati dok ne dobijemo pravu dijagnozu.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *