|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.10.2009 17:06:48   
danim
super tema o cvijecu obozavam cvijece al pojedine vrste ja svoje maze sa umucenim jajetom i u to stavis jednu kafenu kasicicu secer ai malo vode uzmes krpicu i mazes listove em se sjaji em dugo nema prasine na njemu super izgleda

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.10.2009 17:09:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: danim

super tema o cvijecu obozavam cvijece al pojedine vrste ja svoje maze sa umucenim jajetom i u to stavis jednu kafenu kasicicu secer ai malo vode uzmes krpicu i mazes listove em se sjaji em dugo nema prasine na njemu super izgleda

probat ću, ja sam svoje tuširala dok je bilo manje-sad nema šanseuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu danim)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.10.2009 17:14:12   
danim
i ja sam svoje tusirala al sad ga vise nemogu iznositi tesko mi a i visoko pa se ljulja hoce da se prevali al ovosa jajetom je super super funka

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.10.2009 17:17:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: danim

i ja sam svoje tusirala al sad ga vise nemogu iznositi tesko mi a i visoko pa se ljulja hoce da se prevali al ovosa jajetom je super super funka

kad sam ga zadnji put "pokušala" tuširati-mogla sam nervni slom dobiti-ni tamo ni ovamo, ono glomazno pa još i teže zato što je mokro-rekla sam: nikad više

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu danim)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.10.2009 17:18:55   
sarayka
Ja imam samo drvo života koje je ogromno i super napreduje...tuširam ga i zaljevam običnom vodom nista vise!!user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odrzavanje cvijeca
3.1.2010 12:49:24   
fatimica09
Ja sam prije pola godine dobila od mame neku vrstu australijskog fikusa, ma krasna biljcica user posted image bila user posted image pravo drvo, sa krosnjicom, a iz grncica rastu mali listovi isti kao kod onog standardnog fikusa....eh...ja ga stavila u trpezariju, malo mracno....krovni prozori....i jesenas...samo pocese listovi opadati...meni sega, pa nije to kesten...ma obisla sve cvjecare na koje sam naisla, kazu one tete da ga ostavim do proljeca kao mozda prolista user posted image joj meni bas zao...trazila po netu ali nisam bas nesto nasla....a bas volim cvijece i svo mi uspijeva ali ovo user posted image user posted image ako neko zna kako da mu dohakam pa da prolista opet....ili mozda glupson ipak ceka proljece...ja cudne biljcice.....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 0:27:47   
nikita
Zna li netko kako se zovu ova dva cvijeta ?
user posted image
user posted image



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 8:52:31   
acudesa
Ja mislim da je gornja slika Bromelia, a donju user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 18.1.2010 9:00:33 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:03:13   
acudesa
http://www.svetbiljaka.com/
evo dobra stranica

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:10:22   
acudesa
user posted image
Ovo je slična, AHMEJA, meni uginula, a baš mi je bila draga i neobična

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:16:02   
Dida79
 user posted image

Nikita ni ja nisam bas sigurna ali me listovi podsjecaju kao na drvo limunauser posted image
Mracna ti ova slikauser posted image



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:21:18   
acudesa
A, može biti i kiviuser posted image user posted image user posted image user posted image ...al, znala bi Hercegovka da je jedno od ovo dvojeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:21:19   
Skvo RR
Mene ovaj drugi cvijet podsjeca na sefleru! Ali stvarno je malo mutna slika.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:26:11   
acudesa
user posted image

Evo šeflera (jedna od)...liči, al ne bih rekla da je ta, ne znamuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:27:15   
Dida79
IZVORNA PORUKA: acudesa

A, može biti i kiviuser posted image user posted image user posted image user posted image ...al, znala bi Hercegovka da je jedno od ovo dvojeuser posted image


Ma imam ovako nesto slicno ja ga zovem drvo limunauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:31:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

user posted image

Evo šeflera (jedna od)...liči, al ne bih rekla da je ta, ne znamuser posted image


Pa gdje ti nadje ovako bogatu sefleru?....user posted image user posted image  Ja imam u kancelariji i malo mi je fucnuta i podsjeca me na nikitin broj 2.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:35:35   
acudesa
Da te ne lažem, nije mojauser posted image user posted image user posted image ..od Gugle jeuser posted image user posted image user posted image
Da, nije ono neki fikus, ima drvenasto stablo, ja bih rekla...joj, što me zadevera Nikita, koje li je?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 9:41:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: acudesa

A, može biti i kiviuser posted image user posted image user posted image user posted image ...al, znala bi Hercegovka da je jedno od ovo dvojeuser posted image


Ma imam ovako nesto slicno ja ga zovem drvo limunauser posted image user posted image user posted image user posted image


Pa, ima li limuna? Bar za limunadeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 10:15:58   
Dida79
Ima limuna jedino kad mu ja okacim iz prodavniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 10:20:15   
Hanady RR
Evo limuna i ima i za limunade na sred sedrenika u sarajevu...i garant može limunada baš je sočan...probala


user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:00:49   
fatimica09
ja se toliko obradovah kad vidjeh da je neko cacakao i po ovoj temi user posted image , ali za onu moju biljcicu niko nistauser posted image , ona jadna jos ceka proljece izgledauser posted image
NIKITA ja mislim da je ona prva cvjeckica neka vrsta ahmeje, kao sto ACUDESA rece....ja imam obje i onu sa debljim tamnijim listovima i ovu kao tvoja....tanji zeleni listovi.....ona se zaljeva samo jednom u 7 dana i to po mala soljica vode u sam cvijet inace struhne....znaci u zemlju niposto vodeuser posted image
HANADY mashAllah bas ti je divan limun...jel stvarno na Sedreniku....divan je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:01:17   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
jako sam iznenađena....fakat liči na onu Nikitinu biljku

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:02:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

.ona se zaljeva samo jednom u 7 dana i to po mala soljica vode u sam cvijet inace struhne....znaci u zemlju niposto vodeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

a, zato je moj struhnuouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:04:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ja sam prije pola godine dobila od mame neku vrstu australijskog fikusa, ma krasna biljcica user posted image bila user posted image pravo drvo, sa krosnjicom, a iz grncica rastu mali listovi isti kao kod onog standardnog fikusa....eh...ja ga stavila u trpezariju, malo mracno....krovni prozori....i jesenas...samo pocese listovi opadati...meni sega, pa nije to kesten...ma obisla sve cvjecare na koje sam naisla, kazu one tete da ga ostavim do proljeca kao mozda prolista user posted image joj meni bas zao...trazila po netu ali nisam bas nesto nasla....a bas volim cvijece i svo mi uspijeva ali ovo user posted image user posted image ako neko zna kako da mu dohakam pa da prolista opet....ili mozda glupson ipak ceka proljece...ja cudne biljcice.....

čitala sam, ali nisam znala, ali čini mi se da sam sad negdje nešto slično vidjela, na ovoj stranici što sam je dala..ček, malouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:05:32   
fatimica09
steta user posted image ...ali prelijepi su i inace dugo traju.....nisu ni skupi, oko 20 km u cvjecarama, prosjecne, one osrednje saksije....i brzo se razmnozavaju user posted image ....iznikne, slican struk pored, prave lukovice i onda samo odvojis, presadis, i za nekih 4-5 mjeseci i taj novi ima cvijet i meni su bas lijepi i neobicni user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *