|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 12:47:00   
lepetetka
mi smo probušili curici sa 15 mjeseci, bez problema, malo je zaplakala, sve super.. mislila sam da će joj smetati i da će čupkati, ali uopće ne... kao da ih i nema user posted image i ja mislim da ko ih želi stavljati da to treba učiniti ranije,.. znam curicu koja ih je jaaako željela ali sa nekih 5 godina je bila jako strašiva i teško se odlučila da ih probuši, te hoće te neće, strah je ... jedva se nakanila da to uradi, ma bilo suza more...
meni je ovo super ispalo...zadovoljna..user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 13:27:12   
EEDITH
Uh mi nismo još,2 god.neznam jeli to pametno sada pred zimu zbog hladnoće

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 13:49:32   
Volim Te!
Kazu sto ranije to bolje,jest mi zao puno ali sigurno ce joj bit drago user posted image posto ce minjuse dobit od djeda(mog oca) cekacu da nam dodje u posetu u decembru i da busimo,tad ce imati 4 meseca user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 16:14:50   
Hannan
Ako Bog da da rodim curicu ne bih sigurno zurila. Neka stavi kad ona zeli i ako zeli. Iskreno, meni se ne svidja kad vidim bebicu od par mjeseci sa nausnicama.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 16:39:20   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Kazu sto ranije to bolje,jest mi zao puno ali sigurno ce joj bit drago user posted image posto ce minjuse dobit od djeda(mog oca) cekacu da nam dodje u posetu u decembru i da busimo,tad ce imati 4 meseca user posted image



Mlašoj sam probušila neki dan, podnijela samo tako, viš emi je plakala na vakcini, nosili medicinke 3 sedmice, skinuli, ubacili male lijep enaušnice i mašala sve super.

Starijom sa godinu i koji mjesec,

iz ličnog iskustva, što prije to bolje

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 22:00:44   
lani
Mi smo probusili usi sa 4 meseca. Prvo uvo kada smo busili nije ni znala sta je snaslo, a drugo je samo kmeknula i cim sam je uzela u narucje, smirila se. Za 5 min. se ponasala kao da nista nije bilo!
Meni je u tom trenutku bilo zao, a sada vidim da je bolje sto sam tada to uradila.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.11.2012 22:22:04   
Bebica11
meni su roditelji busili usi sa neke 3g sjecam se boli i pistolja, al nikakvu traumu nemam cak planiram i ja tako curu odvesti jer sad istrazuje tijelo cupa usi, i sl mogla bi cupati nausnice a i da je ne zezam sad zna se zacenuti kad place a ja sam praaavo osjetljiva na njen plac

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lani)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.11.2012 7:11:19   
Volim Te!
Ma i meni je zao eto 29 imamo prvu vakcinu oplacem svaku noc user posted image ali probusicemo sad dok jos ne zna puno da ih ne bi cupala itd,a zao mi da busimo usi male al bolje je tako.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.11.2012 16:13:00   
amra_sa
Mi smo probušili oko 2-ge godine, međutim nije htjela i neće da nosi naušnice. Non stop je vadila medicinke i na kraju smo popustili. Samo bušenje je prošlo bez problema.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.11.2012 18:28:13   
Crvena
Moja kcerkica je sama trazila da joj probusimo usi. Na njeno veliko insistiranje ucinismo to neki danuser posted image
Presretna je samo se gleda u ogledalouser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Kada curici probušiti uši?
27.11.2012 0:11:25   
Derya


Mi smo sa 10 mj, super je proslo, malo plakala..ali nije bilo nekih problema, infekcije ili sl. Jedino sto je dosad izgubila oko 3 para nausnica user posted image ..

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Kada curici probušiti uši?
13.1.2013 8:37:25   
sunce27
Evo i nas na ovoj temi, moja bebaca je sa svoja 22 mjeseca vidjela prije 2 dana da ja uvlacim nausnice u usi i ona trazila daj mama, daj, ja je pitam je li zelis da imas nausnice ovako lijepe kao kod mame ona kaze daj i ja je jucer odvedem i probusi usi, glasa nije pustila i sada se samo gleda na ogledalo i govori lijepa Mina hehehe

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu _nina_)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Kada curici probušiti uši?
5.2.2013 11:01:26   
kolacic
mi smo usi probusili s godinu dana i bolje sto prije ne zna sta je snadje, kad je vece veci problemi i strahovi. sto prije to bolje. sad samo mijenjamo nausnice, nikakvih problema.

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Kada curici probušiti uši?
12.3.2013 19:16:56   
melin
Mi jos nismo probusili usi a imamo 3 god nesto mi se nesvidja kad vidim male djevojcice s mindjusama ko male tetice izgledajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Kada curici probušiti uši?
19.10.2013 14:14:40   
Pretty mamma
Mamice,podizem temu i trebam brzinski odgovor. Curica 4,4 god zeli nausnice. Gdje je najbolje busiti usi? Mislim kod koga u Sa? I da imaju onaj sprej,lokalni anestetik, po mogucnosti. O sterilnosti necu ni pricati. Hvala!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.2.2014 11:30:49   
hampsi
Mi smo prije neki dan probusili usi, princeza sama trazila user posted image Busili smo na Ilidzi i teta je bila jako ljubazna. Sad jedva ceka da skine medicinke, kaze svaki dan cu druge stavljati user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 11:21:55   
Đenita
Veliki pozdrav svima.Nova sam na forumu pa se izvinjavam na svim mojim greskama. Curici sam probusila usi prije nekih mijesec dana,ona sad ima 13 mj. Vidjela sam jutros da je skinula medicinsku nausnicu, neznam kako !!!!😕 Stavila sam joj zlatne nausnice,koje su za djecu prije stavljanja sam ih dezinfikovala, e sad posto su nausnice na saraf moje pitanje je iskusnim mamama-Kako znate da ste
saraf stavili na pravo mjesto?????

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 11:26:36   
reallove
Nama su odmah u bolnici probusili usi...sada imamo male nausnice i nema nikakvih problema,sve super hB...

< Poruku je uredio reallove -- 18.3.2014 11:28:25 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Đenita)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 11:29:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Đenita

Veliki pozdrav svima.Nova sam na forumu pa se izvinjavam na svim mojim greskama. Curici sam probusila usi prije nekih mijesec dana,ona sad ima 13 mj. Vidjela sam jutros da je skinula medicinsku nausnicu, neznam kako !!!!😕 Stavila sam joj zlatne nausnice,koje su za djecu prije stavljanja sam ih dezinfikovala, e sad posto su nausnice na saraf moje pitanje je iskusnim mamama-Kako znate da ste
saraf stavili na pravo mjesto?????



pa odozda staviš šaraf...i gurneš dokle može...
mislim kako misliš na mjesto...user posted image
moje nose na šaraf kako su skinule medicinske...
bez problema

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Đenita)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 13:57:31   
Đenita
Hvala vam puno. Pitala sam iz razloga jer me je strah da saraf ne stegnem puno da je nebi boljelo,(znam da ako se saraf stegne da postoji mogućnost da sraste s uhom),opet me strah da saraf nebude stavljen tako da nausnica prilikom malog dodira ne spadne??? Neznam dal ima neko ogranicenje ,pravilo ili iskustvo???

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 13:58:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Đenita

Hvala vam puno. Pitala sam iz razloga jer me je strah da saraf ne stegnem puno da je nebi boljelo,(znam da ako se saraf stegne da postoji mogućnost da sraste s uhom),opet me strah da saraf nebude stavljen tako da nausnica prilikom malog dodira ne spadne??? Neznam dal ima neko ogranicenje ,pravilo ili iskustvo???

naušnice imaju malo udubljnje...pogleaj na naušnici ima mala crtica...ti kda ''guraš'' šarava on tu stane...
nar sve naše...pa niej preblizu uha da ne boli, uppali se itd...a taj mali žlijeb neće dozvoliti da tako lako spadnu


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Đenita)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Kada curici probušiti uši?
18.3.2014 17:18:31   
Đenita
Hvala punoooo!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Kada curici probušiti uši?
14.5.2014 12:13:54   
dr@gana
drago mi je ,,,ljudi ja sam nova ovdje pa mi malo treba pomoc kako se snaci?user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Kada curici probušiti uši?
14.5.2014 12:19:54   
dr@gana
pozdrav tebi ja imam curici 4 mjesecauser posted image sta mislis dali je rano za busenje uhica?????


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.12.2014 13:51:26   
irenaSA
Eh, imamo skoro petogodišnju curicu koja nema probušene uši.. suprug i ja odlučili da joj ne stavljamo naušnice iz straha od infekcija, trganja u igri i sl. ...i iskreno...u Hitnoj jednu noć sreli roditelje sa malom, zaista malom bebicom...upao joj šarafić u uho...nikad crveniju i natečeniju ušnu školjku nisam vidjela...
Iz straha to nismo učinili do sada...no ona je sada sama poželjela da nosi naušniceuser posted image
Ima li neko ko je nedavno bušio uši sa iskustvom kako, gdje i sl. to učinitiuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu dr@gana)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *