|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 12:24:14   
bebacha
fuj,fuj,fuj,fuj.sreca pa sam vidjela obadva post.zasto se pahuljicin post prepravio a gonji koji je fuj i odvratan nista.ebem ti vise privilegije.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 14:36:45   
emma.L
Lee, zavisit će ti situacija od mnogo toga, prvo tu je tvoja, muževa i narav ostalih ukućana.
Npr. ja sam uvijek bila svoja i cijenila svoje vrijeme "za mene" (jedinica) tako da sam imala problem navići se i na MM-a kad smo tek počeli živjeti zajedno. Volim ga najviše na svijetu, ali sam se često odvajala u sobu čitati knjige dok je on gledao tv. I čitala sam satima. Njegovi roditelji su super, ali sumnjam da bi im to bilo normalno ponašanje i sigurno bi se nešto nekada spomenulo što bi nekom drugom zaparalo uši. S mojim ocem nikada ne bih mogla 7 dana sastaviti pod krovom, jer i kada odemo za vikend u 7 ujutro dođe da pijemo kavu i ne mogu mu nikako objasniti da mi želimo spavati (ovo toleriram jer je sam i čeka s nekim da provede vrijeme, ali se ja iz Mostara uvijek vratim umorna kao konj).
Kad netko nabraja ovo čuvanje djeteta, kuhanje, spremanje... meni je jako čudno. Kućanski poslovi oduzmu par sati tjedno kad si sam, a kad si u zajednici barem bi se ja trudila da doprinesem i radila i kad mi se ne radi i kuhala i kad mi se ne kuha jer ne razumijem snahe koje baš svaki dan dolaze na topao i gotov ručak i to im je normalno da im se servira, pa još odu odmoriti poslije. Ja sam osoba koju bi ovo još više opteretilo, jer ni mojoj majci ne bih dozvolila da mi kuha+čuva dijete+pospremi kuću pa još i zabavlja dijete dok ne odmorim.
S druge strane, to sam samo ja. Čudna i svoja kako mnogi kažu i trudim se donekle korigirati jer imam ljude koje volim i s kojima živim a to zahtijeva kompromise. Dok moja prijateljica uredno radi sve ovo što ja ne bih i priča o trećem djetetu jer joj može biti i putovanje s prijateljicama, i studij uz posao, a i vikend bez djece koju nakon 5 dana čuvanja tijekom radnog vremena ostavi i za vikend na noćenje svekrvi. Jednostavno nisam tip koji bi to mogao, pa onda plaćam i vrtić i nanu za čuvanje i tetu koja čuva uvečer kad iziđemo i tetu za čišćenje. Da se razumijemo, s mora sam svratila i večerala kuhano i ostavila dijete na spavanju i dobro mi je došlo, ali sam sigurna da na duge staze i te pozitivne stvari mogu postati jako negativne. Dok kod njih to super fercera i blago njima.
A da ne kažem koliko se grozim pomisli da me netko financijski pomaže user posted image . Nisam se udala dok nisam imala posao, u kreditima sam narednih 25 godina, nisam sigurna da ću djeci uspjeti ostaviti nešto puno, ali se nadam da će isto ovako razmišljati.    

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 14:46:49   
Amrino
Mene i brata su roditelji odgajali na nacin da budemo samostalni i danas, hvala Bogu, to i jesmo. Ne pricam o finansijama jer samostalnost je mnogo vise od toga.
Ja zaista- koliko god se trudila ne mogu naci "pozitivne strane" zajednice. Nije bitno radi li se o mojim ili njegovim roditeljima- nikada ne bih mogla pristati na takav nacin zivota.
Mene stvarno cudi koliko je ljudi (odraslih, u braku, roditelja...) "ovisno" o svojim roditeljima. Pri tome ne mislim to da roditelji "poguraju" s vremena na vrijeme (to mi je normalna stvar i naam se da cu i ja biti u mogucnost aBd finansijski gurati svoju djecu dok sam ziva) nego mislim na to da te osobe ne mogu niti jednu vazniju odluku donjeti bez mamice ili tatice, kako vise vremena provode sa roditeljima nego sa bracnim drugom ili vrsnjacima. Jer "zajednica" je zivot pod istim krovom ali racunali se u to i situacija kada se ne zivi u istoj kuci ali svekrva/ punica tu bivaju svaki dan...provode tu vrijeme i vrse ostale djelatnosti kao i ostali clanovi porodice?
Zaista ima muskaraca koji su jos uvijek "djecaci" i "mamini sinovi" ali ima i bruuuka "zena" koje su jos uvijek "balavice" i koje bez mame ne znaju nista.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 16:08:31   
Amelaa RR
Sto se tice zivota u zajednici, meni je super. I ja i MM radimo, borimo se, skupa smo s svekrom i svekrvom, ja volim svog MM-a a on mene jos vise voli kada vidi da se ja dobro slazem s njegovim roditeljima, a s tim da je i on s mojim super. Sve se moze kad su ljudi "insani" pa cak i najnormalnije zivjeti u zajednici i uzivati u tome. Ja imam puno slobodu sto se tice svega, gdje god krenemo ne pitaju gdje, sta, kud, kako... sve sto ljudi rade kada zive u "nezajednici" i mi radimo u zajednici. Imamo mogucnost i imamo gdje a da nije pod kiriji da budemo sami, ali ipak...super nam je i ovako..ma uostalom da je bilo i pod sator kad sam odlucila da se udam za svog MM-a meni ne bi bilo tesko...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 17:51:20   
aazra
Amelaa to je tvoje misljenje i ok ...ali ja sam takodjer zivjela u zajednici i van nje i razlika je neuporediva...Bez obzira koliko prije svega postujem svoju svekrvu i svekra i smatram ih clanovima porodice samo bi me nedaj boze neki bas gadni problemi mogli prisiliti da s njima opet zivim...Malo je pozitivnih stvari...Forumasici koja je postavila temu savjetujem da se uda sto da ne ali da s muzem porazgovara i o tome da li bi on pristao da zive samostalno..ko zna mozda njoj uspije mozda bude zadovoljna ali za sve u zivotu treba imati plan "B"user posted image

Iako ovdje na ovom forumu ima svega i svasta ja sam malo burno reagovala na post nekakve "anonimne" koja eto zna na osnovu cega ja formiram svoje stavove a sama pobija sebe u svojim postovima....

< Poruku je uredio aazra -- 13.7.2011 17:52:40 >


_____________________________








(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 18:34:10   
Amelaa RR
Naravno azra, svako ima pravo na svoje misljenje po pitanju zivota u zajednici. Drago mi je zbog tebe sto si ti dosla na ono sto si ti zeljela, da dugo budete zdravi, sretni svi skupa. A Lee, vjerujem ja da je ona ipak mozda odlucila da se uda za svog odabranika, a ostalo ce samo po sebi doci. 

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 13.7.2011 18:35:08 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 18:39:00   
aazra
Pa iskreno ukljucila sam se "aktivno" u ovu temu jer sam i ja bila u isto ovakvoj dilemi - i pristala sam na zivot u zajednici iako sam dugo premisljala slusala svakojake price - pristala iz jednog jedinog razloga - sto smo od pocetka imali taj plan B i sto mi je muz obecao da ako ne bude islo da cemo zivjeti sami.
I prihvatila sam zbog takvog njegovog stava - da je bio od onih muskaraca kojima je najvaznije da zive uz "roditeljske skute" ne vjerujem da bi. A ima ih i takvih koji se od roditelja ne bi odselili ma ni po koju cijenu a "mlada" ako prihvati super ako ne ima druga koja hoce...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________








(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 21:03:27   
Lulu_08
Nemam misljenje o ovome, ali eto i to je misljenje hehe. Mislim da se previse ide iz krajnosti u krajnost sa reakcijama, pa dajte malo objektivnosti ne bi bilo lose...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
14.7.2011 0:17:41   
malena.

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Sto se tice zivota u zajednici, meni je super. I ja i MM radimo, borimo se, skupa smo s svekrom i svekrvom, ja volim svog MM-a a on mene jos vise voli kada vidi da se ja dobro slazem s njegovim roditeljima, a s tim da je i on s mojim super. Sve se moze kad su ljudi "insani" pa cak i najnormalnije zivjeti u zajednici i uzivati u tome. Ja imam puno slobodu sto se tice svega, gdje god krenemo ne pitaju gdje, sta, kud, kako... sve sto ljudi rade kada zive u "nezajednici" i mi radimo u zajednici. Imamo mogucnost i imamo gdje a da nije pod kiriji da budemo sami, ali ipak...super nam je i ovako..ma uostalom da je bilo i pod sator kad sam odlucila da se udam za svog MM-a meni ne bi bilo tesko...


user posted image user posted image user posted image
i ja zivim u zajednici,i samo cu reci da mi je fino.stah me nabrajati razloge jer ce neko sigurno naci neku kontru za to.zaista se moze kad su to fini ljudi.

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 17:02:13   
veeseelaa
ovi što žive u zajednici vremenom pripuknu, ko bi njima vjerovao user posted image
njima se sve sprčkalo pa im je ono što je za vas svijet loše za njih dobro user posted image
koji hororuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 17:07:21   
veeseelaa
i ja nekako kad upoznam neku ženicu za koju doznam da je u zajednici odmah mi ju je žao, obično su to neke mirne, tihe i nečujne žene... ni glasa od njih da ne čuješ.... prosto i van kuće hodaju na prstima osvrčući se za sobom
sad sam stvrano ozbiljna, gore navedeno nije ironično napisano nego kako ja to doživljavam
Imam kćerku i nikada joj ne bi savjetovala nikakvu vrstu zajednice, pa ni da su roditelji njeni ni muževljevi u komšiluku
Ja živim u kući sa roditeljima mm koji su jako mirni i tihi ljudi, nečujni al ja sam bučna i imam svoje tabijat i ako oni meni ne smetaju more bit da ja njima smetam
E sad kuća gdje ja živim je nešto kao zgrada, imamo dva ulaza u haustor al svejedno neminovne su neke stvari, npr susretanje ponekad koje možda neko ko je ustao od nas na lijevu nogu bi rado izbjegao
A za one cure koje žive bukvalno u zajednici ili na spratu kuče sa nekom svekrom čiji mentalitet se ne uklapa u mentalitet mlade mogu samo reći ne daj Bože nikome, po meni je bolje ostati vječno djevojka nego se udati i životariti

U biti nek vam dragi Bog da snage i sabora da predeverate sve ono to zajednica nosi 

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.7.2011 17:08:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 17:14:23   
veeseelaa
ma uostalom da je bilo i pod sator kad sam odlucila da se udam za svog MM-a meni ne bi bilo tesko...


Boga mi ja ne bi, i zabavljati se lijepo dok se ne skupe pare za stan
al šta da kažem sem današnja omladina pa poslije (većina) mogu zapjevat "sto se ne ubih ispod one kruske..."

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.7.2011 17:20:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 21:18:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma uostalom da je bilo i pod sator kad sam odlucila da se udam za svog MM-a meni ne bi bilo tesko...


Boga mi ja ne bi, i zabavljati se lijepo dok se ne skupe pare za stan
al šta da kažem sem današnja omladina pa poslije (većina) mogu zapjevat "sto se ne ubih ispod one kruske..."


ovo je baš neozbiljan komentar vesela...

ja prava sam iz ljubavi prem sadašnjem mužu tadašnjem momku u trenutku kada sma dolučila imati porodicu i znala da sa njim djecu ću rađati i odgajati bila spremna ići u ''šupu'' ....nas dvoje sa svojim znanjem, obazovanjem, načinom života i svime ostalim sebi bi opet do sada stvorili ovo što imamo ....

Ja materijalno nemjerim na način da se mora imati zaseban ulaz, sprat, kuća ili stan...meni je materijalno u vodu obrazovanja, zaposlenja i mogućnosti da stvorimo sebi, djeci i da mogu pomoći roditelju...

U šupu ako treba s anjim išla bih...
i sada da ostavim sve, da od 0 iz nekoga razloga krenuti moram...opet bih to sa njim, a ja i on kada nam treba kada hoćemo i kada je to za našu dijecu potrebno ''i zvjeszde sa neba skinuti'' a kmoli da obezbijedim stan za život. To mi nije bio imperativ za udaju...drugo sve da, da smo oboje obrazovani, da imamo zaposlenje, a i da ga moramo mjenjati d anam obrazovanje i radno iskustvo omoguće lako naći drugo....ali to to da nisma u zajedinci i da imama nešto biva samo naše ( a on stvorio prije mene ili njegovi roditelji ili on i roditelji zajedno) sprat, stan , kuću...ne to ne ni slučajno.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 21:32:14   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma uostalom da je bilo i pod sator kad sam odlucila da se udam za svog MM-a meni ne bi bilo tesko...


Boga mi ja ne bi, i zabavljati se lijepo dok se ne skupe pare za stan
al šta da kažem sem današnja omladina pa poslije (većina) mogu zapjevat "sto se ne ubih ispod one kruske..."


Hahahahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro si ovo rekla. Isto mislimo.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 21:33:04   
Galicia
Sa veselom se slazem skroz na skroz.




< Poruku je uredio Amelaa RR -- 28.7.2011 11:20:00 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 21:40:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sa veselom se slazem skroz na skroz.
 
Pojedinim damama zasvrbila gospodicna, i hajmo se udat.

ja predlažem da sutra sve mi koje imamo svoje kćerke ( a tebi od srac želim jednu) posavjetujemo da se ni slučajno ne udaju ako ih zasvrbi nego da se komotno o ''prvo drvo'' počešu...pun grad/gradovi drava pa sve nek idu od drveta do drevat dok ne nađu jedno koje ima najljepšu krošnju i čiji su preci te vrste davno izumrli...
user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 21:51:10   
ElmaB
Moj muži ja smo "produžili" zabavljanje upravo iz razloga jer nismo htjeli u zajednicu, isto tako ne da svugdje živimo i tu djecu odgajamo. Kada smo obezbijedili osnovno, krov nad glavom, onda smo se vjenčali i hvala Bogu pa smo tako uradili, jer šta bih sada da sam podstanar ili živim u nekoj šupici sa troje djece??? Hvala, ali bolje je biti i u vezi godinu/dvije duže nego živjeti sa svakim ili se potucati po tuđim stanovima.
Ja imam dvije kćerke i nadam se da će postupiti isto kao i ja, tj. tako ću im savjetovati.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:15:19   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Moj muži ja smo "produžili" zabavljanje upravo iz razloga jer nismo htjeli u zajednicu, isto tako ne da svugdje živimo i tu djecu odgajamo. Kada smo obezbijedili osnovno, krov nad glavom, onda smo se vjenčali i hvala Bogu pa smo tako uradili, jer šta bih sada da sam podstanar ili živim u nekoj šupici sa troje djece??? Hvala, ali bolje je biti i u vezi godinu/dvije duže nego živjeti sa svakim ili se potucati po tuđim stanovima.
Ja imam dvije kćerke i nadam se da će postupiti isto kao i ja, tj. tako ću im savjetovati.



sta je lose u ovome?????kako ruzno od tebeuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:19:25   
ElmaB
Pa baš ako se mora i nema drugog izlaza, onda ok. Ali zar nije bolje malo se duže zabavljati dok se ne steknu preduslovi za brak, mislim na stan? Jer logikom, ako ćeš nekoliko goina plaćati kiriju za stan i živjeti kao podstanar, bolje je taj isti novac davati za ratu kredita i za nekoliko godina taj stan je na kraju tvoj! Na to sam mislila jer i ja sam isto tako uradila. Nisam se udala odmah, već smo čekali i skupljali novac za stan.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:22:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Moj muži ja smo "produžili" zabavljanje upravo iz razloga jer nismo htjeli u zajednicu, isto tako ne da svugdje živimo i tu djecu odgajamo. Kada smo obezbijedili osnovno, krov nad glavom, onda smo se vjenčali i hvala Bogu pa smo tako uradili, jer šta bih sada da sam podstanar ili živim u nekoj šupici sa troje djece??? Hvala, ali bolje je biti i u vezi godinu/dvije duže nego živjeti sa svakim ili se potucati po tuđim stanovima.
Ja imam dvije kćerke i nadam se da će postupiti isto kao i ja, tj. tako ću im savjetovati.



sta je lose u ovome?????kako ruzno od tebeuser posted image



Ma hajde molim te gdje će biti loše!
Vole se ljudi, prave i rađaju djecu u braku, imaju porodicu, odgajaju djecu i rade za njih.

Gdje će to loše biti!!!

Bolje se potucat po tuđim stanovima i poštemo plaćati kiriju nego se potucat po igralištima i u ''svekrvinom'' stanu kad nje nema i ne čekat da te zasvrbi da se udašuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:28:01   
ElmaB
Ne znam, ali ja sam mišljenja da treba stvoriti uslove za brak, jer od ljubavi se ne živi. Možemo se mi voljeti, ali vjenčati samo zato što tako treba, bez obzira što nemamo gdje i od čega živjeti, neka, hvala! Znam ja da mnogo ljudi na žalost nema svoj stan i da su podstanari, ali bolje je malo razmisliti i pokušati steći uslove, pa onda stupiti u brak. Nismo svi isti, ali ja ovako razmišljam i ne osporavam tuđe mišljenje.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:30:31   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ne znam, ali ja sam mišljenja da treba stvoriti uslove za brak, jer od ljubavi se ne živi. Možemo se mi voljeti, ali vjenčati samo zato što tako treba, bez obzira što nemamo gdje i od čega živjeti, neka, hvala! Znam ja da mnogo ljudi na žalost nema svoj stan i da su podstanari, ali bolje je malo razmisliti i pokušati steći uslove, pa onda stupiti u brak. Nismo svi isti, ali ja ovako razmišljam i ne osporavam tuđe mišljenje.


Slažem se s tobom u potpunosti.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:39:31   
Emica_sa
Ma ja u drzavi gdje je 50% stanovnistva nezaposleno ocekivati da neko sebi stvori uslove ma dajte molim vas kakvi su vama filmovi u glavi

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:42:37   
ElmaB
Po tebi je ispravno vjenčati se, da ste pri tome oboje ne zaposleni i da nemate krov nad glavom? Ili živjeti sa roditeljima, pa da Vas oni pomažu? Meni je to potpuno nezrelo
.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 22:44:56   
InLove
Drage zene, sve se to moze i u zajednickom zivotu!
Ne zaboravite: DOGOVOR KUCU GRADI!! user posted image user posted image

Ni sekunde se pokajala nisam, mlada sam se udala,imam divnu djecu hvala Bogu, ne vidim da sam nesto propustila u zivotu, uzivam sa svojim muzem i djecom maximalno! Nista nam ne nedostaje Bogu hvala!

Ja sam NAJBOGATIJA, prvo u srcu i dusu, pa onda jer imam divnog covjeka i divnu djecicu! Sve ostalo se da skuciti kad zivis s insanom, a bogami kad zivis s idiotom onda se da i raskuciti ono sto ste skucili PRIJE ili POSLIJE braka!

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *