|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:10:34   
ena0002
Ja mislim da je ovdje receno dosta o zajednici...vise negativnih stvari nego pozitivnih.....pa neka Lee dobro razmisli ukoliko se vise uopste i javi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:15:39   
mo girl
negdje sam procitala post al sad nemogu da ga nadjem naime govori se o tome kao nama je super u zajednici,sad se selimo??????pa zasto se selite kad je tako super u zajednici???????????nemislim nista lose sa ovim al mozda sam ja cudna il sta al ja stvarno volim svoju slobodu i intimu.pri tome ne mislim kao sto je neko naveo da mi je kuca prljava jer cistim samo kad mi je ceif jer ja svoju kucu cistim svaki dan.isto tako je neko pitao zar neko hoda gologuz po kuci evo da kazem:danas je 49 stepeni kod nas,ja zivim na vrhu zgrade tj.niko me nevidi,sama sam kuci i zasto molim te nebi ja u gacicama hodala po kuc a ne se kuhala sad u punoj spremi????moja kuca moja pravila.znam da sam razduzila al evo da kazem jos:dok sam zivila sa svojima prije udaje moji roditelji nemaju nikakav osjecaj za tudju intimu tj,upadaju u sobu kad god hoce bilo to 6 sati ujutro il 12 po noci i pocnu neku dosadnu pricu itd to me je izludjivalo tako da sam jedva cekala da sama zivim.dalje ssto se sexa tice:posto vec odredjeno vrijeme radimo na bebi zelim da se sexam kad god pozelim a ne da moram cekat da drugi zaspu i pravit raspored ko po zadatku.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:25:07   
aazra
Pa niko joj nije rekao da se ne udaje za covjeka svog zivota vec da se ne udaje "za zajednicu"user posted image
Ja kazem ne znam niti jedan ali bas niti jedan primjer da to funkcionira kako treba na duze staze...I ponavljam ono sto sam rekla zena je u tim zajednicama PRVO NECIJA SNAHA PA TEK ONDA SUPRUGA NA DRUGOM MJESTU pa ko voli nek izvoli....user posted image


_____________________________








(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:26:30   
teacher75
ja ne bih mogla ni sa svojom majkom zivjeti u zajednici, iako ima veliku kucu i zivi sama, a mi se guramo u malom stancicu, bolje je ovako...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:33:35   
ElmaB
Ja ne znam niti jedan jedini primjer da bračni par živi u zajednici sa njegovim/njenim roditeljima i da kad-tad ne dođe do nekih razmirica. Do sada zaista nisam upoznala nikoga da je sretan što živi u zajednici!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 22:19:10   
zeze
Zajednica je samo prijeka potreba. Nije rijec ni o postivanju , ni ko koga voli, ne voli. Ko hoce da zajeb...., mijesa se i petlja moze to i bez zajednice.
Moja mama je bila u zajednici dok nisu umrli dedo i nena , nikad ni jednu jedinu losu rijec nije  rekla o njima. A cula sam od tetaka da joj je svekrva bila da Bog sacuva, umrla je godinu prije nego sam se ja rodila. Svekrva je isto bila 7 godina u zajednici i prosla je jadnica sito i reseto. sad kad nije vise, kad su odselili opet je peglaju user posted image . Zato je rekla da vise nece u zajednicu ni sa kim user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 23:34:16   
Hanady RR
da se razumijemo....

ja cijenim obrazovanje, smaostalnost i intelekt u svakom obliku i podržavam to kod svake žene...ali nemjerim uspješnost nekoga sa tim.

ja od svojih cura očekujem ono što sma ja uradila...diplomirala, zaposlila se, renovirala porodičnu kući, kupila sebi stan dok sma djevojka i ond aotišla u porodičnu kuću svoga supruga...
ja sma samostalna, smaosvjesna jaka i stamena žena, obrazovana i ad da me baciš sa 15 sprata ja ću s ena noge dočekati...ali, da mi je živa sverkva i da je moj tadašnji momak rekao kao što mi je rakao kada smo se sreli...''od mene s eočekuje d aživim u porodičnoj kući, ja sma jeidni od ovoga prezimena muško, mi smo gore starosjedioci i mene su tako odgajali i ja to želim''...ja čuh i rekoh....sa tobom dragi i u šupu sa svima tvojima a ja i ti zajedno gradit ćemo i praviti svoj dom...
tako i bi...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 23:43:05   
Visnja RR
ja se nadam da joj je puko netuser posted image i da se udala...user posted image i da nije vidjela ovu temu... pa nek se kroz zivot bori prema sopstvenim stavovima i mogucnostima...
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 23:44:05   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja mislim da je Lee odustala od udaje user posted image




pogresno mislisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nakon svih ovih postova ja da se udajem isla bi u zajednicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo dobre zene zive u zajedniciuser posted image user posted image user posted image user posted image



sve mi zivimo u zajednici , mjesnoj.... dobre smo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 0:42:45   
veeseelaa
slažem se u potpunosti da žena treba završiti školovanje, zaposliti se, kupiti si stan pa se onda udati, stan izdati naravno a ne useliti supruga u njegauser posted image
Iš ne volim kokuze ni u komšiluku, da me se pogrešno ne shvati, nisam koristoljubljiva al ne volim ni da neko prčka po mom
Svak nek sebi zaradi i nek ima svoju imovinu....
a zajednica??? da nekima se upali polni organ udaju se mlade i onda ih svekrve driblaju, meni je ljubav + realna slika iste uvijek bila u glavi .... ni dan jedan u životu ne želim da mi drugi (sporedni ljudi) upropaste
A meni je sveki u životu sporedna uloga itd




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 3:26:43   
Anoniman
i mislim da najvise kukaju na zajednicu ove koje nikad nisu bile u zajednici.al cule su to negdje.tako im mama rekla

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 3:28:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mo girl

negdje sam procitala post al sad nemogu da ga nadjem naime govori se o tome kao nama je super u zajednici,sad se selimo??????pa zasto se selite kad je tako super u zajednici???????????nemislim nista lose sa ovim al mozda sam ja cudna il sta al ja stvarno volim svoju slobodu i intimu.pri tome ne mislim kao sto je neko naveo da mi je kuca prljava jer cistim samo kad mi je ceif jer ja svoju kucu cistim svaki dan.isto tako je neko pitao zar neko hoda gologuz po kuci evo da kazem:danas je 49 stepeni kod nas,ja zivim na vrhu zgrade tj.niko me nevidi,sama sam kuci i zasto molim te nebi ja u gacicama hodala po kuc a ne se kuhala sad u punoj spremi????moja kuca moja pravila.znam da sam razduzila al evo da kazem jos:dok sam zivila sa svojima prije udaje moji roditelji nemaju nikakav osjecaj za tudju intimu tj,upadaju u sobu kad god hoce bilo to 6 sati ujutro il 12 po noci i pocnu neku dosadnu pricu itd to me je izludjivalo tako da sam jedva cekala da sama zivim.dalje ssto se sexa tice:posto vec odredjeno vrijeme radimo na bebi zelim da se sexam kad god pozelim a ne da moram cekat da drugi zaspu i pravit raspored ko po zadatku.


zar ti mislis da u zajednici svekrva ulazi u njihovu sobu.kod mene ne.soba je uvijek zakljucana i imamo svoju intimu.mislim da je tako kod svakog ko je u zajednici.ja ne ulazim u njenu sobu,ona ne ulazi u moju

(odgovor članu mo girl)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 3:32:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa niko joj nije rekao da se ne udaje za covjeka svog zivota vec da se ne udaje "za zajednicu"user posted image
Ja kazem ne znam niti jedan ali bas niti jedan primjer da to funkcionira kako treba na duze staze...I ponavljam ono sto sam rekla zena je u tim zajednicama PRVO NECIJA SNAHA PA TEK ONDA SUPRUGA NA DRUGOM MJESTU pa ko voli nek izvoli....user posted image



ma nemoj molim te,prvo necija snaha.smijesno.prvo sam majka svog djeteta,pa supruga svoga muza,pa tek onda necija snaha.po cemu si to zakljucila.i u zajednici mi je muz priritet.i jedan banalan primjer.muz dodje do posla prvo mene pred njima poljubi pa onda njima kaze sta ima.zatim mi odemo u sobu i uzivamo.i provedemo s njima mozda sahatak predvece i opet smo sami.svo nase slobodno vrijeme iskoristimo da bi udovoljili jedno drugom.a ne svekru i svekrvi

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 10:31:30   
mo girl

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: mo girl

negdje sam procitala post al sad nemogu da ga nadjem naime govori se o tome kao nama je super u zajednici,sad se selimo??????pa zasto se selite kad je tako super u zajednici???????????nemislim nista lose sa ovim al mozda sam ja cudna il sta al ja stvarno volim svoju slobodu i intimu.pri tome ne mislim kao sto je neko naveo da mi je kuca prljava jer cistim samo kad mi je ceif jer ja svoju kucu cistim svaki dan.isto tako je neko pitao zar neko hoda gologuz po kuci evo da kazem:danas je 49 stepeni kod nas,ja zivim na vrhu zgrade tj.niko me nevidi,sama sam kuci i zasto molim te nebi ja u gacicama hodala po kuc a ne se kuhala sad u punoj spremi????moja kuca moja pravila.znam da sam razduzila al evo da kazem jos:dok sam zivila sa svojima prije udaje moji roditelji nemaju nikakav osjecaj za tudju intimu tj,upadaju u sobu kad god hoce bilo to 6 sati ujutro il 12 po noci i pocnu neku dosadnu pricu itd to me je izludjivalo tako da sam jedva cekala da sama zivim.dalje ssto se sexa tice:posto vec odredjeno vrijeme radimo na bebi zelim da se sexam kad god pozelim a ne da moram cekat da drugi zaspu i pravit raspored ko po zadatku.


zar ti mislis da u zajednici svekrva ulazi u njihovu sobu.kod mene ne.soba je uvijek zakljucana i imamo svoju intimu.mislim da je tako kod svakog ko je u zajednici.ja ne ulazim u njenu sobu,ona ne ulazi u moju

a zasto ti je soba zakljucana kad ti niko ne ulazi?ja stojim iza svojih rijeci i uvjek cu stajati:da sam htjela svoj zivot ogranicit na jednu sobu ostala bih kod majke nebi se ni udavala i tamo sam imala svoju sobu!! tako da stvarno nema potrebe za ovim nekim kao prepucavanjem jer svak ima svoje misljenje i zivotni stav pa zati nema potrebe za tenzijama .ok tebi je super u zajednici i to postujemo,vecina ostalih nebi ni u ludilu u zajednicu i to postujem jer sam i ja jedna od njih tako da stvarno netreba nikoga napadat i drsjo odgovarat sto ljudi sto cudi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 13:26:02   
mo girl

IZVORNA PORUKA: Anoniman

i mislim da najvise kukaju na zajednicu ove koje nikad nisu bile u zajednici.al cule su to negdje.tako im mama rekla

pa naravno jer smo mi iskusile cari slobode i svoje privatnosti tako da ni u ludilu nebi pristale na tako nesto.a oni u zajednici nemaju bas izbora pa moraju toliko braniti jer neznaju za drugi nacin zivljenja zar ne.to ti ga dodje kao :suti i trpi nemas izbora

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   [Obrisana poruka]
12.7.2011 14:10:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 14:45:52   
Amelaa RR


Tema je Zivot u zajednici - pozitivne stvari 

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.7.2011 16:04:31 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 16:25:26   
zanzibarka
MOLIM VAS UVJERITE ME DA SAM U PRAVU, MNOGO MI JE VAŽNO JER ME TAKO NEŠTO UBRZO ČEKA...


Mogu ti reci da to sve zavisi od prorodice u koju dolazis a i od tebe same. Ja sam se takodjer bojala jer sam citav zivot djevojacki provela kao jedinica, i najvise sam uzivala u svojoj sobici, rijetko sam kad i sa roditeljima bila i bilo mi je nezamislivo da pomislim da zivim u kuci u kojoj zive 4 porodice, no medjutim, hvala Bogu, moja nova porodica je extra, tako su fleksibilni da jedva cekam da svi pijemo kaficu, uvijek su tu kad sta zatreba, posebno kad je muzic na poslu imas s kim vrijeme provoditi ako ti je dosadno, mene moji nikad ne zamaraju, sva sreca. Mnogi su me prepadali da je to uzas, katastrofa, da ce to uticati na nase odnose, no medjutim ispostavilo se skroz drugacije, nas 15 ima u jednoj kuci i nijedan tren nikada ne pozelim da zivim igdje drugo. U svakom slucaju SRETNO I dont sikiriki

(odgovor članu Lee1988)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 17:44:19   
Galicia
15 u jednoj kuci? Znaci vi imate kucu sa 15 soba? Kako to utice na psiholoski razvoj djeteta?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zanzibarka)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 17:56:41   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Galicia

15 u jednoj kuci? Znaci vi imate kucu sa 15 soba? Kako to utice na psiholoski razvoj djeteta?

pa vjerovatno nema svako svoju sobu.sigurno se radi o parovima i kuci na 3 sprata


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 18:06:01   
aazra
IZVORNA PORUKA: Anoniman

i mislim da najvise kukaju na zajednicu ove koje nikad nisu bile u zajednici.al cule su to negdje.tako im mama rekla


Ja sam zivjela u zajednici ali i samostalno sa svojim muzem moram te razocaratiuser posted image I tek kada smo se odselili osjetila sam da sam "zaprave" u braku da sve dijelim sa svojim muzem a ti ako me zelis ubijediti da neke odluke tipa kucni budzet donosite bez njihovog mijesanja tesko ces me ubijediti....Sto bi rekla jedna moja prijateljica - sad i ako se posvadjam s muzem to cinim unutar svoja cetiri zida - i naravno ne moram se zakljucavati da bih bila sigurna u svoju privatnostuser posted image Ocigledno ti ne znas sta znaci samostalno zivjeti sa svojim muzem - i to je tvoja stvar ali ja svoje stavove formiram na osnovu svog licnog iskustva ne na osnovu onoga sto mi neko kaze....Ja sam to vec rekla u jednom od svojih prethodnih postova - dobro znam sta je zivot u zajednici i van nje pa mogu i na osnovu toga donijeti neki zakljucak - i daleko od toga da ja ne postujem svoju svekrvu cak je smatram clanom porodice dakle nije mi "sporedna uloga" samo glavna uloga su mi ipak moj muz i moje dijete...A i to ljubljenje pred roditeljima da se dokaze ko je kome vazniji to mi je kako bih rekla bas jadno hvaliti se s tim....Vidis i kod mene je to bilo tako ali meni to nije bilo dovoljno - zeljela sam u svakom smislu biti najvaznija osoba u njegovom zivotu kao sto je i on meni i da jedno drugom to pokazujemo na hiljadu drugih nacina koje smatram daleko, daleko vaznijimuser posted image


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
12.7.2011 18:08:46   
aazra
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: mo girl

negdje sam procitala post al sad nemogu da ga nadjem naime govori se o tome kao nama je super u zajednici,sad se selimo??????pa zasto se selite kad je tako super u zajednici???????????nemislim nista lose sa ovim al mozda sam ja cudna il sta al ja stvarno volim svoju slobodu i intimu.pri tome ne mislim kao sto je neko naveo da mi je kuca prljava jer cistim samo kad mi je ceif jer ja svoju kucu cistim svaki dan.isto tako je neko pitao zar neko hoda gologuz po kuci evo da kazem:danas je 49 stepeni kod nas,ja zivim na vrhu zgrade tj.niko me nevidi,sama sam kuci i zasto molim te nebi ja u gacicama hodala po kuc a ne se kuhala sad u punoj spremi????moja kuca moja pravila.znam da sam razduzila al evo da kazem jos:dok sam zivila sa svojima prije udaje moji roditelji nemaju nikakav osjecaj za tudju intimu tj,upadaju u sobu kad god hoce bilo to 6 sati ujutro il 12 po noci i pocnu neku dosadnu pricu itd to me je izludjivalo tako da sam jedva cekala da sama zivim.dalje ssto se sexa tice:posto vec odredjeno vrijeme radimo na bebi zelim da se sexam kad god pozelim a ne da moram cekat da drugi zaspu i pravit raspored ko po zadatku.


zar ti mislis da u zajednici svekrva ulazi u njihovu sobu.kod mene ne.soba je uvijek zakljucana i imamo svoju intimu.mislim da je tako kod svakog ko je u zajednici.ja ne ulazim u njenu sobu,ona ne ulazi u moju


S ovim si sve rekla.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vidis ja i kada sam zivjela u zajednici nisam se morala zakljucavati niti hvaliti se time da me muz poljubi "prvu" - to su ti vidim glavni argumenti ZA zivot u zajednici odnosno najljepse sto u toj zajednici imas....user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 12.7.2011 18:10:26 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 1:27:27   
Lee1988
Drage forumasice, vidim da ste se napisale svega i svacega user posted image

Vise loseg nego dobrog, ali nema veze... kako je tako je... kod nas zajednica nije trajno rjesenje, to je samo za pocetak jer ne zelimo da se uvaljujemo u ogromni kredit, danas je sve veoma nepredvidivo...

U svakom slucaju hvala vam sto ste podijelile samnom svoja misljenja. user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 8:29:40   
mo girl
eh pa to i jest ono sto dovede do zajednice:muz nije spreman preuzeti rizik osamostaljivanja jer ce ga to skupo kostat???najlakse je rec necu da rizikujem i natovarit zenu i djecu majki za vrat uz izgovor:nisam lud se zavaljivat pa kad umru ostace meeni kuca svakako.meni su to osobe koje se nemogu odvojit od majkine suknje pa im je to izgovor.nemojte me pogreso shvatiti:ja imam djevera kojem su 43 god i naravno neozenjen je.zivi sa starcima u stanu od 35 kvadrata znaci garsonjera.i ja ga pitam:pa sto netrazis neko rjesenje sta ces sad da se ozenis?kaze on meni:nisam lud pored svog stana ja kupovat drugi bogami ja ne mislim od majke!!!hej ljudi znaci kad se ozeni dovesce tu jadnisu da svi u isoj sobi spavaju jer in ne zeli pokrenuti svoj supak i osigurat krov nad glavom svojoj familiji.mei je to uzasnmrzim takve muskarce koji nisu u stanju nista poduzeti i jednostavnije im je rjesenje drzat se majke i cekat kad ce ti majka kupit hapu djetetu.a da kazem on radi u drzavnoj firmi i ima siguran posao zagarantovano al to je ta vrsta muskaraca kukavica koji ne zele nista stvoriti u zivotu nego samo gledaju gdje ce se prisloniti.neznam,ja ne vjerujem u privremena rjesenja jer ako si poceo stvarat porodicu treebao si dotad nesto smislit jer makar sam ja takva nemogu zivjeti od danas do sutra.mi smo 3 god cekali sa brakom da bi prvo sebi osigurali krov nad glavom a da sam letila mogla sam sa njima u tu garsonjeru i svi skupa da spavamo ko jedna big happy family

(odgovor članu Lee1988)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
13.7.2011 12:15:19   
Anoniman
Ljudi moji, svako zna svoje.
poznajem par koji su bas bas ljudi koji zive po vjerskim nacelima, vjencali se na pocetku faxa...ne zive u zajednici, jer studiraju u drugom gradu, ali ih pomazu roditelji...Imaju i dijete, muz radi honorarno...I sad treba neko da se nadje da im kaze kako su se ualili...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 13.7.2011 12:19:53 >

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *