|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 12:09:45   
gerberka
i neka se ne misli da mi protivnici zajednice ne volimo i nepoštujemo svekije, a za sebe mislimo da smo najbolji. Ma ni slučajno user posted image  evo saljem svojima veliki zagrljaj user posted image user posted image user posted image  bit cu tu za njih i u dobru i u zlu..oni vec znaju da imaju dobru snajku...al daleko im kuca od moje...pa 10 minuta hoda - 10 minuta hoda..da se negledamo svaki dan..ni s mojima, ni sa njegovima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 12:11:54   
gerberka
D_K razumijem user posted image  

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 14:08:46   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i najsmješnije od svega mi je kad pročitam od strane nekih forumašica kako treba biti dobar sa sveki i piti s njom kaficu a od iste su daleko miljama, e pa
user posted image  a ima i onih koje nemaju drugačiji izlaz pa na sva usta hvale ono što se vijekovima zna da nije dobro, mislim na zajednicu

i neko je upitao kako gole gledamo tv, i trčkaramo po kući, ja bez problema, nekad mi se omakne pa na balkon izletim po nešto u gaćicama i u grudnjakuuser posted image


E pa drada moja, jedna sam ti od takvih, udaljena kilometrima i kilometrima user posted image a hvali svekrvu, zasto da ne. Hvali se onaj ko to zasluzuje. Nisam u zajednici, super nam je, svoja kucica svoja slobodica ali sutra da odluci doci zivjeti kod mene ne bih je mogla vratiti, kao sto rekoh zbog muza najvise jer to zasluzuje. Ne bi bilo isto sve ali snasli bi se u svakom slucaju. U Skoplje kad odemo imamo svoj sprat, koji tek trebamo opremati, spavamo kod svekrve u sobi pored. NisTa nam to ne smeta bilo sta da radimo, pa i da udje u moju sobu a da sam oskudno obucena nista mi ne smeta user posted image Takav odnos imamo.

I slazem se sa tim  sto Klemzi rece naravno da je majka No 1, da je niko ne moze samijeniti, da se sveki ne moze voljeti ali da se moze postovati i imati korektan odnos.

< Poruku je uredio medic slatki -- 11.7.2011 14:09:43 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 14:52:31   
gerberka
moja veselaa, vidis da ispada da mi ne poštujemo naše sveki i svekije user posted image user posted image user posted image

a medic i ja bih svoju tako daleko hvalila user posted image  sama kazes da ako bi dosla zivjeti s vama ne bih je mogla vratiti...pa nebi ni mi svoje Boga ti vratile..ali jedno je biti kulturan , a drugo je zivot u zajednici smtrati ugodnim. Onda ne znate sta je ljepota! I svaka zena u zajednici je u istoj iz finansijskih razloga ili zbog rigidnog  stava muza da to tako treba. Nikako iz čejfa i želje. I ja ne osuđujem takve žene mada bih licno stedila na drugim stvarima a isla u podstanare.

A ako toliko volite sveki pa zovite ih vama, svaki dan se grlite i ispijajte kafe user posted image

varate se ako mislite da mi, protivnici zajednice, nemamo postovanje i korektan odnos sa sveki...za korektan odnos imamo vece sanse nego zene u zajednici:

evo ti primer..zakacimo se sve na forumu po x puta, a da s nekim imas divan odnos u zajednici??? ma daj...

opet kazem sve je stvar prilagoiđavanja i tolerancije....a ja uvijek kazem...tolerisati nesto - znaci kulturno trpiti nesto...jer sve sto tolerises mimo je tvojih stavova, uvjerenja i interesa.

user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 14:58:05   
Gucci
Pricala mi je moja svekrva kako je ona uvijek govorila da voli svoju svekrvu, dok joj neka zena nije rekla jednu pametnu "pa moras je voljeti kad ne zivis s njom"user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 14:58:49   
gerberka


Cura koja je otvorila temu trazila je pozitivne strane vjerovatno iz potrebe da je ohrabrimo i kazemo go, go zajednica je zakon! ma dajte zene

pa koliko je brakova puklo uplitanjem njegovih ili njenih..nikad u zajednicu, ni pod trackom razno..nikada nisam ni pomislila da odem sa svekijima a fakat bi mi ostala gomila novca koliko sam se do sad izdavala..ali nikad za nikad.

user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.7.2011 15:47:36 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 15:03:42   
gerberka
da me vide sveki i svekriva user posted image  rekli bi pa ti snajko najgora na ovoj temi user posted image user posted image user posted image

ima tu i posesivnosti roditelja..neka te sine uz mene..ako vec hoce da olaksaju zivot neka poguraju kojom markom za kiriju..



< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.7.2011 15:48:20 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 15:07:30   
disaaa
svaka cast za ove koje podrzavaju zajednicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

mada mislim da ni jedna snajka ne ide u zajednicu zato sto to ona silno zeli,,,vec iz razo raznih drugih razloga

a najbolja zajednica je kad provedete u tri mjeseca 5 dana skupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 15:24:26   
Medić*

Ja sam jos na pocetku rekla moja kucica moja slobodica, u suprotnom morali bi se svi adaptirati user posted image user posted image user posted image i da ne bude zabune ja volim sto nisam u zajednici, hvala mojoj svekrvi pa je odlucila bit sa drugom snahom



< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.7.2011 15:49:02 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 15:32:43   
gerberka
moja sveki ima jos jednu snajku u americi..one se pazile preko skajpa baš, baš user posted image  te joj ova iz USA slala kozmetiku, odjecu, parfeme...i dođe vrijeme snajka se prodi..oidosi sveki i svekrva u ameriku u posjetu i da "malo" pripomognu user posted image

nikad me vise nisu zvali na mob user posted image  ma gdje si sine, sta nam radite, kakvo je vrijeme, jesil dobro, kako provodite dane, pital ko za nas user posted image user posted image user posted image  ja im kazem sve pod kontrolom, nista nme brinite...vratitli se mrsavi, blijedi..tamo americka snajka u sobi sa muzem ubacila kameru da prati bebu, a drugoj sobi oni s bebom user posted image user posted image user posted image  pa da ne nabrajam dalje..elem, moja sveki meni rekla da se ne trosim, ja joj obacela kamericu za komp...user posted image user posted image user posted image  kad se vratila sveki odustala..user posted image user posted image user posted image  

to ti je ljubav , tolerancija, poštovanje, razumijevanje user posted image user posted image user posted image  

živjela zajednica..poštujte svekije, al na daljinu user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 15:49:46   
Cickolini
Hahaha gerberka jesam se ismijala tvojim komentarima ... ja se divim ljudima koji mogu u zajednici. Znam da su finansije najcesci razlog za zajednicu. Sto se mora nije tesko ... ali ako ne moras, a biras zajednicu to ne razumijem. Svi smo razliciti, ali bih se ja prije nekih stavari u zivotu odrekla (materijalnih) za svoju slobodicu.

Kad smo se preselili u inostranstvo zivjela sam par mjeseci sa svekrvom s kojom se inace super slazem, ali kad samo se preselili mojoj sreci nije bilo kraja. Svaka cast ko moze, ali meni zvuci nevjerovatno da postoji osoba koja bi izabrala zajednicu ukoliko ne mora.


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 16:20:53   
Sandrich
user posted image user posted image user posted image Gerberko user posted image user posted image
svako ima pravo da zivi gdje hoce i kako hoce.Mada kod nas ima dosta do mentaliteta,kad vec spominjete te kuce na spratove.Na selima ljudi maltene i ne znaju drugacije.Cure su navikle od ranih godina na takav zivot,da im se non stop ljudi motaju po kuci i svjesne su da ce kad se udaju zivjeti u zajednici i to im ne smeta.Ja znam x primjera tako koje su se udale,ne rade nista,radjaju djecu,po citav dan kuci sa svekrvom,i jedina im je briga da kuca blista da nebi kone pricale po selu da su vidjele prasinu nedaj Boze user posted image user posted image user posted image al eto njima tako godi,ne znaju za drugacije,i sta?nek su one sretne i zadovoljne.

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 17:04:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jos mi niko nije da odgovor sta je poenta zivota u zajednici.user posted image

ja zaista ne kontam ovo pitanje
pa jel ti zaista misliš da ljudi izaberu zajednicu zato što tako žele, pa onda postoji neka poenta života u zajednici user posted image
ljedi su  zajednici jer nemaju drugog izbora, obično dok ne riješe stambeno pitanje
ako griješim, ispravite me
jer i mene bi zanimalo ako je neko izabrao zajednicu, a može se odvojiti



Mislim dai zdravstveno stanje  roditelja bilo to muzevih ili zeninih ponekad igra ulogu pristanka zivota u zajednici

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 17:55:39   
niki83
IZVORNA PORUKA: Sandrich

user posted image user posted image user posted image Gerberko user posted image user posted image
svako ima pravo da zivi gdje hoce i kako hoce.Mada kod nas ima dosta do mentaliteta,kad vec spominjete te kuce na spratove.Na selima ljudi maltene i ne znaju drugacije.Cure su navikle od ranih godina na takav zivot,da im se non stop ljudi motaju po kuci i svjesne su da ce kad se udaju zivjeti u zajednici i to im ne smeta.Ja znam x primjera tako koje su se udale,ne rade nista,radjaju djecu,po citav dan kuci sa svekrvom,i jedina im je briga da kuca blista da nebi kone pricale po selu da su vidjele prasinu nedaj Boze user posted image user posted image user posted image al eto njima tako godi,ne znaju za drugacije,i sta?nek su one sretne i zadovoljne.


ovdje si bas u pravu, imam i ja ovakvih poznanica...


_____________________________

N&N

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 18:11:19   
Anoniman
Iskreno, svima je ljepse zivjeti odvojeno, jer svako ima svoj tabijat, svako zeli svoj mir i tisinu, intimu i na kraju svako zeli po svom urediti svoj zivot i zivotni prostor, a to u zajednici iziskuje puno samokontrole i tolerancije sa "obje" strane.

Takvo misljenje ima i mm, moji roditelji(imam neozenjenog brata i iako imamo veeeeliku kucu, nikad se nije mislilo da ce on tu zivjeti kad se ozeni, mozda Da, dok se ne snadju...), moja svekrva, moja zaova...helem...svi moji.  Zivjela sam u zajednici dok se nismo "snasli"...Svekrva mi je mnogo valjala u zivotu, zivjeli smo lijepo...ali ovako se ipak svi osjecamo komotnije.

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 18:17:34   
Anoniman
A opet, s druge strane, totalno sam razocarana koliko neke zene  bjeze od svega s muzeve strane ko Djavo od krsta.
Ne mogu shvatiti kako im onda valja NJM,kad je toliko sve grozno odakle dolazi?!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 18:36:57   
ena0002

IZVORNA PORUKA: disaaa

svaka cast za ove koje podrzavaju zajednicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

mada mislim da ni jedna snajka ne ide u zajednicu zato sto to ona silno zeli,,,vec iz razo raznih drugih razloga

a najbolja zajednica je kad provedete u tri mjeseca 5 dana skupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Vecinom zato sto nisu svjesne u sta idu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 18:41:56   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A opet, s druge strane, totalno sam razocarana koliko neke zene  bjeze od svega s muzeve strane ko Djavo od krsta.
Ne mogu shvatiti kako im onda valja NJM,kad je toliko sve grozno odakle dolazi?!


Zene koje ne zive u zajednici sa svekijima i ne treba da bjeze....po kozna koji put ponavljam nema apsolutno nista lose ponekad popiti kafu, zovnuti na rucak, pomoci oko necega i sl.....ali kada zivite u zajednici ma to je skroz druga prica.....pri tome se uvijek tu i privale ostali srodnici muza jer dolaze da vide svekije...dovode svoju djecu na cuvanje svekijima i sl.....elem kuca vam je uvijek glavno svratiste i tu od privatnosti i intime nema nista.
Postovanje i pomoc svekijima svakako ali ko ima izbora treba ziviti odvojeno....i nekako je previse ovih tema koje se otvore a da se pri tome onaj ko ih je otvorio, u ovom slucaju Lee nikako ne jave.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 19:21:02   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A opet, s druge strane, totalno sam razocarana koliko neke zene  bjeze od svega s muzeve strane ko Djavo od krsta.
Ne mogu shvatiti kako im onda valja NJM,kad je toliko sve grozno odakle dolazi?!



Nerazumin kako dodjes do tog zakljucka, da ako je neko protiv zajednice, da bjezi od muzevih roditelja??
Kako plitko razmisljane: Ja bjezim od zajednice i NIKAD nebi na to pristala, ali u to spadaju i moji roditelji. Tok zivota je takav da covek odraste, stekne svoju porodicu i ode, a ne da dozivotno zivimo  sa babom i mamom.
a isto tako mnoge peltu i bolesne roditelje u ovu proju, ali nijedna koja u zajednici zivi nerece da su sveki i svekar bas bolesni i da zato zive kod njih!
A isto tako hocu samo da znam, koliko muzeva zivi u zajednici kod punca i punice??????

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 19:26:34   
InLove
Ma mm sam kaze Nebih u zajednicu nikad!! Nedam svoju slobodu nikome , nedao Bog da moram, al ovako ne, nikad, i sta tu ima pozitivno, nista! Iskreno ne mogu ni sa mamom ispijati kafu svaki dan, dok djete u vrtic, svoje obaveze imam, pa drugo djete, muzica docekati onako gologuza user posted image prodje dan. Kod mene vazi ona, daleko moji daleko njegovi i mirna Bosna, a i jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 20:17:20   
InLove

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A opet, s druge strane, totalno sam razocarana koliko neke zene  bjeze od svega s muzeve strane ko Djavo od krsta.
Ne mogu shvatiti kako im onda valja NJM,kad je toliko sve grozno odakle dolazi?!



Vala ih je masa, svoje u nebo podizu, a muzeve ko zasto!! Kod nas to nekako obrnuto dodje, on gotivi moje ,ja njegove i svi mirni i zadovoljni, al ne sto moramo, vec sto zelimo i od srca! Da su daleko jesu, i jedni i drugi, al isto bi tako bilo da su i blizu, s tim da mm ne zeli u zajednicu,ni sa kim! user posted image Mozda ima pozitivnih strana, al ima i dosta losih! Moje misljenje da je odnos bolji sto smo dalje,ne kilometrima,vec odvojenost! user posted image
Al sto kaze moja sveki :" Sto se mora nije tesko" user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 20:20:24   
aazra
Hajd da i ja jednom u zivotu potpisem jasminuser posted image i malenu_A user posted image

iz krajnosti u krajnost - svekrvu postujem ali ne bih zivjela s njom neka hvala. Ustvari zivjela sam kratko - dva mjeseca dok se nismo odselili i sta reci u takvim zajednicama zena je prvo necija snaha pa onda supruga - bilo da se radi o nekim kucnim poslovima, vremenu za sebe pa i paznji supruga a o novcu da ne govorim. Kada oni kazu da se nesto mora kupiti to je tako ....A mislim da mogu procijeniti razliku jer kazem zivjela sam i u zajednici i sad hvala bogu van nje.

A neke koje vole svoje svekrve i spremne su kako bih rekla zrtvovati neke stvari zbog njih to niko ziv ne moze zabraniti ali ni te takve osobe ne bi trebale donositi ocjenu koliko ko voli svoju svekrvu a ponajmanje roditeljeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 11.7.2011 20:22:46 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 20:22:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A opet, s druge strane, totalno sam razocarana koliko neke zene  bjeze od svega s muzeve strane ko Djavo od krsta.
Ne mogu shvatiti kako im onda valja NJM,kad je toliko sve grozno odakle dolazi?!



Vala ih je masa, svoje u nebo podizu, a muzeve ko zasto!! Kod nas to nekako obrnuto dodje, on gotivi moje ,ja njegove i svi mirni i zadovoljni, al ne sto moramo, vec sto zelimo i od srca! Da su daleko jesu, i jedni i drugi, al isto bi tako bilo da su i blizu, s tim da mm ne zeli u zajednicu,ni sa kim! user posted image Mozda ima pozitivnih strana, al ima i dosta losih! Moje misljenje da je odnos bolji sto smo dalje,ne kilometrima,vec odvojenost! user posted image
Al sto kaze moja sveki :" Sto se mora nije tesko" user posted image

Opet se po boldiranom razumijemo user posted image


(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 20:37:47   
SailorMoon
  Ali kako god nisi se izjasnila zasto se mora ziviti u zajednici i zasto vecina muskaraca nebi u zajednicu sa puncem i punicom. I kao sto je vec jedna forumasica rekla, zasto bi isla od svojih da bi zivila sa njegovim. Pa zar nebi svaka radije onda ostala kod svojih?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.7.2011 15:59:24 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
11.7.2011 21:03:07   
Galicia
Jedno je pomoci u pocetku ili ako su roditelji strasno bolesni da ne mogu sami sebe odrzavati itd. Ali svijesno ulaziti u zajednicu, to mi niko ne moze reci da nema drugog izbora, druge opcije. To ja ne razumijem.
Davno sam negdje pisala i to dva puta i evo opet cu. Postoji nesto sto se zove "stati na svoje noge" jos prije udaje/zenidbe. Doduse meni je to bitnije nego udaja. A nekome je bitnije da se uda/ozeni sto prije nebitno gdje zivjeli. Eh o tome ja govorim.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *