|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   molim vas za pomoc savjet
18.2.2014 13:50:57   
cuca21
pozz cure tragala sam dosta po forumu trebala bi vas savjet oko spontanog
imala sam spontani 2012 u oktobru mjesecu prvi drugi sam imala 2013 u maju oba u trecem mjesecu ,,prvi spontani sam je krenuo drugu polod zamro,radila sam pretrage sve sem na clamidju i papa test.e sad moja doktorica mi preporucuje prociscavanje jajovda nije mi jasno zbog cega da moram to radit kao 1 ,kao 2 svi nalazi su mi urednu znaci ostala su mi jos ta dva molim vas iskustvo vas i preporuka koji je najbolji doktor u tuzli za spontane sem balicke hvala cure
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: molim vas za pomoc savjet
18.2.2014 13:58:46   
tajra26
http://www.ringeraja.ba/forum/m_37823/mpage_104/key_/tm.htm evo probaj ovdje pronaci neke odgovore a i savijete...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu cuca21)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *