|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 19:29:11   
Andy_Bec23
user posted image ova se fino moze skupiti to je kadica za kupanje bebice ;)

user posted image evo za mjerit temperaturu i babyphone ;)

user posted image i nase zimsko odjelce ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 19:31:05   
Andy_Bec23
user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 20:41:37   
unchy
Aj Andy preslatko! kod nas fina noc, puse jugo pa ja odmah oprala sve sto smo kupili da se moze fino osusiti.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 20:43:06   
vanchi88
samo da napisem koju pa vas citam
andi sreco, super su stvarcice Avent je dobra marka i ja planiram da uzmem njihove flasice dodje ih par komada i velicina za dobre pare
kao drugo
zvao me dr da zakaze ultrazvuk i prgled.......tek 20og zakazali. jadna ona sto radi galamila sam, reko kako to zar ja ne trebam njega da vidim svake dve nedelje sada....... kaze ona nema potrebe,doktor nema nista za vas do tada, ako ti trebas ili problem bude zovi
jesam li malo pretjerala?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 20:51:24   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

samo da napisem koju pa vas citam
andi sreco, super su stvarcice Avent je dobra marka i ja planiram da uzmem njihove flasice dodje ih par komada i velicina za dobre pare
kao drugo
zvao me dr da zakaze ultrazvuk i prgled.......tek 20og zakazali. jadna ona sto radi galamila sam, reko kako to zar ja ne trebam njega da vidim svake dve nedelje sada....... kaze ona nema potrebe,doktor nema nista za vas do tada, ako ti trebas ili problem bude zovi
jesam li malo pretjerala?



Draga ja sam na poklon dobila puno flasica tako da necu ni da kupujem mislim 6-7 imam i 4-5 dudica a nadam se da necu ni jednu trebat da cu moc dojiti ;)

E a sto se tice doktora nista se nebrini po meni nemas potrebe ic svake 2 nedelje ukoliko ti je trudnoca uredna tako da nebrini nista...

Moja ruka stalno trne malo me strah???

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 20:52:57   
Andy_Bec23
Unchy daj slikice ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 21:00:36   
vanchi88
hvala na utjesi
bas mi nekako bilo krivo.. dan dva sam osjecala bol u ledjima i kao da cu dobiti ali proslo je.. ne krecem se puno i odmah kicma ne boli
hvala bogu uredna je i prosli put smo bili sedmicu ispred sa mjerenjem... al ko ce docekati grrrrr..
andi, ...ja za taj karpal tunel idem na akupunkturu... isla sam svake sedmice i pomagalo je i sada idem ali skratila sam i manje i trne i bole...mene je znao bol probuditi u sred noci . proci ce to posle poroda sigurno, sasvim normalno


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 21:18:11   
Andy_Bec23
Vanchi draga pa i ja imam te bolove nekada i evo dve je ok nebrini... Vise odmaraj i magnezijum i prodje ;)

A znam za to samo joj boli ajme , spavam sa sinom i utrne ruka sjme ;(


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 21:22:17   
vanchi88
nasla sam napokon Donat MG mineralnu vodu, kupujem je pa pijem po casu na dan.
dobra je i za zeludac usput

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 21:22:28   
marinčii
HEJ zenice evo i mene, malo u hodanciji bili aman usli kuci pa sam sjela da noge malo odmorim.
ANDY super su stvarcice ova robica je iz hm-a jelde,i ja planoram ovo odjelce naruciti posto kod nas ovdje nema hm.
ALMOND draga pa kud ces 3 kave popiti ,normalno da neces moc spavati.Ja neznam jesam li tri popila otkako sam zatrudnila nikako je ne podnosim u trudnoci.
VANCHII ne sekiraj i kod nas se ide svaka 4 tjedna na pregled tek kad se udje u 9 Mjesec onda se ide svaki tjedan.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 21:36:33   
Andy_Bec23
Marinci draga znaci uzivali ste ;)

A i ja nepijem kavu samo jednom na dan ujutru i ako negdje odem samo bez kofeina ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 22:20:57   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Unchy daj slikice ;)

Sutra slikam kad dodjem s posla, sad sam evo u krevetu. Laku noc. Sanjajte user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 8:18:35   
Andy_Bec23
Ustajanje drage moje :) ode ja na tecaj ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 8:40:02   
almondray
user posted image sinoć sam baš fino spavala.Da me mm nije probudio(ispalo crijevo iz veš mašine i sva voda po pločicama otišla) ne bih ni jednom ustala na wc.

Andy prekrasne stvarčiceuser posted image

Unchy i ja tako gledam da ulovim tračke sunca i vjetar da odmah osušimuser posted image

A ja volim kafu user posted image ujutro bez nje ne mogu al' bgm nisam znala da može tolko smetati naveče.

Gdje su nam morena,milenijum,scarlet, rose, tiru tiruuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 8:49:32   
unchy
jutro drage moje! ja isto samo ujutro popijem kafu, a ako popijem poslije 18h, gotovo citavu noc necu oka sklopiti, zato pijem samo ujutro i to je to, tako sam i kad nisam bila trudna user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 9:08:21   
marinčii
Jutro i od mene.
I ja sam fino spavala niaam uatajala na wc .
Sto se tice kavice ,ja nikad nisam pila vise od dvije kavice ,ujutro popijem bijelu kavu to mi je navika i bet toga ne mogu,a crnu ne pijem nikako u trudnoci ona mi prva zasmeta tako i skuzim da aam trudna ,haha..

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 10:40:43   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

Jutro i od mene.
I ja sam fino spavala niaam uatajala na wc .
Sto se tice kavice ,ja nikad nisam pila vise od dvije kavice ,ujutro popijem bijelu kavu to mi je navika i bet toga ne mogu,a crnu ne pijem nikako u trudnoci ona mi prva zasmeta tako i skuzim da aam trudna ,haha..

user posted image dobra si ,imaš svoj testuser posted image
Ja sam sanjala da se porađam i to mi je bio klik da uradim testuser posted image
Inače to samo kad sam trudna sanjam.
Da mi je malo vremena da isčitam stare teme da se prisjetim prošle user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 11:34:48   
Andy_Bec23
Ja sam znala 10-15 kava da popijem na dan pa si sad zamislite kako je mom tijelu bilo kad sam presla na samo jednu i prestals pusiti ;) al sam ponosna na sebe ;) ima vec 14 njeseci kako nepusim moja pluca su ozivila ;) a sto se tice kave navece i spavamja nikad mi nije smetalo al bas nikada ;) ja mogu spavat ajme ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 12:35:58   
Chilli
Marinci samo da te user posted image user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 12:50:28   
almondray

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ja sam znala 10-15 kava da popijem na dan pa si sad zamislite kako je mom tijelu bilo kad sam presla na samo jednu i prestals pusiti ;) al sam ponosna na sebe ;) ima vec 14 njeseci kako nepusim moja pluca su ozivila ;) a sto se tice kave navece i spavamja nikad mi nije smetalo al bas nikada ;) ja mogu spavat ajme ;)

Blago tebiuser posted image
Ja kafu pijem oduvijek u nekoj normalnoj količini(bar mislimuser posted image ) u user posted image mi nikada nije smatala.A pušit sam prestala u drugoj trudnoći i baš kao što kažeš , oživila i pluća i jauser posted image

Šta radiš na tečaju?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 13:24:13   
marinčii
ANDY bravo za prestanak pusenja to je bome velika stvar,sad si mirna i neces ni svoje dijete trovati dimom.
JA bome nekad kazem da sam posebna biljka nemam nikakvi poroka nit kavu pijem nit sam kad pusila,nit pila ,ne volim slatko bas aam grozna moram nac nesto il xe mi zivot biti dosadan haha.
ALMOND kava ti je i diuretik tako da i od nje se puno piski zato moras nadoknadit i pit puno tekucine da ne dihidriras.


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 13:26:13   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Chilli

Marinci samo da te user posted image user posted image

hej draga i za tebe ide zagrljaj a posebno za tu malenu cupa cups.KAko ste,kako malena napreduje?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 13:45:40   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ja sam znala 10-15 kava da popijem na dan pa si sad zamislite kako je mom tijelu bilo kad sam presla na samo jednu i prestals pusiti ;) al sam ponosna na sebe ;) ima vec 14 njeseci kako nepusim moja pluca su ozivila ;) a sto se tice kave navece i spavamja nikad mi nije smetalo al bas nikada ;) ja mogu spavat ajme ;)

Blago tebiuser posted image
Ja kafu pijem oduvijek u nekoj normalnoj količini(bar mislimuser posted image ) u user posted image mi nikada nije smatala.A pušit sam prestala u drugoj trudnoći i baš kao što kažeš , oživila i pluća i jauser posted image

Šta radiš na tečaju?



To jed trudnicki tecaj , tako informacije dobivamo i vjezbamo disati itd :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 16:07:05   
BebeLina
kuc kuuuuuc.. Evo i mene.. I dajte tu kafu :)

Kad se sjetim pocetka trudnoce i onog mog: "Kako trudnice ne shvataju da su u blazenom stanju, da su nagradjena? Kako mogu kukati i zaliti se na bolove? Zar ne znaju da neke zene jedva cekaju da ostanu trudne..?" Eh pa.. Zbog tih recenica sad nikom ne smijem da se pozalim na bolove, pa ste nadrljale sa mnom, jer sam dosla u fazu kad me svaka ksot boli user posted image

Ja sam obavila sve pripreme za bebijev dolazak. OStalo je jos nekih sitnica. Doduse, s odjecom sam imala velike srece, jer moja snaha ima malu djecu, pa mi je proslijedila SVE za mog user posted image . Mi smo shoping obavili u apoteci :) Ja sam vec i kolica kupila, iako cemo ih vjerovatno moci provozati tek na proljece user posted image ...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
9.10.2014 16:19:01   
vanchi88
bebelina dobro nam dosla i pridruzila se temi al pred kraj user posted image kazi nam malo o sebi
mene su sinoc u pola 3 probudile BH kontrakcije,kao nikada do sad! Lezala sam nekako nezgodnoooo i osjetila ih, odmah ustala u wc prosetala po kuci popila vode i legla, i hvala bogu mnogo bolje,ali sam se bila prepala jer je beban bio miran jos gluvo doba svasta prolazi kroz glavu ajoj...
onda morala u wc u 5 i onda se uzvrtio.
sad sam bas nesto u haosu nemogu se smiriti

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Persiranje
veeseelaa

Ako nekog persirate da li je po bontonu da i on automatski vas persira? (primjetila sam da šefovi ne persiraju svoje uposlenike dok uposlenici persiraju njih)

Da, obavezno je (69%)

Ne, nije obavezno (21%)

Ne znam (10%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *