|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razmjena duplića
5.1.2008 13:25:18   
Borisova mama
na nekim forumima sam vidjel ada mame vrlo uspješno razmjenjuju dupliće raznih sličica koje njihova djeca žele skupljati: npr Životinjsko carstvo ( koje je uz sve i edukativno), Ninje, Kiti, barbi itd.

Razmjenom duplića možemo utjecati i na kućni budžet :) ma ko bi nakupovao sve te sličice i što raditi sa masom duplikata. U ninjama npr na 10s sličica nađem 6-7 duplih a tek 3-4 nove ( ako i toliko)
Dakle, ima li zainteresiranih?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razmjena duplića
5.1.2008 21:38:12   
Monia
To je super ideja,reci mi koje slicice skupljate?

(odgovor članu Borisova mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razmjena duplića
6.1.2008 12:55:37   
Borisova mama
mi smo mali. Imamo 4 godine. :) skupili smo nešto Ninja kornjača i počeli Životinjsko carstvo ali tu nemamo dulića jer Boris voli svuda lijepiti životinjice sa duplih sličica. No, bit će sigurno.
skupljamo i neka kinder jaja pa smo npr dugo tražili žutog gorilu sa naočarima. Na kraju smo ga dobili ali, eto i to dolazi u obzir za zamjenu. Npr Imamo tri Asteriksa a ni jednog Obeliksa.

naravno, ovo zadnje vrijedi samo za susrete na kafici ili slično. malo je poskupo kada bi se slale figurice preko bijala svijeta user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razmjena duplića
6.1.2008 19:57:52   
Monia
user posted image Naravno,bice mi zadovoljstvo.Mi smo stariji ali imamo slicica,figurica itd...

(odgovor članu Borisova mama)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *