|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Senad Murtezić
5.9.2013 7:37:35   
ElmaB
Savršen, porodio me i sa prvom curicom i sa blizancima. I sestra je moja kod njega išla, ma izuzetan stručnjak, a i dobar čovjek. Sve svoje prijateljice njemu preporučujem i sutra kada bih opet rađala samo bih kod njega išla.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr Senad Murtezić
27.9.2013 14:47:23   
snjeguljicaa
Znali neko od zena kada tacno doktor dolazi sa godisnjeg?

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr Senad Murtezić
28.9.2013 17:04:33   
milajusu
snjeguljicaa...meni je rekao da mu se javim za pregled prva sedmica u oktobru, vjerovatno se tad vraca sa godisnjeg :)

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr Senad Murtezić
28.9.2013 17:17:21   
Amyla
dr. se vraca 1.10. samo ne znam kad tacno ce biti na klinici user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr Senad Murtezić
28.9.2013 21:00:22   
snjeguljicaa
Hvala vam drage moje ako se do tad moj princ ne dode, hvala jos jednomuser posted image

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr Senad Murtezić
30.9.2013 14:58:39   
milajusu
Doktor je dezurni 02.10 :)

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr Senad Murtezić
6.2.2014 21:22:13   
Nur!
Pozdrav trudnice :)

Da li neko mozda zna radi li doktor sutra?
Hvala :)

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr Senad Murtezić
8.7.2014 22:15:17   
ddiddi
Sa punim pravom mogu reći da je NAJSTRUČNIJI ILI BAREM JEDAN OD NAJSTRUČNIJIH GINEKOLOGA U BIH!

Prvi pregled me je uplašio brzinskim pregledom koji je trajao 2 min i tada sam mislila "Bože dragi, da li je on išta i pogledao?". Međutim, on je u tom brzinskom pregledu pregledao sve najvažnije stvari i odmah mi je prepoznao miome- koji npr. neki doktori nisu ni primjetili a neki jesu ali tek nakon 5-6 pregleda.

Vodio mi je cijelu trudnoću i porodio me. Mnogo sam zahvalna i njemu a i Bogu dragom pa je sve prošlo u savršenom redu. On je bio korektan, direktan, stručan, nasmijan i zbog toga sam, nakon poroda, nastavila ići njemu na kontrolne preglede.

Prijatno me iznenadio kada sam ga pitala da mu odem privatno u kliniku jer me je smaralo čekanje satima na pregled. On je tada rekao " Ma nemojte, što ćete to raditi. Davati džabe 50 KM kad Vas mogu ovdje pregledati. Možete doći u dežuru i manje čekati.

On je porodio i vodio trudnoće mnogih mojih poznanica i ni od kog nisam čula loše iskustvo ni mišljenje.

Ono što treba spomenuti da ne treba vjerovati ni svim ženama koje daju savjete o doktorima, treba provjeriti mišljenje većine. Sa mnogm se porađala istovremeno žena u sali i porodile smo se u par minuta. Tretman je bio identičan i ja sam bila prezadovoljna i doktorom a i sestrama jer su nam se stvarno "potrefile" fine ženice ali kasnije kad sam čula njenu priču- ispade svi su oni mesari i niko joj ne valja.

_____________________________

Duša duše moje <3 Vedad 10.01.2013.

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr Senad Murtezić
29.7.2014 10:22:21   
bambi1

IZVORNA PORUKA: ddiddi

Sa punim pravom mogu reći da je NAJSTRUČNIJI ILI BAREM JEDAN OD NAJSTRUČNIJIH GINEKOLOGA U BIH!

Prvi pregled me je uplašio brzinskim pregledom koji je trajao 2 min i tada sam mislila "Bože dragi, da li je on išta i pogledao?". Međutim, on je u tom brzinskom pregledu pregledao sve najvažnije stvari i odmah mi je prepoznao miome- koji npr. neki doktori nisu ni primjetili a neki jesu ali tek nakon 5-6 pregleda.

Vodio mi je cijelu trudnoću i porodio me. Mnogo sam zahvalna i njemu a i Bogu dragom pa je sve prošlo u savršenom redu. On je bio korektan, direktan, stručan, nasmijan i zbog toga sam, nakon poroda, nastavila ići njemu na kontrolne preglede.

Prijatno me iznenadio kada sam ga pitala da mu odem privatno u kliniku jer me je smaralo čekanje satima na pregled. On je tada rekao " Ma nemojte, što ćete to raditi. Davati džabe 50 KM kad Vas mogu ovdje pregledati. Možete doći u dežuru i manje čekati.

On je porodio i vodio trudnoće mnogih mojih poznanica i ni od kog nisam čula loše iskustvo ni mišljenje.

Ono što treba spomenuti da ne treba vjerovati ni svim ženama koje daju savjete o doktorima, treba provjeriti mišljenje većine. Sa mnogm se porađala istovremeno žena u sali i porodile smo se u par minuta. Tretman je bio identičan i ja sam bila prezadovoljna i doktorom a i sestrama jer su nam se stvarno "potrefile" fine ženice ali kasnije kad sam čula njenu priču- ispade svi su oni mesari i niko joj ne valja.



A gdje doktor radi privatno?

(odgovor članu ddiddi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr Senad Murtezić
13.5.2015 14:47:38   
Berna3
kako radi treći carski rez

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr Senad Murtezić
13.5.2015 19:15:14   
rose
koliko ja znam radi u bosanesu...ali bosnes se uglavnom bavi hirurgijom i slicno...ja sam tamo radila kiretazu prve neuspjesne trudnoce...pod opstom anestezijom...dr. dosao, malo porazgovarali i onda su me uspavali jer sam htjela opstu...uradio je dobro jer nisam ni krvarila poslije i brzo sam se oporavila...i 9 mjeseci kasnije, eto bebe opet user posted image ukoliko izaberem gak za porod, ici cu kod njega jer moja dr. sa njim dobro saadjuje

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr Senad Murtezić
14.5.2015 12:53:21   
Berna3
hvala ti na odgovoru al naručena sam danas kod dr murtezića u 15 h na jezeru,pa ću s njim porazgovarati koliki je rizik i sl pozzz svim trudnicamauser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr Senad Murtezić
10.12.2015 16:35:15   
Rimljankaa
Zna li neko kojem doktoru doktor Murtezić ostavlja svoje pacijente kad ide na godišnji?

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *