|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
17.1.2012 9:43:42   
new mama
Hvala Salmy,user posted image kupicu pa da probam,a je li samo naprscem i ostavim da malo odstoji,ili odmah treba cistitiuser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 17.1.2012 9:44:00 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
17.1.2012 9:47:24   
taurus
meni je ljetos E prosula limenku smeđeg sadolina na vuneni ćilimuser posted image
koristila sam sapun iz DM-a, malo razrjeđivačem rastvarala, deterđentom za suđe, vanish šamponom za ćilime i na kraju mi je najbolje očistio vanish prah....dobro se utrlja i ostavi da stoji 20-ak minuta
postupak sam ponovila dva puta i sada se fleka gotovo i ne vidiuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 13:07:15   
MAMA MA
zna li iko može li se oprati DERVIŠ ĆILIM(teheran)vuna 100 %....jer sam čula da pusta boju pa ne bih da mi se to desi....i ako ga ne smijem prati ima li kakvo sredstvo da ga mogu očistiti fino...i jos jedno pitanje....zna li iko kako da očistim rese bijele boje a da ne ostetim ćilim....eto ako iko ima sikustva s ovim neka mi javi....zahvalna bih mu bila...user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 14:11:08   
DM
Ja svoje nisam nikad prala velike, ali stazu iz kuhinje jesam(baš ta šara derviš)i nije pobojio, ali da se promijenio-jeste!
A rese možeš očistiti razblaženim domestosom-samo jaaaaak pažljivo-ako kane na ćilim-gotovo(ovo uradim kad okačim ćilim vani i rese mi dođu ispod)

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 21:51:08   
MAMA MA
Hvala na odgovoruuser posted image ....e pa nećeš vjerovati kod mene i jeste ključni problem ta staza iz kuhinje koja je ista kao i ćilim...isti dezen i ona je derviš teheran....vala neznam drugi način da je očistim osim pranja...kuhinja je to...najjači pesinluk...non stop se nesta prosipa...katastrofa mi je...opet ćilim i nije strašno prljav...jesi li imala iskustva sa ovim vanishom za tepihe...može li to na vuneni ćilim....a za rese ću probat to sa domestosom....pa šta budeuser posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 21:59:46   
DM
Vanish je meni extra-toliko su se puta djeca po njemu ispovraćala-i samo vanishom očistim-nigdje ni jedne flekice nema

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 22:02:27   
MAMA MA
ništa...onda ću vanish i ja kupit za tepihe....pa izribat ove moje ljepotane.user posted image ako mi ti garantujes da ne pobaja vuna od vanisha....user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 22:06:27   
DM
Garantujemuser posted image
Ja sam tečni koristila

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 22:08:11   
MAMA MA
a jel skupo to zadovoljstvo?Nesto nikad nisam obratila pažnju koliko košta.....user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
23.2.2012 22:10:44   
DM
Do 10 Km-zavisi koliko je pakovanje!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako ocistiti (oprati) tepih
6.4.2012 14:05:28   
amiyca
Zene, znate li broj nekoga provjerenog ko cisti cilime i namjestaj sa Kirby-em ili nekom slicnom masinom? :) Imam buhare i ne smijem ih pod slauf, a i porod mi se blizi opasno, pa rekoh da malo osvejzim... Unaprijed hvala...

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako ocistiti tepih
16.5.2012 15:47:21   
DahliaH
drage moje,imam jedan problem,zanima me ima li neko slicno iskustvo i moze li mi neka od vas dati savjet sta da radim.uglvanom kupila sam vunene cilime,i ubrzo sam skontala nekakav prah da ispada iz njih,ja kontam proci ce usisavanjem...ali ne.to je uzas,bijeli prah iz svakog cilima,cak se ni pranjem nisam toga rijesila.uopste se ne smanjuje kolicina praha,uvijek isto,zanima me zna li neko sta bi to moglo biti?kontam jel to mozda nesto stetno,da je neki prah protiv moljaca valjda bi nestao tokom vremenauser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako ocistiti tepih
19.7.2012 9:27:20   
malena27 RR
Gdje oprati tepih (Zenica), preporuke za praonice molim? user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu DahliaH)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 12:55:53   
delfin
i ja imam problem sa vunenim tepihom užasno se "linja"  moja malena počela pizati i sva je od dlakica, a i ponama su dlakice stalno, ima li neko savjet kako s eriješiti dlačica, hoće li ikad prstati ispadati?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 12:56:40   
henna ze
hoće...prestaće za nekih godinu dana...tako je bilo kod moje svekrve

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 12:57:42   
henna ze

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Gdje oprati tepih (Zenica), preporuke za praonice molim? user posted image


malena..sve praonice u ze..ma to ti je u gram..oni to samo sitjeraju pod pritiskom i hajd..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 13:05:03   
delfin
henna ze ovo mu je več druga godina, al  mi nije bio u dnevnoj nego uterpezariji gdje se manje hodalo, baš užas pravo j elijep. ali malena se zna zakašljati od dlakica

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 13:16:19   
Lejla Ka
Ima li neko ili nešto user posted image što dobro čisti ugrađeni itison? Imam tri prostorije pod itisonom koji je ugrađen pod lajsne i ne vadi se. Interesuje me npr. onaj parni fol što prodaju na Top-Šopu, ili možda to neko radi profesionalno? Neko naljevanje vode ne dolazi u obzir, a i nema potrebe jer je itison jako guste strukture, i ne pušta baš tekućinu u sebe (osim ako se naljeva).

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 13:21:40   
canim
Lejla ka pa najbolje da zovnes one sto dubinski ciste onim usisivacem, moja mama kad je imala etisone uvijek je njih zvala, njoj su bili neki krem boje etisoni, kad se ociste ona krem boja bas zablista, tako da ti preporucujem da uzmes oglase i zoves ili mozda neko ima nekoga preporuciti, mama je iz oglasa zvala.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 13:27:01   
Lejla Ka
Pravo da ti kažem, ja sam uletila ko padobranac user posted image Reko da pitam žene, pametnije ste garant po tom pitanju. Imali smo neku noć jednu nezgodu, i baš sam se naribala jedan komadić itisona da bih se riješila prljavštine. Vidim da bi i ostatku prijalo osvježenje, pa reko vi sigurno znate, garant ima koja da je radila nešto po tom pitanju. Kod mene nije krem, fina je neka plava boja pa se ne vidi user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako ocistiti tepih
27.7.2012 13:31:28   
canim

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Pravo da ti kažem, ja sam uletila ko padobranac user posted image Reko da pitam žene, pametnije ste garant po tom pitanju. Imali smo neku noć jednu nezgodu, i baš sam se naribala jedan komadić itisona da bih se riješila prljavštine. Vidim da bi i ostatku prijalo osvježenje, pa reko vi sigurno znate, garant ima koja da je radila nešto po tom pitanju. Kod mene nije krem, fina je neka plava boja pa se ne vidi user posted image

Ma krem je pravo osjetljivo, jeste da je bio bas lijep ali je tezak za odrzavanje, olaksala je sebi pravo otkako se rijesila njega.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako ocistiti tepih
3.2.2013 12:39:47   
sanjaa
Ja sam kupila bijeli tepih (nije vuneni), znam da nisam trebala, al mi se previse svidjao:)

Eh sad je vec po coskovima malo potamnio. Citala sam vase postove, pa ne znam sta od ovih detrzenata Vanish, Emsal, Dax ili taj iz DMa uposte smije na bijelo? Da mi ne ostanu neke boje..


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako ocistiti tepih
5.3.2013 13:45:31   
damma
ja necu cistiti tepih nego mi na um palo da kupim nove. sadasnji su mi dosta otisli, doduse nij ni kvalitet a kupila sam ih prije 6 godina, kad smo useljavali. e sad ni sama ne znam kakve bi, ako imate prijedlog, mozda kakve vi imate a da ste zadovoljne.
gdje kupiti, posebno na području TK ako im neka prijedlog?

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako ocistiti tepih
29.8.2014 17:57:40   
TiruTiru
Eh, da obnovimo temu, kako krenusmo kreciti, ormar mijenjati tako opalismo generalku u stanu pa dodjose na red i tepisi. Obzirom da Abd dolazi beba, ja bih ih oprala...al gdje? zagledam sve tepihe oprane po praonicama auta, nisma nesto odusevljena, imatel preporuku???

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 124
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *