|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.8.2016 15:43:14   
mrkva
Tek je 5.sedmica u pitanju po mom racunanju, ne bih isla prije navrsenih mozda 6.U pitanju je druga trudnoca i znam da je nekad radila dr. Kraic koliko se sjecam i super je bila. Je li nje vise nema,a jje li jedan dr. zbog godisnjih ili je uvijek tako. Kod mene je nezgodno radno vrijeme pa zbog toga pitam, jer mozda necu moci oonda kad mi oni odrede svoj termin

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.8.2016 15:44:07   
mrkva
Hvala puno

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.8.2016 17:00:21   
lejla80
Ne znam stvarno šta je sa doktoricom, bila je neka a ako je zbog godišnjeg onda se do sada vratila. Mene vodi dr. Enis Hasanovic i zadovoljna sam. Najbolje će biti da nazoveš. Oni od prilike procijene kad se čuju otkucaji srca pa naruče.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.8.2016 8:09:20   
mrkva
Ok. Hvala u svakom slucaju

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.8.2016 23:19:19   
mrkva
Opet ja. Danas sam bila u Domu zd. na Ilidzi i nema dr. nikako do iduce sedmice a i kada dodje termini zauzeti skoro pa naredni mj. Ima li neko preporuku gdje dalje da idem i je li to ustvari moguce. Ima li neko preporuku za ginek. a da nije privatnik. Hvala

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.8.2016 0:08:53   
lejla80
Ma trebala si ti zakazati termin pa kad god. Bitno je da prvi put upadnes. Poslije ti zakazuju kad doktor kaže da trebaš. Do tada ako si nestrpljiva možeš i prIvatno jednom, ha ja.
Koliko znam možeš i u Skerlicevoj otvoriti karton bez problema, samo računaj da su i gore gužve zbog godišnjih.

Eto valjda sam pomogla. Za sva pitanja najbolje je da se obratiš na temi Razgovori u očekivanju bebe, nju prati najviše žena ovdje na forumu.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 856
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *