|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi pregled u trudnoci!
26.1.2015 16:09:50   
silverwolf
Pozdrav svima.
Danas sam bila na prvom pregledu kod ginekologa vezano za trudnocu. Rekla mi je da sam peta nedelja,da je gest.vrecica 5.9mm i zumnjacana kesa 1.2, da joj se sve cini ok. Izmjerila mi je tezinu i pritisak i rekla da dodjem za mjesec dana. E da, i da uradim ks,urin, suk. Mozete li mi reci je li tako biva na prvim pregledima pa kasnije neke pretrage ili je ovo malo sto mi je rekla?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi pregled u trudnoci!
26.1.2015 16:24:31   
mala curica
Isto kao sto je dok tebi rekla.Da uradim te nalaze i da dodjem za tri sedmice(mislim da ne tako bilo)
Kada sam otisla radila mi je vag. uz i sve je bilo ok i cula se srcana radnja male mrvice.
Sada sam 19-ta nedelja nisam jos radila nikakve pretrage ili nalaze.
Vaganje,mjerenje pritiska,urin i uz preko stomaka to je za sada sto meni rade.

Mislim da tema vec postoji.user posted image


< Poruku je uredio mala curica -- 26.1.2015 16:26:11 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi pregled u trudnoci!
26.1.2015 16:25:09   
mimi_2in1
dobro dosla, user posted image i cestitamuser posted image

sto se tice prvog pregleda i kod mene je bilo vrlo slicno. ja do duse nisam radila urin i ostalo odmah, jer sam dva-tri mjeseca prije toga radila sve nalaze i papa test...krv sam tek pocetkom drugog trimestra kontrolisala, urin nesto cesce zbog pojacanog iscjedka. eh jesam bris vaginalni radila..zbog istog tog iscjedka.
u sustini nema ti bog zna sta reci sa UZ u 5 sedmici, to je jos vrlo rano. na iducoj kontroli bi se trebali cuti otkucaji srca. do duse ja sam iducu kontrolu imala zakazanu za 3 sedmice, ali moja materica se grcila od samog pocetka trudoce, pa sam u pocetku malo vise bila pod kontrolom. kada izvadis te nalaze, ako sve bude oke opusti se i uzivaj.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi pregled u trudnoci!
26.1.2015 16:32:36   
silverwolf
Hvala vam puno na odgovoru,i na cestitki naravno :). Sada sam puno mirnija. Zao mi je ako sam duplirala temu.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi pregled u trudnoci!
1.2.2015 20:53:18   
Fatima_90
Pozdrav drage zenice user posted image
Mozda sam pogrijesila temu, al nadam se da ce se neko naci da mi pomogne. Naime, u prvim sedmicama sam trudnoce i voljela bih ukoliko neko ima doktoricu za preporuciti u Domu zdravlja na Otoci da mi javi njeno ime i prezime. Nikad nisam koristila njihove usluge, proslu trudnocu sam sve vodila privatno a porodila se u Vojnoj bolnici, hvala Bogu sve super proslo. Sad bih pokusala da ustedim nesto novca user posted image

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi pregled u trudnoci!
4.3.2015 2:43:12   
BebuskaBoo
Ja sam prvo isla na fizikalni pregled kod doktorice opste prakse,(tad sam bila nekih 13 sedmica trudnoce) mjerenje tezine,visine,pritisak ,i popratni pregledi . Odgovorila na milion pitanja vezano za porodicnu historiju bolesti. Poslije toga vadila nalaze urin i krv . Sedmicu nakon toga isla na ultrazvuk i vaginalni pregled, papa test i slicno .user posted image

(odgovor članu Fatima_90)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *