|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodini ugrizi
9.4.2014 14:43:42   
mum82
i moj B ima crvenilo slicno ovom na slici,samo jos vece,preko vratica i dijela obraza,kad se rodio pedijatrica rekla da ce do godine proc,jos nije proslo a ima 3,5 godine
meni iskreno ne smeta uopste,jedino ljeti moram malo vise mazati taj dio kremicama,jer zahvata i dio uha pa mu pukne koza iza uha,valjda bude suh taj dio
a bapskih prica,i svajeta mi preko glaveuser posted image
on je cak i naucio da sam kaze(posto su ljudi dosadni s pitanjimauser posted image )-ja sam se tako rodiouser posted image dusa moja
http://www.riversideonline.com/source/images/slideshow/sn22_portwinestain.jpg

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Rodini ugrizi
9.4.2014 22:02:16   
niki83
Nisam ni znala da imamo ovu temu user posted image
Moj malac ima crvene promjene na zatiljku, i zaista su jace ako se place i ljuti se..
I bas veceras mm pita sta mu je sad ovo!?! Rekoh isto kao i kod tebe, i na istom mjestu! Kaze ne znam o cemu govoris user posted image ! Covjek nije ni znao da ima znak na zatiljku user posted image , koji je doduse vidljiv jedino kad skrati kosu na tom mjestu, kad se tek osisa user posted image . I eto, njemu nije izaslo dakle nikada..
A malac ima jos i na stomacicu, pored pupka, isto neku promjenu, samo sto je ta svijetle boje, bjelkasta, kao da na tom dijelu ima manje pigmenta! Patronazna kaze da je to rodjeni znak..a budemo vidjeli sta kaze pedijatar na prvoj kontroli user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Rodini ugrizi
13.5.2014 19:51:28   
shej
I moj maleni ima na zatiljku rodin ugriz, dosta je crveno ali meni je cak simpaticno, ipak nadam se da ce se povuci dok malo poraste jer ce se vjerovatno sisati na kratko user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Rodini ugrizi
14.5.2014 10:10:10   
mimi_2in1
Moja Asja ima to na vrtu, tj na potiljku i ode skroz gore u kosicu..bas je povelik. Ima i na desnom oku i malo iznad nosa izmedju obrva. Ta dva na licu su dobro izbljedila no kad place i kad se ljuti onda se vas zacrvene. Ovaj. Na vratu je jos intenzivan i imam osjecaj kako ona raste da se samo rasteze sa kozom. Mene bi ljdi pitaj kad je vide sta joj je...nigdje veze. Moja mama jos to ima na vratu, nikad joj nije nestalo.
Ja bas mislim da je slatko kako joj se zacrveni sve kad je ljuta...kao da se upale crvene lampice hehehe

A nisam znala da se tako zove :D

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Rodini ugrizi
14.5.2014 11:49:55   
shej
haha crvene lampice, ima i on na celu na sredini, ali to se samo blago vidi kada place, a ovaj na zatiljku je bas kao sto ti kazes, cini mi se da jos vise raste i vise se primjeti user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 11:49:06   
Penelope82
Sad vidjeh da sam na ovu temu pisala prije skor 6 godina user posted image  Moja kcerka je imala na nosu,lijevom kapku,izmedju obrva,na vratu i na potiljku...S vremenom su nestali svi osim ovog na potiljku...,ali on se ne vidi od kose...Ponekad kada se bas jako naljuti,malo se primijeti ovaj izmedju obrva :-)

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 11:52:45   
Penelope82
IZVORNA PORUKA: niki83

A malac ima jos i na stomacicu, pored pupka, isto neku promjenu, samo sto je ta svijetle boje, bjelkasta, kao da na tom dijelu ima manje pigmenta! Patronazna kaze da je to rodjeni znak..a budemo vidjeli sta kaze pedijatar na prvoj kontroli user posted image


Hej Niki i moj malac ima to na stomacicu...Ja pokazala pedijatrici,kaze moze to biti nesto virusno...Kontam kako ce biti virusno kada se rodio s tim...,ali ja panicarka odvedem njega ipak dermatologu.Kaze to je neka vrsta linearnog mladeza,moze ostati,moze se povuci...uglavnom sve ok :)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 12:02:28   
Mrvica_83
Mamite i moja curica ima ovaj znakic na vratu .. Mislila sam da je od lezanja pa neka alergija dok mi jedna forumasica nije rekla - da nije Rodin ugriz user posted image Stoji , ne prolazi i samo se ponekad jace zacrveni .. meni ne smeta , ljudi znaju pitati sta je to .. Ih ko da sve moraju znati user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 14:13:41   
ananas_ze
mislite ovo? ako jeste ja mislila da mu je to od spavanja, izmedju obrva mu se pojavi kad je ljut,a to sam mislila da je hujeuser posted image
user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 14:49:38   
niki83
E bas tako kao kod S.. Samo malo manje kod nas!

_____________________________

N&N

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 14:51:20   
niki83

IZVORNA PORUKA: Penelope82

IZVORNA PORUKA: niki83

A malac ima jos i na stomacicu, pored pupka, isto neku promjenu, samo sto je ta svijetle boje, bjelkasta, kao da na tom dijelu ima manje pigmenta! Patronazna kaze da je to rodjeni znak..a budemo vidjeli sta kaze pedijatar na prvoj kontroli user posted image


Hej Niki i moj malac ima to na stomacicu...Ja pokazala pedijatrici,kaze moze to biti nesto virusno...Kontam kako ce biti virusno kada se rodio s tim...,ali ja panicarka odvedem njega ipak dermatologu.Kaze to je neka vrsta linearnog mladeza,moze ostati,moze se povuci...uglavnom sve ok :)


Superiska! A cuj virusno..svasta user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Rodini ugrizi
31.7.2014 14:54:43   
ziki

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

mislite ovo? ako jeste ja mislila da mu je to od spavanja, izmedju obrva mu se pojavi kad je ljut,a to sam mislila da je hujeuser posted image
user posted image

I moji su imali ovakove iste, Tariku se povuklo skroz a Teufiku se jos ponekad javi. Imala ih i ja nekad, sestre obje i sve se povukolo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Rodini ugrizi
3.8.2014 19:07:26   
berni
ananas i kod nas je isto ovako, sekundu manje, ali kod moje I se povuce ako je samo u bodiju, ako nije vruce, pa sam ja to povezivala sa znojenjem, onim etiketama koje najcesce skidam...

od drugarice djecak ima na ruci rodin ugriz i skroz drugacije izgleda, kao mala malina, i to mi uopste ne lici na ovo na glavi user posted image

_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Rodini ugrizi
3.8.2014 20:11:40   
Edita1989
Ovo i moja curica ima,kada se probudi,ako joj je vruce,pojavi se i nestane...isto ovako izgleda...

Rodin ugriz je drugaciji,ispupceno malo,crveno,sto Berni rece,kao malina,od moje rodice curica je imala....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Rodini ugrizi
3.8.2014 22:54:35   
dambolina
Pomjesale ste malo, rodin ugriz se tako zove jer se specificno pojavljuje na celu, izmedju obrva i na potiljku. Kazu kao da je roda u rasirenom kljunu za glavu bebu donjela mamiuser posted image , pa je zato samo na glavi. Ove malinaste promjene na drugim dijelovima tijela nisu rodini ugrizi vec hemangiomi koji su isto tako bezazleni i malo kasnije se povuku.
Moje obje cure su imale na ocnim kapcima i na potiljku, a starija ga jos uvijek ima na potiljku.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Rodini ugrizi
3.8.2014 23:27:51   
ananas_ze
evo i izmedju obrva, al pojavi se samo kad je ljut
user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Rodini ugrizi
4.8.2014 9:13:19   
MicoTico
Ananas, to je rodin ugriz. Isto su moji imali. Kod M je bilo još malo jače nego kod tvog S, a kod T malo slabije.  M , iako joj je 8 godina, još uvijek ima iza vrata, a kad je ljuta ili plače pojavi joj se i na čelu, i to u obliku slova V. S obzirom da je naše prezime na V, mm se stalno zeza kako ju je on obilježio da se zna da je njegovauser posted image
Ove "jagodice, malinice" što spominju nije rodin ugriz. Dambolina je već objasnila pa da ne ponavljam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Rodini ugrizi
4.8.2014 15:53:17   
berni
e pa stvarno zene s vise djecice hvala vam na objasnjenju, objasnit cu i ja svojoj drugarici, i poslije godinu dana ona govori da je to rodin ugriz, a ja za svoju smizlicu da je od znoja, etiketa...

kad je ljuta samo joj se koza ispod obrvica zacrveni ali ja tome nisam pridavala paznju sve do ove slikice od ananas, i tebi draga hvala

Ugodan dan vam zelim...

_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Rodini ugrizi
4.8.2014 15:59:42   
ananas_ze
berni nema na cemu,vidim na temi samo jedna slika pa rekoh da ja stavim jos koju

S sto se vise ljuti,izmedju obrva mu je crvenije

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Rodini ugrizi
7.10.2014 15:09:34   
elmaL
A mi ima ove sitne crvene mrlje na potiljku, jesu li ovo rodini ugriziuser posted image
Koliko sam puta vidjela naziv ove teme nisam je nikad otvorila, nisam ni znala sta su to rodini ugrizi. Vidim da spominjete da dosta djece ima na vratu. Ona ima od rodjenja, ne mijenja se.

user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Rodini ugrizi
7.10.2014 15:18:17   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: elmaL

A mi ima ove sitne crvene mrlje na potiljku, jesu li ovo rodini ugriziuser posted image
Koliko sam puta vidjela naziv ove teme nisam je nikad otvorila, nisam ni znala sta su to rodini ugrizi. Vidim da spominjete da dosta djece ima na vratu. Ona ima od rodjenja, ne mijenja se.

user posted image

To je rodin ugriz.
Moja djeca ga imaju. T se povuklo, a M i poslije skoro 9 god još uvijek ima, malo manje doduše nego prije.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Rodini ugrizi
7.10.2014 15:27:51   
elmaL
Sta je zapravo to? Neka vrsta madezauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Rodini ugrizi
7.10.2014 15:39:20   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: elmaL

Sta je zapravo to? Neka vrsta madezauser posted image

Kaže moja dr: Malo je roda gricnula kad ju je mami donosilauser posted image
Kažu "nakupine krvnih sudova"...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *