|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad boli uho
29.11.2014 21:04:18   
lepetetka

laviiiiić kako bebac??
moju izgleda da je prošlo, nema više ni ture, ne povraća hvala Bogu, nadam se da je boljka iza nas.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.11.2014 22:05:22 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 7:38:26   
Lavić
Evo mene!
Lepetetka, baš mi je drago, sad se obje oporavite user posted image
Htjela sam vam pisati, ali iskreno, premorena sam od dežuranja...
Uglavnom, četvrtak naveče oko 2h opet 40,9 C. Mjerim digitalnim, pa oduzmem 1 stepen, pošto nema šanse da mu stavim obični toplomjer, a ne još i da drži 5 minuta. Čepić skinuo temp, ujutro oko 7 opet skoči na 39,4. Dam Dalsy i kod doktora.
Tek tada dobijem uputnicu za ORL i lab nalaze. Odradimo sve, ORL kaže da je prejaka upala oba uha, gnojni čepići u grlu, prepiše Zinnat, Tobrex kapi za nos i Meralys sprej za nos.
Lab nalaze nisam vidjela, MM ih preuzeo i odnio dr, kaže def bakterijska upala i da će Zinnat biti ok.
Temp još uvijek ima, jutros u 5 sam mu dala Paracetamol, i sad je bolje. Imam osjećaj da mu temp sad lakše spadne i duži je interval dok se ponovo ne poveća. Valjda je više pri kraju...
Da, ne jede ništa, i baš je više slomljen.



_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 8:32:06   
yoko eto
Valjda ce sad poceti djelovati ant.user posted image

zna li "grgljati"...da mu napravis caj od zalfije...pa barem dva puta dnevno da grglja...on odlicno dezinficira...ili mlaka voda (2 dl + kasicica morske soli...moze i sodabikarbona)

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 8:34:05   
yoko eto
a inace ti je za te cepove odlicna coca colauser posted image

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 9:35:58   
Medić*

IZVORNA PORUKA: yoko eto

a inace ti je za te cepove odlicna coca colauser posted image

Kazu i cips :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 13:43:29   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Lavić

Evo mene!
Lepetetka, baš mi je drago, sad se obje oporavite user posted image
Htjela sam vam pisati, ali iskreno, premorena sam od dežuranja...
Uglavnom, četvrtak naveče oko 2h opet 40,9 C. Mjerim digitalnim, pa oduzmem 1 stepen, pošto nema šanse da mu stavim obični toplomjer, a ne još i da drži 5 minuta. Čepić skinuo temp, ujutro oko 7 opet skoči na 39,4. Dam Dalsy i kod doktora.
Tek tada dobijem uputnicu za ORL i lab nalaze. Odradimo sve, ORL kaže da je prejaka upala oba uha, gnojni čepići u grlu, prepiše Zinnat, Tobrex kapi za nos i Meralys sprej za nos.
Lab nalaze nisam vidjela, MM ih preuzeo i odnio dr, kaže def bakterijska upala i da će Zinnat biti ok.
Temp još uvijek ima, jutros u 5 sam mu dala Paracetamol, i sad je bolje. Imam osjećaj da mu temp sad lakše spadne i duži je interval dok se ponovo ne poveća. Valjda je više pri kraju...
Da, ne jede ništa, i baš je više slomljen.




uzmi mu i neki probiotik, oni su mali i teško im antibiotik pada na želudac, naročito sada kada slabije jede user posted image Mi smo uzeli prolife ovaj put, malom sam prije nekada uzimala linex.. Da drug brzo ozdravi!!
Kod nas je situacija dobro hvala Bogu, jedino jedva je natjeram da popije sirup, borba, valjda joj grdan..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 16:30:24   
Lavić
Hvala vam svima user posted image
To sa žalfijom nema šanse, dečko ne pije ni čaj, ni sok, samo voda dolazi u obzir.
A i ne zna krkljati, grgljati ili kako se već kaže user posted image
Danas je malo bolji, čini mi se.
Temp nijednom nije prešla 39, skida se Paracetamolom, što je uspjeh.
Nadam se da je više kraj, i svim bebicama želim brzo ozdravljenje user posted image

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 16:55:01   
yoko eto
superuser posted image

a probaj ga nauciti...evo gledam ti u potpisu...njemu su 3 god....skontace on...bude to njima zabavno...kao kada perete zube...ispljune svakako

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Šta kad boli uho
30.11.2014 22:31:19   
Lavić
Pokušaću svakako, hvala ti user posted image
Temp i dalje ima, hB ne prelazi 39C.


_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 209
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *