|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 10:15:16   
veeseelaa
jedna gđa , je nasla uporiste u prici da ne zeli vise od jednog djeteta jer će svu svoju imovinu ostaviti samo jednom djetetu
ta neće imati s kim da se svadja

meni je to bilo user posted image

jer djeca su onakva kakvu ih mi vaspitamo

meni bome niko preci od mog brata, kad se zakasljem na drugoj strani grada on cuje i dodje :)))
rodjaci, rodjake, prijatelji i ini poznancii nikako ne mogu biti ni 1% kao brat il sestra

i ja jedino se nesebično mogu dati za brata, sa svim drugim imam matematiku, kao vjerujem i većina ljudi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 11:19:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedna gđa , je nasla uporiste u prici da ne zeli vise od jednog djeteta jer će svu svoju imovinu ostaviti samo jednom djetetu
ta neće imati s kim da se svadja

meni je to bilo user posted image

jer djeca su onakva kakvu ih mi vaspitamo

meni bome niko preci od mog brata, kad se zakasljem na drugoj strani grada on cuje i dodje :)))
rodjaci, rodjake, prijatelji i ini poznancii nikako ne mogu biti ni 1% kao brat il sestra

i ja jedino se nesebično mogu dati za brata, sa svim drugim imam matematiku, kao vjerujem i većina ljudi



Draga veselaaa vi ste porodica za primjer
Toliko znam porodica koji imaju lose relacije vjeruj...ti to ne kontas jer ste u supet relacijama
Ja imam i brata i sestru ..moze proc danaaa i dana da me brat nazove..visr sr cujem sa snahom nego bratom,..jednostavno je tako...mm ima sestru ista stvar..da on nju ne nazove moze proc mjesec nece ga prva nazvat....i nije to samo primjer....
Ali ovo nihe tema emisije....vjeruj mi ljudi su se otudjili....pa i najblizi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 11:44:58   
veeseelaa
meni ej stvarno zao sto ej tako
i prosto se pitam kako do tog dodje user posted image
al ja od banalnih stvari pa do krupnih mislim na svog brata
npr djeca dobiju slatkise, one same odvoje daidžićima
ono ko da smo jedna kuca, ne znam
nadam se da će i moja djeca takva biti jer na ovom svijetu je jako bitno da imas takvu vrstu podrske
nekako zivot ide lakse, i nekako te nije strah nikakve situacije, jer imas oslonac

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 11:47:55   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni ej stvarno zao sto ej tako
i prosto se pitam kako do tog dodje user posted image
al ja od banalnih stvari pa do krupnih mislim na svog brata
npr djeca dobiju slatkise, one same odvoje daidžićima
ono ko da smo jedna kuca, ne znam
nadam se da će i moja djeca takva biti jer na ovom svijetu je jako bitno da imas takvu vrstu podrske
nekako zivot ide lakse, i nekako te nije strah nikakve situacije, jer imas oslonac

Slazem se..ja jedino imam oslonac u mm....sve ostalo je drugo po redu
Muslim da dosta igra uloga roditelja...moja mama opste ne haje sto se mi recimo ne vudjamo cesto...itd..kaze odrasli ste radite sta hocete...nece da se zamara opste....user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 12:10:58   
veeseelaa
da, roditelji vjerovatno uticu na odnose

mislim mene mama zove i pita jesil se čula s bratom, gdje je
rekoh ti mu majka a mene pitas user posted image

i onda je ja zezam sa onom krilaticom " sestra ti je kao majka samo malo bliza" user posted image

helem da ne odemo od teme, smatram da su braća i sestre jedna blagodat, i da je na dobitnu onaj ko ih ima, zato sam se i odlučila radjati, prvesntsveno naravno jer i ja volim i zelim imati vise djece a i u listu bi stavila razlog da djeca sutra kad me ne bude na ovom dunjaluku imaju jedno drugo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 14:09:30   
koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da, roditelji vjerovatno uticu na odnose

mislim mene mama zove i pita jesil se čula s bratom, gdje je
rekoh ti mu majka a mene pitas user posted image

i onda je ja zezam sa onom krilaticom " sestra ti je kao majka samo malo bliza" user posted image

helem da ne odemo od teme, smatram da su braća i sestre jedna blagodat, i da je na dobitnu onaj ko ih ima, zato sam se i odlučila radjati, prvesntsveno naravno jer i ja volim i zelim imati vise djece a i u listu bi stavila razlog da djeca sutra kad me ne bude na ovom dunjaluku imaju jedno drugo








_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Treće dijete??!!
20.2.2017 18:31:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja inace odljeve imam tako da bi samo mirena dosla u obzir a nesto mi se ne zeza sa hormonima a cula sam i za slucajeve sto su pored spirale user posted image pa me nesto strah

Tiki ne vezano za temuuser posted image kako imas i otkad odljeve? Meni se sve nesto poremitilo..bila kod ginica sve ok...ali menstruacija kriza...da nije sa godinama..jesil oduvjek imala odljeve i kako to izgleda..ja drugi dan lezim jer je kriza nocne uloske koristim...treci cetvrti nista....a nedavno sam pislije par dana opet dobila a to je bilo uzas...prepala sr...ako je nasljedno i bacila na mamu lose mi se pise..ona je na kraju balade povadila sve organe zenske...
Taman sam zeljezo vratila sa 4 na 23...ubi me ovo

Imam citav zivot tako. Prva 3 dana lije a ukupno traje oko 7 dana user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 207
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *