|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   suncanje na moru dali je rizicno ili ne
24.7.2009 20:00:06   
bebeacha
drage mame zanima me jeste li vi upucene u temu dali se smije suncati i to umjereno i kupat se na moru iako ste naprimjer u drugom mjesecu trudnoce.....ja sam to ucinila i sad neznam jel se smije ili ne,strah me sad da ne dobijem spontani,dali neko zna vise o tome...ginekologu sam tek za 3 sedmice narucena pa neznam sta da radim do tada,bojim se da nema posljedica...unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: suncanje na moru dali je rizicno ili ne
24.7.2009 20:44:20   
nanika
Ne znam od cega bi ti bile posljedice ako je sve proslo kako treba, bez opekotina i infekcija. Doktori cak i preporucuju da se ode na more jer to godi trudnicama, naravno ukoliko je trudnoca uredna. Nadam se da ti je bilo lijepo i da si uzivalauser posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: suncanje na moru dali je rizicno ili ne
24.7.2009 20:46:39   
nanika
I zaboravih ti reci da se obavezno javis na forum razgovori u iscekivanju  djeteta da se upoznamo i druzimouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: suncanje na moru dali je rizicno ili ne
24.7.2009 21:07:23   
bebeacha
hvala ti puno bas si me utjesila muz me malo prepao kaze da mogu dobiti pobacaj pa sam se prepala.....naravno da cu se prikljucit temama da se upoznamo.:)

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: suncanje na moru dali je rizicno ili ne
25.7.2009 23:25:46   
bebbe RR
Nije rizično, ne sekiraj se! Sve je prošlo OK, nije ti bilo slabo od vrućine, trudnoća je, koliko sam skontala uredna, i zato se ne brini i ti lijepo mirno i zadovoljno "trudnuj". Pozdravi!

< Poruku je uredio bebbe -- 25.7.2009 23:26:15 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: suncanje na moru dali je rizicno ili ne
26.7.2009 17:29:58   
suncan_dan
ja sam bila isto u prvom tromjesecu i sad imam fB zdravu curicu kojoj je 1.5 g. nemoj se samo brinut, to vise skkodi.
lp


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *