|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tupperware posuđe
2.11.2010 14:44:59   
DM
Naime meni treba info, a kako nema teme, evo ja otvaram, pa ako bude potrebe da se brišeuser posted image
Ima li iko od vas onog sjecka od ove vrste posuđa i mogu li se za njega naručiti i kupovati dijelovi za isti?!
Meni se slomila ručkica-može li se samo ona kupiti?!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 14:58:33   
Adana
Vjerovatno naruciti/kupiti od onoga od koga si kupila i sjecka.... Kontaktiraj tu osobu pa pitaj, ili ako Tupperware ima neki svoj sluzbeni telefon?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:02:51   
w.pooh
Može tj. moglo je (moram provjeriti moe li jo) user posted image Koje ti je boje sjecko?

< Poruku je uredio w.pooh -- 2.11.2010 15:03:33 >


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:06:51   
milenium
ja zadnjih par dana tražim one njihove kutije za skladištenje,pohranjivanje hrane,one plastične s poklopcem ako me kontate,ali nisam nigdje našla.ima svakakvih ali nema njihovih.ima li to uopće kupiti u bih ili samo vaniuser posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:09:47   
w.pooh
milenium nemaš to u slobodnoj prodaji, nego preko kataloga i zastupnika.

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:13:53   
milenium

IZVORNA PORUKA: w.pooh

milenium nemaš to u slobodnoj prodaji, nego preko kataloga i zastupnika.

user posted image i čudilo bi me da imauser posted image tužna moja državouser posted image


(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:16:56   
Lara83
moja se mama vec 10 godina bavi TW posudjem, inace moze se samo kupiti preko kataloske prodaje.
ja skoro sve njihovo sudje imam, pa ako te bilo sta interesuje ili ti treba neki dio mozes mi poslati pp user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:19:58   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Lara83

moja se mama vec 10 godina bavi TW posudjem,


i moja user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:21:44   
10 mart 2009
doublemum, može se naručiti samo ručica sjecka...a ti milenijum, na koje kutije misliš za pohranu, okrugle u tri boje ili na zamrzivač zelene... ja sam bila "luda" za ovim posuđem, dok sve nisam namirila u kuću, nisam se smirila... umalo me muž nije linčovao  user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:25:03   
Visnja RR
to je uvjek bilo samo preko kataloga ...ali imas odličnu plastiku OKT ...nije jeftina ali ni preskupa... kupuje se u OBI...

http://www.okt.com/index.php?id=easyfresh&L=1

evo novi link ...ovako ja imam

< Poruku je uredio Visnja RR -- 2.11.2010 15:27:31 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:25:58   
Visnja RR
ja imam samo onu mutilicu sa slag... al nikad ne pravim slag nego mutim jaja i smjesu za palačinke ...i sl..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:26:23   
milenium
nije bitan oblik,samo da mogu pohranit mezu u njih i stavit u frižder a da se ne osuši kao u ovim ''običnim''kutijama.

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:29:07   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: milenium

nije bitan oblik,samo da mogu pohranit mezu u njih i stavit u frižder a da se ne osuši kao u ovim ''običnim''kutijama.


pogledaj goe link...meni je uvjek svjeze sve sto naraezem... a u njim drzim i spagete, tjesteninu svih oblika...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:31:34   
Lara83
IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: Lara83

moja se mama vec 10 godina bavi TW posudjem,


i moja user posted image


hehhehe user posted image  sigurno se znaju!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:33:25   
w.pooh
milenium imaš npr. posebne posude za sir cheesesmart koje čuvaju svježinu, a sve posude se zatvaraju hermetički tako da u njima hrana mnogo duže ostaju svježa, kao i sirovo povrće

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:34:21   
muaaa
Ja imam dosta posudja njihovog i zaista sam prezadovoljna,zdjele su extra kao i tajniri sa poklopcima.I ide samo kataloski.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:37:39   
DM
Moj sjecko je zelene boje, a to mi je svekrva kupila prije7-8 god, ona se bavila prodajom-više ne, gledala sam katalog 2010/2011. god i sada su drugačije(boja i izgled)! Valjda je ista dimenzija(bar ručkice)! Neka mi pošalje pp neko ko bi mogao ovo nabaviti i cijenu istoga i da-da provjeri dimenzije pliiz! Večeras ću slikati pa postaviti kako izgleda ovaj moj!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:39:24   
emina78
i ja imam dosta tw posudja. neke stare i po 5-6 god. i dalje su odlicne. djeci tu cuvam/nosim hranu. odlicne su im frigdesmart posude za voce i povrce. ja ih 3 imam i prezadovoljna sam. moja prijateljica je nedavno pocela da se bavi tim. tako da sad ne ganjam po poslu zene kod kojih mogu naruciti nesto sto je na posebnoj ponudi. ako ste zainteresirane za prezentaciju ili neki proizvod javite se.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:43:30   
M kao Mama
E, moja Milenium meni ti je moj muž najbolja posuda za čuvanje meze, hahaha. Koliko god na narežem, ništa ne ostaje, kod njega ti je to u stomaku najbolje uskladišteno,
A, ima i ja nekoliko primjera, i koristim ih svakodnevno. Ne znam, šta bih Vam rekla nekako su mi sastavni dio kuhinje, tako da nit sam oduševljena, niti razočarana.

(odgovor članu emina78)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 15:47:43   
emina78
Kupila sam raznoraznih "magic" casa za starije dijete i nikad nisam bila zadovoljna,ako se ne moze prosipati onda ne moze dijete ni vuci jer ja nemam toliko snage ,ako je lako za vuci onda se prosipa,a ni jedna se nije dobro prala... mladjoj bebi sam kupila tw i stvarno sam zadovoljna.super se pere, silikonski vrh.super casa! (inace sam luda za tw pa nemojte zamjeriti)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 21:42:31   
mama2009
imam mnogooo tw posudja, od sjecka, kutija za hljeb, zvona za torte, posuda,sad sam pocela i za svoju princezu da kupujem tw na prvom mjestu su mi kasicice u svojoj futrolici, higijenski i prakticno....bavim se tw i luda sam za njim


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu emina78)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 21:46:59   
Honey3
imam i ja dosta tw sudja i prezadovoljna sam,samo imam problem nekako ih uspijem ostetiti plinom,svi tanjirici su mi nacetiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 22:28:51   
norah
Imam i ja ponesto od Tupperware posudja i stvarno je vrhunsko. Mada mislim da su bezobrazno skupi, barem za ove nase prilike. Jedino nisam bila zadovoljna sjeckom. Nekako mi je slabo sjeckao, pa sam ga poklonila.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 22:39:23   
myb@by
Ja imam sve od tw. Od najmanje posudice do noževa. Prezadovoljna sam sa ultraplus posudama i ukusnija mi je hrana iz njih nego iz obicnih tepsija. I moja mama se bavi tw tako da je i Ajsi sve poklonila od flasice do onog mjeraca za stopala.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 22:41:49   
teacher75
meni su super posudice za djecu, tu stalno cuvam laninu hranu i iz njih jedeuser posted image ima i flasu sa kljunom al je jos nismo probale...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *