Ringeraja.ba je specijalizovani portal, namjenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske djece.
(c) 2002-2026 Danu media d.o.o. Sarajevo Sva prava zadržana
Poziv svim građanima za mirnu šetnju, kolona će krenuti ispred Trga djece Sarajeva prema Marijin-Dvoru do Zgrade zajedničkih institucija. Cilj šetnje je sjećanje na Mahira i sve druge žrtve vršnjačkog nasilja.
Uprkos svemu što je proživljavao, Mahir je živio i otišao tiho i dostojanstveno. Molimo sve učesnike da uz svu svoju bol zbog nepravde dozvole da i šetnja koju posvećujemo njemu bude dostojanstvena - bez buke, uzvika, zviždaljki, transparenata, ili bilo kakvog narušavanja reda i mira. Svim učesnicima će tokom šetnje biti podijeljene ljubičaste vrpce - simbol borbe protiv nasilja nad djecom.
Nadamo se da ćete nam se pridružiti u što većem broju i da ćemo se,uz minutu šutnje, Fatihu, molitvu, ili bilo koji drugi mirni i dostojanstveni način, sjetiti ne samo Mahira, nego i svih nevinih žrtava nepravde i zatvaranja očiju pred zlom“, stoji u saopćenju.
3
3
2
2
Seks.
пеперутка16
Nakon seksa sa svojim mužem, ti?