|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:17:33   
Victoria88
Drage moje,oduvek su mi baldahini bili nesto najlepse,sto u najvecoj meri ukrasava krevetac vase bebe,a leti moze posluziti kao odbrana od komaraca...Da li vi imate baldahin na vasem kreveticu i kakav je ??

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:20:25   
Hanady RR
na bebi krvetu nisam imala baldahin...
al sada starija cura na svom krevtu ima...
rozi naravno...
iskreno više ukras nego išta...
simpa igleda la za se i zapetljet u njegauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:35:42   
Blue rose RR
I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:37:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcijauser posted image

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:38:05   
Lulu_08
Kako drzite baldahin iznad "velikih" kreveta da li visi na plafonu i ako da kako?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:38:57   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcijauser posted image

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava


Pitam jer sam za L. davno dobila takav baldahin kao kupola od dvorca roze-bijelo pa bih joj voljela isti pricvrstiti ali ne znam kako?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:40:05   
Adana
Imala ga je i moja malena na kreveticu, ali je prekrivao samo jedan dio kreveta, ne cijeli. Bio je bijeli sa nekom bez masnicom...

I sada ce imati baldahin, naravno veci koji vidi sa plafona, i rozi je. :)

A mislim da moze posluziti kao zastita od komaraca ako je veliki i obuhvata cijeli krevetic. Mada sada ima i uticnica i sl. stvari protiv istih tako da mozda nece ni trebati.

Ima se kupiti i mrezica za krevetic i kolica sa gumom koja se navlaci preko istih kao zastita od komaraca. I mislim da fercera samo ako je onaj platneni krevetic u pitanju jer moze pokriti samo onaj otvor, ne cijeli krevetic...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:41:45   
Adana
Lulu_08 probusis rupu na plafonu, umetnes onu kao kuku na koju stavis baldahin. :) I onda lijepo visi iznad krevetica. :)

< Poruku je uredio Adana -- 12.4.2012 14:42:09 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:42:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcijauser posted image

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava


Pitam jer sam za L. davno dobila takav baldahin kao kupola od dvorca roze-bijelo pa bih joj voljela isti pricvrstiti ali ne znam kako?



nama je došla kukica koja se uboruje u plafon...

nije je teško staviti....

njoj je krevet sada uz zid jedna duža strana...p sam kukicu uborovala tako d ami baldahin komlet krevet ''obmota'' a ulazi sa druge duže strane pod njega...

ako si me shavtilauser posted image

ako nisi mogu slikati večeras pa ti pustim da vidišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:44:28   
Lulu_08
Hahahaha moze slika necu se buniti user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 14:46:08   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Kako drzite baldahin iznad "velikih" kreveta da li visi na plafonu i ako da kako?


Imaju se kupiti "uvijeni" šarafi i oni se zavrnu za plafon.
Mi smo svoj zavrnuli za drvenu gredu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Baldahin za deciji krevetac
12.4.2012 15:14:01   
Victoria88
Ja planiram da kupim drzac za baldahin  ali su mi gornje strane od krevetca polukruzne a koliko vidim po slikama na netu  tu se pricvrscuje baldahin pa me strah da to ne moze stabilno stajati ukoliko ivice krevetica nisu ravne??Ima li neko zaobljenbaby  krevetac da su mu te strancnice polukruzne a da je stavio baldahin??Ne bi da stavljam sa strane tj.na ogradicu jer mi se to ne dopada ,a ovako ne znam hoce li stajati pa da ne kupim bezveze...  a muz je rekao NE busenju zidova a u Srbiji i nisam videla da imaju ti sto vise sa plafona vec samo ovi sto se pricvrste za krevtic


_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Baldahin za deciji krevetac
13.4.2012 12:21:45   
Adana
Ja mislim da moze i na zaobljenu stranicu...
Mozda mozes probati tamo gdje ces kupovati nosac. Ili gdje se prodaju krevetici, oni cesto imaju montirane i baldahine.

A busenje zidova tj. plafona je smijesno, rupa je jako mala i lako se zakrpi kada vise ne treba. :)

S tim da sam ja stavljala na oni duzu stranicu krevetica i bio je skoro sav obuhvacen baldahinom, a kasnije sam stavljala i na kracu stranicu (na drugi krevetic kada je kupljen).

Lijepo je kako god da stavis. :) Evo da vidis:

user posted image

user posted image




< Poruku je uredio Adana -- 13.4.2012 12:22:34 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Baldahin za deciji krevetac
17.4.2012 16:01:25   
Funky
Joj što volim ove light teme... user posted image

Ja sam nedavno vidjela prelijep baldahin za curicu sa rozim na vrhu (sličan kao na slici) košta 100 KM i kači se za plafon.Mnogo je duži (vuče se po podu) i u principu to je obični til sa obrubom.
Po meni ovo teta kod koje kupujete zavjese može uraditi baš kako vama odgovara i čak prišiti leptiriće ili cvjetiće preko.

user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Baldahin za deciji krevetac
17.4.2012 16:56:51   
Lulu_08
Diiivni su user posted image user posted image user posted image .

Ja sam sa L. imala od platna, evo kako je izgledalo:

user posted image

(ne vidi se samo donji dio koji je bio malo tamniji, poput ove masne)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *