|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li mislite da se u braku sve mijenja ?
17.1.2010 21:40:43   
minica81
Sigurno ste svi mislili da želite i volite nekog, da osječate največu ljubav prema toj osobiuser posted image allliii.....da li mislite da se u braku sve mjenja, ljubav, poljubci.....da li mislite da će te zbog određenih problema koje imate manje voljeti ?
pa šta mislite ????

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.5.2010 22:20:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:42:30   
acudesa
Brak ništa SUŠTINSKO ne mijenja...100%
kako je bilo u zabavljanju, tu negdje je i u braku

< Poruku je uredio acudesa -- 17.1.2010 21:52:47 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:49:52   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa

Brak ništa SUŠTINSKO ne mijenja...100%
kako je bilo u zabavljenju, tu negdje je i u braku

slazem se potpuno user posted image user posted image user posted image
svi mi vremenom mijenjamo neke stvari, nove obaveze, novi ciljevi i prioriteti...ali sto Acudesa rece SUSTINSKO ostaje isto.....ja licno ne vjerujem da se ljudi mijenjaju ,,preko noci"user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:52:03   
Crazy little thing
Hehe, ovisi kakav je brak:)
Mislim, naravno da se mijenja, pšogotovo ako brakom započinje i zajedničko stanovanje, to jest, ako ljudi nisu prije živjeli zajedno.
Evo nas, na primjer, prije bi se u sat vremena ljubili više no sad za tjedan dana.
Ali to je valjda tako kod svakog.

ili?

Ašto se ostalih stvari tiče, mislim da ljudi ostaju uvijek isti, i oni se ne mogu puno promijenit ulaskom u brak, tako na orimjer, ako netko pije prije braka, mislim da on neće prestati to činiti s ulaskom u brak. isto je i s kockanjem, nasiljem, drogiranjem i slično..


_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:55:03   
teacher75
mijenja se drasticno- upoznaju se vise mane partnera, u zabavljanju su uglavnom vrline, svi se prave fini:)) manje je romantike, manje poljubaca, vise obaveza i odgovornosti. al uprkos svemu, ako se dvije osobe nadju, ljubav ne jenjava samo mijenja svoj oblik...

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.1.2010 21:58:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:55:39   
Mirkica
kad je  ljubav prava niko i nista joj nemoze nauditi, naravno mjenjaju se neke stavri kad smo bili momak i cura bilo nam je bitno putovati svrljati hodati , sada drugr stvari imaju prioritet i ja to akceptiram.
I ako smo ja i moj  muz za gotovo 2 godine naseg zajednickog  zivota imala puno tegoba i tuge u zivotu mi smo jos uvijek jedno uz drugo jos uvijek mi pruza paznju i ljubav kao i ja njemu i jos uvijek imamo odlican sex (sto je jako bitno) , ja mislim da brak treba zivjeti i nteraziti dlaku u jajetu akceptirati jedno drugo i sve ce biti uredu moj muz je meni najbolji prijatelj....


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 21:58:06   
Mirkica
naum pade mi jedna pozorisna predstava Mijesoviti brak , i sada slave oni godisnjicu braka i sjecaju se mladih dana kad su bili momak i djevoka i sada covjek zeni da to malo romanticno opise "LJUBILI SMO SE LJUBILI AH STO SMO SE NEKADA LJUBILI UUUU STO JE TO BILO DANGUBLJENJE VREMENA " hahhahahhahhahha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:01:16   
Anoniman
isto kao i u vezi, nakon 10 godina...dakle ne mijenja brak nista vec godine

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:03:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

isto kao i u vezi, nakon 10 godina...dakle ne mijenja brak nista vec godine

slazem se ali je isto velika razlika jeste li u tih 10 godina zivjeli skupa, dijelili kucne poslove, novac i druge obaveze il je svako isao svojoj kuci.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:05:42   
new mama
Mislim da se ne mijenja puno ,mozda ono navikavanje jedno na drugo,jer razlika je kad si u vezi ,izlazis i onda svako svojoj kuci,a opet brak,obaveze,ali mislim uz ljubav i razumijevanje da se sve to poslozi,ja sam se super navikla kao da sam cijeli zivot u brakuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:05:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

isto kao i u vezi, nakon 10 godina...dakle ne mijenja brak nista vec godine

slazem se ali je isto velika razlika jeste li u tih 10 godina zivjeli skupa, dijelili kucne poslove, novac i druge obaveze il je svako isao svojoj kuci.


da...tacno...a mi jesmo pa meni isto :)))

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:12:06   
Ella_H
izgledate da su mm bili dobri zadnjih par danauser posted image
godine i zrelost ljudi se mjenja u braku na bolje nadam se
posto uvijek mislim pozitivno
brak mjenja prisnost medju subjektima toliko da mi
ponekad ide na zivce neke slobode poput
slobodnih pustanja gasova ponekad da me iznervira
ili pak ostavljanja carapa ama na svakom mjestu ko danas
ihhihii a da me pitate sutra ja to sve zaboravila
muskarac treba da bude zrela osoba spreman da bude
odgovoran otac i mm i tad sve moze nekako funkcionisati
ja kako koja godina ide sam opustenija i sigurnija u brak
i kako prevazici te neke krizice koje su prolazne

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:12:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa

Brak ništa SUŠTINSKO ne mijenja...100%
kako je bilo u zabavljanju, tu negdje je i u braku

Naravno, ovdje mislim na odnos među partnerima...sve ostalo je varijabilno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:46:08   
SdZ
Samo pisite da znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image heheheh....eto ja sam u vezi vise od dvije i po godine i upoznala sam svog dragog kao i on mene,ali smatram da ce brak biti,aBd,nasa nova staza zivota,koju cemo,aBd,zapoceti i zavrsiti skupa...i mislim da bez obzira na svo moje "znanje" o mom dragom da cu ga u braku upoznati opet iznova,normalno nece se promjeniti,ali cu ga upoznati u drugom svijetu,ali svijetu koji ima cvrstu podlogu,a to je nasa veza....mozda sam se zapetljla,ali razumijete me,je l' dauser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:48:07   
noaa
dauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:49:57   
teacher75
meni samo fali vise poljubaca...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:50:13   
Romali
Puno toga na razne načine, ali mi mrsko to tabiriti user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 22:54:29   
Dida79
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni samo fali vise poljubaca...user posted image user posted image user posted image


I meni poljubaca i zagrljaja bas ponekad fali.Dok smo se zabavljali toga je bilo na izvoz.Ja sad ponekad znam muzu reci bil se ti ikad sjetio da me zagrlis i poljubis bez namjere da me odvedes u krevetuser posted image
Znate na sta mislimuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 23:02:37   
niki83
mijenja nas i brak, a i vrijeme koje prolazi..ali ja kazem na bolje (tako i mislim)user posted image
zaista mi je bezveze vise vidjeti prijateljice koje su po 5-10 godina u jednoj vezi i kao boje se uci u brak iz ovog ili onog razloga(a uvijek se nadje neki)..a ne znaju da se sve to lijepo poslozi, naravno ako je osoba prava..(sto tolike godine zajedno to potvrdjuju)


_____________________________

N&N

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 23:08:33   
Apotekarka
Mijenja se itekako pogotovo kad dijete dođe sva je paznja usmjerena prema njemu,i meni fali malo vise njeznosti kao prije pogotovo jer mm nije s nama 5 dana...
E bas neku vecer kontam mijenja se i kad ti je rođendan prije bi otiđi na veceru dobij kakav vrijedan poklon a sad kupi ti neku sitnicu i jos cijeli dan moras pripremati rucak za njegovu familiju...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 23:21:25   
veeseelaa
kako kome, nekom se mijenja nekom ne
Bezveze mi pisati o mom braku, kako neko reče tabiriti, rođenjem djeteta promijenili su se moji prioriteti, inače mm nije uticao na pojedine izmjene koje sam ja sama (dal s godina) donijela...
Mislim da svako treba ostati dosljedan sebi i ni pod čijim pritiskom se ne mijenjati, naravno ako su ok prijedlozi s druge strane ja sam za usvajanje al zahtijevati neke nebulozne stvari i pristajati na iste mi je user posted image  to nikada sebi ne bi dozvolila, nekako sam jako ponosita, ko si ba




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 23:30:23   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Romali

Puno toga na razne načine, ali mi mrsko to tabiriti user posted image



Eh ovako, da ne pišem user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
17.1.2010 23:33:38   
malecka60

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: Romali

Puno toga na razne načine, ali mi mrsko to tabiriti user posted image



Eh ovako, da ne pišem user posted image user posted image



_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 1:18:54   
lely

IZVORNA PORUKA: dadada

isto kao i u vezi, nakon 10 godina...dakle ne mijenja brak nista vec godine

user posted image
Slazem se

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 1:36:10   
Hanady RR
M mjenja se i te kako...pust ba šuplje...ja kad sam u vezi bila nije mi na pamet palo da ću sebe za 4 godine ovako pormjenit...a on živ mi bio isti pa isti. A što se ljubavi tiče...ona je čak i jača i iskrenija u nekim trenutcima...al su zato svađe žešće...ono nije te strah da će te raskinutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šalu na stranu...dosta toga brak promjeni, i potrebe i mogućnosti a nekada i volju i želju za nečim ili nekim. No ja lično zbog čega sam se udala to sam i dobila. imam porodicu na okupu i nama je dobro, ja sam i bez braka mogla sve imat sem djecu da rađam...al eto to je bio moj izbor...moja veza se razlikovala od braka uveliko, možda malo konzervativno al tako je...i sad definitvno znam...RAZLIKA IZMEĐU VEZE I BRAKA ZA MENE JE OGROMNA.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *